Автор Тема: Как бихте реагирали..?  (Прочетена 18644 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Как бихте реагирали..?
« -: 2005-10-18, 19:02 »
Е са се прибирам от тренировка... потен, небръснат, по анцуг... направо съм идеален... както и да е.. това няма общо с въпроса дето ше задам.

Искам да питам.. Как бихте реагирали ако примерно на улицата ви срещне мъж (примерно аз) и без да ви познава ви каже следното: "Здравей.. извинявай предварително ако това което направя ти се стори нахално или просташко.. аз по принцип не се заглеждам по момичетата по улицата, самоче тебе нямаше как да те пропусна (в смисъл усмихвам се).. искам само да ти кажа че си много красива жена и да те питам... имаш ли нещо против да те поканя да изпиеме по едно кафе..?"

Искам да ми кажете честно обаче щото ако ми кажете че бихте тръгнали с тоя да пиете кафе, после питам 10 момичета на улицата и 10те ме отрежат ше ви псувам, да знаете..!

Сетих се щото сега като се прибирах от тренировка в рейса имаше еб*ти мадамата, ма на нея нищо не й казах... поради гореописаното..  
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен Immortality_

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 276
    • Профил
    • http://spaces.msn.com/members/lastbreathbeforethedawn
Как бихте реагирали..?
« Отговор #1 -: 2005-10-18, 19:17 »
ммм...
аз ще му кажа, че е болен и беж да ме няма
иначе има момичета, като една позната (много е зле горката) , че само заради фактът, че си я заговорил ще ти се нахвърли.  .. може и да те изнасили... така, че не говорете с непознати... не се знай кой от двама ви е психопат  

п.с. FANatic, може ли аз да ти се скарам  
Que no me da la gana pasar media vida buscando esta droga que tal vez no exista !!!

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 694
    • Профил
Как бихте реагирали..?
« Отговор #2 -: 2005-10-18, 19:39 »
Митак...зарежи, ако не ти се надуе , ще се стресне. Аз принципно се опитвам да няправя така,че мен да заговорят....

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 406
    • Профил
Как бихте реагирали..?
« Отговор #3 -: 2005-10-19, 00:21 »
Ами...........труден въпрос.Зависи от много неща лично за мен.
1Дали съм в настроение за кафета/щом режа често приятелите си,едва ли ще ме грее за някъф си/
2Дали имам време
3Дали ме кефи тоя
...и разни такива неща...предполагам,че все пак не бих отишла.
Може би бих казала "Благодаря за комплимента,но...нещо си".И все пак съм спонтанна личност и мога да развивам теории хиляди и да направя нещо съвсем различно.
Както казаха по-нагоре в повечето случаи момичето или ще те отсвири или ше се стресне...

egoist

• Гост
Как бихте реагирали..?
« Отговор #4 -: 2005-10-19, 00:43 »
Категорично ще откажа...

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
Как бихте реагирали..?
« Отговор #5 -: 2005-10-19, 11:19 »
Ами и аз като Юлето.. зависи си от някои работи..

Ако човекът наистина много ме кефи, не изглежда психопат и имам свободно време за по едно кафе, най-вероятно ще се съглася.

Ако ми харесва,но нямам свободно време- ще си разменим телефоните и ще се чуем, та да се разберем за евентуална среща друг ден!

Ако не ми хареса човека -  тактично ще му кажа, че си имам по-важна работа или нещо такова.
« Последна редакция: 2005-10-19, 11:20 от limonka »
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Diva Orxideia

• Гост
Как бихте реагирали..?
« Отговор #6 -: 2005-10-19, 15:56 »
Цитат
Искам да питам.. Как бихте реагирали ако примерно на улицата ви срещне мъж (примерно аз) и без да ви познава ви каже следното: "Здравей.. извинявай предварително ако това което направя ти се стори нахално или просташко.. аз по принцип не се заглеждам по момичетата по улицата, самоче тебе нямаше как да те пропусна (в смисъл усмихвам се).. искам само да ти кажа че си много красива жена и да те питам... имаш ли нещо против да те поканя да изпиеме по едно кафе..?"

Искам да ми кажете честно обаче щото ако ми кажете че бихте тръгнали с тоя да пиете кафе, после питам 10 момичета на улицата и 10те ме отрежат ше ви псувам, да знаете..!

не искам да те отчайвам но ...трудна работа ...спирали са ме за да ми кажат че съм красива но само толкова усмихвам се казвам благодаря и отминавам ...дори да ме кефиш не бих приела /не че няма да искам ..няма да мога ... възпитание/ виж ако всеки ден ме пресрещаш на улицата все някога ще склоня вероятно но инъче ...зор

по лесния вариант е да влезеш в кафе и ако някоя мацка която те кефи е сама питаш свободно ли е и намираш начин да я заговориш ...
« Последна редакция: 2010-08-02, 17:04 от tech_noir »

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1320
    • Профил
Как бихте реагирали..?
« Отговор #7 -: 2005-10-19, 22:10 »
Цитат
Ако човекът наистина много ме кефи, не изглежда психопат и имам свободно време за по едно кафе, най-вероятно ще се съглася.

Ако ми харесва,но нямам свободно време- ще си разменим телефоните и ще се чуем, та да се разберем за евентуална среща друг ден!

Ако не ми хареса човека - тактично ще му кажа, че си имам по-важна работа или нещо такова.

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7020
  • интернет лумпен
    • Профил
Как бихте реагирали..?
« Отговор #8 -: 2005-10-20, 22:45 »
Цитат
по лесния вариант е да влезеш в кафе и ако някоя мацка която те кефи е сама питаш свободно ли е и намираш начин да я заговориш ...

Ей, едно момче как го потрошиха в кафето пред блока веднъж така (като бяхме в Овча Купел още)... зайци, какво да ги правиш.
Има си и кофти страни университет да е близо до жилищен квартал. Все ще се изттресе някой дето не е много в час с обстановката и ще се блъсне многократно в някой винкел, бухалка или водопроводна тръба. Верно наесен бая линейки имаше.

Неактивен PooR^CReaTuRe

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 910
  • Your life is over and you're to blame
    • Профил
    • http://www.myspace.com/erm1ne2
Как бихте реагирали..?
« Отговор #9 -: 2005-11-04, 21:38 »
Цитат
Е са се прибирам от тренировка... потен, небръснат, по анцуг... направо съм идеален... както и да е.. това няма общо с въпроса дето ше задам.

Сетих се щото сега като се прибирах от тренировка в рейса имаше еб*ти мадамата, ма на нея нищо не й казах... поради гореописаното..   
С теб не бих излязла на кафе . Но ще ти откажа по подходящ начин , така че да не те обидя
« Последна редакция: 2010-08-02, 17:05 от tech_noir »

Неактивен eLec7R!c

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 76
    • Профил
Как бихте реагирали..?
« Отговор #10 -: 2005-11-04, 21:54 »
братле никоя няма да ти се навие, звучи супер мазно, пък и тези неща "много си красива жена" те това са го чули многократно, звучи всякаш ти си подвластен на нейната красота и не искаш да я изтървеш.......пробвай с нещо което тя никога не е очаквала да чуе, разчупи баналноста и подходи оригинално.
пробвай така....
Напиши бележка със следния текст "Много спешно се обади на 08*****" , отиваш при нея, казваш "здравей" връчваш и това и веднага изчезваш. Пък да видим какво ще стане  И ако се обади, вече знаеш какво да правиш

ХЕЙ , ГЛЕДАЙТЕ ФИЛМА "ХИЧ" мнооого добър , за тези които не са го чували, става въпрос за Хич /Уил Смит/ който играе като сваляч професионалист.
« Последна редакция: 2005-11-04, 21:55 от eLec7R!c »

Неактивен DaReDeViL

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 342
    • Профил
Как бихте реагирали..?
« Отговор #11 -: 2005-11-10, 18:24 »
Цитат
Цитат

С теб не бих излязла на кафе . Но ще ти откажа по подходящ начин , така че да не те обидя

абе много си груба.. как  можа да го изцепиш тва?    аз ако съм мноо ша ти се обидя да знайш    (всъщност не ми пука ако на мен ми го кажат тва ама според мен пича малко или много се е обидил)

Неактивен Stardust

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1094
  • I believe in fairies... I do, I do...
    • Профил
    • http://www.myspace.com/unlock_your_imagination
Как бихте реагирали..?
« Отговор #12 -: 2005-11-10, 20:12 »
Ами честно казано незнам... зависи от външния му вид.. ако изглежда свестен можеби... но иначе бих го одрязала по добрия начин... примерно
Inside all of us there si hope...

Неактивен PooR^CReaTuRe

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 910
  • Your life is over and you're to blame
    • Профил
    • http://www.myspace.com/erm1ne2
Как бихте реагирали..?
« Отговор #13 -: 2005-11-10, 23:22 »
Абе той пича не е толкова страшен , даже е печен ... Ама как си говори със l1zard , направо ме хваща страх ...

Ей Митак , сори ако съм те обидила  

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
Как бихте реагирали..?
« Отговор #14 -: 2005-11-14, 18:17 »
Ако ми е симпатичен и изглежда точен,ако точно тогава нямам приятел и не бързам за някъде-ще се съглася да отида с него на кафе
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

MaxStorm

• Гост
Как бихте реагирали..?
« Отговор #15 -: 2005-11-14, 19:19 »
Цитат
Ако ми е симпатичен и изглежда точен,ако точно тогава нямам приятел и не бързам за някъде-ще се съглася да отида с него на кафе

Много яко звучи       
Ама е трудно и да се уцели момента.... Абе то си е е*ало майката

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Как бихте реагирали..?
« Отговор #16 -: 2005-11-17, 19:58 »
Цитат
Абе той пича не е толкова страшен , даже е печен ... Ама как си говори със l1zard , направо ме хваща страх ...

Ей Митак , сори ако съм те обидила 
пффф... споко бе 
и аз не искам да те обиждам, ама в интерес на истината тебе не бих те поканил     
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен Mysterious Girl

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 33
    • Профил
Как бихте реагирали..?
« Отговор #17 -: 2005-11-19, 20:12 »
Цитат
Искам да питам.. Как бихте реагирали ако примерно на улицата ви срещне мъж (примерно аз) и без да ви познава ви каже следното: "Здравей.. извинявай предварително ако това което направя ти
 се стори нахално или просташко.. аз по принцип не се заглеждам по момичетата по улицата, самоче тебе нямаше как да те пропусна (в смисъл усмихвам се).. искам само да ти кажа че си много красива жена и да те питам... имаш ли нещо против да те поканя да изпиеме по едно кафе..?"
с такова предложение???????пфууу не бих приела  освен ако не съм много отчаяна
Животът е песен, чиито припев е смъртта!

Неактивен FreeDom_Girl

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 72
    • Профил
Как бихте реагирали..?
« Отговор #18 -: 2006-07-12, 01:03 »
Зависи от много неща.Ако ми е симпатичен,защо пък не?
Не е важно колко пъти ще паднеш,важното е след всяко падане да намериш сили-да станеш и да продължиш.

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1684
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
    • http://www.myspace.com/kpatyhka
Как бихте реагирали..?
« Отговор #19 -: 2006-07-13, 01:15 »
Цитат на: l1zard
Цитат

Ако не ми хареса човека - тактично ще му кажа, че си имам по-важна работа или нещо такова.

И аз съм напълно съгласна с това  Принципно си падам по откачалки така че по-вероятно е да се съглася да пия нещо с младежа...току виж ме накефил   
Ще се превърна в пепел и от пепел ще се възродя...

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1015
    • Профил
Как бихте реагирали..?
« Отговор #20 -: 2006-07-13, 03:30 »
Амиии... Случвало ми се е Ако съм в добро настроение се спирам и говоря с младежа, защото на мен лично ми става много приятно, когато някой ми каже нещо мило Е, естествено е, че не отивам с него на кафе веднага, но ако ми е харесал, му казвам къде може да ме намери следващите дни Приятно е някой да те спре на улицата.   Стига да не е с подсиркване или обръжението "Маце"
Dancing with the devil in the pale moonlight...

Неактивен Murderdoll

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 27
    • Профил
    • http://piercing-bg.com
Как бихте реагирали..?
« Отговор #21 -: 2006-08-01, 13:52 »
ако си хубав(не потен и не по анцуг) ще се съглася  

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7020
  • интернет лумпен
    • Профил
Как бихте реагирали..?
« Отговор #22 -: 2006-08-01, 13:59 »
А ба да беше му казала на човека и с какво и кога пътуваш...

Неактивен SuGi

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 21
    • Профил
    • http://www.myspace.com/unesourirfille
Как бихте реагирали..?
« Отговор #23 -: 2006-08-01, 16:53 »
Ако е готин със сигурност ще приема, колкото и да ме е срам
/ми - ангелче.

Иначе...другия вариант е да се стресна, да го изгледам тъпо, да повдигна вежда и да му се изхиля в лицето.
Смешно звучи това предложение, от първия пост :Р
Develop success from failures. Discouragement and failure are two of the surest stepping stones to success.

Soit charitable...

Неактивен Murderdoll

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 27
    • Профил
    • http://piercing-bg.com
Как бихте реагирали..?
« Отговор #24 -: 2006-08-01, 19:22 »
Цитат на: tech_noir
А ба да беше му казала на човека и с какво и кога пътуваш...
не пътувам      

Неактивен katita

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 106
    • Профил
Как бихте реагирали..?
« Отговор #25 -: 2006-08-03, 16:42 »
Цитат на: Vrashkov
Митак...зарежи, ако не ти се надуе , ще се стресне.

и на мен така ми се струва
колкото и да е готин и сладък ако постъпи така,ще си помисля че е нещо сбъркан или отаян може би...
точно по този начин ми изглежда жалко...
ама знае ли човек

Неактивен Eva

• зарибен/а
  • Публикации: 450
    • Профил
Как бихте реагирали..?
« Отговор #26 -: 2006-08-06, 18:45 »
пффф аз така се сдобих с двуседмична връзка....
знам какво биха казали хората,които са били една вечер с мен в 204 автобуса       ама беше друг случая ...в смисъл ...
стана неочаквано тогава прибирах се към нас в 11 часа сама ...и бях отишла на нет клуб да си пиша с мамчето и се прибирам такава ...тогава още живеех в борово...и един вървеше след мене (младо момче) оказа се от емил марков....и ми каза така и така стефан се казвам може ли да пием по кафе много ми харесваш...и аз викам кога сега ли и той ми може и сега и аз викам ми айде ще те заведа на едно много яко място разговорихме се и така и така  и стана така, че си легнахме още същата вечер  и на другия ден спах в тях и после 2 седмици нон стоп заедно  
а друг случай имам на булфон телефон един васко ме заговори докато си търсех квартира и почна да ми обяснява да не се впускам в подробности докато говоря с агенции и т.н. и после вика ай да пием по кафе (почти месец откарахме заедно), но беше женен с къща в симеоново занимаваше се с нечисти далавери имаше прекалено много пари - а да бъда нечия курва не ми изглеждаше яко ( все пак бях и на 17), а той беше тъп. Идеята е такава, ако виждаш, че жената се държи освободено, върви уверено, съгласява се да пиете по кафе,оглежда се насам натам за плячка- значи е свободна, аз например в сегашното си положение вече не бих направила това,което тогава по простата причина, че не съм свободна, а и да бях ми мина мерака от такива срещи  преценяш по поведението
JOIN US! :) 'CAUSE WE ARE THE BEST !

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1684
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
    • http://www.myspace.com/kpatyhka
Как бихте реагирали..?
« Отговор #27 -: 2006-08-09, 10:44 »
Цитат на: Eva
Идеята е такава, ако виждаш, че жената се държи освободено, върви уверено, съгласява се да пиете по кафе,оглежда се насам натам за плячка- значи е свободна... преценяш по поведението

Напълно съгласна
Ще се превърна в пепел и от пепел ще се възродя...

Неактивен CRYSTAL`EYES

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 464
  • ????????????
    • Профил
    • http://myspace.com/erin_everly
Как бихте реагирали..?
« Отговор #28 -: 2006-08-11, 15:06 »
Ами всъщност не бих излязла с такъв човек по две причини:

1) ако е грозен, значи ще толкова отчаян, че да заговаря момичета по улиците и да се опитва да ги сваля - е мерси, не смятам че ще съм длъжна да му поднасям утешение  
2) ако е красив и секси, значи ще е някой супер самоуверен в принцовския си чар, че може да лови маНдамите с ласо - е мерси, не смятам, че ще съм длъжна да съм му завоеванието, за което после да казва "Таа я забърсах от улицата"  

Де да знам, изобщо не бих обърнала внимание на такъв....Най-вероятно...  
Dr. Cameron: Men should grow up.
Dr. Gregory House: Yeah. And dogs should stop licking their "workplace-acceptable" euphemism for testicles. It's not gonna happen

Неактивен Mars

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 857
  • exLYCERIA ex.time_for_blood
    • Профил
Как бихте реагирали..?
« Отговор #29 -: 2006-11-10, 21:05 »
Е, ако е готин му даваш някакъв шанс.   Ама ако не е-тактично го режеш