Анкета

За или против ромите

За
5 (12.5%)
Против
35 (87.5%)

Общ брой гласове: 39

Автор Тема: За и Против циганите  (Прочетена 61139 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1863
    • Профил
Отговор на: За и Против циганите
« Отговор #120 -: 2007-08-29, 17:41 »
А не чувствате ли че решението на проблема назрява? И то от Запад, ще дойде, от онези стари и древни демокрации които преди 70 години демократично избраха ефрейтор Шикългрубер за райхсканцлер на Германия. Историята не се повтаря, но понякога минават много близки параллели през нея, и доста често в света се случват неща, за които повечето от хората ги смятат за невъзможни.
Предполагам събитията ще се развият така, че към 2015 или най късно 20 година в Европа ще се установи кафяв режим или някакво негово подобие. Нацизма за сега набира почава, създава си почитатели, от време на време в някоя европейска държава се явява лидер с кафяви възгледи, а негрите, циганите и арабите сами ще подадът искрата за да пламне новия пожар, в резултат на който ще ги исправят до стената и без съд и присъда ще ги трепят. Тенденцията е такава, а трябва още малко време - едно десетина годинки.
Идеи становятся силой, когда они овладевают массами!
Владимир Ильич Ленин (Ульянов)

Неактивен Zago

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1184
  • Простак - чревоугодник
    • Профил
« Отговор #121 -: 2007-08-29, 17:46 »
За съжаление, Александр, напълно подкрепям тезата ти. Съдейки в каква посока се движат нещата започвам искрено да се плаша...

Но нима това е решение?
Life is chaos, chaos is life.
Control is an illusion.
Only thing You can control are Your own intentions.
If You start with good intention, You have better chances ending up with good.

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #122 -: 2007-08-29, 18:05 »
Решение е! Може и да не е от най доброто, но е решение. При това, в новия пожар няма да има невинни - защото в момента, всички дружно го раздухват и колкото повече права им дават на черните, толкова по ще назрява проблема, недоволството при средната класа нараства навсякаде по света, нахалството на чернилките нараства параллелно, в момента ситуацията е такава - че нищо не може да се промени - формално действат расовите закони и правата на човека, а това все повече ще ескалира напрежението, в един момент, някаде в Германия или Англия, ще стана както стана във Франция миналата година, но с тази разлика че чернилките ще са по малко, а белите и средната класа ще са достатъчно готови да избухнат (полицията и армията принадлежи на средната класа) и тогава ще се почне, ще бъде весело... някой ще овладее положението, като въведе комендатски час и разстрел при неподчинение, след което ще кажат че всички беди са от чернилките, които разклащат устоите на цивилизацията, черните в Европа ще бъдат лишени от граждански права и от всички права, после някои ще се сети че е по-лесно да се палят пещите на крематориумите от колкото да бъдат депортирани ... незнайно на къде. Ще настъпи мир и спокойствие - в старата Европа. Балканите ще се превърнат във зона на постоянен конфликт, ще има и война с арабите, може да се стигне и до употреба на ядерно оръжие...

Неактивен Zago

• FREAK
  • зарибен/а
  • Простак - чревоугодник
    • Профил
« Отговор #123 -: 2007-08-29, 18:11 »
E, нямах точно това в предвид.
"Черните", "белите" все са хора. Ай стига с предрасъдъци.
Control is an illusion.

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #124 -: 2007-08-30, 09:57 »
E, нямах точно това в предвид.
"Черните", "белите" все са хора. Ай стига с предрасъдъци.

Явно не си имал контакти с чернилки. По отвратително, злобно, жестоко и лицемерно нещо от цветните няма. Имай в предвид, аз съм закърмен по онова време, когато дружбата между народите не беше мит, а действителност! Убедих се по собствен опит - с цветни може да се дружи само при едно условие, ако си добре защитен, в ръцете си държиш АК със свален предпазител и желателно е да си го насочил към тях, а, и пръста на спусъка!

Неактивен XellesiA

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 47
  • Embraced By Dark
    • Профил
« Отговор #125 -: 2007-08-30, 22:28 »
След 20-25 години половината от младежите в България ще са роми
Това прогнозира социологът Кольо Колев. Правителството одобри годишния доклад за младежта у нас, в който се констатира, че към момента около 15 на сто от младите хора в България имат проблем със социалната си интеграция и реализация.
Делът на ромите сред младежта се увеличава и след 25 години те ще се половината от младите хора в страната, отбеляза Кольо Колев от агенция "Медиана". Раждаемостта се увеличава най-вече сред ромската общност и е обвързана с получаването на детски надбавки, смята Колев. Младите хора с добро материално положение не се интересуват от тези надбавки и биха искали повече детски заведения – ясли, детски градини и облекчения за наемане на детегледачки, добави той.
btv.bg
Как ви се струва този факт ?
If I could be anything else ,I'd be a tear : Born in your eye ,live on your cheek ,and die at your lips

egoist

• Гост
« Отговор #126 -: 2007-08-30, 22:52 »
Ай, чудесно!!!
Внуците ми ще са на половина цигани, на половина турци!!!
Ще умра спокойна!

:o

Неактивен Zago

• FREAK
  • зарибен/а
  • Простак - чревоугодник
    • Профил
« Отговор #127 -: 2007-08-30, 23:00 »
Явно ти, друже, не си имал контакти с негри. Или контактите ти са били с подобни, злобни и подмолни лица. Бъркаш се друже, ако решиш да вкараш в един кюп всички цветнокожи.

От страх да не изпусна нещо ще прекъсна...
Control is an illusion.

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #128 -: 2007-08-31, 10:30 »
Явно ти, друже, не си имал контакти с негри. Или контактите ти са били с подобни, злобни и подмолни лица. Бъркаш се друже, ако решиш да вкараш в един кюп всички цветнокожи.

От страх да не изпусна нещо ще прекъсна...

Както ми каза един старши лейтенант преди години: "Когато чернилките са поеденично, те не са опасни, а са мили усмихнати и дружелюбни хора, съберат ли се на група по голяма от трима души - стават опасни и злобни хишници, тогава си отваряй очите на четири!" Само едно ще кажа - оказа се прав.
Наблюдавал съм ги в естествената им среда и знам за какво става на въпрос. Виж с негри контакт в естествената им среда не съм имал, но за сметка на това и тях съм ги виждал на групи в условия благоприятни за тях - думите на лейтенанта спокойно се отнасят и за тях.

egoist

• Гост
« Последна редакция: 2007-08-31, 10:58 от egoist »

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #130 -: 2007-08-31, 11:07 »
Присъединих се.

Неактивен Zago

• FREAK
  • зарибен/а
  • Простак - чревоугодник
    • Профил
« Отговор #131 -: 2007-08-31, 13:19 »

Както ми каза един старши лейтенант преди години: "Когато чернилките са поеденично, те не са опасни, а са мили усмихнати и дружелюбни хора, съберат ли се на група по голяма от трима души - стават опасни и злобни хишници, тогава си отваряй очите на четири!"

Нима това не важи за всеки един човек? Я се стегни малко!
Control is an illusion.

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #132 -: 2007-08-31, 14:22 »
Не съм съгласен - не важи за всеки един човек! Белите спокойно се разхождат на тълпи, но не напад чернилките, а да не говорим че абсурдно звучи група бели да нападат черни в черна държава! Но чернилките като се съберат на група - буйстват и нападат белите в собствената им държава.

Приятелю, мога да ти гарантирам, че ако се стечат подходящо обстоятелствата - много бързо ще забравиш за расовата толерантност, и ще схванеш истинското лице на всички "онеправдани" народи! Да не дава господ, само, да ти се случи това, защото "проумяването" не е синоним на "оцеляване"!

Неактивен Zago

• FREAK
  • зарибен/а
  • Простак - чревоугодник
    • Профил
« Отговор #133 -: 2007-08-31, 14:48 »
А тогава каква е целта на организации от вида на Ку-Клукс-Клан и White Power? Озеленяване и опазване правата на животните ли? Всяко стадо има черни овце. Белите не сме доминиращ вид. Homo sapiens - да!
Control is an illusion.

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1108
  • ?????????? ??????
    • Профил
    • http://mario.youaremighty.com/
« Отговор #134 -: 2007-08-31, 14:49 »
Обратно на темата, да се оплача, че тези дни имах път по работа по Тракийско (по- точно източната част на Средна гора) и тъй като пристигнахме среднощем, наложи се да спим на палатки. Дойдоха обаче няколко мангала от махалата да видят за к'во иде реч, седнаха да пият с нас (дотук няма проблем) - бях останал с впечатлението, че по селата мангалите са работливи и по- близки до човешкия индивид, но май не съм много прав. Като изпуснем това, че откраднаха 50 кинта на шефа и някакви други дребни неща от колата (лаптопите бяха в багажника, а апаратите и телефоните - по джобовете ни, слава Богу), опитаха се да вземат един телефон, още кинти и да направят проблем. Абе, ако не бях изтрезнял на мига след гледката на 4-ма мангала, тръгнали към нас, щяхме доста да си изпатим- единствено хладнокръвното ми поведение ги отрезви да не ни скочат с пръчките, както бяха замислили поначало. Д'еба и гадните твари - изпиха ни пиенето, взеха ни парите и за благодарност да искат да ни тепят накрая!  >:(
Signature.

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #135 -: 2007-08-31, 15:54 »
А тогава каква е целта на организации от вида на Ку-Клукс-Клан и White Power? Озеленяване и опазване правата на животните ли? Всяко стадо има черни овце. Белите не сме доминиращ вид. Homo sapiens - да!
Целта на тези организации е именно защитата от чернилките! Прочетете историята на Клана!
А белите не сме доминиращ вид, но цивилизацията сме я създали ние!

Неактивен Zago

• FREAK
  • зарибен/а
  • Простак - чревоугодник
    • Профил
« Отговор #136 -: 2007-08-31, 15:56 »
Ако те чуе някой китаец ще ти се смее...

А що се отнася до ККК, то много им тежка работата бее... Пазят света от гадните цветнокожи, алчните евреи, долните славяни, подмолните католици, червените комунисти и т.н... Вземи малко и ти прочети.
« Последна редакция: 2007-08-31, 16:07 от Zago »
Control is an illusion.

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #137 -: 2007-08-31, 16:07 »
Цитат
Обратно на темата, да се оплача, че тези дни имах път по работа по Тракийско ...

Аха, ще се научиш че с циганин не се сяда на една маса, не се говори! С черните човек трябва да се държи като със диви зверове! Никога не им обръщай гръб, гледай ги в очите, животните не издържат на човешки поглед, непроизволно почват да го избягват, по този начин попадат на подчинено положение. При разговор с черен, никогта не му позволявай да те убеди в нещо, никога не се съгласявай с мнението му и по най бърз начин гледай да увеличиш дистанцията между него и себе си. Ако ти се срещне група, а ти си сам, по никакъв начин не показвай страх, вървиш направо към групата, и минаваш през нея без да ги забелязваш. Ако те нападнат - хвърляй се на най наглия и гледай да му причиниш максимални телесни повреждения. Перфекто работи удар със засилка между краката - няма гаранция че ще го уцелиш по топките, но при всички положения ще го притесниш, след това с коляно или лакът в носа, без да спираш движението - хвърляш се към следващия, това трябва да ги обърне в бягство, след това по най бързия начин се изнасяш от тази местност. Поколебаеш ли се или покажеш страх - свършен си. Съвета важи само за пияна или безмислено-агресивна сган, ако е нападения с цел - съпротивата при преобладаващо мнозинство е безсмислена, тогава е най добре да се предадеш без съпротива - по малко ще те бият.

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #138 -: 2007-08-31, 16:09 »

Не, аз ще им се смея, не китайците изобретиха парната машина, не китай пуснаха електрогенераторите, не китай пратиха човек в космоса, не китай изобретиха компютъра и не китай създадоха водородната бомба. В същност китай, освен една тъпа и нежизнеспособна философия нищо ценно не са дали на човечеството. Китай винаги са били едно безмислено и аморфно образование, което винаги е било под нечие господство.

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #139 -: 2007-08-31, 16:13 »

А що се отнася до ККК, то много им тежка работата бее... Пазят света от гадните цветнокожи, алчните евреи, долните славяни, подмолните католици, червените комунисти и т.н... Вземи малко и ти прочети.

ККК се образуват по времето на окупацията на Южните щати (Конфедерацията) от янките. Основната цел е да си защитят фермите от побеснели тълпи негри които са бесчинствали из цялата территория на Юга, както и от озлобената и мародерстваща тълпа бяла беднотия която като глутница кучета е грабила богатия Юг! Не вярвам ККК да са чували за славяни, но това вече са проблеми на американското образование. Не съм чул ККК да са убили някой евреин, но може и да се случвало в моменти на автомобилни злополуки, кръчмарски сбивания или подобни истории.

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • ?????????? ??????
    • Профил
« Отговор #140 -: 2007-08-31, 16:19 »
Абе пил съм с 2-ма РОМИ, подчертавам РОМИ - имат РОМСКО потекло, но се признават за българи, имат образование, изкарват си хляба законно, силно религиозни са, правят дори благотворителност. Но са само 2-ма. А тук нямаше да се занимавам с тях, ако не беше либералния ми шеф, на който му гепиха 50 кинта веднага. Но това ще му е за урок.
А за разбирателството - така и постъпихме, застанах срещу тях, обясних им, че сме дошли да си правим кефа, но е станало късно (5:30 сутринта) и ще лягаме, така че да си прибират инфантилните роднини и аз ще си прибера моите пияни авери, та всичко танто за танто. Усмириха се бързо, като видяха някой брадясал трезвен с почти гола глава и кубинки. И по- добре, защото можеше да минем и с пердах върху нас, но после селото щеше да бъде сравнено със земята.  8)
Signature.

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #141 -: 2007-08-31, 16:29 »
Цитат
Абе пил съм с 2-ма РОМИ

Абе всяко правило си има изключение, но не обичам да проверям този факт на достоверност. За това имам твърда жизнена позиция - с тях работа да си нямам - те отделно, аз отделно - апъртейд! На млади години съм имал доста неприятни приключения свързани с тази паплач, та в наши дни съм достатъчно узрял да извърша зверство по отношение на какво и да е било черно...

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
Caralho Voador

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • ?????????? ??????
    • Профил
« Отговор #143 -: 2007-09-01, 08:26 »
Аз съм подписвал 4-5 такива петиции... Чудо голямо, тази съм подписвал преди година може би; ефектът, естествено, е около (1/~)%
Signature.

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #144 -: 2007-09-03, 09:46 »
Тук процент, там процент - като виж се и променило нещичко! Поне, както гледам, денденцията е че търпимоста към циганите все повече и повече намалява - а това е процес на който му трябва време.

Неактивен wild-girl

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 727
  • Her Infernal Majesty
    • Профил
« Отговор #145 -: 2007-09-03, 11:36 »
Твърдо против....всичките ПОД НОЖА.... не съм чак такава расистка....нооо специално по отношение на циганите съм доста крайна.... :-X
Неподходящия мъж е като булченска рокля- знаеш, че не е твоята , но това не ти пречи да я пробваш...

Неактивен Vicky

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 226
    • Профил
« Отговор #146 -: 2007-12-17, 16:47 »
Йаааааай! Ква яка тема  ;D
Кво стана с тая петиция,бе, хора? Дайте, ще пишем нещо в "Телеграф", ако е имала някакъв резултат или ако все още има нещо подобно.
По темата:  Аз познавам едно семейство цигани (доста черни като цвят), но са истински пример за бъгарите. Те са една възрастна жена и синът и дъщеря й. Те самите обаче съжаляват, че са цигани. Учили са, честни и работливи са. Живееха няколко години на квартира у нас и нямаме никакво оплакване. Но дори те често говорят пторив"циганите". Защото с пълно право не се имат за такива. Не знаят цигански и не са откраднали и едно нещо през живота си.
Но изключенията бяха дотук. ВСИЧКИ други мангали трябва да умрат мнооооооооооого скоро. Ква интеграция, като те не могат да пишат, да четат и да говорят български?! Ако толкова искаха да ги приемаме за българи, защо говорят на цигански и се събират на тумби по градския транспорт и люпят семки?! Защо продължават с традициите за женитба на 12 години и раждане на десетки деца?! Относно идеята, че са отритнати и ние се държим лошо с тях и това е причината да се считат като отделна раса, тва е абсолютна глупост! Те не ходят на даскало, цяла група учители от старото ми даскало ходиха в циганската махала, за да говорят с родителите им и да ги карат да ги пращат на училище. Пък мангалите заявили, че не може да ходят на училище, щото чаветата работят вече и имат деца! Освен това в Техникума ми имаше същия случай. Тъкмо си викам"Ето една циганка, дето е стигнала до елитен техникум и се облича прилично и идва на даскало" и тя взе, че спря да идва. Пак я търсиха, уговаряха я, но тя, наш'та, взела, че се омъжила и бачка в някво заведение. Е кво да направим? Майка ми и баща ми имат магазин и една от най-редовните й клиентки е циганка. Обаче вони, та се не трае, дет се вика. Майка ми безплатно й даваше сапун, буташе й в ръцете сапуни, обаче оная така и не се изкъпа!
Като искат да са българи, що ми говорят на български с типичното им гадно "гх" в произношението?! Или ще са българи както трябва, или тряа да се изтребят. А дали крадат, щото са принудени от мизерия и глад?Да ги ожалиш горките! Ми, на тях тва им е основен занаят! Родов! Затова и не могат да имат собствена държава-щото ще се самоизядат, няма да има от кого да краднат! Паразити! Само че тия дни Европейската комисия даже осъди няква българска фирма, задето техен служител не пускал някъв мангал на частния плаж. Ми,нали човекът носи отговорност за нещата на хората на тоя плаж?! Ебаси...
И като ми застанат на стълбите на подлеза с някви бебе на ръце и кат заразправят тия пачавретини"Дай некой лев,како, да купим млекце на миличкия...". Иде ми да ги шутирам и да паднат в некоя канавка и да не станат повече. Тя е на 35 години, ше ми вика "како"!
Не щат да учат, а като им изнася, се водят за българи. По-скоро, за да получат българско гражданство,трябва един прост тест по български език и история да минат,ама с най-простите въпроси и пак ще видите, че никой от тях няма да получи българско гражданство! Ама остава въпросът къде да ги заврем,деба паразитите!
За тва се радвам, че в "Телеграф" не ни забрабяват да говорим против циганите. Затва и хората купуват вестника-щото си казваме нещата от гледната точка на обикновения българин.
After all, what's the point?
Cаuse levitation is possible,
if you're a fly; achieved and gone
Theres time for this and so much more.
It's typical - create a world
A special place of my design
To never cope or never care just use the key.

P.S.:
(\__/) Зайо
(='.'=) FOR THE
('')_('') WIN !!

Неактивен WhiteWolF

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 251
    • Профил
« Отговор #147 -: 2007-12-17, 17:11 »
Аз не, че съм расист ама незнам защо искам да ги избия тези по мургавите ни събратя.
Не ме интересува дали ме харесвате или
мразите, важното е, че мислите за мен!!!

Рано или късно всички ще си отидем от този свят

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7020
  • интернет лумпен
    • Профил

Неактивен wild-girl

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 727
  • Her Infernal Majesty
    • Профил
« Отговор #149 -: 2008-01-28, 23:05 »
Аз не, че съм расист ама незнам защо искам да ги избия тези по мургавите ни събратя.

Хаха не само ти... и аз попринцип не съм расист... ноооо за тези милост не тряа има!!!
Неподходящия мъж е като булченска рокля- знаеш, че не е твоята , но това не ти пречи да я пробваш...