Автор Тема: Сбогом,училище!  (Прочетена 3896 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Stefchica

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 64
    • Профил
Сбогом,училище!
« -: 2005-07-30, 11:03 »
Тази година ще съм 12ти клас.Честно казано не искам да завършвам.А вие как се разделихте с ученическите си години?Ще ви липсват ли?Искате ли пак да сте 10ти клас?Какво ни кара да си мислим че да завършиш училище е супер,нищо че ни чака работа,отговорности,ВУЗ?
Comme tout le monde j'ai mes d?fauts
J'ai pas toujours les mots qu'il faut
Mais si tu lis entre les lignes
Tu trouveras dans mes chansons
Tout c'que je n'ai pas su te dire!!!

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Сбогом,училище!
« Отговор #1 -: 2005-07-30, 11:25 »
В училище си прекарах най-хубавите години засега. Беше страхотно! Не даскало, майната им на даскалите дето не разбираха, че заради високомерието им не ходех и едвам научих италианския... Хората.. приятелите, класният- това бяха хората, заради които ходех. Събуждах се в 10... изпусках началото понякога  Но никога шоуто- то ставаше само като се съберем цялата тайфа... Четири паралелки супер приятели се скупчвахме и се заливахме от смях и базици... безгрижно  После малка тайфичка от най-добрите приятели отивахме да играем джаги или билярд... Вечеряхме заедно понякога, ходихме нон-стоп по кафенца :9 Липсват ми, понякога просто искам да се съберем всички, да отидем в даскало и да се къпем с вода от баните  Да играем волейбол и да се бараме по задниците, да се целим със захарчета в "Кондор"-а или в "Студентското"  Да ходим на празниците на училище, издокарани, с ризки и после да се набутаме в някой бар и да се олеем в бира или с коктейли  Никога няма да се върнат тия годинки  На завършването плаках  На бала си изкарах супер... запоследно. Дори на екскурзията после си изкарахме яко, като за последно, н ознаейки този факт седяхме някак си... сдухани  Сега се виждам рядко с някои от тях. Половината се махнаха от България, другите се разпиляха... Не е същото  е ся пак се сдухах, спирам да говоря
« Последна редакция: 2005-07-30, 11:25 от Metalcho »

Неактивен Stefchica

• потребител/ка
  • *
    • Профил
Сбогом,училище!
« Отговор #2 -: 2005-07-30, 11:35 »
Лошо е че времето лети и няма никакъв шанс да го върнеш.Нищо вече не е както преди.Виждаш се с хора,с които си израстнал от дъжд на вятър,а за няякои от тях остава само споменът.Нищо не е толкова диво,толкова мило,толкова незаменимо и незабравимо както ученическите години!Но все някой ден те свършват.Не казвам че трябва за "затвърждаваш" материяла няколко пъти в 11 клас например,но поне не мисли че когато завършиш започва купона,защото в много от случаите е точно обратното!

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 334
    • Профил
Сбогом,училище!
« Отговор #3 -: 2005-07-30, 13:44 »
Ее,Стеф,как можа ((
Според мен това са най-хубавите години,каквото и да си говорим,но в повечето случаи човек го осъзнава чак като завърши училище и като започнат истинските проблеми-как да си плати водата,парното.
Когато завършиш и те поеме водовъртежа на живота,все по-рядко ще се виждаш с приятелите си от училище,а когато сте били заедно,те са били всичко за теб....жалко,но факт.
Стефи,обещай ми,че дори и рядко ще се виждаме,винаги когато можем,остава ни още една годинаааааааааа......

Неактивен Stefchica

• потребител/ка
  • *
    • Профил
Сбогом,училище!
« Отговор #4 -: 2005-07-31, 18:26 »
При мен проблемът е че го осъзнах твърде рано и това е една от причините поради които не исках да ходя на изпращането тази година...Както и да е!
  Искрено се надявам,че дори и след завършването ще се виждаме,поне тези от нас,които останат в България
 Иве,ще си караме колите Ще ходим с Сейнта,ще пазаруваме и ще си огранизираме женски партитаИскрено се надявам да имаме време да сме заедно!Защото според мен другото са оправдания!
« Последна редакция: 2005-07-31, 18:26 от Stefchica »

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7020
  • интернет лумпен
    • Профил
Сбогом,училище!
« Отговор #5 -: 2005-07-31, 23:26 »
Мразех съучениците и те мен. Много ми беше досадно и изпитах единствено облекчение, когато свърши. Вързах им тенекич и не отидох на бала. Никога не съм търсил после среща с тях (е, някои от учителите ми липсват, ама все отлагам).

Майтапа е че сега някой от съучениците ми от Плевен живеят на по 2-3 преки от къщи, ама ми нямат координатите и се засичаме само по улиците   .

Още ги мразя, мамка му, въпреки че сега са станали някакви супермилички и дружелюбни.
« Последна редакция: 2014-01-02, 10:25 от tech_noir »

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
Сбогом,училище!
« Отговор #6 -: 2005-08-06, 08:52 »
Сега и аз като се замисля май поледните години в училище бяха най- хубавите в живота ми- 10, 11 и 12 клас. Всичко ми се случваше за първи път и това го правеше неповторимо; пънк, анархия, баскетбол, секс; можех да изпия 50 бири и след два часа да съм в състояние да изпафкам и няколко чадела  (това се случи на изпращането ми). При завършването ми беше много гадно и мъчно, но ми мина бързо.

Цитат
Мразех съучениците и те мен. Още ги мразя, мамка мъ, въпреки че сега са станали някакви  съпермилички и дружелюбни.
[div align=\"right\"][snapback]8322[/snapback][/div]

В общи линии и аз бях така- с хората от класа ми въобще не се разбирах  . Имах само един истински приятел, с който седяхме на един чин още от първи клас и така до 12-ти (сега обаче не съм го виждал от 2-3 години), а от останалите имах обща приказка главно с небезизвестния Ицо Хазарта ("Ъпсурт"), с който си лафехме за рап, пиене и чадел. Повечето ми съученици бяха надути сноби, фул макс кинти, които си мислеха, че щом нямаш пари да си купуваш нови маратонки поне веднъж в месеца, значи си *бати парцала. И аз още ги мразя
Caralho Voador

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 406
    • Профил
Сбогом,училище!
« Отговор #7 -: 2005-08-18, 22:14 »
Мойте са прошляци....не съм сигурна,че ще ми липсват ...поне не като клас...като отделни индивиди може би.И въпреки тва ще се опитам да си изкарам яко с тях,за да не съжалявам след време...Но аз съм мн по-различна от тях и те ме смятат за съпер откачена и странна и са мнол прости... Но даскалото ми е яко и даскалите също...

Неактивен xploid

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 9
    • Профил
Сбогом,училище!
« Отговор #8 -: 2005-09-11, 00:08 »
Мдам...и при мен започва даскалото за последен път!  
Класа ми е супер! Никога няма да се разделя с хората от него! Ще ми липсва всичко от тези години прекарани с тях. Не ми се завършва даскало, не само заради съучениците ми, но и защото след като се свърши даскалото почва тегло :huh: ! Това ще си останат най-хубавите години в живота ми.

egoist

• Гост
Сбогом,училище!
« Отговор #9 -: 2005-09-16, 01:15 »
Училището ми липсва...
Какво съм се размрънкала!?
Като ми се учи толкова...университети бол!

egoist

• Гост
Сбогом,училище!
« Отговор #10 -: 2005-09-18, 23:55 »
Да ви кажа честно,държавните са ми на 01-02.10.2005 година...
Замислям се за 2-ро висше(нека взема поне първото де!)...
Сигурно ще умра от скука, ако спра да се виждам с "различни" хора!!!