Автор Тема: Heroes 3 - 4 - 5  (Прочетена 3096 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Franky

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 69
    • Профил
    • http://www.necrony.wordpress.com
Heroes 3 - 4 - 5
« -: 2005-12-06, 00:26 »
Играете ли Хироус?
 Е това е за мен игра номер 2 (след Star craft) за всички времена.. и по-точно говоря за тройката. От 4 години я играя и още не ми е омръзнала.. но най-много се кефя, че скоро си я инсталирах и на линукса.. и се оказа някаква версия.. по-различна от тази която съм играл на уиндоус.. и до колкото разбрах това което имам сега е точно оригиналната игра. Значи има доста повече мелодии и звуци, което е направо.. хмм абе за всяка раса е различно. Другото което ме шашна е при стартиране на дадена мисия филмчето към нея не липсва.. Сега някой сигурно ще каже: "Айде тоя откри топлата вода" еми да открих я и се радвам  
Любима раса нямам, играя почти с всички и най-често играя рандом.. единствено когато ми се падне да играя с Inferno се дразня..

Играх малко и Heroes IV, но не останах доволен.. дори доста разочарован.. абе има добри замисли на някои неща, но чара на играта която сме свикнали да играем, визирам тройката, го няма. Доста ми напомни за Diablo2 и Disciples2, но те къде къде са по-добри.

За Heroes V нямам какво да кажа.. гледах няколко демо филмчета и снимки.. честно казано разочарован съм.. може наистина графиката и цветовете да са прекрасни, но.. до там.

Е това е
« Последна редакция: 2005-12-06, 00:29 от Franky »
When you want it
It goes away too fast
Times u hate it
It always seems to last
But just remember when you think you're free
The crack inside your F**king heart is me.
[/size]
Моят блог
М

rock_ur_body

• Гост
Heroes 3 - 4 - 5
« Отговор #1 -: 2005-12-06, 01:56 »
аз само 2рата и 3тата съм играла и то това беше като бях на 10 някъде.лелеее много се бях зарибила по тая игричкам, а и ми се струва че беше сравнително проста. мерси за идейката ако се докопам до 3та версия след като ми минат изпитите, ще си я дръпна  
« Последна редакция: 2005-12-06, 01:57 от rock_ur_body »

Неактивен ????

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 12
    • Профил
Отговор на: Heroes 3 - 4 - 5
« Отговор #2 -: 2009-01-05, 11:30 »
Играя Хироус от години. Израснах с тройката, но сега разцъквам петицата. Има приятни добавки, макар некрополиса да е толкова нагрухан, че чак чийтърски. Сещам се за една руска шега по темата:

"Некрополиса е толкова чийтърски, че когато си отвориш спелбуука ти изписва "Press tab and enter spell name" :D

От Тройката любима раса ми е като че ли Castle.
 От Четворката нямам (не я играя, то т'ва не е хироус).
 От Петицата много ме радват всичките, особено Sylvan и Stronghold (Tribes of the East).
Make a man a fire, and he'll be warm for a day.
Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.

Неактивен Дърт_козел

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 12
    • Профил
Отговор на: Heroes 3 - 4 - 5
« Отговор #3 -: 2009-01-05, 11:49 »
Е в Tribes of the east нещата са доста по-балансирани - останалите раси са подсилени, което компенсира грухтялнишките бонуси на труповете. Даже си мисля, че орките са по-нагрухани и от мъртъвците с това продаване на юнити за повече злато отколкото струват.