Автор Тема: Бройкаджии ли са мъжете  (Прочетена 14381 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #60 -: 2007-05-23, 16:10 »
Добре де, прочети първото изречение от поста ми...
От това което си написала правq извода че не си съвсем на център в момента - объркваш се, взимаш изречение, което съм казал по един повод, интерпретираш си го за друг.. получава се малко като все едно ми слагаш думи в устата... ако искаш може да оставиме разговора за друг път..?

А по въпроса "Ти що ми каза че Кайена е твой?" ше говориме ли..?
За ониq, дето си лqгат с богати чичковци... и дqдковци.. срещат се от време на време, нали..? или така ми се струва?
« Последна редакция: 2007-05-23, 16:14 от WhoAmI? »
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен °*.????????.*°

• Пак само луда останах....
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 336
    • Профил
    • http://vampirefreaks.com/Belladonna_Wormwood
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #61 -: 2007-05-23, 16:16 »
Предварително се извинявам, ако някой се обиди от нещата, които ще кажа по-долу...

Ииии започвам:

Абе хора, що не спрете да поставяте етикети на всичко и всички около вас...Курва, курвар, и всякакви подобни определения са напълно излишни и безмислени...всеки е имал, има или ЩЕ има период в живота си, в който има нужда само от секс...Мда едничка нужда да задоволи физическите си потребности... Това, че в момента нямам нужда от сериозна връзка и/или не мога да си намеря подходящ партньор и задоволявам само и единствено физическите си нужди, прави ли ме курва... Не май, замислете се..Същото е и с мъжете, един мъж е бройкаджия не тогава, когато прави секс с много жени, а когато започне, едва ли не, да си води статистика на преспиванията..ми в крайна сметка човешко е по дяволите... Срещаш някого, привличате се сексуално, "опрашвате" се и всичко е до там, понякога човек просто няма нужда от връзки, що го прайте обществен проблем ... Е*ах мааму в 21 век живеем, хайде стига сме се прайли на хора с висок морал, щото май девиците във форума са малко и не ни ходи просто...
Мълча и следвам те в нощта, ти мъчиш се да ми избягаш, но знаеш името ми е Смъртта

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #62 -: 2007-05-23, 16:22 »
Цитат на: ti6a
Абе хора, що не спрете да поставяте етикети на всичко и всички около вас...Курва, курвар, и всякакви подобни определения са напълно излишни и безмислени...
Поздравqвам те за мнението ти! Инъче щото е безинтересно и се мълчи по всички теми... така стават интриги и има за какво да си говориме после  
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1684
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
    • http://www.myspace.com/kpatyhka
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #63 -: 2007-05-23, 16:24 »
Цитат на: WhoAmI?
Абе хора, що не спрете да поставяте етикети на всичко и всички около вас...Курва, курвар, и всякакви подобни определения са напълно излишни и безмислени...
Поздравqвам те за мнението ти! Инъче щото е безинтересно и се мълчи по всички теми... така стават интриги и има за какво да си говориме после  

Общо взето е това причината  само дето както винаги аз се паля малко повече от необходимото и почвам да дрънкам на посоки
Ще се превърна в пепел и от пепел ще се възродя...

Неактивен °*.????????.*°

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #64 -: 2007-05-23, 16:27 »
Цитат на: KpaTyHkA

Общо взето е това причината  само дето както винаги аз се паля малко повече от необходимото и почвам да дрънкам на посоки

Абе от мен да знаете, важното е   (мир) и   (либоф) да има
Мълча и следвам те в нощта, ти мъчиш се да ми избягаш, но знаеш името ми е Смъртта

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 643
    • Профил
    • http://www.vatican.com
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #65 -: 2007-05-23, 16:29 »
Същото е и с мъжете, един мъж е бройкаджия не тогава, когато прави секс с много жени, а когато започне, едва ли не, да си води статистика на преспиванията..ми в крайна сметка човешко е по дяволите
Това не е някаъв аргумент. Действието не се променя с последствията....
Все пак е Пошло да си задоволяваме единствено животинските нужди, щото сме хора, а хората имат нещо в повече ит животните.  
Но който иска нека си го прави...
Аз си имам повече изисквания, имам по-големи цели от животинските нагони...Кой няма?
А това, че не можеш да си намериш свестен МЪЖ....може би не ти и тряа ако си свикнала с Е*ането.
Искам пак 100 слънца от душата изгрели да стоплят теб, макар залязващи в мен! Не искам спомени, жълти и неми, пропити от лудост, че пак не бил съм близо до теб!

Неактивен °*.????????.*°

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #66 -: 2007-05-23, 16:34 »
Цитат на: Eye-of-every-storm
А това, че не можеш да си намериш свестен МЪЖ....може би не ти и тряа ако си свикнала с Е*ането.

Еми не така... Всеки има нужда от някого, на когото да може да разчита, с когото да си прекарва добре и т.н. Въпроса е в това дали точно целите, не пречат на любовта ( обратното също важи ), твърде много цели съм си поставила, за да се отдам на връзка ( или ще е връзка като хората, демек да мога да отдам цялото си същество на човека, с когото съм, или си карам без тия екстри...няма средно положение... засега е*ането си ме устройва перфектно )

Едит:

Цитат
Ползвате ли презервативи, бе хора??? Wild.gif

Мноу ясно 
« Последна редакция: 2007-09-28, 14:12 от tech_noir »

Неактивен Simone

• The_black_rose
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 569
    • Профил
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #67 -: 2007-05-23, 17:03 »
Мисля, че грешката тук е в това че всички мъже и всички жени са представени като еднакви! Има бройкаджии има и курви, но не всички мъже просто трупат бройки, както и не всички жени обичат да си лягат с всички, но има и много индивидуалисти. Просто така е по лесно, защо да се мъчиш с един човек, да му търпиш настроеният, нервите, проблемите като можеш да си свободен човек и да не ти пука за никой! Както каза една приятелка: "Тая па за какво ми е сериозна връзка, като това са ми най-хубавите години и неща да си ги пропилявам за някой друг!" !
« Последна редакция: 2007-05-23, 17:06 от The_black_rose »
.....quod me nutrit me destruit.....

D?ja vu ?

• Гост
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #68 -: 2007-05-23, 20:13 »
разбихте ме всички.
повечето разправяте за някакви физически нужди - а нямате ли духовни нужди или нещо от сорта? не останаха ли старомодни хора, за които човекът с който споделят нещо толкова интимно трябва да значи нещо ?  

[друг е въпроса дали и вие сте толква важни за него колкото и той за вас ... ]
« Последна редакция: 2007-05-23, 20:14 от D?ja vu ? »

Неактивен Elly

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1229
  • twisted trophy hunter
    • Профил
    • http://www.myspace.com/halfheartedd_
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #69 -: 2007-05-23, 22:25 »
Цитат на: OveRkiLL
(съжалявам просто се дразня на такива изказвания  Тва си е мое лично мнение )
Съжелqвам че съм те подразнил, не е било нарочно...

Митак няма за какво да се извиняваш  Мнението си е твое  Просто мисля че беше прекалено краен  Нищо лично  
А що се отняся за Ивко ...  Мисля, че това че е опрашил целия форум по твои думи си е негова работа  Не мисля че е похвално даже никак  Но той си избира кво да прави и не мисля че трябва да обсъждаме това [/b]

Предварително се извинявам, ако някой се обиди от нещата, които ще кажа по-долу...

Ииии започвам:

Абе хора, що не спрете да поставяте етикети на всичко и всички около вас...Курва, курвар, и всякакви подобни определения са напълно излишни и безмислени...всеки е имал, има или ЩЕ има период в живота си, в който има нужда само от секс...Мда едничка нужда да задоволи физическите си потребности... Това, че в момента нямам нужда от сериозна връзка и/или не мога да си намеря подходящ партньор и задоволявам само и единствено физическите си нужди, прави ли ме курва... Не май, замислете се..Същото е и с мъжете, един мъж е бройкаджия не тогава, когато прави секс с много жени, а когато започне, едва ли не, да си води статистика на преспиванията..ми в крайна сметка човешко е по дяволите... Срещаш някого, привличате се сексуално, "опрашвате" се и всичко е до там, понякога човек просто няма нужда от връзки, що го прайте обществен проблем ... Е*ах мааму в 21 век живеем, хайде стига сме се прайли на хора с висок морал, щото май девиците във форума са малко и не ни ходи просто...

Тишааа винаги ще те уважавам за тва мнение  
« Последна редакция: 2007-05-23, 22:29 от OveRkiLL »

Неактивен 4K`NeverMore

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 545
  • Keep Walking!
    • Профил
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #70 -: 2007-05-24, 00:59 »
Мога да кажа само едно голямо WOOOOOOW... и голями поздравления за Митака който реши не да говори за себе си ПРЕДИМНО а за мойте ЛИЧНИ ДЕЛА   Браоо МИТЕ .. ИЗРУД СИ   Проблема е не в това че искам да си е всичко скрито-покрито.. ама нали се сещаш че не ти си човека който трябва да ме коментира отностно кой съм наебал и кой не  както и да е  

А отностно понятието К*РВА... го определям за тези жени който ти казват ОБИЧАМ ТЕ гледайки те в очите и след 10 мин. се натискат на някой да кажем почти непознат за тях... та даже съм имал и по трагичен случай но това е друга тема!
Да както някой каза това са ни най-хубавите години в живота - безгрижие, купони, силни емоций, ПРОМИШЛЕНИ КОЛИЧЕСТВА АЛКОХОЛ та даже и други неща ^^ и не смятам заради няква киФла с която ще ходя (както в повечето случай е ставало) 3-4 месеца да ме заебе с думите "ама аз не знам какво искам" и да си бия след това главата както и да се разкъсвам вътрешно от ш*бани емоций задавайки си глупавия въпрос - КЪДЕ ЗБЪРКАХ ?!?!?!  

и според мен не е нито бройкаджииство нито курвенско ... ако двама души не са обвързани и се привличат физически да правят каквото и да е
самата постъпка е К*РВЕНСКА ако някой от тях има приятел/ка и го направи  
« Последна редакция: 2007-05-24, 01:03 от 4K`Nevermore »

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #71 -: 2007-05-24, 01:02 »
Цитат на: 4K`Nevermore
самата постъпка е К*РВЕНСКА ако някой от тях има приятел/ка и го напвави  
Това ми хареса.
Искам пак 100 слънца от душата изгрели да стоплят теб, макар залязващи в мен! Не искам спомени, жълти и неми, пропити от лудост, че пак не бил съм близо до теб!

Неактивен target_audience

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 219
    • Профил
    • http://marilynmanson.7.forumer.com/
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #72 -: 2007-05-24, 09:40 »
самата постъпка е К*РВЕНСКА ако някой от тях има приятел/ка и го направи   [/b]
 Евала!В такива моменти се разбира кой/я е курвата в случая и кой/я заслужава смърта на кръста!!!
« Последна редакция: 2007-05-24, 09:41 от Target_Audience »
But I'm just a pitiful anonymous... with diesel power!

Неактивен Alexi$

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 457
    • Профил
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #73 -: 2007-07-04, 13:43 »
Както  има мъже дето бройкат,така има и жени!не може все нас да обвиняват че сме бройкаджии.В мойто даскало има една девети клас дето е наебала една четвърт от момчетата и е духала два пъти повече!така че ний мъжете невинаги сме толкова лоши за колкото ни смятат феминистките общества!

Неактивен Alexi$

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #74 -: 2007-07-06, 22:28 »
тя че е курва-курва си е!Ама не е ли за нея всеки нае*ан и одухан нова бройка!мисълта ми е че и момичетата обичат да бройкат!

Неактивен *cinderella*

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 455
  • ...hopeless romantic...
    • Профил
    • http://www.last.fm/user/Alice_89
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #75 -: 2007-07-06, 23:09 »
Цитат на: ^^Alexis^^
тя че е курва-курва си е!Ама не е ли за нея всеки нае*ан и одухан нова бройка!мисълта ми е че и момичетата обичат да бройкат!
Хахах тя даже се и хвали...    

и според мен не е нито бройкаджииство нито курвенско ... ако двама души не са обвързани и се привличат физически да правят каквото и да е

Ми така де защо трябва да имат връзка за да се отдадат на физическото си привличане..?Има хора , кито правят хубав секс ,но връзката между тях е много зле... така ,че подкрепям..    
« Последна редакция: 2007-07-06, 23:13 от *dark and twisty* »
...Докато те открия...

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #76 -: 2007-07-09, 03:04 »
Аз съм мъж, и не съм бройкаджия...

Неактивен Alexi$

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Отговор на: Бройкаджии ли са мъжете
« Отговор #77 -: 2007-09-27, 17:09 »
Много ясно че е така 8) Как може да се съди че мъжете били бройкаджии,като се има в предвид наложения образ на мъжа от половината холивудски продукции-Джеймс Бонд например.Някой да е гледал филм където главният герой е чувствителен,без да е гей или да не е ненормален?По-малко са отколкото "мачовските" филми :P

Неактивен *n3v!Nnata`gReshNica

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 12
    • Профил
« Отговор #78 -: 2007-11-30, 21:20 »
Е има ги всякакви. Има и бройкаджии и такива, които търсят перфектното момиче и намерят ли го трудно го пускат. А и има и момичета бройкаджийки  :P :-[

Неактивен overneathe

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 51
    • Профил
« Отговор #79 -: 2007-12-02, 04:18 »
Не че съм опитвал, но преди време и аз се славех с такива славни прозвища. Ех... времена.
Самата дума впрочем подсказва, че мъжете са добри математици! И ги насърчава да продължават да изчисляват. Как да не се гордее човек?
Building an idiot proof machine will only challenge God to make a better idiot.

Неактивен Kallan

• Konoha
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 930
  • Clare
    • Профил
« Отговор #80 -: 2007-12-14, 17:29 »
Да ти имам гордостите...
Само в тишината има слово,
Само в мрака - светлина,
Само в смъртта-живот!

Sad but True..

Неактивен DeVilKisS

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 555
  • Fight Of Your Life!
    • Профил
« Отговор #81 -: 2007-12-14, 17:40 »
Бройкане?!Какво ние момичетата да не сме някво стадо ,а вие овчарите,я стига.Това е най-тъпото нещо ,което може да се прави.(ах,и аз съм добра по математика дай да бройкам)
'Cause all these things we do it don't matter when I'm coming home to you.I reach toward the sky I've said my goodbyes.My heard'salways with YOU now.

egoist

• Гост
« Отговор #82 -: 2007-12-14, 17:50 »
Андрей и Филип от "Острова на изкушението" са бройкаджии и комплексари.  ;D

Неактивен ZAZO

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1242
    • Профил
« Отговор #83 -: 2007-12-14, 19:21 »
Бройкане?!Какво ние момичетата да не сме някво стадо ,а вие овчарите,я стига.Това е най-тъпото нещо ,което може да се прави.(ах,и аз съм добра по математика дай да бройкам)
Хаха еми то има и такива дами, не са само мъжете, кво мрънкаш.
Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!

Неактивен Kallan

• Konoha
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 930
  • Clare
    • Профил
« Отговор #84 -: 2007-12-14, 20:32 »
Само дето на тях никой не им вика дами ;)
Само в тишината има слово,
Само в мрака - светлина,
Само в смъртта-живот!

Sad but True..

Неактивен TheBloodthirstyBunny

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 1182
  • In the middle of Nowhere
    • Профил
    • ???????
« Отговор #85 -: 2007-12-16, 22:56 »
Да...  :D За тях си има други думички :) Еххх в ебаси нечестния свят живеем ^^ :)
 И все пак, бройкаджиите се познават от далече :) ... Или аз до сега съм ги различавала що годе, или просто съм попадала, късметлийската на свестни хора.
 Просто самият маниер на повечето бройкаджии - заучените свалчески лафове,  самата отпуснатост спрямо непознати момичета, поведението им... абе личи си! :)
 Разбира се има и изкючения (  Такива, на които не им личи, с различна тактика хехе)  :D Тфа е излишно да го споменавам ^^ Амааа все пак защо трябва  - " ТОЯ Е ЖЕНКАР (следователно) - ВСИЧКИ МЪЖЕ СА ЖЕНКАРИ " ... " ТАЯ Е КУ*ВА ( Дам... не е мъжкарана, нито мъжкарка ;) или поне не съм чувала някой така да им вика ) ... сички са бройкаджиики :) ... адеее влачи" ...

Еми аре стига с тфа поставяне под общ знаменател ^^

Неактивен ZAZO

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1242
    • Профил
« Отговор #86 -: 2007-12-17, 08:42 »
Само дето на тях никой не им вика дами ;)
Ахаха айде айде, всяка дама поне веднъж е имала повод да опровергае това си название. ;D
Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!

Неактивен Alexi$

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #87 -: 2008-01-16, 23:28 »
Много ясно!Жените винаги са били развратни!!!!!!!!