Автор Тема: Виновни ли са жените,че мъжете са комплексирани?  (Прочетена 13279 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Spencer

• Гост
За едно нещо съм съгласна - много си зависи от характера на мъжа.
Не мисля, че жените игрят кой знае каква роля при формирането
на мъжките комплекси... да могат и да окажат влияние, но не са
решаващи... Все пак мъжете си имат собствено мнение и ако поне
малко уважават себе си няма да позволят на никоя жена да ги комплексира.
Кофти е да те зарежат по тъп начин, но човек нищо не може да направи -
живота продължава... това не би трябвало да комплексира никой... да
ви заболи, да ви натъжи... да... но да ви комплексира - аз лично не
го приемам като идея...

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7020
  • интернет лумпен
    • Профил
личността до голяма степен се формира през пубертета
+
сред най-важните неща през пубертета на човек са отношенията му с противоположния пол
=
кофти отношение или просто неуспехи оставят следи и то какви... (и в по-късни периоди разбира се,а ма тогава човек общо взето вече е свикнал да се гаврят с него и вече никога не се доверява и открива така)

Аз специално никога на никоя не подарявам цветя, след като в 8-и клас една пикла се изгаври с букетите ми (просто вече ми е крайно неприятна идеята), ама познавам доста по-тежки случаи.
« Последна редакция: 2007-06-01, 16:34 от tech_noir »

Неактивен Georgi Petkov

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 82
    • Профил
За да ти изиграе някакъв мръсен номер с цел да те унижи или просто да се направи на гадна кучка - е значи тя вече е такава комплексарка и толкова те е разочаровала с кретенския си номер, че просто няма смисал да и се вързваш. Имал съм подобни случаи - да ме режат кофти или да ми се зверят щото искам да се запозная с тях. Е значи като ги видя такива толкова им се смея, направо се пръсвам от смях           такива изпаднали същественца, толкова тъпи и заблудени..."я се разкарай бе кретен или ти да не мислиш, че ще обърна внимание на смотаняк като тебе".               Е тази която го е казала ама така да се изложи цял живот секс няма да види с това поведение, а само ще я сочат и ще и се смеят.
« Последна редакция: 2007-06-01, 17:59 от Gorgi »

MaxStorm

• Гост
Аз не смятам,че жените имат някаква вина за това,че някои мъже са комплексари.
Ако не от жена,един мъж винаги може да се сдуха от вида на друг мъж,от социалното му положение дори от гаджето му.
ми не съм съвсем съгласен . то си е до човека има хора дето се здухват ако вали например Иначе много ясно че жените са виновни зад всичко стои по една жена някаде там в ъгъла

Неактивен poison

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 586
  • Freak on a Leash
    • Профил
ми не съм съвсем съгласен . то си е до човека има хора дето се здухват ако вали например Иначе много ясно че жените са виновни зад всичко стои по една жена някаде там в ъгъла
аз пък не съм съгласна с твойто твърдение.Не мисля че мъжете се комплексират от жените като цяло.Е да в някакъв частен случей може,но като цялостно обобщение не мисля че е вярно.А за сдуханите хора си прав.На тях може да им стане кофти от всичко.
Some of them want to use you.
Some of them want to get used by you.
Some of them want to abuse you.
Some of them want to be abused.

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 643
    • Профил
    • http://www.vatican.com
Имам приятел, който се сдухва когато някое момиче покаже Рога.....Мисля, че вината беше нейна, щото мязаше на мъж.
Искам пак 100 слънца от душата изгрели да стоплят теб, макар залязващи в мен! Не искам спомени, жълти и неми, пропити от лудост, че пак не бил съм близо до теб!

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 790
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
Няма такова нещо, като комплексираност на мъжете от жените в Б-я ;D Някои представителки на нежния пол, много се надценяват ;D
M54B30, 182A1.000 и едно 93 килограмово магаре зад волана им :D

Неактивен Punkass

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1407
  • Do I Care?
    • Профил
    • www.sick-lullaby.blogspot.com
И аз тфа викам ;)

българките са много скапано племе,за да се комплексирва някой по тях.

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7020
  • интернет лумпен
    • Профил
ама кучките са най-хммм... активни и пубертета като го подгонят хормоните често първо на такава налита. Изграждат се представи...