Анкета

Зад кой заставате?

Гаджето
1 (5.6%)
Най-добрият приятел
2 (11.1%)
Никой от тях няма правото да ме заставя да избирам
11 (61.1%)
Гаджето е най-добрият ми приятел
3 (16.7%)
Ко беши туй гажйе?
1 (5.6%)

Общ брой гласове: 18

Автор Тема: Най-добрия приятел или Гаджето  (Прочетена 24129 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен nooa

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 90
    • Профил
Най-добрия приятел или Гаджето
« Отговор #30 -: 2007-01-31, 11:54 »
Сексът е до време, любовта също... Приятелството е завинаги...      
"So hard to move on
Still loving what's gone
They say life carries on
Carries on and on and on and on"

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1684
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
    • http://www.myspace.com/kpatyhka
« Отговор #31 -: 2007-01-31, 16:42 »
Цитат на: nooa

За секса съм съгласна... така де понякога по труднообасними причини въобще го няма...
Любовта - склонна съм да кажа, че понякога не е до време... даже е твърде дълга за един човешки живот, най-щастливия човешки живот ако е споделена разбира се... виждала съм двойки на по 70 години, които като се разхождат в парка заедно все още се държат за ръка. Няма да споря - някои ще кажат, че просто са свикнали един с друг, разбират се, станали са мн добри приятели, уважават се - да ама аз не държа за ръка всеки, с който съм свикнала, уважавам и се разбирам с него.
А приятелството - твърде сложна форма на отношения и всеки я приема по различен начин, приятелството много рядко е "завинаги" или по-точно до края, а дори и да се стигне до там то не е преминало гладко, а с много предателства, сълзи, завист и куп човешки недостатъци...
Неприятно, но факт... така че в избора между приятеля/ката и половинката трябва много да се внимава и дае правят опит за баланс между двете, трудно понякога, но осъществимо с достатъчно желание
Ще се превърна в пепел и от пепел ще се възродя...

Неактивен ZAZO

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1242
    • Профил
« Отговор #32 -: 2007-01-31, 17:19 »
Цитат на: nooa
Ако с това твърдение избираш гаджето съм съгласе с теб. Както каза ти първите две са до време, за това трябва да се възползваме докато имаме тази възможност. А приятелите винаги ще са с на и предполагам биха ни подкрепили при този избор.
Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!

Неактивен nooa

• потребител/ка
  • *
    • Профил
« Отговор #33 -: 2007-02-01, 02:41 »
ако избереш няква фуста пред приятеля си -> Jesus F**kin Christ....  дори и да не е фуста, дори да е прекрасна и чудесна -> тя ще те остави някой ден заради някой друг... а ти ще си останеш сам, защото си зае*ал приятелите си...  
"So hard to move on
Still loving what's gone
They say life carries on

Неактивен nooa

• потребител/ка
  • *
    • Профил
« Отговор #34 -: 2007-02-01, 10:22 »
най-голям купон е като са влюбиш в приятел/ка... няма такава гадост просто...        
"So hard to move on
Still loving what's gone
They say life carries on

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
« Отговор #35 -: 2007-02-01, 21:32 »
Абе и приятелството поне на тая възраст, на която съм аз и доста голяма част от форума - 15-25 не мисля, че е толкова истинско.. Поне вече и аз не вярвам в него    

За тва вече съм на мнение - квот ми е кеф и смятам за правилно - тва да правя, а не да се съобразявам постоянно с другите, като те не го правят с мен..  Само, че ми е трудно некво... Някой уж приятел кат ме помоли нещо не моа да отказвам и права всичко, което ми е посилите , за да му помогна... въпреки че знам, че тази помощ едва ли ще ми се върне и ще бъде оценена.  
« Последна редакция: 2007-02-01, 21:32 от Cuddles »
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Неактивен Gal

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 35
    • Профил
« Отговор #36 -: 2007-02-05, 21:21 »
Уф на мен ми се е налагало да избирам (преди мноооого време беше) и беше мнооого гадно... А още по-гадно беше, че сгреших с избора...    Тогава избрах гаджето и само след няколко месеца осъзнах, че е било голяма глупост! Е ама приятелите ми са яки и не ми се сърдеха (много) и досега сме си дружки! Ако още веднъж ми се наложи такъв ужасен избор бих избрала приятелите си и то най-вече, защото знам, че те никога не биха ме накарали да избирам!!! А именно това, че няма да ми поставят ултиматуми показва колко много ме обичат и уважават!
When the Hell is full, the dead will walk the earth!

Неактивен Poison_Girl

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 21
    • Профил
    • http://
« Отговор #37 -: 2007-02-14, 13:15 »
[div align=\"center\"]Ако трява да избирам между гаджето ми и най добрия ми приятел или приятелка ще избера най добрия ми приятел!
Защото трудно се намира човек,който да знае най съкровенните ти тайна и въпреки всичко пак да е с теб.
А гаджето ще те зареже в момента в които види,нечие друго голямо деколте!!
[/div]
[/b]

Неактивен hybridtar_

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 299
  • Intoxicated
    • Профил
« Отговор #38 -: 2007-02-16, 19:16 »
Най-добре да си имаш малко по-близки отношения с най-доброто приятелче. Така не се налага да избираш, а и знаеш че си имате пълно доверие с гаджето.
Кусам мозък, преживям с плът от стар човек
с кръв и лимфа се изпойвам, водя аз живот не лек
вместо дреа дрипа съм одел
из човал ушита, от починал съм я бил взел...

Неактивен PinkPrincess

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 37
    • Профил
    • http://
« Отговор #39 -: 2007-03-16, 14:49 »
най- добрият ми приятел... винаги...
no tears, no more cries no predicted paradise
no dreams - no more scars no love to forever last
hey little lucifer inside way down for handshake time scorn for the devil
and love is mine but I cannot feel you

Неактивен ::.KaTi.::

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 47
    • Профил
    • http://sunystar.15.forumer.com
« Отговор #40 -: 2007-03-28, 15:46 »
Така....Ами аз не държа кой знае колко на момичетата,колкото на момчетата.Имам две момчета в живота ми,които са ми най-най-близките приятели.Единствено ако трябва да избирам за тях пред гаджето ми ще избера тях.Иначе за момиче-не си струва да правя това,защото след като всичките ми приятелки,които са ми казвали"О,Кати ти си приятелка,за която всеки може да мечтае" са ме оставяли заради момче,какъв е смисъла аз да предпочета тях след което ще ме спънат отново......

Неактивен ::.KaTi.::

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 47
    • Профил
    • http://sunystar.15.forumer.com
« Отговор #41 -: 2007-03-28, 15:50 »
Цитат на: wild-girl
Гаджето....не казвам че най-добрият приятел трябва да бъде пренебрегнат....просто гаджето е по важно...а най-добрия френд ако е истински ще те разбере и ще те подкрепи в решението ти....
Мацка,аз щи ти кажа едно мое мнение......С бившия ми преди да тръгнем бяхме най-добри приятели доста дълго време,около два месеца-постоянно бяхме заедно,или навън,или в скай,или по телефона си говорехме.....след като се разделихме ме подминаваше,не ме поздравяваше и нищо общо взето не беше такова каквото беше преди да тръгнеме.та,според мен като пренебрегнеш приятля/приятелката ти заради гаджето ти.......Приятелката ти или приятеля ти със сигурност ще запомни твоята постъпка и точно когато имаш най-голяма нужда от него той ще предпочете гаджето си пред теб....поне аз така мисля

Неактивен *cinderella*

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 455
  • ...hopeless romantic...
    • Профил
    • http://www.last.fm/user/Alice_89
« Отговор #42 -: 2007-04-20, 22:41 »
Ако приятеля е истински  и гаджето те обича няма да те карат да избираш...!  [/i]
...Докато те открия...

Неактивен Simone

• The_black_rose
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 569
    • Профил
« Отговор #43 -: 2007-04-21, 22:56 »
Цитат на: *dark and twisty*
Ако приятеля е истински  и гаджето те обича няма да те карат да избираш...!  [/i]

Ето това е отговора на въпроса!!!  
.....quod me nutrit me destruit.....

Неактивен Wizard

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 115
    • Профил
    • http://vampirefreaks.com/FrozWulf
« Отговор #44 -: 2007-04-23, 15:27 »
Гаджетата се сменят, идват и си отиват и след като си отидат повече не са ти никакви в повечето случаи. А приятелите остават и трябва да се ценят.
... а на седмия ден Бог създаде и цацата...

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 643
    • Профил
    • http://www.vatican.com
« Отговор #45 -: 2007-04-23, 22:57 »
Цитат на: Wizard
Гаджетата се сменят, идват и си отиват и след като си отидат повече не са ти никакви в повечето случаи. А приятелите остават и трябва да се ценят.
Приятели my ass. Уважавам малко хора, на още по-малка част мога да споделя Всичко. На гаджето си споделям най-много. Тя е моят най-добър приятел!
Искам пак 100 слънца от душата изгрели да стоплят теб, макар залязващи в мен! Не искам спомени, жълти и неми, пропити от лудост, че пак не бил съм близо до теб!

Неактивен Zago

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1184
  • Простак - чревоугодник
    • Профил
« Отговор #46 -: 2007-04-24, 14:29 »
На анкетата отговорих с "никой няма право да ме кара да избирам", но ако нещата опрат до кокала по всяка вероятност бих избрал трети вариант - "Трябва да сменям карето на кардана на Москвича". И така никой няма да е недоволен, е и доволни няма да има, но пък никой няма да натяква...
« Последна редакция: 2007-04-24, 14:30 от Zago »
Life is chaos, chaos is life.
Control is an illusion.
Only thing You can control are Your own intentions.
If You start with good intention, You have better chances ending up with good.

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1684
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
    • http://www.myspace.com/kpatyhka
« Отговор #47 -: 2007-04-29, 11:45 »
Цитат на: Zago
На анкетата отговорих с "никой няма право да ме кара да избирам", но ако нещата опрат до кокала по всяка вероятност бих избрал трети вариант - "Трябва да сменям карето на кардана на Москвича". И така никой няма да е недоволен, е и доволни няма да има, но пък никой няма да натяква...

НАпротив... и двамата ще натякват... момиче съм и знам как стоят нещата... ако някой си е уредил среща с мен и ми я отмени заради някаква си кола там... най-малкото ще се нацупя... виж ако я отмени заради приятел няма да го поставям под въпрос (ако не се случва прекалено често) ... а й като знам колко тъпо ми става една приятелка като ми каже "вечерта ще се видим" и в последствие на следващия ден ми се обади и каже " еми сори Моя ми се обади и ходихме на кино" ... супер тъпо ми става ама... какаво да правя... като ми кипне прекалено мн си казвам ама ...полза няма...
Ще се превърна в пепел и от пепел ще се възродя...

Неактивен Stardust

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1094
  • I believe in fairies... I do, I do...
    • Профил
    • http://www.myspace.com/unlock_your_imagination
« Отговор #48 -: 2007-04-29, 13:15 »
Никой няма правото да ме кара да избирам... ако най - добрия ми приятел ми е наистина най - добър приятел, ще ме разбере... ии ще разбере, че вече след като имам гадже немога 100% от времето да съм с него. И никога няма да ме накара да избирам... него или гаджето. както и гадджето... и то ако истински ме цени надали ще ме кара да се отказвам от най - близкия си приятел...
Inside all of us there si hope...

Spencer

• Гост
« Отговор #49 -: 2007-05-02, 19:14 »
Както казва една моя приятелка - "Приятелите си ги
имам от преди теб и ще ги имам и след теб! ".
Кофти ама си е така.  Имам бивше гадже, заради което минах
през почти всички кръгове на ада - мразеше приятелите ми
без дори да ги познава... опита се да ме накара да избирам
между него и тях... и с това направи много много много
голяма грешка - никой няма право да ме кара да избирам -
нито той, нито приятелите ми  

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 643
    • Профил
    • http://www.vatican.com
« Отговор #50 -: 2007-05-02, 21:38 »
Да. Лошо. Аз все пак си обичам (или уважавам или съм ''за'') повече гаджето, щото не вярвам в моите приятели. Такива са ми обкръженията.
Искам пак 100 слънца от душата изгрели да стоплят теб, макар залязващи в мен! Не искам спомени, жълти и неми, пропити от лудост, че пак не бил съм близо до теб!

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1015
    • Профил
« Отговор #51 -: 2007-05-09, 16:48 »
Напоследък се впуснах в спасяване на най-добрите си приятели...  И заебах малко Милото...  И е гадно... Обратното - също... И все не мога да ги съчетая!
Dancing with the devil in the pale moonlight...

Spencer

• Гост
« Отговор #52 -: 2007-05-10, 14:31 »
Цитат на: erdbeermund
Напоследък се впуснах в спасяване на най-добрите си приятели...  И заебах малко Милото...  И е гадно... Обратното - също... И все не мога да ги съчетая!

Не си ли пробвала да направиш своите приятели приятели и на гаджето ти?
Ако ти се налага да тичаш ту при приятелите си, ту при гаджето направо ще откачиш.
Обедини двете неща в едно, защото колкото и вярна приятелка да си и колкото и
много да обичаш гаджето си, разкъсвайки се на две няма да постигнеш нищо - все
някой ще е недоволен.
Аз много се радвам, че мойто сладурче се разбира перфектно с приятелите ми и така
не пренебрегвам никого. Тя поиска да бъде част от моя свят и го постигна - където съм
аз там е и тя... когато я взимам с мен веднага се вписва в обстановката и не ми се налага
да й бъда като бавачка. Същото важи и за мен - нейните приятели са страхотни  

Неактивен wild-girl

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 727
  • Her Infernal Majesty
    • Профил
Хм... започвам много да се замислям... никога не съм можела да поставя някого пред другия... гаджето си е гадже... нооо приятелите са си приятели... може би винаги  гаджето е било на преден план... (което е и грешка до някъде)....Но може бииии не трябва да избираме между гаджето и приятелите си .... ами просто да ги съчетаваме... :-\ :-\ :-\
Неподходящия мъж е като булченска рокля- знаеш, че не е твоята , но това не ти пречи да я пробваш...

Неактивен Dead_Inside

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 693
    • Профил
Винаги зад най-добрия ми приятел. Също като Spencer гледам да обединя приятелите с гаджето. Ако не стане номера - пътя чантата и довиждане. Иначе ще започнат разни опити за манипулация от сорта "недей да излизаш с него", "тоя не ми харесва махни го" и т.н.

Неактивен Vicky

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 226
    • Профил
Гаджето,винаги!
Имала съм много приятели и приятелки, с които сме преживели много неща, но в един момент пътищата ни се разделят. Истината е, че силата на приятелството не е силна, колкото роднинската връзка, да речем. Ако на една твоя приятелка й пуснат запис, на който казваш нещо лошо за нея, тя ще започне да те отбягва и малкко по малко да се карате, но ако пуснат такъв запис на сестра ти например, тя ще дойде, ще се изпокарате, но пак ще се разберете, защото можете да си кажете всичко. Та, с приятелите дотук, вече разбрах, че истински вечни приятели НЯМА!

Аз, например, никога не съм си падала по връзки за по ден или само за секса или само за едната забивка в дискотеката. За да имам гадже, за мен той трябва да е човек, с когото си представям бъдещето; човек, с който се виждам до края на живота си; човек, който ще бъде баща на децата ми ис  когото ще се борим заедно. Аз намерих този човек и не бих го заменила за никой приятел или приятелка, защото по някое време приятелите също откриват своята половинка и тогава те зарязват. Виждам, че много хора не са открили истинските си половинки, но когато това стане, ще разберете, че не можете да ги замените за никого. Защото наистина е различмо да имаш някого, за когото да знаеш, че ще направи всичко по силите си, за да дойде и да те утеши по някакъв начин, когато имаш нужда. Някой, който да е готов да обърне света за теб и заедно с теб. Никога не можеш да си сигурен дали някой приятел би жертвал своя живот за теб. Нито пък дали ти би жертвал/а своя за приятел. Когато ножът опре до кокала всичко се променя.
В моята връзка е имало моменти, в които се е налагало и единия, и другия, да избира. Но ние навреме осъзнавахме, че е по-важно да запазим връзката си, отколкото отношенията с приятели и приятелки, които, ревнувайки, че имаме някого, с когото прекарваме толкова много време, завиждаха и започнаха да злословят и да се опитват да ни разделят. В момента Той е най-добрият ми приятел. И не ми трябват други НАЙ-ДОБРИ приятели.
Ако някой мисли по друг начин, му пожелавам някой ден да намери подходящия човек и да види, че говоря истината  ;)
After all, what's the point?
Cаuse levitation is possible,
if you're a fly; achieved and gone
Theres time for this and so much more.
It's typical - create a world
A special place of my design
To never cope or never care just use the key.

P.S.:
(\__/) Зайо
(='.'=) FOR THE
('')_('') WIN !!

Неактивен WhiteWolF

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 251
    • Профил
Трябва много деликатно да постъпваш в тези ситуации понеже има всякакви хора и всеки реагирва различно един ще се сърди друг ще ти натяква и т.н. Просто трябва да съчетаваш нещата така че да няма пренебрегна ти.Аз лично имам повече от две компании които една с една не може да се понася, но съм съчетавал нещата и съм им обеснил,че нямат това право да ме заставят да избирам м/у тях и другите.Ако са ми приятели значи могат да ме делят и с други. А атностно дали гаджето или приятелите аз лично приемам че гаджето ти трябва най-много да разбере това.Аз никога не съм натяквал "Да ще се виждаш с приятелки ами аз" все пак всеки има нужда от лично пространство иначе се получава задошаване и край на човек му писва. Е да малко е кофти като искаш да си с гаджето,а то ти каже "Аз ще се видя с приятели" ама трябва да има и компромиси нали това е част от връзката.
Не ме интересува дали ме харесвате или
мразите, важното е, че мислите за мен!!!

Рано или късно всички ще си отидем от този свят

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
Пак се замислих по тоя въпрос...МНого е сложно да говоря. С най-добрата ми приятелка сме заедно от 12 години, с гаджето-от 5 и нещо. И със сигурност той ме е карал да плача повече, отколкото тя. Не казвам, че не ми е бил подкрепа, но е много трудно да избереш по принцип между двама души, които са много скъпи за теб. По различен начин...И все пак си мисля...Ако го загубя, ще страдам много. Но ако загубя най-добрата си приятелка, може и да страдам малко повече....Не знам, то човек така като говори е лесно, друго е да го изпита(дано не ми се случи)  :o
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Неактивен Georgi Petkov

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 82
    • Профил
 Мъжкото мнение.
 Абсурдно е въобще да се задава този въпрос - несъпоставими са едно с друго. Приятелите са за едно, гаджето е за друго. Аз моите хора (демек най-близките ми приятели) по принцип ги запознавам с някоя ако прехвърли поне месец или де да знам ако видя, че става нещо си.
 Никой уважаващ себе си приятел няма да ти попречи да се виждаш с приятелката си, но би паднал в очите на приятелите си ако ги загърбиш всички и се вкопчиш само в гаджето си - тъпо е. Като се замислиш все пак този човек с когото си ти харесва (освен сексуално) но и като човек, а без приятелите си (в случая) тя няма да е такава каквато ми е харесала нали.

Priqtelqt

• Гост
Re: Най-добрия приятел или Гаджето
« Отговор #59 -: 2010-10-30, 01:38 »
gadjeta mn,no istinski priqteli mn mn malko,istinskite priqteli sa 4ast ot nas, te sa xorata na koito mojem da spodelim vsi4ko,istinskite priqteli ostavat s nas dokrai, Za tqx na6ata bolka e i tqxna i bixa napravili vsi4ko samo i samo da ne strada me,istinskite priqteli bixa ni ostanali takiva dori i ako gi predadem i gi izostavim zaradi gadjeto,no ako nie sme texni priqteli nqma6e da gi naranqvame i da izbirame da gi ostavim samo i samo, 4enqkoi si liolio ne gi xaresva. Istinskite priqteli ne gi razdelqt nikakvi kilometri i raztoqniq te vinagi sa zaedno v surcata i du6ite si i rano ili kusno te vinagi se sre6tat otnovo. Az moga da dam primer sus sebesi vsi4kite mi priqteli me prenebregvat vse zaradi lubovnicite si,nikoga ne me slu6at kato im kazvam 4e gadjetata im ne durjat na tqx i samo gi izpolzvat nikoga ne mi vqrvat i vinagi sled tova pla4at na ramoto mi.Vinagi se se6tat za mne samo kogato imat nujda ot mene,a ina4e vinagi izbirat gadjetat si pred men.Dori v momenta sum skarana s edna priqtelka,s koqto se poznavame ot detckata gradina i  nakraq mi kaza 4e az ne sum 4ast ot jivota i a ina4e vinagi me tursi za pomo6.4udq se kogto mi zvunne otnovo dali d ai vdigna telefona,vupreki,4e ako razbera po nqkakuv na4in,4e imam nujda ot pomo6t az vinagi bix i pomognala kakto i na vsi4kite si priqteli,za6toto spored men 4ovek e priqtel ne za6toto nqkoi mu e priqtel,a za6toto mu idva ot vutre,no tova e priqtel bez priqtelstvo,za6toto priqtelstvo ima samo tam kudeto i dvamata s apriqteli i nikoga ne bixa se za4udili dali da izberatnai-dobriq si fr. ili gadjeto si. MOQT SKROMEN SUVET E BUDETE PRIQTELI DO GROB!