Автор Тема: "Halo 3" с рекордни продажби  (Прочетена 3746 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7020
  • интернет лумпен
    • Профил
"Halo 3" с рекордни продажби за първите 24 часа след премиерата
от "Дневник"

„Halo 3“ е предназначена за гейм конзолата на Microsoft Xbox 360 и е насочена предимно към мъжката аудитория, която предпочита сравнително реалистичните битки

Ден след премиерата на "Halo 3" Microsoft обяви рекордните за американския пазар продажби на играта за над 170 млн. долара, с 45 млн. повече от предшественика "Halo 2".

Фантастичният екшън от първо лице, в който играчът бори извънземни нашественици, бе пуснат в продажба точно в полунощ, а първото копие бе продадено лично от Бил Гейтс, който не пропусна да остави своя подпис върху него.

От ричмъндския софтуерен гигант не пропуснаха да се похвалят и за обема на онлайн продажбите на заглавието, като през първите 20 часа след премиерата то е било поръчана от над 1 млн. потребители на световната мрежа. Всеки от тях е платил по 60 щатски долара, за да се сдобие с DVD-то с играта.

"Halo 3" е предназначена за гейм конзолата на Microsoft Xbox 360 и е насочена предимно към мъжката аудитория, която предпочита сравнително реалистичните битки. Все още не е ясно как появата на играта на пазара ще се отрази върху продажбите на конзолата, но тя със сигурност ще бъде важен коз в борбата с Playstation 3, която засега не може да се похвали с подобни хитови заглавия.

http://dnevnik.bg/show/?storyid=380750

egoist

• Гост
Отговор на: "Halo 3" с рекордни продажби
« Отговор #1 -: 2007-09-27, 20:51 »
Първата игра на мъжа ми беше "HALO"...  :o Сигурно пак ще ме крънка да му търся и тази част. ::)

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 790
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
« Отговор #2 -: 2007-09-28, 14:13 »
Ако се съчини някой порт за PC, ще е много добре...гледах ревю на играта и останах с приятно впечатление :)
M54B30, 182A1.000 и едно 93 килограмово магаре зад волана им :D

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #3 -: 2007-09-28, 14:55 »
до колкото знам ще има версия за PC-нарочно само за Vista (пробвай да си представиш какъв комп ще ти трябва). Microsoft са подписали някакви специални договори. Явно вадят алтернативни методи за повишаване продажбите на Vista и конзолката.

egoist

• Гост
« Отговор #4 -: 2007-09-28, 15:51 »
Имам някви познати, които ме снабдяват с това-онова понякога.  :P Ще взема да им се обадя.  ???

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 790
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
« Отговор #5 -: 2007-09-28, 16:15 »
до колкото знам ще има версия за PC-нарочно само за Vista (пробвай да си представиш какъв комп ще ти трябва). Microsoft са подписали някакви специални договори. Явно вадят алтернативни методи за повишаване продажбите на Vista и конзолката.

:o :o За Виста??? Е това ако не е кожодерство...минимум 2гб операционна памет, двуядрен процесор и много мощна видеокарта(масрафи за ~1500лв) >:(..и то за какво...заради едната поддръжка на DX10 и уж оптимизирането за двуядрени процесори...за справка - Стокър(една прекалено-лакома игра) иска 1280мб рам, за да върви нормално при 1024х768 и средни нива на графика...под Windows XP....под Виста положението е трагично..там и 2та гб се изпълват... :-X
M54B30, 182A1.000 и едно 93 килограмово магаре зад волана им :D

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #6 -: 2007-09-28, 16:22 »
Объркал съм се.
За Halo 2 ставало дума че е Vista Exclusive. За 3 не знам.

egoist

• Гост
« Отговор #7 -: 2007-09-28, 21:38 »
Ами, където е 2 там ще е и 3...  :( ???

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил