Автор Тема: Да съжалявам или да завиждам....  (Прочетена 3196 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Eva

• Гост
Да съжалявам или да завиждам.... на близък който е починал?? По добре са ...някъде там...но липсват когато не са тук и когато трябва да бъдат до мен...егоист ли съм? това лошо ли е ?

"Мисля за себе си когато страдам и когато искам да съм другаде...мисля ....че може би нищо не бива да мисля. Да продължа напред и да не се примиря със нищо, а да го запазя...това ли трябва да сторя. Заради теб съм тук...заради теб живея...бъди някъде там това ми стига...нима? Аз може би искам всичко! И го искам сега. Помогни ми...и не ще се отрека от миналото а ще го вложа в бъдещето за да имам сностно настояще. Посочи верния път за да съществуваме истински...подай ръка и ми кажи, че си добре..."
« Последна редакция: 2005-12-21, 14:29 от Eva »

Неактивен FLiNT

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 176
  • ajde sad beremo jabuke. beremo jabuke rekao sam.
    • Профил
    • http://drumandbass.cult.bg
Да съжалявам или да завиждам....
« Отговор #1 -: 2005-12-21, 17:11 »
Няма си правя труда да го чета щото ш си разваля деня както и да е, по темата:

Ако съжеляваш ето ти едно просто решение - земи рипни от некъде така, че да се размашеш като ....(нали сещаш се) тука на "Марс" му викаме "опит за безмоторен пилоташ" или си пръсни черепа така поне ще е по емблематично! Нали стопляш за кво иде реч, размазан череп, мозък, кръв и прочие и ако това не е емблематична смърт ЗДРАВЕ МУ КАЖИ!

Ако па не ти се мре или тама както ти му викаш нещо невидя смисъл от темата...
« Последна редакция: 2005-12-21, 17:12 от FLiNT »

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 694
    • Профил
« Отговор #2 -: 2005-12-21, 18:37 »
Вероятно за да напише такава тема , тя си има някаква причина.
Откровенното ти незачитане на мнението й можеш да си го спестиш ,вместо да напишеш безсмислен отговор. Все пак , както ти каза - Сам не си прочел пост-а...

Лично мнение е ,че като не четеш нещо , поне не флуудвай с духовно извисено безсмислие...

Еве, ти какво предпочиташ? Сама да се чувстваш добре , или да имаш познати и приятели , които да ти помагат в моментите , в които ти е трудно сама?
« Последна редакция: 2005-12-21, 18:38 от Vrashkov »

Eva

• Гост
« Отговор #3 -: 2005-12-22, 18:55 »
имам нужда да бъда с някой до себе си в такъв момент...имам нужда от приател/ка наистина но сякаш аз не желая да прехвърлям негативната енергия на друг защото така тя не изчезва просто открива катализатор...който държи всичко и го предава на друг а тя винаги е там и в един момент отново сама ще ме намери и сякаш това няма смисъл искам да я премахна завинаги да я изпратя в отвъдното там където трябва да бъде убита......

фанатик, спасителю! тва ли е онзи дето щеше да ми прави дисекция в дон домат????????????????????????????????????????????? надявам се да не е той,защото ако е той и го видя отново в трезво състояние аз ще хвана ножа!!!!!!!!!!!!!!

Модерирано:Няма нужда от флуд,промених нещо,заради което започна скандал
« Последна редакция: 2014-12-13, 11:33 от tech_noir »

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 334
    • Профил
« Отговор #4 -: 2005-12-25, 12:28 »
Цитат
имам нужда да бъда с някой до себе си в такъв момент...имам нужда от приател/ка наистина но сякаш аз не желая да прехвърлям негативната енергия на друг защото така тя не изчезва просто открива катализатор...който държи всичко и го предава на друг а тя винаги е там и в един момент отново сама ще ме намери и сякаш това няма смисъл искам да я премахна завинаги да я изпратя в отвъдното там където трябва да бъде убита......

Всеки има нужда от човек до себе си в такъв момент.
Когато ти се наложи не прехвърляй негативната енергия върху другите,просто сподели,така ще ти олекне и ще можеш сама да преодолееш лошото чувство и ти самата да се превърнеш в катализатор!

Lucifer

• Гост
« Отговор #5 -: 2005-12-25, 21:07 »
Аз правя музика в кофти за мен моменти когато няма никого около мен...по този начин си изливам негативната енергия

Неактивен Perk0

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 154
    • Профил
« Отговор #6 -: 2005-12-28, 15:19 »
Радвай се....  ....и да тъгуваш файда никфа....
In the game that i play there is only one rule...I RULE....so I never lose...i just decide not to win...!!!

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 334
    • Профил
« Отговор #7 -: 2006-01-01, 15:34 »
Цитат
Радвай се....  ....и да тъгуваш файда никфа....

Така е,обаче едва ли има човек,на когото да не му е било някога кофти,само и само,защото няма никаква полза...всичко се превъзмогва...важно е човек да има силите да преодолее гадната емоция...то ако става на въпроса,радостта също отминава.Всичко трябва да се изживее на момента,дори и кофтите моменти,защото иначе нещата губят смисъл.Живота не е само в розово,просто трябва да се научим да живеем истински-с радостите си и с мъките!

Неактивен Perk0

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 154
    • Профил
« Отговор #8 -: 2006-01-02, 00:28 »
Цитат
Така е,обаче едва ли има човек,на когото да не му е било някога кофти,само и само,защото няма никаква полза...всичко се превъзмогва...важно е човек да има силите да преодолее гадната емоция...то ако става на въпроса,радостта също отминава.Всичко трябва да се изживее на момента,дори и кофтите моменти,защото иначе нещата губят смисъл.Живота не е само в розово,просто трябва да се научим да живеем истински-с радостите си и с мъките!

Аммм първо ЧНГ на всички...сега по темата....ами дам супер си права, но лично моето мнение е че живота и без това не е много дълъг и незнам за другите, но поне за мен е по-добре да го изкарам в колкото си може по-добро настроение ...ако се замислиш живота е какъвто си го направиш. Ако искаш може да ти е тъжно през цялото време, а може и да е точно обратното ( само едно пояснение, неказвам че няма да има и кофти моменти, просто мисля че ако се радваме и надсмиваме на тях ще е по-добре )
In the game that i play there is only one rule...I RULE....so I never lose...i just decide not to win...!!!

Неактивен CRYSTAL`EYES

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 464
  • ????????????
    • Профил
    • http://myspace.com/erin_everly
« Отговор #9 -: 2006-01-02, 13:03 »
Цитат
Да съжалявам или да завиждам.... на близък който е починал??
Това е въпрос,на който никой не може правилно да ти отговори по простата причина,че никой не знае какво е ТАМ .Рано или късно всички научаваме отговора,но няма да можем да го споделим с друг...интересно нали?..  :unsure:  
Dr. Cameron: Men should grow up.
Dr. Gregory House: Yeah. And dogs should stop licking their "workplace-acceptable" euphemism for testicles. It's not gonna happen

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
« Отговор #10 -: 2006-01-07, 11:01 »
Няма да допусна да се заяждате така!Ако имате нещо против един към друг-пишете си на лична.Не е уместно да си разменяте такива обиди тук.Евче,по-спокойно де,защо започна и ти да се заяждаш??Флинт,много бързо палиш,беше много грубо.Трия постовете и не повтаряйте пак тези детинщини.Не ви приляга!! :angry:
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Eva

• Гост
« Отговор #11 -: 2006-01-14, 14:19 »
омръзна ми да умират хора около мен накрая и аз ще пукна...