Автор Тема: "Хванати в изневяра"  (Прочетена 4841 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
"Хванати в изневяра"
« -: 2008-09-10, 17:20 »
Уоооуу... тва колко е ДОБРООО!!!  ;D ;D >:(
По принцип не гледам телевизия, още по-малко тия селянии риалитата... обаче тва ми казаха 20 човека, че тряа да го гледам НЕПРЕМЕННО!

Е има кво да се види! ;D Някой друг гледал ли го е и кво мислите?

ПП: Тая тема може да се сложи в "Медия" или "Актуално", ма според мене тука е най-подходящото място!
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1313
    • Профил
Отговор на: "Хванати в изневяра"
« Отговор #1 -: 2008-09-10, 17:30 »
http://bgfreaks.org/index.php/topic,76.msg119338.html#msg119338 -  е тука линк към еп.1, ако не си го гледал още...
разпилях се да се хиля.
тва ше рЕди култови фрази от типа на : "ОСТАВИ МИ ПРАШКИТЕ, МА!"
« Последна редакция: 2008-09-10, 17:34 от ???? »

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
« Отговор #2 -: 2008-09-10, 17:32 »
Видях, видях... аз си ги изтеглих от zamunda и двата епизода... още се хиля! ;D ;D ;D

ПП: Леле, леле... и все пак аз нямам намерение да съм самотен в тоя живот - ше си зема куче! ;D
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7020
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #3 -: 2008-09-10, 18:15 »
Аз имам котка! Вече и хамстер.

Неактивен Rip Curl

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 736
    • Профил
« Отговор #4 -: 2008-09-10, 18:37 »
ахахахаххахахахаххахахаха
~Всё не так плохо, как Вы думаете. На самом деле всё гораздо хуже!~

Неактивен EAutumn

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 70
  • Some Kind Of Stranger
    • Профил
« Отговор #5 -: 2008-09-10, 20:43 »
Ахаха това наистина е много добро сцепвала съм се от смях.Иначе го гледам когато го хвана.  ;D ;D ;D ;D

Неактивен Blondelle

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 55
    • Профил
    • http://myspace.com/gadprokleta
« Отговор #6 -: 2008-09-10, 23:37 »
Леле! Тази дето целуна годеника си след фелациото на автомонтьора беше брутална!!!!!!! Ужас! Знаех си, че ще сме по-брутални от американците!  :o
Сто души атакуват вакуума, сто идиота си подават ръка, сто миража потъват в бездната, а някакъв тип си мели кайма.

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1313
    • Профил
« Отговор #7 -: 2008-09-11, 09:01 »
снощи хванах малко от  епизоода. Абе, по-залупени герои не можаха ли да намерят?!
На мене интересът ми спада с всеки изминал ден. Най-култова си остава любовницата в първия епизод! Тая жена беше уникална направо!

Иначе имайки предвид, че съм изгледала едно предаване от игла до конец, мога да заявя, че всичко тва си е една голяма измислица...Но пък забавна!

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #8 -: 2008-09-11, 09:37 »
Аз пък като Тома неверни нещо го гледам с предубеденост... Много нагласено ми идва.. Първата серия- как да е, добре беше направена, ама втори епизод вече... Моля, моля.. Тоя говореше като театрален актьор, супер членоразделно и с ебати дикцията! Сигурно и Ани Салич би му зявидяла ;D Нещо не ме грабна... Никъв реализъм.. Аз ако видя такава сценка, първо, че няма да мога да кажа 5 смислени лафа без да почна да говоря на жаргон или поне да се разпелтеча и второ, че тоя, дето е подавал мръвката на жена ми като го видя няма да го бутам с думите "Аз те направих човек" и на жена ми да и казвам (пак с пословичната си дикция) "АЗ ти дадох ВсиЧко" ... Некак си ми фалшивее целата работа, иначе си е забавно, спор да нема ;D Такива неща наистина се случват постоянно и няма лошо някой да дава примери кво би било, ако има екип , дето те сгащва и снима :P

Неактивен TheBloodthirstyBunny

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 1182
  • In the middle of Nowhere
    • Профил
    • ???????
« Отговор #9 -: 2008-09-11, 12:59 »
Да бе, и аз забелязах как изговаря всяка дума супер правилно! Особенно като му показаха клипчетата...  А и реакцията на любовника... и мацката само си оправяше перуката?  ::) ???

Неактивен Stardust

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1094
  • I believe in fairies... I do, I do...
    • Профил
    • http://www.myspace.com/unlock_your_imagination
« Отговор #10 -: 2008-09-11, 13:02 »
 Мен пък първата част чак ме изнерви. Не успях да я догледам. Оная са я хванали с чужд мъж, водещия и разправя, че това е жена му и чака 2ро дете от него, а тя "К'ва си ти маааа, махай се от тукаа мааа. Каква жена мааа." Това ма много ме изнерви.
Inside all of us there si hope...

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #11 -: 2008-09-12, 02:12 »

Неактивен EAutumn

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 70
  • Some Kind Of Stranger
    • Профил
« Отговор #12 -: 2008-09-12, 10:14 »
Лошо е да изневеряваш...още по-лошо е когато те хванат ;D

egoist

• Гост
« Отговор #13 -: 2008-09-13, 11:26 »
Т'ва си е един голяяяяяяяяяяяяям сценарий. Даже още в първата серия си личи. То беше истерия, то беше чудо. И любовницата и Мъжът ( с главо "м" естествено ;) ) преиграха. А пък бременната "потърпевша" църкаше като малко мишле?!?!? Аре бе!!! Ще ми вика некъв парцал там и ще седя плахо и ще го гледам?????? Направо съм омела пода с нея. А тая Деси ли е, Петя ли е като шпрехаше по телефона с "гаджето си" не я ли чухте колко фалшиво звучеше? А и просто няма как такъв тип жена да се хване с такъв тип ... мухльо.  ;D

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #14 -: 2008-09-23, 12:01 »

Неактивен Jade

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 33
  • November Rain
    • Профил
« Отговор #15 -: 2008-12-05, 15:47 »
Хората трябва да ядат все пак. Аз също съм го гледала това предаване няколко пъти. Първоначално реших, че е истина, но после се почудих кой ще се наеме да си разкрива целия личен живот пред хората, че и да се самоунижава публично. Верно, голяма игра пада, голямо чудо, но пък явно има кой да го гледа (включително и аз) така че, защо да не се снимат хората. Плаща им се, гледат ги, стават известни за една седмица....супер.
Мен лично много весело ми става като почнат жените да си скубят изкуствените коси и да се псуват като каруцарки....къде виждам аз подобни зрелища в Русе, то тука скучно, такива неща не стават. А има и някои, които са мнооого убедителни. Имаше една тип фолк дива преди 4 седмици....ми тя направо ми стопи сърцето, само дето не се разплаках, а мъжа и тройка правеше човека, а тя пасе трева - сладурана.