Автор Тема: Коя антивирусна  (Прочетена 18670 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

rock_ur_body

• Гост
Коя антивирусна
« -: 2005-11-10, 22:52 »
Кажете с коя антивирусна сте в момента, какви други сте имали и от коя сте най-доволни.
« Последна редакция: 2005-11-10, 22:53 от rock_ur_body »

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
Коя антивирусна
« Отговор #1 -: 2005-11-10, 23:26 »
NAV 2005 не съм имал проблеми до сега...

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 694
    • Профил
Коя антивирусна
« Отговор #2 -: 2005-11-10, 23:30 »
Досега съм ползвал Norton Antivirus, F-secure, F-prot, Panda, McAfee pro 7...
От всичките изброени само McAfee  7 се е доказала с нещо повече от това да пропищи при вирус дето и най-евтината фрии програмка го лови.

Неактивен [BM]Neophyte

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 175
    • Профил
Коя антивирусна
« Отговор #3 -: 2005-11-11, 12:42 »
правил съм лични тестове със сички опоменати антивирусни системи! от сега ви казвам [Norton Anti virus / Symantec antivirus] са на големите бози на света! пандата е горе долу добра... проблема е не лови сички вируси! предпоручвам [NOD32] това е наи добрата програма! лови сякакви вируси... упдатва се почти всеки ден! което означава че не е като нортнон които чака да се суберет 5-6 вируса и тогава да ви упдатне щаигата... разбира се до тогава вечее няма смисул щото сичките ви еье-та са изядени! сущо така [NOD32] не замениа фаиловете вув операционата система... просто пример: ако имате скупа кола и купите менте част нормално е нещо да не работи! всичко си е наи добро сус оригиналните части! такаче моля ви за ваше добро не ползваите нортон антивирус =)

относно вируса които е фанал боги... твоя вирус не се сещам как се казваше но е едно гадно червеиче! аз го фанах преди няколко дена това беше пурвя вирус които ми отне 1:30мин за да го махна! ебати досадната гад! разбира се при мен положението беше по тежко! вируса бачка като инфектира сяко [EXE] при мен беше инфектнал [explorera] и не ми даваше да гледам дори фаиловете... за няколко часа беше успяло да инфектира още няколко фаила... премахнах го след като проверих за името му вув [Process manager-a] демек [CTRL+ALT+DEL] обикновено процесите сус вирусите се казват нещо от сорта на [krtyztgdgbt.exe] разбирасе може и да бъде нещо смилено но тогава това му беше случаино именуван... рестартирах ПЦ-то под [Safe Mode] намерих тук таме кадето се беше намушил вируса и го изтрих... кофтиото беше че още са ми заразнеи другите [exe]-та за това влезнах вув интернет и си пуснах онлине сцан... такива онлине сцанери има пандата можете да се пожертвате да ги ползвате веднуж! за сега само това мога да ти дам като инфо боги... трудно ще го махнеш! аз ти предлагам форматиране!
«--==::@Аз нямам мечти! Аз имам цели@::==--»[/color]

rock_ur_body

• Гост
Коя антивирусна
« Отговор #4 -: 2005-11-11, 16:52 »
Цитат
Neophyte,Nov 11 2005, 12:42 PM]... премахнах го след като проверих за името му вув [Process manager-a] демек [CTRL+ALT+DEL] обикновено процесите сус вирусите се казват нещо от сорта на [krtyztgdgbt.exe] разбирасе може и да бъде нещо смилено но тогава това му беше случаино именуван... [div align=\"right\"][snapback]19936[/snapback][/div]

ами при този вирус какво пишеше във втората колонка (User Name)... SYSTEM, LOCAL SERVICE  или името на юзъра който се е логнал ?
« Последна редакция: 2005-11-11, 16:55 от rock_ur_body »

Неактивен [BM]Neophyte

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Коя антивирусна
« Отговор #5 -: 2005-11-11, 22:09 »
не си спомням! но въпреки че го махнах (и без тва бях запланувал) му направих формат на Ц-то! молете се да не го побарате шибан е!

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Коя антивирусна
« Отговор #6 -: 2005-11-12, 17:39 »
Аз съм с Нортън 2005 Досега никога не съм имал проблеми - преди да си ъпгрейдна комп-а доста ми го товареше, но сега вече всичко е тип-топ! Много съм доволен от тая програма, за всеки случай имам и Спайбот, тва си е супер комбинация за мен

Неактивен [BM]Neophyte

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Коя антивирусна
« Отговор #7 -: 2005-11-13, 15:37 »
За егоист... постояното смениане на антивирусни довежда до безкраини проблеми! кофтито е че просто от толкова много пренаписване на системните фаилове вече операционата система не знае кво става! [McAfee] е добро да те пази от случаини вируси! обаче ако нервираш някои по разбиращ изгаряш! преди време ползвах [mcafee] и един тип ми я уби [firewall-a!] това става адски лесно... такаче не съм на същото мнение за [McAfee] виж при нод-а нещата седят друго яче!

хммм... металчо бате не сум много сагласен със теб! това че сега не усещаш да ти товари щаигата не значи че не го прави!!! разликата да ползваш НАВ и да не го ползваш е огромна! тази програма е написана за да дразни хакерите и да ги кара да я ебават повече и повече! аз ако успея да и разгледам кода ще ти опиша кво точно прави... за сужаление за сега само мога да ти кажа след като го е направила кво става...

egoist

• Гост
Коя антивирусна
« Отговор #8 -: 2005-11-27, 13:38 »
Мога да кажа, че и F-prota не струва.  
Нод 32 и Касперски.

Неактивен -=Freak_OziRisS=-

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 15
    • Профил
Коя антивирусна
« Отговор #9 -: 2005-12-28, 00:55 »
Рок йор боди..пич наи-добрата анти-вирусна се нарича линукс и кой квото и да ти говори не го слушай амм се хвани в ръце и действа по въпроса със здравето на машината ти.. като за начинаещ (ако си такъв амм май си щом питаш за анти вир) качи или SuSe latest ili Mandrake, може и няква Федора амм аз не съм фен  след време е хубаво да си качиш нещо по-така, примерно Slackware, после почвай да редиш Gentoo, Debian, (K)Ubuntu, пъм мой си харесаш и някое BSD знаели те човек къв ще станеш

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1108
  • ?????????? ??????
    • Профил
    • http://mario.youaremighty.com/
Коя антивирусна
« Отговор #10 -: 2005-12-28, 01:01 »
И аз, като див тестър, споделям мнението на [BM]Neophyte за антивирусните - NOD32 ми е фаворит и съм се опарил по един или друг начин от всички останали.
Signature.

Diva Orxideia

• Гост
Коя антивирусна
« Отговор #11 -: 2006-01-21, 14:18 »
Ще съм ужасно благодарна някой да ми каже от къде мога да я дръпна NOD32...имам ужасни проблеми с компа и много работа с която изоставам ... :huh:

пратиха ми програмата по пощата но разделена на две /голяма е и по друг начин не става/...за пръв път ще ми се наложи да събера частите а това ще отнеме време ...

инъче ползвам панда но не мога да и правя ъпдейт ...
« Последна редакция: 2006-01-21, 14:20 от Diva Orxideia »

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • ?????????? ??????
    • Профил
Коя антивирусна
« Отговор #12 -: 2006-01-21, 14:28 »
Цитат
Ще съм ужасно благодарна някой да ми каже от къде мога да я дръпна NOD32...имам ужасни проблеми с компа и много работа с която изоставам ... :huh:

пратиха ми програмата по пощата но разделена на две /голяма е и по друг начин не става/...за пръв път ще ми се наложи да събера частите а това ще отнеме време ...

Link + инструкции

Надявам се да ти свърши работа, ако имаш каквито и да било проблеми - свиркай.

П.С. Програмата върви с вграден крак, така че директно инсталираш и рънваш.

По темата, и аз съм с NOD32, изпробвал съм 10-15 антивирусни продукта за 6-7 години и сега съм на вълна NOD.
« Последна редакция: 2008-03-17, 15:27 от tech_noir »
Signature.

Diva Orxideia

• Гост
Коя антивирусна
« Отговор #13 -: 2006-01-21, 14:32 »
Цитат
Цитат

Link + инструкции

По темата, и аз съм с NOD32, изпробвал съм 10-15 антивирусни продукта за 6-7 години и сега съм на вълна NOD.

задължена съм ти   дано стане ...ще се обадя като я сложа
« Последна редакция: 2008-03-17, 15:27 от tech_noir »

Неактивен FLiNT

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 176
  • ajde sad beremo jabuke. beremo jabuke rekao sam.
    • Профил
    • http://drumandbass.cult.bg
Коя антивирусна
« Отговор #14 -: 2006-02-02, 00:14 »
НЕ коя да е, ами тя е само една! Нарича се NIS+NAV като NAV(тя е опционална, всмисъл можете да изберете дали и нея да инсталирате или само NIS) e в пакета към NIS... Непробиваема работа, не сбозява компютъра от както си я настройх сам нямам никакви ядове, имам 10-тина аднати програми който да се възползват от входяща връзка всички останали програми и портове са блокирани - такива екстри като SPYWARE несъм имал от както съм я пипал... Ъпдейтите си се правят всяка неделя и никви проблеми никви ядове...

Непробиваемата защита на чичко Нортън...

ps, ако я използвайте използвайте ЛЕГАЛИЗИРАНО КОПИЕ защото няма да можете да я ъпдейтвате в реално време, а трябва да си сваляте ъпдейтите от сайта на symantec и да си ги инсталирате на ръка което е супер дразнещо и отекчително...
« Последна редакция: 2006-02-02, 00:16 от FLiNT »

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
Коя антивирусна
« Отговор #15 -: 2006-02-02, 09:33 »
Цитат
НЕ коя да е, ами тя е само една! Нарича се NIS+NAV като NAV(тя е опционална, всмисъл можете да изберете дали и нея да инсталирате или само NIS) e в пакета към NIS... Непробиваема работа, не сбозява компютъра от както си я настройх сам нямам никакви ядове, имам 10-тина аднати програми който да се възползват от входяща връзка всички останали програми и портове са блокирани - такива екстри като SPYWARE несъм имал от както съм я пипал... Ъпдейтите си се правят всяка неделя и никви проблеми никви ядове...

Непробиваемата защита на чичко Нортън...

ps, ако я използвайте използвайте ЛЕГАЛИЗИРАНО КОПИЕ защото няма да можете да я ъпдейтвате в реално време, а трябва да си сваляте ъпдейтите от сайта на symantec и да си ги инсталирате на ръка което е супер дразнещо и отекчително...
Word!  Аз си ги сложих тия заедно с NSW 2К5 - доволен съм на тоя етап...
« Последна редакция: 2008-03-17, 15:28 от tech_noir »

Неактивен zazdriver

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
Коя антивирусна
« Отговор #16 -: 2006-02-09, 22:37 »
Първата ми работа кат инстал линдолс е Avast antivirus  и Norton 2003 FIRE Wall

Мраза нортанските работи щот мн бават кошницата ма фирелол-а е добър в комбинация с аваст-а  
And he said, "Take this pill..." And she did.
And then she said, "What did you just give me?"
"Ecstasy!" he said. And then...
HE f.ckED HER ALL NIGHT!

Неактивен CRYSTAL`EYES

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 464
  • ????????????
    • Профил
    • http://myspace.com/erin_everly
Коя антивирусна
« Отговор #17 -: 2006-03-31, 15:39 »
Цитат на: NoFeaRInc
Link + инструкции

Значи не знам какво отварят линкчетата,но нещо не го намирам тоя .рар ,който предполагаемо е предоставен за общо ползване   Освен тва искам да питам едни други работи: всеки месец по 2-3 пъти ми се налага да инсталирам нов Нортън,защото видите ли,само ключов генератор не ми върши работа и при положение,че НЕ разполагам с регистрационен номер,ми заявяват нещо от рода на "Ми кат нямаш рег.№ ,ше ти пуснем за 15 дена и после ше го дъвкаш"    Това вече няколко месеца го търпя,ама машината ми взе да загива в тор,затова много моля ако някой може да ме измъкне от мъките - аз и кочината ми ще му бъдем вечно задължени  
Dr. Cameron: Men should grow up.
Dr. Gregory House: Yeah. And dogs should stop licking their "workplace-acceptable" euphemism for testicles. It's not gonna happen

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • ?????????? ??????
    • Профил
Коя антивирусна
« Отговор #18 -: 2006-03-31, 15:49 »
Това е линк към NOD32 административната версия.

Ако си с Firefox, браузърът по подразбиране отваря архивите по свой собствен начин, така че трябва да го дръпнеш с десен бутон върху препратката -> Save Link As. Другият вариант е да го отвориш през download manager или с Internet Explorer, да речем.

Колкото до Symantec's Norton Antivirus (АВ-то още е на Саймънтек, нали?), кодът е умешан по много грозен начин и не си заслужава да си цапаш системата с него. Мъчил съм се с над 80-90 системи с повредени регистри от Norton и като цяло имам лоши спомени от него. До 2003-2004 версиите омазваха регистрите и съсипваха цялата операционна система, не вярвам идиотите да са пооправили съществено софтуера. Така че директно ти препоръчвам да се снадбиш с по- лека и не- вредяща антивирусна като горепохваления NOD32.
Signature.

Неактивен CRYSTAL`EYES

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • ????????????
    • Профил
Коя антивирусна
« Отговор #19 -: 2006-03-31, 16:13 »
А какви са отзвуците за Нортън 2006?    Тъй като днес ми изтече 2005-ЪТ, дръпнах 15 дневна /еФтеФтвено/ 2006 версия.Много ли мирише и тя?  

п.п. значи струва ми се,че линкчето ти не е активно /Sorry, there are no search results for "http://free.data.bg/varkulak/NOD32 - v.2.50.19.rar". / - с Мозила не става,а надписа,който показвам ми го дава Интернет екслпоръра.  
« Последна редакция: 2006-03-31, 16:14 от CRYSTAL`EYES »
Dr. Gregory House: Yeah. And dogs should stop licking their "workplace-acceptable" euphemism for testicles. It's not gonna happen

Неактивен CRYSTAL`EYES

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • ????????????
    • Профил
Коя антивирусна
« Отговор #20 -: 2006-03-31, 16:35 »
Имаш ли Дейта.бг изобщо?
АКо да: http://free.data.bg/varkulak и го дръпни от папката.
Не става, човек, въобще не се отваря!    Дава ми съобщение за грешка!    Не може да е от мене,ма не знам защо тъй става...

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

rock_ur_body

• Гост
Коя антивирусна
« Отговор #22 -: 2006-05-24, 14:29 »
Това е линк към NOD32 административната версия.
намира ли се из чужди сайтове в интернет.. нещо не мога да си го дръпна  

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • ?????????? ??????
    • Профил
Коя антивирусна
« Отговор #23 -: 2006-05-24, 18:35 »
Цитат на: rock_ur_body
намира ли се из чужди сайтове в интернет.. нещо не мога да си го дръпна  
Вклвючи ми се на ICQ тая вечетр и ще ти го пратя
Signature.

Неактивен ???

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
Коя антивирусна
« Отговор #24 -: 2006-08-27, 02:09 »
Не ползвам от изброените до сега "животни".  

П.П. А, й по-точно вообще не ползвам "животински" видове софтуер.
« Последна редакция: 2006-08-27, 02:10 от ??? »
[img]http://cska-forever.hit.bg/fans/logo_cska1.gif\" border=\"0\" alt=\"\" /]

Неактивен FLiNT

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 176
  • ajde sad beremo jabuke. beremo jabuke rekao sam.
    • Профил
    • http://drumandbass.cult.bg
Коя антивирусна
« Отговор #25 -: 2006-08-27, 22:19 »
Колкото до Symantec's Norton Antivirus (АВ-то още е на Саймънтек, нали?), кодът е умешан по много грозен начин и не си заслужава да си цапаш системата с него. Мъчил съм се с над 80-90 системи с повредени регистри от Norton и като цяло имам лоши спомени от него. До 2003-2004 версиите омазваха регистрите и съсипваха цялата операционна система, не вярвам идиотите да са пооправили съществено софтуера. Така че директно ти препоръчвам да се снадбиш с по- лека и не- вредяща антивирусна като горепохваления NOD32.

Неможах да се сдържа да не питам щото ми стана интересно ква глупост изтърси. Първо NAV не маже нищо по ОС-а(включително и регистрите), проблема е изцяло в задклавиатурното устройство!
Второ, аз що ползвам от курец време тоя пакет и нямам абсолютно никакви оплаквания ?! Та аз даже съм забравил кво е тва вирус, спайуеър, малуеър и прочие гадини(имай на предвит, че и аз се ровя из разни "такива" сайтове и то ежедневно).
Странно защо мои приятели които използват NOD-а се скъсаха да се оплакват и да ми надуват главата от кви ли не атаки и кви ли не чудесии?!

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
Коя антивирусна
« Отговор #26 -: 2006-08-27, 23:39 »
Цитат на: FLiNT
Неможах да се сдържа да не питам щото ми стана интересно ква глупост изтърси. Първо NAV не маже нищо по ОС-а(включително и регистрите), проблема е изцяло в задклавиатурното устройство!
Второ, аз що ползвам от курец време тоя пакет и нямам абсолютно никакви оплаквания ?! Та аз даже съм забравил кво е тва вирус, спайуеър, малуеър и прочие гадини(имай на предвит, че и аз се ровя из разни "такива" сайтове и то ежедневно).
Странно защо мои приятели които използват NOD-а се скъсаха да се оплакват и да ми надуват главата от кви ли не атаки и кви ли не чудесии?!

Tука съм зад тебе - трета година с NSW и никви проблеми

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Коя антивирусна
« Отговор #27 -: 2006-08-29, 11:11 »
Аз в момента инсталирам НОД32, никога не съм я пробвал.
Да разбирам ,че не е добра, така ли?

rock_ur_body

• Гост
Коя антивирусна
« Отговор #28 -: 2006-08-29, 11:43 »
NOD32 е добра поне според мен. ползвам я повече от година и не съм имала никакви проблеми. другите коието казаха мисля, че предпочитат Norton, защото идва в пакет с firewall & anti spyware software които NOD няма

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Коя антивирусна
« Отговор #29 -: 2006-08-29, 12:05 »
До колкото зная от 2.5 нагоре и НОД има anti spy/malware...
Firewall изобщо не искам, за мен това е глупост...особено зад рутер

Приди НОД ползвах McAfee. Дано НОД е по-добра.
« Последна редакция: 2006-08-29, 12:06 от Vrashkov »