Анкета

За или Против

За
0 (0%)
Против
1 (100%)

Общ брой гласове: 1

Автор Тема: За и Против Пикъпа  (Прочетена 5398 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен FANatic

• Mr. Trise X
  • администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 709
    • Профил
    • http://www.bgfreaks.org
За и Против Пикъпа
« -: 2006-02-06, 00:40 »
емиии доста спорна тема се получава та реших да посвета отделна тема  слушам (чета) мнения възгледи и тн
Ain't Nothing But a GoTh ThnG

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1108
  • ?????????? ??????
    • Профил
    • http://mario.youaremighty.com/
За и Против Пикъпа
« Отговор #1 -: 2006-02-06, 00:42 »
За...

Твърде много са причините, ще се обосновавам само, ако стане много напечено.
Signature.

Diva Orxideia

• Гост
За и Против Пикъпа
« Отговор #2 -: 2006-02-06, 01:00 »
Цитат
За...

Твърде много са причините, ще се обосновавам само, ако стане много напечено.
[div align=\"right\"][snapback]28951[/snapback][/div]

чакам   тук

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 694
    • Профил
За и Против Пикъпа
« Отговор #3 -: 2006-02-06, 12:34 »
За.
Няма да давам обяснение защо,обаче.

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
За и Против Пикъпа
« Отговор #4 -: 2006-02-06, 19:41 »
Баз да ми се налага да се обяснявам, писнало ми е- ЗА

Diva Orxideia

• Гост
За и Против Пикъпа
« Отговор #5 -: 2006-02-06, 21:34 »
Цитат
За.
Няма да давам обяснение защо,обаче.
[div align=\"right\"][snapback]29055[/snapback][/div]

Цитат
Баз да ми се налага да се обяснявам, писнало ми е- ЗА
[div align=\"right\"][snapback]29084[/snapback][/div]

естествено...по лесно е

във този вид на пикъпа ...в по голямата му част...против...

отрицателното ми мнеие е въз основа на хора мислещи по този начин...обърнете внимение и на ника Жоро секса...

ако кажа че съм за пикъпа трябва да кажа че съм съгласна с това отношение към жената...ПРОТИВ СЪМ

[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]QUOTE(Жоро секса)
>
>
>
> Решението е да им вляза нападателно и агресивно с комплименти и други
> прояви на интерес , (най ефикасното средство) и след това веднага
> след като вляза да направя стратегическо отстъпление и да започна жив
> разговор на накоя тъпа тема която уж ми е интересна, а не това че
> искам да я еба.
>
> Момичето започва да се чуди- какво става, къде ми е
> валидейшъна,
>
> dai malko pove4e detaili
 na tema validation .

Момичето отива на дискотека и се точи 2 часа и си боядисва косата и се гримира и ходи на козметик за да се направи на хубава и да се покаже и всички да видят че тя е красива. Иска готините момчета да я забележат, да отидат при нея и да и направят комплименти за всичките тези неща. Това си е нормално човешко желание и тя си го има в нея.

Обаче в момента в който получи валидейшъна- когато дойде някой мускулест възпитан симпатяга като тебе и и каже че е много красива и много я харесва и да и се вре в нея като разгонен пес. В този момент тя губи вече всякакъв интерес специално към тебе и започва да се оглежда за някой друг който отново да и даде валидейшъна. Защо е загубила интерес- защото е получила това което иска. Жените са така устроени че когато получат това което искат и губят всякакъв интерес повече. Не знам защо са такива обаче сигурно си го забелязал. Иска да и подаряваш подаръци- почваш да и подаряваш подаръци. Иска да и звъниш всеки ден- почваш да и звъниш всеки ден. И накрая целия и интерес към тебе се изпарява и и се иска да я изчука някой друг защото ти вече си се превърнал в путка, а знаем че путките не се чувстват привлечени от путки.

>
> защо не получа още 1-2 комплимента и малко четкане за да
> мога да го пусна тоя да си ходи.
>
> zna4i da ne prekaliyavam s komplimentite , az malko mai predoziram dozata .
>
> Какво му стана на тоя пък сега. Я да
> го предизвикам малко като се опитам да го възбудя.
>
> И започва да подбутва и да възбужда и аз продължавам да се правя на
> незаинтересован
>
> Tva e baiya vazhno da se pravich na nezainteresovan , nali ?

На жените им е скучно баналното- айде да се ебем- айде, сваляй гащите- както е при момчетата или при гейовете да речем. Искат да има малко игра. Искат те да започнат да те преследват. Искат те да направят избора и да изберат тебе. Искат те да вземат решението да се изчукат с тебе. Искат те да карат влака. Искат да си пробват и те техните тактики за съблазняване. Затова трябва да им покажеш че си мъж и че не си зависим от нея и че тя не може да те контролира и че няма да и поддадеш на нейното влияние и няма да правиш това което тя иска. Трябва да и дадеш възможност тя да почне да те преследва. Затова е важно да можеш да се правиш на незаинтересован.

>
> да приказвам за глупости и да я базикам докато
> съвсем падне в капана и вече я захапя здраво и няма мърдане.
>
> Значи ми трябват комплименти;
1 или два просто за да влезеш

>
> лек базик;

малко да се поусмихне евентуално или нещо смешно примерно да кажеш

>
> интересен разговор;

Започваш да говориш за боядисване на коса или откъде си е купила тая блуза или за дипломната работа която носи, или и разказваш разни интересни историйки за тебе или някакъв интересен разговор свързан с темата к. тя ти е подала. Примерно на оная с рождения ден- влязах, вкарах комплименти, поразсмях я и след това тя ми каза че празнуват рожден ден. Тогава трябваше да седна и да почна да приказвам за рождини дни, за зодии, за моя рожден ден, за нейния къде иска да го изкара и кога ще бъде и пр и пр.

да мога
> да лавирам когато започне да напада;
>

Тя ще започне да задава въпроси за да ме прецени дали ставам за неин сексуален партньор. За тая трябваше да не съм дете, да имам пари, да съм зрял, да съм възпитан, да съм уверен в себе си, да съм лидер и алфа, да съм интелигентен, да мога да водя разговор на високо ниво, да мога да създам връзка с нея, да чукам хубаво и много други работи. Първия и въпрос беше- кой набор съм. На тези въпроси се отговаря с един КФ отговор за да и покажеш че няма да и дадеш веднага това което иска и след това с истинския отговор който ще ти помогне да я изчукаш.

> изолиране;

закарвам я на бар само двамата да пием коктейлче

>
> по-дълбок разговор;

за нея , за мене, казвам и това което иска да чуе

>
>
> възбуждане;

разговор за секс- какво обича в секса, как обича да я ближат, за свирки и прочие полезна информация за да знаеш и как да я чукаш и да и дадеш и на нея идеи. Едновременно с това ръцете ти са навсякъде върху нея и си я награбил.

>
> натискане;

Натискаш я да я целуваш или в бара или като си я изолирал някъде след като имате вече достатъчно rapport

>
> изчукване.

При повечето момичета- изкарваш си го и тя го лапа и нататък си знаеш.

>
> kade zabravi razgovora za gluposti , na koe miyasto go slagach .

Когато тя те базика сексуално за да те възбуди- примерно заголва си рамото или те пита дали не си жиголо. Тогава ти се правиш на заинтересован от съвсем отделни теми и мимоходом я базикаш че е такава нимфоманка и само за секс си мисли.[/quote]

чудя се четохте ли го цялото...пак го направете...аз лично недоумявам как може да сте ЗА това....
брутално...
грубо..
безчувствено...
с крайна и единствена цел чукане ..ебане и всички такива селски изрази...

секса е любов и себеотдаване...извращаването му води до извращаване на личноста и ценосите и...

Боги и не ми казвай че това си го сложил така ...за да има повече материал ...лично аз съм била свидетел на този род "напътствия" към мъжете които са за пикъпа ...и в този си вид по скоро ми прилича на секта в която най накрая мозъка ти е промит и ти си казваш СЛЕДВАЩАТА...майната им на жените всички са *** само за*** ....и в крайна сметка се превръщаш в безчувствено копеле което си мисли че жените трябва да се въртят покрай него и да угаждат на капризите на мъжа...вещи без право на глас и чувства...

вие си решавате...

разочарована съм....

никой не каза нищо смислено в полза на пикъпа...единственото което чух е "ние не ползваме пикъпа за това..."

Боги и с риск да ми се обидиш ще ти кажа че за да спечелиш една жена има да учиш много...но други неща ...и не ми казвай "аз съм си патил много"...нищо не си видял ...патилата ти започнаха от скоро ...само на 18г си /ако не греша ..и на 20г да си пак имаш много да патиш /

[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]FANatic   
 Днес, 01:01 AM
ух .... как да ти кажа, има директ и индирект гейм има различни подходи има различни видове на държание, различни начини да постигнеш целта, тва е по вулгарния написан от човек на който целта му е да ебе  написано е от друг не от мен, а във форума МОЖЕ да има или може би ще има хора които ги интересува тва, сложил съм колкото се може повече материали просто[/quote]

ми по тази логика дай да мятаме каквото от където ни падне...аз предлагам да ни образоваш как да се надрусаме по качествено...има доста хора тук които може да се заинтересоват ....

"директ и индирект гейм"??? игра??? ми хайде да поиграем...да те видя колко си добър в това ...

да погледнем и другата страна на нещата...представи си имаш дъщеря....много ми е интересно дали ще приемаш нещата така...и нея на какво ще я учиш...как да си играе с мъжете...

спирам...мога да пиша още, но ще ви изчакам....ако изобщо отговоря...

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • ?????????? ??????
    • Профил
За и Против Пикъпа
« Отговор #6 -: 2006-02-06, 22:53 »
Нещата доста загрубяха... Не знам за останалите, но аз не съм постигал нищо с романтика за последните 2 години. Макар и да съм безнадежден романтик, досега съм ставал единствено обект на присмех и на подигравки от сорта на "Рицарството умря в 16 век, какво правиш още тук?" и осмивания. Да, признавам си - ако зависеше от мен, всичко бих правил с финес и държа на малките неща, но светът около мен е суров и ме налага със сопата по главата и думите "Не виждаш ли, че не става така?".
За някои това е офтопик, но за мен е гледната точка върху нещата. Феминистките (предполагам) ще атакуват с "Попаднал си на неподходящите жени", "Такива жени няма" или нещо подобно, но лично съм се сблъсквал с не 1 или 2 такива. Дали са умело прикрити под натиска на обществото, дали са изчезнали или са просто единици?
Signature.

Diva Orxideia

• Гост
За и Против Пикъпа
« Отговор #7 -: 2006-02-06, 23:07 »
Цитат
Нещата доста загрубяха... Не знам за останалите, но аз не съм постигал нищо с романтика за последните 2 години. Макар и да съм безнадежден романтик, досега съм ставал единствено обект на присмех и на подигравки от сорта на "Рицарството умря в 16 век, какво правиш още тук?" и осмивания. Да, признавам си - ако зависеше от мен, всичко бих правил с финес и държа на малките неща, но светът около мен е суров и ме налага със сопата по главата и думите "Не виждаш ли, че не става така?".
За някои това е офтопик, но за мен е гледната точка върху нещата. Феминистките (предполагам) ще атакуват с "Попаднал си на неподходящите жени", "Такива жени няма" или нещо подобно, но лично съм се сблъсквал с не 1 или 2 такива. Дали са умело прикрити под натиска на обществото, дали са изчезнали или са просто единици?
[div align=\"right\"][snapback]29103[/snapback][/div]

не слънце, нещата не са загрубели...аз просто съм искренна, а това което казваш ми изясни много неща /в които почнах да се съмнявам/

да прав си до някъде, че романтиката умира и въпреки това пак не съм съгласна с този начин ...знаеш ли, ако всеки разочарован започне да си играе с чувствата на другия, то тогава къде ще му излезе края ...в крайна сметка се получава нещо като омагьосан кръг и рано или късно ти ще си там, но потърпевш ...логично нали?
тогава не е ли по добре да търсиш жена която да мисли и да има чувства, от колкото да се учиш как да станеш безчувствен и да не ти пука, как да я вкараш в леглото и после лесно да си тръгнеш , как ти си единствения а жените са много и т.н....секс за една вечер винаги можеш да си уредиш ...така ли искаш да прекараш живота си обаче...
не мога и не искам да се примиря с това, че романтиката умира...и докато този пламък живее в сърцето ми ще се чувствам жива, защото умре ли...за какво да се живее...всичко е суета ...

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • ?????????? ??????
    • Профил
За и Против Пикъпа
« Отговор #8 -: 2006-02-06, 23:13 »
'В търсене на себеподобната' - съжалявам, човешкият живот е ограничен до някакви си 80-100 години. Все пак подчертавам, че разглеждам пикапьорството от страна на самоизграждане на похвално поведение, а не вкарване на жената в леглото за една нощ. Както и да е, просто ми се ще да разбера къде изчезна романтиката и какво остана на нейно място?

П.С. Бих пуснал една тема в клуба, но тук всички са праведни и няма да е обективно. За сметка на това това ще е предмет на следващата ми анкета по улиците
Signature.

Diva Orxideia

• Гост
За и Против Пикъпа
« Отговор #9 -: 2006-02-06, 23:23 »
Цитат
Както и да е, просто ми се ще да разбера къде изчезна романтиката и какво остана на нейно място?

П.С. Бих пуснал една тема в клуба, но тук всички са праведни и няма да е обективно. За сметка на това това ще е предмет на следващата ми анкета по улиците
[div align=\"right\"][snapback]29109[/snapback][/div]

:unsure: на нейно място...тъга...спомени...

радвам се че все пак не е умряла съвсем...познавам такива мъже...

мислиш ли, че всички тук са праведни  хммм аз съм грешница и ми стана любопитно за каква анкета говориш  

Eva

• Гост
За и Против Пикъпа
« Отговор #10 -: 2006-02-06, 23:29 »
не знам... ще ви кажа само едно...

като попаднете на такива мъже дами...хванете пенис колана нищо друго... като толкова им се ебе зверски а ти можеш да издържиш да се скриеш като пума в джунглата да приклекнеш и да изчакаш по невинна жертва ...то тогава нападайте ...
живота е "predator" бъде и вие хищни  а любовта...тя следствие от верига причини ...но и ние трябва да смесваме менюто  не всеки дивеч е готин ..опитването му е майката... )
« Последна редакция: 2006-02-06, 23:30 от Eva »

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • ?????????? ??????
    • Профил
За и Против Пикъпа
« Отговор #11 -: 2006-02-06, 23:34 »
Цитат
хммм аз съм грешница
 и ми стана любопитно за каква анкета говориш 
[div align=\"right\"][snapback]29111[/snapback][/div]
Любопитството било убило някаква котка там... Така ми бяха казвали  

http://bgfreaks.com/index.php?showtopic=991
Signature.

Diva Orxideia

• Гост
За и Против Пикъпа
« Отговор #12 -: 2006-02-06, 23:38 »
Цитат
Цитат
хммм аз съм грешница и ми стана любопитно за каква анкета говориш  
[div align=\"right\"][snapback]29111[/snapback][/div]
Любопитството било убило някаква котка там... Така ми бяха казвали  

http://bgfreaks.com/index.php?showtopic=991
[div align=\"right\"][snapback]29117[/snapback][/div]

ахаммм може, ама тя котката има 9 живота    

Diva Orxideia

• Гост
За и Против Пикъпа
« Отговор #13 -: 2006-02-07, 01:38 »
[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]а какво искаш да чуеш?![/quote]
като например на теб за какво ти е...колко ти помогна и за какво

[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]аз лично познавам много хора лично които интензивно се занимават с това нещо, не мога да ти опиша за какви интелигентни мотивирани възпитани учтиви хора говорим, нито един от тях не е гадняр, не съм чул от нито един думата "ебане", "путка" и подобни вулгарни работи и аз не и употревбявам, не ми давай за пример пак жоро секса, не го познавам лично от пазарджик е (кво съвпадение значи:Р) окей сигурно има и такива, така де има ги със сигурност, но тях ги има със или без пикъпа, има ги извън и в пикъпа, мислиш ли че един човек който ебе наляво и надясно ще даде 300 лева за да отиде на семинара, както аз ще направя, [/quote]
виж сега ...аз не казвам че хората ходещи на тези семинари всички те са простаци но нека не крием истината зад принципно честата идея.../по долу ще разбереш защо.../

[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]хората там искат да се развиват, да общуват най-ефективно[/quote]
най вече ефективно...да нама празно

[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]ще смеся малко тази тема с другата, ТЕОРЕТИЧНО нека допуснем че Сашо е романтик а Миро не, закво ти е тоя романтик, кво ще направи, ще им попее там на хората да го пуснат да седне, ще им посвети стихотворение?! Не, докато като имаш един такъв мъж който може да се справи с всяка ситуация ще се чувстваш защитена, сигурна.... и тн. Ето до каква степен може да ни развие пикъпа, изгражда едно напълно мъжко поведение, на лидер на стабилна личност, на МЪЖ[/quote]
аха хубаво е че ми го изясни...аз мислех и други мъже за МЪЖЕ но щом не са минали пикъпа явно не стават  
развитието си го правиш ти...Боги какво си мислиш че се раждаме научени как да общуваме...или като ме гледаш какво си мислиш ,че знам винаги как да излизам от ситуация и да лавирам при нужда ...ми и аз зацепвам понякога ...но сама избирам как да се държа ...не някой да ми казва как било по добре..

[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]Има да уча много нищо не казвам и нямам намерение да казвам патил съм много дори да не го беше написала, не виждам връзка, а и пука ми, няма да се сдухваме ся  следващата[/quote]

ммм да ...виждам че основните правила си ги научил...

[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]никога не съм искал да имам деца и още не искам, но ако случайно имам някога, в никакъв случай не искам дъщеря, тва също е било винаги така, не искам дъщеря за нищо на света, но не искам и деца де така че шанса да имам дете момче се свежда до минимум :Р[/quote]

....без коментар...

аз на твое място не бих дала 300лв за това...по добре ги дай на дом за сираци...а ако мислиш за бъдещето си дай ги за някакъв курс който ще ти е от полза ...но първо седни да учиш и без друго имаш доста поправки ...

Diva Orxideia

• Гост
За и Против Пикъпа
« Отговор #14 -: 2006-02-07, 02:21 »
[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]обяснявал съм ти, вчера или оня ден ти обясних за какво ми е[/quote]
да но явно не ми е досатъчно ...ще цитирам от тук там постовете ти за да видим дали картинката ще е пълна...

[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]Освен тва аз никога не съм го можел (да свалям) обаче като почнах да се влагам в тая "наука" имаше некви промени... но не ми се разказва....
и на мен не ми допада основната идея, но изобщо не е задължително да използваш тези си умения точно за тези цели, аз имам други цели много по възвишени от това да преспа със 100-200 или колкото и да е жени... А предпочитам да не си гълтам езика като вида момиче, по-добре ми звучи да знам как да се държа и да бъда харесан
Честно казано нямам никакво желание но...
1во искам като вида или се запозная по някакъв начин с някое момиче било то на парти или с общи познати... и реша че ми харесва с външния си вид с интелекта си или просто ме привлича по някакъв начин и искам да знам че мога да бъда с нея и да съм сигурен че ще бъда с нея, защото много съм страдал точно защото не съм знаел какво как да говора да се държа и тн и не съм имал много момичета които съм искал
2ро искам когато вече имам това момиче тя да си остане само за мен, да мога да я задържа при мен (мисля че няма нужда да давам подробности, разбираш ме за какво говора)
3то смятам че има много неща в пикъпа които ме изграждат като една по-добра и по-силна личност и тези неща много биха ми помогнали в живота, не само в отношенията със жените а за уважението в обществото, за това да бъда мъж, истински мъж а не както цял живот винаги съм бил "втора класа" тъпкан мачкан и още много неприятни неща
4то забавно е да влизаш на момичета на улицата
хакери на женски сърца
целта на общуването е тя да се почувства по добре и да я накараш да се усмихне/изненадана съм...нали уж ви учат на това тя да ти се хареса не ти на нея... / поне сега изучавам мистери метода и доста е готино, като ги кача някак в интернет ще ви дам линк към филмчетата му  така че не са некви животни тия хора, може да има един двама мкей, ама в днешно време всеки използва пикъпа за да се научи да общува по добре с жените, аз например бях голямо дърво и искате да ми кажете че съм некъв безчувствен тип щото исках да промена тва нещо?! Ми... тва че накрая се стига до секс, кво от тва, секса е нормално нещо на всичкото отгоре доставя удоволствие и на двамата, изучавайки пикъпа може и да ти помогне да намериш голямата любов, защото ако си дърво.... едва ли ще успееш да я спечелиш  е
само че тия работи действат, като рибки ще тичате, гаранция [/quote]

[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]хващаш се за нищото точно... някво доказателство без основа...[/quote]
 е ква основа ...

[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--] незнам дали помниш но тоя израз си го измислих [/quote]
незнам дали помниш онзи форум...там често взе да се използва така че не ми казвай че сам си го измислил ..

Diva Orxideia

• Гост
За и Против Пикъпа
« Отговор #15 -: 2006-02-07, 02:50 »
Цитат
оня форум не съм го виждал от.... дори не помна от колко време, ама след е било повече от 6 месеца преди да разбера за пикъпа и щом съм и забравил чак че съм влизал... абе заеби, пак вдигам белия флаг, супер безсмислено е, дори незнам каква е темата на която спорим
[div align=\"right\"][snapback]29162[/snapback][/div]

грешка...цитирам ти нещо от там... датата е 09.2005

[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--][!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]некво незнам... яко е да се видиш с някой с който само сте си писали 2-3 дена  не е като ептен да не се познавате, нали  [/quote]

Според мен си е по яко да изч**аш някоя с която сте се срещали и сте си приказвали 2-3 дена след като сте се запознали, отколкото да загубя 2-3 дни само докато стигна до ЗАПОЗНАНСТВОТО!  
Не разправяй колко си се усъвършенствал в нет разговорите, защото ако си усъвършенстван в разговорите "на живо" ще можеш да прилагаш комуникационните си умения и в чата.
Мисля някъде из форума бях пуснал един мой чат-лог. Прочети го - така(дори доста по-скоростно) действам и на живо.
Вместо да губиш време в чат - седни да прочетеш малко теория по pick-up и после излизай на улицата да се запознаваш с реални, красиви девойки! [/quote]

ако не се сещаш ...влез и провери /пише Последно активен   21.12.2005 - 20:58/
« Последна редакция: 2006-02-07, 02:52 от Diva Orxideia »

Diva Orxideia

• Гост
За и Против Пикъпа
« Отговор #16 -: 2006-02-07, 03:09 »
Цитат
все тая аз се откаазах
ти можеш ли да ми кажеш сега на каква тема спорихме изобщо
[div align=\"right\"][snapback]29166[/snapback][/div]

Боги   вече е 3ч ...ако тепърва и наново започна ...

утре прочети трите теми отново ...

и още нещо аз не споря ...аз казвам какво не ми харесва и защо...аз казвам че зад иначе добрата идея се крият хора и лица със съмнителни цели...и цялата идея се опорочава което за мен я прави неприемлива...

капиш?

мога да цитирам още много неща от онзи форум ...най вече за целите , вижданията , отношението и поведението на мъжете които минават така наречен пикъп...

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
За и Против Пикъпа
« Отговор #17 -: 2006-02-07, 23:27 »
Дани  
това ,че е по - лесно така , май е за някой друг форум?!
Или си изпуснала последните 100 теми в тази секция?!
Аз съм обяснявал защо ми паресва , какво не ми харесва и тн...

За самия пикъп съм "за" , защото поняота човек има нужда точно от това.
Ти също си имала нужда и си го направила.

...

Относно това дето питаш боги колко бил добър и го караш да поиграете....Не го защитавам, защото и аз не одобрявам всичко това...Поне не в този просташки вид. И да - права си ,че не това патене му е от полза и ,че май съвсем тепърва ще му идва до главата...И понеже ме познаваш и мисля ,че ат всички тук ти най-добре знаеш как точно се държа и реагирам аз, както и как действам, тогава може би ще се съгласиш ,че със същата сила с която ти питаш него мога и аз теб да попитам колко можеш и тн....Или да ти кажа "Игра?! Играй да те видим!"....И ще бъде безсмислено и смешно, нали?
Злато , не ти се заяждам, обаче напоследък всичките ти постове са едни нервни такива...И мисля,че въобще не е на място това "така не става, пробвай ,аре играй"....Щото....Аз пък играх така...

В тази тема всики почнахте много лично да го давате....По-добре да я оставим.
« Последна редакция: 2006-02-07, 23:34 от Vrashkov »

Diva Orxideia

• Гост
За и Против Пикъпа
« Отговор #18 -: 2006-02-08, 02:15 »
Цитат
Дани   
това ,че е по - лесно така , май е за някой друг форум?!
Или си изпуснала последните 100 теми в тази секция?!
Аз съм обяснявал защо ми паресва , какво не ми харесва и тн...
не съм чела нищо от тази секция...
по лесно? ...друг форум?...не схванах мисълта...

Цитат
За самия пикъп съм "за" , защото поняота човек има нужда точно от това.
Ти също си имала нужда и си го направила.
аз съм имала нужда? нека да се разберем от какво обаче? да била съм с други но не заради спорта нито за да се уча да общувам ...не виждам общото между това което аз съм правила и пикъпа

Цитат
Относно това дето питаш боги колко бил добър и го караш да поиграете....Не го защитавам, защото и аз не одобрявам всичко това...Поне не в този просташки вид.
знам...и аз не го казах сериозно ...прекрасно знам че нито той нито аз ще сме ЗА ...мисля че го казах вече...

Цитат
И да - права си ,че не това патене му е от полза и ,че май съвсем тепърва ще му идва до главата...И понеже ме познаваш и мисля ,че ат всички тук ти най-добре знаеш как точно се държа и реагирам аз, както и как действам, тогава може би ще се съгласиш ,че със същата сила с която ти питаш него мога и аз теб да попитам колко можеш и тн....Или да ти кажа "Игра?! Играй да те видим!"....И ще бъде безсмислено и смешно, нали?
мислиш ли че за мен е игра...не ме познаваш значи... :huh:  :huh:

Цитат
Злато , не ти се заяждам, обаче напоследък всичките ти постове са едни нервни такива...И мисля,че въобще не е на място това "така не става, пробвай ,аре играй"....Щото....Аз пък играх така...
нервни? съвсем ме заби...много си далече от истината...дори се опитах с усмивка да коментираме темите ...нямам думи...

Цитат
В тази тема всики почнахте много лично да го давате....По-добре да я оставим.
лично го прие Боги и се ядоса ... друг ядосан или засегнат не видях

ако искаш нещо директно ме питай вместо да увърташ...нищо не съм крила и си нося както вината така и отговорноста за действията   нито съм сърдита нито съм крива нито съм в цикъл   много съм си добре   

чудя се само защо когато казвам това което мисля и съм сериозна се чудите кво ми има ...
« Последна редакция: 2007-08-16, 23:02 от tech_noir »

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
За и Против Пикъпа
« Отговор #19 -: 2006-02-08, 12:24 »
Ок....Неко оставиме нещата така, аз повече нямам какво да кажа по тази тема. Ушким се разбрахме ,обаче ти знаеш какво влагам в постовете си и какво се опитвам да кажа особено в един от цитатите ,които си пуснала .

Карай, не ми се говори повече за това, темата е lost