Автор Тема: Бойни... спортове или изкуства..?  (Прочетена 6265 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Тука в една друга тема гледам некви бойци сте се събрали:-))

Кой какво тренира или е тренирал.. по принцип не обичам да говора аз на такива теми, ма сметам ше е интересно...

ПС: Аре да няма само "Аз се занимавам с Джит куон до..." и после да се оказва че преди 7-8 години си тренирал 2-3 месеца при един там в една зала, дет не помниш точно кво беше..., моля..!
« Последна редакция: 2005-08-29, 16:56 от MuTaKa »
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7020
  • интернет лумпен
    • Профил
Бойни... спортове или изкуства..?
« Отговор #1 -: 2005-08-29, 23:46 »
Шотокан. Национален отбор (по времето когато Бате Бойко беше треньор).
Спрях към 98-а. Счупвания, артрит, остеонекроза.
Признавам че беше резултат от прекалено интензивните триенировки, това че играех само кумите (останах си с жълт колан), недооценяване на разгрявките и малоумни сенсеи.
« Последна редакция: 2007-10-31, 23:15 от tech_noir »

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #2 -: 2005-08-29, 18:27 »
Муай-тай! Тва си ми е на сърцето! тренирал съм и малко кик-бокс, ама само 2 седмици, преди да започна муай-тай! Обичам го тва бойно изкуство! По едно време бях яко обсебен от тренировки, общо взето само тва ми беше в главата. Сам оче малко четях, повече практикувах  Та общата ми култура е малко слаба, ама за техниките съм 6+  Спрях заради жена, майка и д@йб@, голяма грешка! После на два пъти троших костици на дясната ръка- единият път пак заради жена, другият беше спаринг с начинаещ- голяма грешка на треньора!

Lucifer

• Гост
« Отговор #3 -: 2005-08-30, 01:25 »
Аз си се занимавам с боксче но до толкова че да мога да подържам няква форма и да се чувствам добре. Иначе съм тренирал тенис 3 години и владея някой много силни удъри  :aggressive:  

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
« Отговор #4 -: 2005-08-30, 12:00 »
Е аре и аз ше кажа... занимавам се с бойни спортове от тринайсе години... като много малък баща ми ме записа на киокошин.. щото той е киокошинец, не за друго... ма тия там беха много малоумни и се махнах. След това тренирах плуване малко и той ме заведе при един негов приятел на Герена да тренирам САМБО (руски вариан на джудото.. в общи линии руски бойно приложни техники в основата на които е джудото).. тренирах там 3-4 години и после станаха там едни работи и отидох в ЦСКА да тренирам.. бях и в спортното там 2 години с профил джудо обаче.. после почнах да тренирам и джу-джицу... това преди около 3 години та все още се вода че тренирам там... Всъщност да се тренират САМБО, джудо и джу-джицу едновременно не е трудно, щото са почти идентични като техники, само с тая разлика че в джу-джицуто има и шутове и тупаници освен хвърляния. Сега напоследък играя и бокс и кик бокс на Герена, ма това е щот съм изпростел:-))
... вече не се имам за спортист, а за пияница по-скоро... въпреки че сега ми е влязла неква муха и от 1-2 седмици тренирам... зарекъл съм се на републиканското по джудо през януари да ги изтрепам  
Не съм се мяркал по състезания изобщо от две години, а в състав на национален отбор не съм влизал от 2001ва...
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #5 -: 2005-08-30, 22:22 »
Аре и аз да се запиша: в 7, 8 и 9 клас бех таекуондистче- на състезания съм стигал до четвърт финал  ама там ме счупиха от млатене  . Готино си беше, по цел ден се счупвах от тренировки, после като тренирах баскет ОФП-тата им ми се виждаха смешна работа- можех да играя цял ден без да спирам. Ама сега съм много далеч от тия спортове  .
Caralho Voador

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
« Отговор #6 -: 2005-08-31, 14:15 »
... за електрик знам аз че е каратисче..  
... и побеждават.

Неактивен kokendar

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 78
    • Профил
« Отговор #7 -: 2005-09-02, 08:00 »
Навремето и аз се занимавах малко с Шотокан, колкото да видя Назим Куртович на живо, ама после спрях, реших че това не е за мен - понякога не успявам да си сдържам яда, а като владее човек такива техники, става опасно. Нали хората са казали: "На бодлива крава Господ рога не дава".
АКО ГЛУПОСТТА МОЖЕШЕ ДА ЛЕТИ, НЯКОИ ОТ НАС ЩЯХА ДА БЪДАТ СВРЪХЗВУКОВИ САМОЛЕТИ.

egoist

• Гост
« Отговор #8 -: 2005-09-02, 08:03 »
Отдавна беше...
Май още мога това-онова!?
Карате.

rock_ur_body

• Гост
« Отговор #9 -: 2005-09-04, 08:00 »
абе малко ме е срам да кажа защото всичките тука явно сте някакви доста опитни ама хайде...аз пък тренирам кикбокс от година

Неактивен Immortality_

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 276
    • Профил
    • http://spaces.msn.com/members/lastbreathbeforethedawn
« Отговор #10 -: 2005-09-09, 17:19 »
аз пък съм тренирала домашно джудо с брат ми... той е 4 години по-голям от мен но винаги го смелвах  ... или сумо... играехме в голямото междучасие пред дъската... ааа...дааа... и като стана много фашион кеча и него тренирахме...  

това брои ли се ??? :unsure:

не съм съгласна да не мога да пиша за нещата дето съм тренирала, само защото не са бойни изкуства... <_<

cTaaaaaaa4kaaaaaaa....ctaaaa4kaaaaa
Que no me da la gana pasar media vida buscando esta droga que tal vez no exista !!!

Неактивен m0r7

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
    • http://
« Отговор #11 -: 2005-09-20, 23:15 »
аз съм се занимавал с бокс 2 години ама само любителски

edno_momiche

• Гост
« Отговор #12 -: 2005-10-15, 21:30 »
аз се занимавам с taekwon-do от скоро   :aggressive:

Неактивен Kallan

• Konoha
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 930
  • Clare
    • Профил
« Отговор #13 -: 2005-10-29, 03:15 »
като бях на 5-6 годинки тренирах карате в една зала дето даже не помня къде беше    иначе в 7ми калс се записах на Тае-бо ходих година и половина обаче никой не иска да идва с мене и нямаше с кой да ходя пък и ми смениха инструктурката ...и сега един приятел ме заведе на айкидо та сега такова тренирам  много съм зле  вчера на тренировките яко се пребих
Само в тишината има слово,
Само в мрака - светлина,
Само в смъртта-живот!

Sad but True..

Неактивен eLec7R!c

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 76
    • Профил
« Отговор #14 -: 2005-11-21, 22:04 »
абе много бойци сте се насъбрали тука нещо...

дайте и аз да се включа.
тренирам карате от 8-9 години,
играя просто за кеф бокс и кикбокс,
от време на време правя и тренировка по джудо
и ходя на семинарите на Гокор Чивичян всяка година....

....може ли ?

Неактивен Franky

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 69
    • Профил
    • http://www.necrony.wordpress.com
« Отговор #15 -: 2005-11-28, 00:08 »
Ами да, тренирал съм и аз.. миналата година обаче се отказах поради лични причини.
Тренирах Karate Kyokushin - 6 години, стигнах до зелен колан. Имам две втори места от републикански първенства в тежка категория (85+). Треньор на отбора ми беше Жоро Попов - треньора на националния отбор, а личен треньор ми беше Димитър Трампов. Имам мерак да тренирам Айкидо или Кик Бокс.
« Последна редакция: 2005-11-28, 00:10 от Franky »
When you want it
It goes away too fast
Times u hate it
It always seems to last
But just remember when you think you're free
The crack inside your F**king heart is me.
[/size]
Моят блог
М

Неактивен eLec7R!c

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 76
    • Профил
« Отговор #16 -: 2005-12-07, 21:27 »
Днес се проведе състезанието СУПЕР ШАМПИОН НА БЪЛГАРИЯ по карате на което бях поканен да участвам, но поради достатъчно основателни причини отказах ,все пак отидох да гледам. Шампион стана Националния трениор по карате на България, Борислав Иванов....но според мен той имаше доза късмет.
« Последна редакция: 2006-01-04, 00:42 от rock_ur_body »

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #17 -: 2006-01-21, 19:36 »
Хораааа помагайте! Понеже в момента съм в много деликатно положение и нервната ми система наистина е пред тотален срив, реших малко да отпусна, като се запиша да тренирам някъде, от доста време съм навит да тренирам айкидо, такаче ако знаете някакво квартално клубче, прилично така, казвайте, че се чудя къде да се запиша... Засега съм меркал само на две места- там до централна гара срещу 7-а поликлиника и в младост 4 в едно даскало... Ама само съм мяркал табели, де, не съм ходил специално... та ако знаете некви местенца да не се мотая много да търся- казвайте

????_??

• Гост
« Отговор #18 -: 2007-01-12, 23:48 »
еи и аз тренирам карате къокушин е от доста малко но же4е имам орангеж колан суперскo

Неактивен Voodoo_girl

• Not Your Bitch
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 150
    • Профил
« Отговор #19 -: 2007-05-16, 19:59 »
А случайно някой да знае къде в Бургас има свестен клуб по таекуондо?  

Неактивен Wizard

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 115
    • Профил
    • http://vampirefreaks.com/FrozWulf
« Отговор #20 -: 2007-05-19, 14:12 »
Тренирал съм 6 години в Шао Лин. Нужни са ми 6 секунди за да натъпча човек в куфарче и да сменя кода за отваряне.
... а на седмия ден Бог създаде и цацата...

Неактивен e-man

• зарибен/а
  • Публикации: 131
    • Профил
'79-'94 с малки прекъсвания (2 години в армията)- Джудо, Кьокошинкай, Вадо-рю, Карате-до, СРБ, Айки-до. Плюс 1 година картинг и 2 години авто-крос (бъги) - '82-'84. Не минах теста за Националния рали шмпионат(ударих състезателния автомобил...).
« Последна редакция: 2007-10-28, 00:03 от e-man »

egoist

• Гост
Тренирал съм 6 години в Шао Лин. Нужни са ми 6 секунди за да натъпча човек в куфарче и да сменя кода за отваряне.
Хм...

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Хм...

хаха що се замисляш? Един истински боец никога не би се фукал с това ;D Шегува се човека просто :P

Неактивен e-man

• зарибен/а
    • Профил
Хм...

Аз съм близо 150 кила - какво ли ще е това куфарче????

Неактивен Zago

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1184
  • Простак - чревоугодник
    • Профил
XXXXXXXXXXL, кат' за гиганти. В Шао Лин всичко има, директен внос от Китай! Ти пък как го правиш бе? 150 кила... Малиййй...
Life is chaos, chaos is life.
Control is an illusion.
Only thing You can control are Your own intentions.
If You start with good intention, You have better chances ending up with good.

Неактивен DeVilKisS

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 555
  • Fight Of Your Life!
    • Профил
Това трябва да го видя.
'Cause all these things we do it don't matter when I'm coming home to you.I reach toward the sky I've said my goodbyes.My heard'salways with YOU now.

Неактивен e-man

• зарибен/а
    • Профил
Цитат
XXXXXXXXXXL, кат' за гиганти. В Шао Лин всичко има, директен внос от Китай! Ти пък как го правиш бе? 150 кила... Малиййй...

Пробвал съм - тия хиксове не си отговарят...

Цитат
Това трябва да го видя.

Кое по-точно?

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1684
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
    • http://www.myspace.com/kpatyhka
Ами аз вече писах, че зпаочнах Тай-бокс... или не точно... по-скоро си е уличен бой мен ако питате :D но е доста добро, много се зарибих и в момента само тренировки са ми в главата, за жалост не мога да ходя всеки ден.
« Последна редакция: 2007-11-01, 09:42 от Metalcho »
Ще се превърна в пепел и от пепел ще се възродя...

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
Другарят Александр май също е толкова ;). Ако форумът беше отбор по ръгби, те щяха да са на предната линия.:)
Caralho Voador