Анкета

"За" или "Против" обезкосмяването при жените?

Твърдо "За"!
8 (88.9%)
Също толкова твърдо "Против"!
1 (11.1%)
Не знам, още не съм виждал гола жена.
0 (0%)

Общ брой гласове: 9

Автор Тема: Обезкосмените жени-"за" или "против"?  (Прочетена 18751 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

???? ?

• Гост
Уточнение, в анкетата моля да гласуват само "потребителите" на жени... тоест мъжете и жените, които са правили секс с (друга) жена!

И така, след като изчетох цялата тема за "обезкосмените мъже" (и не си купих резервна самобръсначка, ама аз си имам...  ), реших да пусна и тема за обезкосмените жени. Да бе, знам, че повечето от вас се обезкосмяват (поне така пишеш в онази тема  )-това не значи, че е необходимо или дори правилно за привличането на мъжкото внимание  !

И така, започвам с изброяване на плюсвоете и минусите.
"За"-по-лесно е да се прави орален секс с обезкосмена жена (или поне да връщаш услугата след орален секс  ). По-приятно е от естетическа гледна точка (поне за повечето, сигурно има и хора на друго мнение). По-хигиенично е (предполагам,ч е това може да предизвика спорове за "естествнеата защита" и за кого точно е,по-хигиенично).
Против-ако дамата случайно е забравила да се обръсне два дни, оралният секс с нея (виж също забележката към горния абзац) става истинско изпитани за чувството ви на болка. Моят език не е шкурка  ! Освен това сигурно има и любители на  "буйната растителност" при жените... айде стига, че ме заболяха пръстите  !
Чакам коментарите на потребителите  !

(исках да пусан тая тема в "сблъсък". rock_ur_body не ми даде... явно е нещо в настройките на оня под-форум... а уж бяхме приятели, говорехме си за филми  !

rock_ur_body: брех, много е зла тая rock_ur_body... най-много е виновна за нещата които не е направила хаха;
анкетата е нулирана защото някои от нас не трябваше да гласуват (вкл и аз) а го направиха.тези които са гласували до този момент преди нулирането няма да могат да гласуват пак.

Моля четете внимателно темата преди да гласувате или постнете отговор
« Последна редакция: 2006-01-09, 01:35 от rock_ur_body »

Неактивен ethereala

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 551
    • Профил
Обезкосмените жени-"за" или "против"?
« Отговор #1 -: 2006-01-09, 00:14 »
е аз не гласъвах, защото го прочетах, че нетрябва да го права. но мисля че няма голям смисъл в анкетата, че кой можв да е против. по голяма гнусория от космата жена няма.
Голямата любов и големият успех носят със себе си голям риск.

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 694
    • Профил
« Отговор #2 -: 2006-01-09, 17:50 »
В интерес на истината , Браво Асене!!!!!
Отдавна дебна за такава тема, защотото и на мен ми е интересно какво мислят другите, а самият аз нямам кой знае какво да кажа по нея.
Може би е глупаво - не отричам ,но аз понякога се възбуждам много от определен тип жени , с определено окосмяване. Иначе в 90% от случаите предпочитам да няма косми.
И все пак има едни 10% от всичките жени, които ме влудяват точно с това ,че са окосмени...
Сигурно ще кажете ,че съм извратеняк след всичко което съм писал вече ,че харесвам... :huh:
Просто поняго точно естественото в жената е това, което ме привлича.

ПС - Асене, не е нужно да си шкурка. Зависи как я лижеш мисля,че можеш съвсем спокойно да нямаш кой зное какъв контакт с космите....Ползвай пръстчета за да ти помогнат да стигнеш мястото ,което искаш да целунеш. Но иначе си прав ,донякъде. По добре да са дълги космите , отколкото къси ,ебати
« Последна редакция: 2006-01-09, 17:53 от Vrashkov »

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #3 -: 2006-01-09, 18:45 »
Оооо , нямам стаж толкова ,че да кажа на кого му отива. Просто понякога на една стои добре , на друга - ужасно.

Ако трябва да изброявам или да давам примери по-лесно ще бъде с хора от форума , нооооо.....Предпочитам да си задържа интимната част от мненията за момичетата тук.

Неактивен HimerA

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 55
    • Профил
    • http://
« Отговор #4 -: 2006-01-09, 19:42 »
Цитат
другата гледна точка (за недостатъците на обезкосмяването)
амм до колкото разбрах недостатъци има цялостното обезкосмяване,а не изобщо обезкосмяването....
Цитат
пък и жените обсъждат на воля окосмяването на мъжете, ние защо да си нямаме тема какво ни кефи нас
пределно ясно е какво ви кефи вас и съответно това се стараят да постигнат жените дори да не им е даденост по пождение а именно ГЛАДКА МЕКА  КОЖА ...ммммдааам има ли някой да го отрече тва?Ехх кога ли ще стане така че и мъжете да се опитват да угодят на женските вкусове...
От известно време насам оставам с впечатлението,че мъжете изобщо не си дават сметка през колко неща минават жените ....приемат всичко за даденост

Та да се изкажа по темата ...на мен също ми е гнусно кат видя космата жена....то не са мустаци ,то не са космати крака в къси поли,то не са гадории подаващи се от банските абеее блеее ужас  :sick: ...лично аз се се старая да изглеждам така както на мене ми харесва и ми е приятно 
« Последна редакция: 2008-04-23, 14:38 от tech_noir »
Death Is Certain

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
« Отговор #5 -: 2006-01-09, 20:10 »
Цитат
От известно време насам оставам с впечатлението,че мъжете изобщо не си дават сметка през колко неща минават жените ....приемат всичко за даденост
Ти заради мъжете ли го правиш или за себе си? Като кажат "Щом се обезкосмяваме ние - и вие тряа!". Така говорите за тва обезкосмяване все едно е некое срендовековно мъчение и страдате от него ама всеки месец ходите ДОБРОВОЛНО на кола маска нали...Добре, ако някой мъж ви каже че ви харесва и не бръснати до кожа - ше спрете ли? Няма! Що ли? Щото сте ЖЕНИ и сте СУЕТНИ ей за тва!     

Неактивен HimerA

• потребител/ка
  • *
    • Профил
« Отговор #6 -: 2006-01-09, 21:34 »
Цитат
Цитат
Ти заради мъжете ли го правиш или за себе си?
ам ти май не си ми дочел поста,но няма зн....и ми се струва ,че ти беше от върлите защитници на тезата "колкото по-космат толкоз по мъж" от тук ми хрумва,че може би ти изобщо не знаеш какво е усещането от кола маската   поправи ме ако греша....
Аз го правя за СЕБЕ СИ ...но все пак съгласи се, че мъжете вадят много интересни физиономии,ако видят  космата жена..абе каква ти космата ,ако някъде случайно са останали косъмчета(щот са малко тея случай дет не се обезкосмяват и си карат е тъй натюр) ...докат при обратната ситуация ние трябва да се възхитиме на "мъжествеността"  ви надничаща от ризата ...Е не знам аз тва не го разбирам
Death Is Certain

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
« Отговор #7 -: 2006-01-09, 21:47 »
Цитат
от тук ми хрумва,че може би ти изобщо не знаеш какво е усещането от кола маската   поправи ме ако греша....
Само знам че ви скубат...Сега кво ше ми кажеш че е кеф ли?

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1320
    • Профил
« Отговор #8 -: 2006-01-09, 21:52 »
Циклоне, "Конфликт на интереси? Не - интерес към конфликти!"....не е кеф да се скубе ама наеш ли кво е усещането да докоснеш гладка кожа...друго си е...а не като си пипнеш крака примерно и по ръката да ти останат кървави вадички....

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
« Отговор #9 -: 2006-01-09, 22:00 »
Глей са аз кат си пипна крака по ръката ми не остават къдрави вадички щот съм човек а не вълнист мамут...Кхм...Владо ми се оплака че си го карала да се скубе как не та е срам!    

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1320
    • Профил
« Отговор #10 -: 2006-01-09, 22:09 »
Цитат
Глей са аз кат си пипна крака по ръката ми не остават къдрави вадички щот съм човек а не вълнист мамут...Кхм...Владо ми се оплака че си го карала да се скубе как не та е срам!     
А кво не е вярноо     
« Последна редакция: 2008-04-23, 14:39 от tech_noir »

MaxStorm

• Гост
« Отговор #11 -: 2006-01-10, 00:04 »
Без да давам някви кой знае кви доводи и аргументи ...АЗ СЪМ С ДВЕТЕ РЪЦЕ "ЗА".

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
« Отговор #12 -: 2006-01-10, 13:15 »
Абе гледайте сега... за обезкосмените мъже - приемам че някой може и да е против.. в смисъл... гледна точка.. разбирам до някъде... обаче.. космати жени... е тогава вече със сигурност ше мога да кажа че тоя дето е "против" в тая тема е извратен...
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен HimerA

• потребител/ка
  • *
    • Профил
« Отговор #13 -: 2006-01-10, 13:35 »
Цитат
Абе гледайте сега... за обезкосмените мъже - приемам че някой може и да е против.. в смисъл... гледна точка.. разбирам до някъде... обаче.. космати жени... е тогава вече със сигурност ше мога да кажа че тоя дето е "против" в тая тема е извратен...
и от де идва тая категоричност относно за кой може и кой не.. някои мъже ги кефи да имат гладка кожа ..ко казват другите ти си гей нали? Тва логично ли е?

кирилизирах
Death Is Certain

Guest_Diva Orxideia_*

• Гост
« Отговор #14 -: 2006-01-11, 14:04 »
Цитат
Цитат
А сега ми даваш идея-кажи според теб на кои жени им отива повече окосяването, а на кой-липсата му? в крайна сметка някои прически стоят по-добре на определени видове лица, защо да не е така и с интимното окосмяване?

Цитат
Оооо , нямам стаж толкова ,че да кажа на кого му отива. Просто понякога на една стои добре , на друга - ужасно.
Добре, опиши някоя мацка, при която си одобрил наличието на окосмяване  , аз ще се заема с анализите...

описанието в случея не помага   предлагам да има снимков материал   

PS: сори че не съм логната но си пия кафето и съм за малко ...ще липсвам още ...

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #15 -: 2006-01-11, 15:28 »
Цитат

well...thanks a lot.... :huh:

Снимков материял немога да покажа в момента , но например вижте Камелия от Playboy /последен брой/.

Пс - трябва да видя дали всъщност нямам снимков материял на ГСМ-а ,ама пък и без това нямам кабел....

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #16 -: 2006-01-11, 19:15 »
Ти да не мислиш ,че си купувам плейбой??? Не обичам този тип списания. Просто една приятелка се снима на последните страници на тоя брой и затова го разгледах...И след това се сетих за тая Камелия.

От ГСМ-а засега няма как до покажа, но и от гледна точка на етиката немога - трябва да питам първо дават ли ми

rock_ur_body

• Гост
« Последна редакция: 2006-01-11, 19:20 от rock_ur_body »

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #18 -: 2006-01-12, 12:00 »
Соня Васи
Александра Парашкеванова
Катя Евро
Катя Евро 2
Съмър
Джордан , разбира се

Достатъчно за сега, само толкова се сетих...
Аз също обичам кога няма ябсолютно никакви косми....Обаче това е лесно и скучно. Някоя тук твърдеше, че жените го правели заради мъжете.
Да хванеш кола маската или бръснача и да свършиш за 15 минути не ми се вижда кой знае какважертва...Виж, за тези жени които наистина поддържат генитилиите си с малко , но добре офрмени "прически"...За тях наистина мога да кажа, че правят жертва...
« Последна редакция: 2006-01-12, 12:03 от Vrashkov »

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
« Отговор #19 -: 2006-01-12, 12:44 »
абе и аз съм за прическите бе.. по ме кефи...

нещо сме се недоразбрали.. начи аз нямам предвид за че само абсолютно обезкосмените жени стават... под "космати" разбирам тия дето не са се пипали изобщо.. то и Асен каза "буйната растителност". Лошо е когато почнат да се заформят прически не само между краката..  

Имах една позната дето не пипаше нито бръснач, нито кола... щото Бог я бил създал такава... добре че по природа нямаше много косми, щот инъче сигурно щех да я бия!!    
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #20 -: 2006-01-13, 12:03 »
Оф ти ме убиваш....  
Ми немога да пусна , понеже по външен вид те просто не се различават кой знае колко , особено ако ги теглиш от интернет , където жените са много "alike" .. Нека просто приемем ,че има определени такива с определено излъчване , които ако са прилично уформени там долу , са доста доста атрактивни. Вчера разказах в "Дьо сад" за смешното ми телефонно запознанство с едно момиче от Къстомър Сървисес на "Глобул" ...Та след 2 часа разговори вчера и към 10-15 снимки ,които ми прати на мейл-а , мога да кажа ,че точно за момиче като нея казах,че прическа ще отива повече от инфантилизация  .
Няма обаче да изпратя нейна снимка на този етап , защото от вчерашните 2 часа по телефона, половината минаха в успокояване,че няма да разпространя снимките и ,че може да се довери и да ми ги прати...
А нали знаеш ,че какъвто и урод да съм , все пак и аз си имам съвест и тя точно в такива моменти ме ограничава.Когато кажа нещо го правя, а казах ,че няма проблем и че няма да ги разпространя.
Мога да пратя снимки на тялото без лицето , но това е абсолютно безсмислено, понеже тук говорим за моята гледна точка /понеже питаш мен в случая/ , а за мен точно лицето е определящо, не структурата на самото тяло.

ПС - От както си гаварим за тея проклети косми си мисля, абе някой от вас прави ли му впечатление колко много момичета и жени се обезкосмяват отпред и отдолу, но доста нескопосано /и въобще и не опитват/ се обезкосмяват при дупето?! И като дойде момента за задна прашка неможеш да си го гледаш как й влиза , понеже те дразнят космите  
Трябваше да уточня още при първия си пост по темата,че аз съм "за" окосмяването , но само при трийгйлника! Не там отдолу!

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #21 -: 2006-01-26, 04:09 »
Цитат
ПС - От както си гаварим за тея проклети косми си мисля, абе някой от вас прави ли му впечатление колко много момичета и жени се обезкосмяват отпред и отдолу, но доста нескопосано /и въобще и не опитват/ се обезкосмяват при дупето?! И като дойде момента за задна прашка неможеш да си го гледаш как й влиза , понеже те дразнят космите   
Трябваше да уточня още при първия си пост по темата,че аз съм "за" окосмяването , но само при трийгйлника! Не там отдолу!

:huh:   нищо не разбрах...
хем си за обезкосмяването при дупето щото не можеш да си го вкараш ...хем си за обезкосмяването само на триъгълника  :huh:

триъгълника е отпред а дупката на дупето отзад ...леле ще падна   

дай сега да се разберем ...тука има тука нема      печелишшшшш никъде
 няма нищо 

Цитат
С тия две уточнения ми разби всичките теории. Чакай сега да изработя нови  !

значи ставаме двама     

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #22 -: 2006-01-26, 12:13 »
Дани, прочети отново това, което си цитирала...
този път правилно го прочети   
Малко зная , обаче определено мисля,че ми е ясно кое къде е, не мислиш ли?
По - точно...как подирекно да го кажа ...Не помниш ли?
Нещо не разбирам защо така риягираш???
Къде пише ОБЕЗкосмяване на триъгълника в това, което си цитирала от моя пост??? Пише ли някъде "Обезкосмяване на триъгълника"?

Давам да разберем ,щом имаш желание да се разберем -  не се дръж грубо...Има ЛС.
Целувки...

Цитат
Цитат
С тия две уточнения ми разби всичките теории. Чакай сега да изработя нови  !

значи ставаме двама     

И тук не разбирам кое е неясното.
За триъгълника написах отново да го препрочетеш и ще ти се избистри . Асен мисля,че имаше пред вид ,че не разбира защо лицето при мен определя , не тялото.
Ами немога да ти отговоря...Просто е така, виждам някаква физиономия и от там нататък си
 създавам най-желаната комбинация измежду всичко по тялото така, както според мен би изглеждало най-добре ...
Съжерявам ако обърквам представите ви, но....Вие питате мен, интересува ви моята представа, не виждам защо имате ваша собствена и искате моята тогава...

И отново не разбирам на Дани пък от какво и е объркана представата...
« Последна редакция: 2008-04-23, 14:40 от tech_noir »

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #23 -: 2006-01-26, 15:09 »
Цитат
Дани, прочети отново това, което си цитирала...
този път правилно го прочети   
Малко зная , обаче определено мисля,че ми е ясно кое къде е, не мислиш ли?
По - точно...как подирекно да го кажа ...Не помниш ли?
Нещо не разбирам защо така риягираш???
Къде пише ОБЕЗкосмяване на триъгълника в това, което си цитирала от моя пост??? Пише ли някъде "Обезкосмяване на триъгълника"?

Давам да разберем ,щом имаш желание да се разберем -  не се дръж грубо...Има ЛС.
Целувки...
И отново не разбирам на Дани пък от какво и е объркана представата...

знам че знаеш кое къде е   шегувах се 

ами беше казал... ще цитирам макар че ми е трудно /нещо операта ми "опява" но още не се разбирам и с нея ...  /

Цитат
аз съм "за" окосмяването , но само при трийгйлника! Не там отдолу!

:huh:
  :unsure: не виждам къде съм се държала грубо и незнам защо си се засегнал така  :unsure: но се ИЗВИНЯВАМ искренно   

целувки 
« Последна редакция: 2008-04-23, 14:40 от tech_noir »

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #24 -: 2006-01-26, 21:35 »
АААааАААа!!!!!
побърквам се!
Аз казах ,че обичам там да е окосмено , не да е ОБЕзкосмено както казваш ти .
Както и да е, ти си ми длъжница с едно обаждане и го предпочитам пред извинение)
« Последна редакция: 2006-01-26, 22:31 от ???? ? »

Неактивен LorD DemoniC

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 108
    • Профил
« Отговор #25 -: 2006-02-12, 23:03 »
я и аз да кажа хаха ... принципно обезкосмена , но и малко да има не ме притеснява
people always leave ...

Въпросът между доброто
и злото се свежда до
простичък избор:
оцеляваш или загиваш

Eva

• Гост
« Отговор #26 -: 2006-03-20, 09:51 »
трябва да забраним на асен да пише в такива теми  избива го на математика и теория на вероятностите....и некви такива анализи праска че и фейнман макар физик не би го разбрал.....

а моето мнение относно жените и космите
вива жени - да умрат всички гадни косми!

Arha

• Гост
« Отговор #27 -: 2006-05-26, 17:56 »
Цитат на: Eva
да умрат всички гадни косми!

Съгласна... И аз гласувам против космите
Всеки сам решава за себе си, но аз предпочитам да съм без  

Неактивен CRYSTAL`EYES

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 464
  • ????????????
    • Профил
    • http://myspace.com/erin_everly
« Отговор #28 -: 2006-05-30, 23:33 »
Принципно съм много "за" обезкосмяването! Не само е хигиена, но и естетика - както за нас, така и за мъжете. Само не ме кефят некви превземки от рода на обезкосмяването по ръцете, смятам, че е тъпо, ненужно и отнема ценно време за сметка на допълнителна порция болка /ако е с кола маска/.
Dr. Cameron: Men should grow up.
Dr. Gregory House: Yeah. And dogs should stop licking their "workplace-acceptable" euphemism for testicles. It's not gonna happen

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1015
    • Профил
« Отговор #29 -: 2006-07-15, 04:46 »
Хъм... И защо? Обезкосмяваш си краката, защо не и ръцете? Според мен си е логично И изглежда ужасно отстрани да видиш някоя хубава девойка, с къса пола, примерно, която има идеални крака(обезкосмени  и като й погледнеш към ръцете да тичаш до тоалетната, защото е да речем като орангутан... Гадно е... Космите на почти всички места са неприятни...
Dancing with the devil in the pale moonlight...