Автор Тема: Как става, накратко  (Прочетена 14109 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Diva Orxideia

• Гост
Как става, накратко
« Отговор #30 -: 2006-02-06, 17:26 »
Цитат
И, да разбирам те, просто не виждфах смисъл да пиша.

2. Амигос, вие май не разбирате, че спорите за различни неща. Орхидеята си го е писала-тя ви говеори за отношението към жените, а вие й говорите за резултатите от метода. Е, мързи ме да ив изнасям лекция за разликите между "отношение" и "метод", но приемете на доверия, че разлика има, както и между "горещо" и "сладко"! И забележете-не са взамимозиключващи се, но се покриват в относител;но малка част от случаите...

3. Ето моята гледна точка и едновременно-пояснение на написаното. Фанатик, ти хубаво го изучаваш това, за да се развиваш, но не говорим за теб. Това, което Дани се опитва да ви обясни е, че изучаването на методи за свалка при доста...индивиди е довело до отношението "мога да имам всяка, която си поискам" (с или без да имат покритие за това си мнение), а оттам и до стадия "кви са тия жени бе, я да мълчат и да си отварят устата само, като им се каже да си използват езика...и никакви приказки!" Това съвпада и с личните ми наблюдения върху въпросния форум. Богдане, за теб не става дума, но с пикап не се занимаваш само ти, има и хора с...други цели, за доста то тях личното развитие им е далечна цел, ако изобщо разбират концепцията!
Между другото, винаги ми е било странно защо според
 пикапцьорите увереното поведение и "алфа-държанието" могат да се научат само при тях... сори, ама аз спазвам голяма част от правилата за "алфа-поведение" , но го правя, само за да се уважавам, като се гледам в огледалото. А и просто няма да ми повярваш на какви места и с какви цели се дават същите съвети. Да, полезно-но негласните претенции за "монопол" върху метода просто са неоснователни.

4. Дани, знам как се чустваш, аз се чуствам по същия начин в някои други теми в този форум  . В крайна сметка и аз съм спрял да пиша там  .
Използвам случая да предупредя всички ви да не пишете по два поста от един автор един след друг, а да използвате функцията "промени", за да добавите нещо към поста си, ако сте пропуснали!

знаех си ...благодаря ти 

инъче за дубъла на постове   извинавам се но нета ми е ужасен тези дни ...пък и тримата писахме почти един през друг и затова така се получи   
« Последна редакция: 2016-04-06, 12:30 от tech_noir »

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 694
    • Профил
Как става, накратко
« Отговор #31 -: 2006-02-06, 19:00 »
Цитат
Цитат
[Абе не ме разбирай грешно ама...
наистина като си го извадиш и тя го лапне...Нататък всичко като по учебник...Отричаш ли?

май ти си ме разбрал погрешно ...пак го прочети ако искаш ...

естествено че ако ти го лапне нататък всичко е ясно ...къде казах че не е така...казвам че това не е начина ... за дивите селяци може да е така, но за мъжа който знае как ...надали има ЖЕНА на която това отношение да и харесва ...

за мен всичко е ясно още щом влезнат в една стая и се награбят ...не мислиш ли че това е по цензурно , не така грубо и ...абе никой ли не разбира кво искам да кажа...

АЗ БИХ СЕ ЧУВСТВАЛА КАТО БОКЛУК В СЛУЧЕЯ ...И МИСЛИШ ЛИ ЧЕ ЩЕ ИМА СЕКС ...НЕ

НЯМА ЛИ ЖЕНИ КОИТО ДА ИМАТ ОТНОШЕНИЕ ПО ВЪПРОСА???  САМО НА МЕН ЛИ НЕ МИ ХАРЕСВА ???

Ама мило не викай ,де!
Аз прочетох и се опитвам да ти обесня ,че то така се случва , въпреки ,че никой не го нарича с такива имена.
Жените какво има да те подкрепят, кой е казал ,че това е най-правилния начин?! Никой, нормално е така да мислиш - то си е нака!
Но това ,че нямада има секс ако някой направи така не е вярно. Няма да има секс ако някой ти го каже така...
А ако не ти го каже така ,или не ти каже въобще ми просто го направи ще има внали?
Демек това е безсмислено   

Примери тоя път няма да дам...

Diva Orxideia

• Гост
Как става, накратко
« Отговор #32 -: 2006-02-06, 21:01 »
Цитат
Ама мило не викай ,де!
А ако не ти го каже така ,или не ти каже въобще ми просто го направи ще има нали?
Демек това е безсмислено   

Примери тоя път няма да дам...

искаш да кажеш, че :
запознавам се с някой...той ме кани някъде...и както се казва от вратата за краката , демек вади го и аз го лапам....не злато щом това е отношението му към мен ... секс няма да има...

не знам за какви примери говориш...аз говоря за себе си...

блаженни са вярващите... http://bgfreaks.com/index.php?showtopic=638 обърнах му внимение...нека цитирам...

[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]10. Следваш нейната посока, когато се отдръпва нанякъде = нядяваш се да те чуе. Когато тялото й се насочи в посока, различна от твоята (отдръпва се от теб) ти се отдръпваш ОЩЕ по-встрани от нея, така че ТЯ да се връща обратно към теб..... Не я преследвай! За къв Х...?!!!?

Ти водиш играта, ти си доминанта, тя е в твоята реалност. ТЯ да те следва - иначе губи.

Те са
 много - АЗ съм един!

24. Помниш прекалено много подробности от минали разговори = разговорът означава много за теб, поради необикновената стойност, която придаваш на момичето (разб. НВ). Разбира се това не означава да бъдеш пълен кретен, но правилото е, че ако няма да запомниш нещо казано от някое момче или някоя дебелана , то не го помниш и казано от НВ9. Ако някой случайно го е казал и си го запомнил - хубаво. Ако си водил изключително интимен разговор и помниш - също. Но при други обстоятелства СЕ ПРЕСТРУВАЙ, че си забравил, дори ако тя е някой супер модел и помниш дословно всяка дума. Забрави ДОРИ името й. Ако видиш момиче от класа ти или от мястото, където работиш и преди това никога не сте си говорили, отвори все едно е случайно момиче и не се познавате. Не се поддавай на изкушението да кажеш "работим/учим заедно". Така ако те отсвири ще имаш после лице и последен коз, който да използваш, но само в краен случай.

Ти си забележителен и необикновено стойностен човек, който е способен да накара всяка жена да се чувства страхотно. Ти си човек, който се запомня. ТИ СИ ПРИНЦА, който всяка жена очаква с нетърпение. Как би се държал в този случай?

Преструвай се дори, че ИСКАШ ДА ПРЕМЪЛЧИШ добрите си страни.

Б) Забавляваш я много рано: Ако използваш шаблони, фокуси, гледане на ръка, анализ по почерка.... и го правиш РАНО, ще бъдеш възприеман като "удавник за сламка" т. е. не си струваш и затова се напъваш да й правиш впечатление. Всичко това се прави, на по-късен етап от пикапа, когато го е заслужила.[/quote]

ми това е...избрани моменти за вас МИЛИ ПРИНЦОВЕ.../Боже опази от такива принцове.../

четейки това си мисля ...какво си въобразявате изобщо? жената трябвало да ви доказва че си заслужава...по същата логика да питам защо мислите че вие заслужихте нейното внимание? следва любимото ми..."жените са много ти си единствен " точно като в сектите   ...да ви успокоя МЪЖЕ СЪЩО ИМА МНОГО...при това никак не е трудно да ги вкараш в леглото си ..

Diva Orxideia

• Гост
Как става, накратко
« Отговор #33 -: 2006-02-07, 01:44 »
Цитат
защото трябва да ми е готино докато го права

естествено че така ще кажеш, като ти опря яйцето до дупето...но историята помни....аз също   не отричай защото ще излъжеш ...

както и да е...забрави знам че поставен въпроса така няма да се получи...в крайна сметка ако съм го искала щяло е да стане ...просто исках да знам какво ще ми се случи особенно ако се има предвид че нямам желание...просто каза че работи 100% и затова...

ок нека да питам тогава защо не се получи с В*** нея си я искал ...

Diva Orxideia

• Гост
Как става, накратко
« Отговор #34 -: 2006-02-07, 02:02 »
Цитат
значи са кво искаш да те свалям?

леле до къде стигнах   

не принципно не искам ...само исках да се уверя дали ще проработи

ужас...забрави

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 694
    • Профил
Как става, накратко
« Отговор #35 -: 2006-02-07, 11:08 »
Абе ясно е ,че на Дани не и се нрави...Обаче всичко това наистина много често действа....

А относно останалото - Аз не казвам ,че ти си такава, или въобще някаква ,бе мило!!! Все пак мисля, че доста добре знам кое как и кога правиш.
И е нормално да не поискаш секс не само ти, а и всяко друго момиче при такива обстоятелства.
Обаче този тип отношение почти винаги "връзва" , понеже това дето те го норичат "pick up" се сдлучва в заведения от типа на Червило например, където жените и момичетата са отишли точно за да се изчукат с някого.
Ти сега не това търсиш и поради тази причина гледаш от другата страна на нещата. Ако и ти си го "просиш" ,то точна такова отношение ще те задоволи , нали?!
Не говорим за типаж хора, а за интереси и намерения.

А за омагьосването...
Аз не съм по тея неща, но ми се струва ,че винаги има начин...И то доста бърз и лесен. Може би на живо е по сложно, понеже аз избягвад да се натреса на някое момиче и да я мотая да се запознаваме. Но има начин определено.
Когато съм си га навартял на пръста,че искам от някоя жена нещо , в 95% от случаите съм го получил.
Така,че и двамата не сте прави за омагьосването.
Боги бате, неможеш да "омагьосваш" ей така като Мерлин - Жената просдто ти мята око първа и после те оставя да и говориш и ти си мислиш ,че си я омагьосал...
А Дани - чакаш да те омагьосат ли?!
Защо ти е ,де пак ли не ти стигам  

Абе я стига с тоя пикЪп!!! Това са глупости , какви а тея схеми , тея истории.
Моя пикЪп в дисотека /това е ядски рядко, обикновено след добро колимество бира/ е само 2 изречения след което веднага разбирам има ли защо да плямпотя или си губя времето:
Здравей може ли да се запознаем /изтъркано!/.
Ако може слмед това питам "Искаш ли да дойдеш /или с приятелкята ти/ при нас ,за да сенем /или бла бла, нещо такова/

Ако не дойде - ок. ако дойде - екстра.

Кво пикъп ....И то иска ли да си запознае с теб и да си прекара партито с теб, тогава другото не е ли ясно?!
« Последна редакция: 2006-02-07, 11:16 от Vrashkov »

Diva Orxideia

• Гост
Как става, накратко
« Отговор #36 -: 2006-02-08, 17:24 »
Цитат
абе знаеш ли какво се сетих, защо не погледнеш предаването "защо не" с Мартина Вачкова и участието на мойте хора там, Марта се държи точно като теб, типична феминистка и може би да ти отговори на няколко въпроса, пък и ще видиш тия зверове как изглеждат

и двата линка стават, виж само кой ще ти свърши по добра работа
http://store1.data.bg/nickonicko/
ftp://212.36.29.205/[br
 /]
всъщност са пробвах втория, нещо не бачка, той е директно към пцто на дъкинг така че незнам

гледах го...загуба на време...още повече съм разочарована...

незнам кой наричаш феминистка Боги, аз не съм...само ще ти кажа, че ако мнението на Марта като жена и майка не ти харесва, то това си е твой проблем и от това не следва тя да е феминистка...

за лидера ви няма да говоря ...той не прилага основните правила за държание...освен това издаде страха си ...ако си добре запознат с езика на тялото ще разбереш...непрекъснатото наместване на стола...смеха му също го издаде /има и други неща ако се загледаш ще ги видиш.../...когато Марта седна до него каза че трепери, но и без да го беше казала аз не само го видях ...усетих го...

първо каза че "пикапъ е свалка за една нощ" а после каза че целите не били такива...айде моля ти се...в разговора никой не каза нещо различно ...заучени фрази..."израстване като личност, по лесно общуване с жените" /вкарване в леглото.../
и в крайна сметка как завърши разговора...той каза че наблюдава жената след секс и ако тя започне забележи да мърмори трябва това, трябва онова...искаше да каже че и бие шута, но Марта го прекъсна...ми кво да говорим...когато искаш секс за една нощ той трябва да е взаимен и двамата да са наясно предварително, че може да не се повтори, тогава заблудата изчезва няма лъжа и жената решава иска или не с ясното съзнание че не може да изисква нищо от този мъж...

не мисля да си губя повече времето с това...

нито се заяждам, нито съм ти майка ...аз съм ти приятел, така виждам нещата така ги казвам ...ако не ти харесва ок, но не ме изкарвай феминистка само, защото не можеш да ме убедиш в правотата си...а щом този разговор с така наречените лидери не ме убеди то ...няма смисъл ...

целувки...бъдете щастливи

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7020
  • интернет лумпен
    • Профил
Как става, накратко
« Отговор #37 -: 2006-02-27, 12:32 »

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7020
  • интернет лумпен
    • Профил
Как става, накратко
« Отговор #38 -: 2006-11-14, 20:43 »
Learn Street Approaches to Pick Up Women

Learn how to do 'steet approaches' with DVD tutorial, featuring live footage and powerful information throughout.

Highly reccomended.

(dvd files)

Download: Arenabg