Автор Тема: Дипломна Работа  (Прочетена 4351 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Perk0

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 154
    • Профил
Дипломна Работа
« -: 2006-01-04, 11:41 »
Оффф...хора предполагам, че тази тема не е точно за тук, но ми трябва малко помощ. Доколкото забелязах има няколко човека в този форум които могат и да ми помогнат. Трябва да пиша дипломна работа на тема Биполярен транзистор в динамичен режим - схеми Обща база, Общ колектор и Общ емитер. Някой да отцепва нещо в тази област?
In the game that i play there is only one rule...I RULE....so I never lose...i just decide not to win...!!!

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1108
  • ?????????? ??????
    • Профил
    • http://mario.youaremighty.com/
Дипломна Работа
« Отговор #1 -: 2006-01-04, 12:32 »
За кога ти трябва?

Имам някакви лекции, но нямам скенер... Ще проверя дали мога да ги сканирам по някакъв начин.

Иначе е хубаво ако можеш да отделиш 12лв за "Полупроводникова техника част първа - Полупроводникови прибори" на Атанас Шишков, в общи линии там е описано всичко необходимо.

Ако имаш някакъв точен и конкретен въпрос - питай.
Signature.

Неактивен Perk0

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Дипломна Работа
« Отговор #2 -: 2006-01-04, 14:46 »
Цитат
За кога ти трябва?

Имам някакви лекции, но нямам скенер... Ще проверя дали мога да ги сканирам по някакъв начин.

Иначе е хубаво ако можеш да отделиш 12лв за "Полупроводникова техника част първа - Полупроводникови прибори" на Атанас Шишков, в общи линии там е описано всичко необходимо.

Ако имаш някакъв точен и конкретен въпрос - питай.
[div align=\"right\"][snapback]25804[/snapback][/div]

Човек имам този и още 2 учебника, но идеята е че ми трябва да са обяснени някъде самите схеми в ДИНАМИЧЕН режим(т.е. с товарно съпротивление, генератор и генераторни съпротивление...или по-просто казано така както работят схемите на практика), а не просто как работи транзистора....тфа ясно аз тряаа да намеря схемите...така де тряаа да ги направя и да напиша елемент по елемент как работят трите схеми и кое нещо какво прави да кажа тока от къде тече, обратни връзки ала бала....сещаш се....офффф аве аз тфа сам го учил ама съм
 забравил беше преди 3 години все пак......ако можеш да ми помогнеш с това ще съм ти мн благодарен. Иначе това дето четох в Шишков не ми хареса мн мн, прекалено ляляво е обяснено...
In the game that i play there is only one rule...I RULE....so I never lose...i just decide not to win...!!!

Неактивен Perk0

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Дипломна Работа
« Отговор #3 -: 2006-01-04, 14:53 »
аммм...бтв...трябва ми до края на месеца за да мога аз до 22 февруари да съм направил платките и да съм написал 20 листа обяснение към тях....бтв знаеш ли фирма която да може да ми направи платки ако и дам всичките графични оригинали на страна елементи и спойки както и там шаблони ко що има направени на orCAD( то всъщност няма особено голямо значени на ко ще бъдат направени)...?

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • ?????????? ??????
    • Профил
Дипломна Работа
« Отговор #4 -: 2006-01-04, 15:34 »
Ще гледам до края на месеца да съм ги сканирал по някакъв начин или може да се видим и да си ги преснимаш набързо, няма страшно. Лекциите ми са от инж. Попов, ако случайно ти говори нещо... Какво да ти кажа, има няколко схеми ОБ, ОЕ и ОК. Повечето ми графики обаче са за статични характеристики, като има и X,Y,Z параметри на транзистор като четериполюсник... Ако ти вършат работа, мога да ти 'нарисувам' тази нощ графика на пълни (комбинирани) характеристики в прав и инверсен режим. Това е от мен.

За фирма не се сещам в момента... Всъщност, може и да се сетя, но ако ми дадеш по- подробна информация ще попитам познати, които се занимават с хардуер.
« Последна редакция: 2006-01-04, 15:34 от NoFeaRInc »
Signature.

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • ?????????? ??????
    • Профил
Дипломна Работа
« Отговор #5 -: 2006-01-27, 14:29 »
Помолих един приятел да го качи... не знам кое точно е сканирал, но може да провериш:

http://www.itforces.net/drakon/elemnti.rar

Дано нещо ти върши работа
Signature.

Неактивен Perk0

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Дипломна Работа
« Отговор #6 -: 2006-01-31, 13:49 »
Цитат
Помолих един приятел да го качи... не знам кое точно е сканирал, но може да провериш:

http://www.itforces.net/drakon/elemnti.rar

Дано нещо ти върши работа
[div align=\"right\"][snapback]28005[/snapback][/div]

10x:)

Неактивен LorD DemoniC

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 108
    • Профил
Дипломна Работа
« Отговор #7 -: 2006-05-24, 17:43 »
Перко в МЕИ или в Пощенския се мъчиш ?
people always leave ...

Въпросът между доброто
и злото се свежда до
простичък избор:
оцеляваш или загиваш

Неактивен Perk0

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Дипломна Работа
« Отговор #8 -: 2006-05-29, 16:56 »
LorD DemoniC в МЕИ ще вляза тази година надявам се...иначе засега се мъча в ТУЕС

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Дипломна Работа
« Отговор #9 -: 2006-05-30, 13:00 »
А... ти хардуерист ли си бее... май си ми казвал, ама съм изветрел!
И кво, волтамперни характеристики ли ти тряат... то тва е толко елементарно, че повече от 10 страници незнам как ше напишеш    
Тва и за курсов проект не става, не за дипломна защита... преебал си се!      
« Последна редакция: 2006-05-30, 13:00 от MuTaKa »
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен LorD DemoniC

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 108
    • Профил
Дипломна Работа
« Отговор #10 -: 2006-05-30, 15:02 »
Цитат на: MuTaKa

Напълно съм съгласен ... малко елементарно изглежда
people always leave ...

Въпросът между доброто
и злото се свежда до
простичък избор:
оцеляваш или загиваш

Неактивен Perk0

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Дипломна Работа
« Отговор #11 -: 2006-08-31, 09:19 »
Цитат на: LorD DemoniC

хахаха...да ама то трудното беше, че нямаше с какво да проверя дали ми бачкат платките  а писането го написах  както и да е вече всичко мина отдавна
rocky: кирилизирах
« Последна редакция: 2006-08-31, 13:49 от rock_ur_body »

Неактивен Gh3tt0man

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Дипломна Работа
« Отговор #12 -: 2007-03-11, 14:34 »
Цитат на: Perk0
Цитат на: LorD DemoniC

хахаха...да ама то трудното беше, че нямаше с какво да проверя дали ми бачкат платките  а писането го написах  както и да е вече всичко мина отдавна
rocky: кирилизирах
Хора помагайте имам да пиша същата дипломна работа  
Нещо не можах да се свържа с Perk0  а линка към материалите горе вече май е неактивен . Та някой ако има някакво инфо да помага.