Автор Тема: Теория на Нег хитовете  (Прочетена 4397 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен FANatic

• Mr. Trise X
  • администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 709
    • Профил
    • http://www.bgfreaks.org
Теория на Нег хитовете
« -: 2006-01-10, 14:24 »
Едно красиво момиче е обкръжено от приятелите и. Тя слага маската на истинска кучка. Дали наистина е такава? Едва ли. Всичките ми приятелки са били нормални човешки същества. За красивите хора е по-лесно да се справят с живота защото получават по-добро отношение заради добрия си външен вид.

Но - тя трябва да има висок критерии когато многобройните
 мъже подхождат към нея. Така че нейното отношение е разбираемо. Когато някой отиде до нея и и каже просто "Здрасти нека те черпя една бира" това ЩЕ я раздразни. Мъжа мисли че е направил нещо приятно за нея, но тя това отношение получава през цялото време. Тя е безчувствена към него. Ти си осмия за деня!

Тя се е научила да се отървава доста лесно от такива мъже. На нея и се налага да бъде такава.. Просто тя не може да спи със ВСИКИТЕ! Така че е нормално да каже НЕ или да се разгневи, и тогава мъжете мислят че тя е кучка и си тръгват разочаровани, ядосани и с чувство на провал. И това поведение изглежда работи. Понякога когато момичето чувства контрол (например в клуб/бар когато е подготвена за потока от мъже - в крайна сметка това е нещо което се случва толкова често че когато го няма на нея й липсва) тя ще приеме питие и после ще разкара мъжа. Ако мъжете са достатъчно глупави за да и купят нещо, то на нея нищо не и пречи да го вземе.

Когато тя приема бира от теб, тя казва следното: "Аз не те познавам и не ми пука особено за теб. Ти си просто поредния от онези типични мъже и понеже не те уважавам, ще взема бирата и ще те отрежа после."

Понеже красивата жена е толкова добра в провалянето на подхода ти, е важно ти как ги режеш. Не можеш да ги обидиш, защото те са свикнали на това от всичките наранени мъже ("ти си обикновена кучка!") така че това не и прави никакво впечатление.

Как да им отвърнеш БЕЗ ДА ГИ ОБИЖДАШ? Да кажем че има дълги нокти които най-вероятно са изкуствени. Защо на 10ките им е да се обличат толкова добре ако не искат внимание? понякога те ОБИЧАТ чувството на контрол. Когато са в клуб с приятели искат да бъдат лидерките в средата (социалната йерархия при приматите) и да получават цялото внимание. Момчетата идват и им купуват питиета, а те се кефят да ги отсвирват. ОК, значи тя има фалшиви нокти, за да изглежда дори още по-добре! Повечето мъже биха казали "толкова си красива"! ДОСАДНО и типично, и в ума и ВЯРНО.

Представете си се, един пич идва и й казва "Готини нокти. Истински ли са?" Тя ще трябва да отговори "Не, изкуствени са." И той отвръща сякаш не осъзнава че е иронична забележка: "Нищо пак изглеждат добре. После се обръща с гръб към нея.

Какво причинява това в ума и? Хм, той не се отнесе грубо към нея - да я обиди. Направи й комплимент, но резултатът беше че уцели в нея недостатък.  Тя си мисли аз съм страшно красива" - (особено в емоционалното и състояние на контрол) - "Но не успях да го грабна този" АЗ СЪМ ТОЛКОВА ДОБРА в това. Просто ще изтрия това петно в представата му за мене."

После ти продължаваш да не проявяваш интерес към това как изглежда като подхващаш някаква неутрална тема. През това време нейното намерение е да те накара да гледаш на нея като останалите мъже, за да почувства усещането за контрол и после да те разкара.

После ти и подаваш още един Нег-хит като този: "Това кичур ли е? Страшен е... как се наричаш тази прическа? Вафличката (The waffle)? " Усмихваш се и я гледаш в очите, за да й покажеш че е шега, а не обида. Ти си приятен, но не проявяваш интерес към красотата и.

Това ще я заинтригува, защото тя познава мъжете. И това не е нормално. Трябва да имаш наистина висок вкус, или да си много наясно с жените, или да си женен или нещо друго. Тези въпроси предизвикват любопитството й. Това продължава да се случва - и се нарича флиртуване. Тя ти пробутва няколко Нег-чета - тези тестове са за да определи по-точно какъв си. Ти преминаваш тестовете като я Негваш в отговор. След малко ти вече не си като всички останали показващи силен интерес. НО... ЗАЩО?

За да си върне контрола, тя казва, "Ще ми купиш ли нещо за пиене?" Забележи как се опитва да те хване! НО, тя просто иска да те преметне, така че после да те отсвири. Това и е играта - тази стратегия е всичко което знае и сега тя не работи при теб, и тя се опитва да обърне ситуацията. Но в същото време тя не разбира напълно ЗАЩО ти не мислиш че тя е "толкова прекрасна".
В крайна сметка ноктите й са изкуствени.

Ти казваш, "Хаха, това е смешно... носа ти се сбръчква когато говориш.." - (сочейки колко е сладко) - "Погледни... ето пак... хаха виж." Тя ще отвърне, "Престани!":) *изчервява се*. Сега става стеснителна - и това е състоянието в което искаш да бъде. С 3 Нег-хита успешно създаде ИНТЕРЕС (любопитство) и я свали от пиедестала й (премахна Bitch-shield-а й.) Беше с чувство за хумор, усмихваше се, обличаш се добре, уверен си - всичко което тя би искала в един мъж.

Ти не търпеше нейните глупости. А..и когато тя ти поиска бира, ти й каза "Не. Аз не купувам питиета на момичетата. Но ти можеш да ми купиш една." Сега ти квалифицираш нея. Ако тя ти купи, това показва че тя изпитва респект към теб.

Ако не го направи, и казваш, "Беше ми приятно да те срещна" (не саркастично) и й обръщаш гръб отново. Не си тръгвай, просто се обърни с гръб. По този начин ти пак я Нег-ваш точно когато тя си мислеше че Нег-ва теб. Това е закачка между двамата - първата стъпка от флирта. Така е според книгите по психология.

Нег-хита служи за квалификация. Момичето не преминава високите ти изисквания.

То не е точно обида, просто твойта преценка. Колкото по-добре изглежда момичето, толкова по-агресивен трябва да бъдеш с Неговете. 10-ка може да получи 3 нег-хита, докато 8-ца понася само един или два (с голяма пауза). Можеш да прекалиш ако мислиш че си по-добър от тях. Можеш да им смъкнеш високото самочувствие изпод краката (точно както 10-ките правят с мъжете). Трябва да стигнеш на ръба на позволената граница без да я прекосиш. Веднъж когато си я докарал дотам, можеш да почнеш да отбелязваш положителни неща в нея (никога външния вид.) Вече има взаимен респект. Това е нещо което повечето мъже никога не биха получили от момиче.

Това е начина за премахне на bitch shield-a. 3 Нег-хита би трябвало да свършат работата с интервал от 2-3 минути разговор на неутрална тема. Когато го смъкнеш разговора продължава с повече взаимно уважение и оттам можеш лесно да я съблазниш.
Ain't Nothing But a GoTh ThnG

Неактивен eLec7R!c

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 76
    • Профил
Теория на Нег хитовете
« Отговор #1 -: 2006-01-10, 17:46 »
темите за Негхитовете винаги са ме радвали, мисля че те определено могат да влязат в полза на недостатъчно уверените мъже...пък дори и на един уверен мъж. Показват се много хитринки, които могат да свършат много добра работа.
Бих се радвал да пуснат още теми за Негхитовете и премахване на THE f.ckIN BITCH SHIELD

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1108
  • ?????????? ??????
    • Профил
    • http://mario.youaremighty.com/
Теория на Нег хитовете
« Отговор #2 -: 2006-01-10, 18:38 »
И аз ги одобрявам - много са интересни, представени са по чудесен начин и същевременно развеселяват  
Signature.

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1015
    • Профил
Теория на Нег хитовете
« Отговор #3 -: 2006-06-08, 19:20 »
I'm a loser, baby, so why don't you kill me?
« Последна редакция: 2006-06-08, 23:20 от rock_ur_body »
Dancing with the devil in the pale moonlight...

г-н Кирилов

• Гост
Re:Теория на Нег хитовете
« Отговор #4 -: 2010-03-17, 14:55 »
Автор: Стен Леон
Издателство: "Български автор"
Дизайн и предпечат: Leoniel Arts
Твърда подвързия
Тяло: офсет, 256 стр.
ISBN 978-954-92492-6-2
за контакти: sleon@abv.bg

© Стен Хедон Леон, 2007г.

ТЕОРИЯ НА ФЛИРТА – ангелски стил на живот

българска, първо издание

психолого-философска литература

научно-популярен трактат

Редактор:  Снежана Стойчева, писател

Консултант:    майор Цветан Ангелов

© Художник-редактор:  м.б.н. Кирил Кирилов, 2010г.

© Фотографи:  Съни Силкуокър, Кирил Цветанов, 2008г.

© Дизайн и предпечат:  Leoniel Arts ( те са осъществени от автора, 2009г. )

Произведение с пореден № 7

Печат и твърда подвързия: Барич и сие

Коричната цена е 16 лв.

Неактивен nacho11

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
Re: Теория на Нег хитовете
« Отговор #5 -: 2014-02-20, 10:08 »
От къде да си взема книгата?

Неактивен Trayy

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
    • www.vimaxblog.info
Re: Теория на Нег хитовете
« Отговор #6 -: 2015-11-26, 11:04 »
Интересно четиво. Дава наистина полезни съвети, които да са от полза в живота.