Автор Тема: Месни изроди  (Прочетена 42674 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен HeilEris

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 7
    • Профил
Отговор на: Месни изроди
« Отговор #180 -: 2007-10-31, 21:10 »
От Варна??? Не, аз съм на момчето бившата приятелка реално и никога не съм твърдяла, че съм от Варна. От Люлин съм си. Иво не е забравил българския език, просто никога не е имал време да научи българския правопис, тъй като е получил образованието си в чужбина. За добрия тон - аз лично бих почнала да псувам след петата злобна забележка, а той не го направи. Това, значи, имам предвид.

Неактивен Zago

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1184
  • Простак - чревоугодник
    • Профил
« Отговор #181 -: 2007-10-31, 21:21 »
Хахахахах, стига ве! В Люлин на злобни забележки псувате ли бе? Въх, колко сме западнали в провинцията...
Life is chaos, chaos is life.
Control is an illusion.
Only thing You can control are Your own intentions.
If You start with good intention, You have better chances ending up with good.

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7020
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #182 -: 2007-10-31, 21:55 »
объркал съм се, извинявам се ;)

Неактивен iszvarg

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 30
    • Профил
« Отговор #183 -: 2007-10-31, 21:57 »
Не отговаряте на нито един конкретен въпрос. Всеки път, когато видите, че съм прав, отклонявате темата с добавки, които нямат нищо общо с нея - абе с две думи все повече разбирам защо Бълария е на това положение. Всеки е специалист по всичко, и само знае да плюе, защото това е най-лесното. Политиканстването около чаша бира когато България е на три морета, чифутите от световната конспирация на сапун, турците са под ножа и мангала Костов е най-черния и виновен човек в цяла България са симпатични, да. Изкарвате си несполуките върху други и oлеква. А да се опитате да помислите глобално, в рамките на това, което представлява политическата международна и национална сцена? Пространствата за възможно действие, алтернативите...реалностите за това, че може би Македонците не искат да са част от България, и че най-възможния начин да се слеем е чрез ЕС.... за това че абсолютно никой не би оставил България буферна зона в толкова важен геостратегически район и че избора ни е между Русия и Запада (аз ненавиждам полтиката на Русия спрямо България и винаги ще се боря срещу нея)... и още куп неща, за които трябва малко по цялостен поглед а не само силни сме, умни сме, хубави сме, караме москвич (което междо другото обяснява русофилското ти пристрастие и плюене по най-яростния противник на руските интереси в България - Костов)
Очевидно имаме противоположни ценностни системи.

Не обръщате внимание, защото вие самите пишете също толкова безобразно колкото мен. Малък пример: не се казва "имайки в предвид" или "имам в предвид" а "имайки предвид" и "имам предвид".

А това с "люлинския опит" е просто долно. Достойно за тези, които идват в София и стават големи софиянци и "граждани". Няма значение дали живееш в Люлин, Оборище или Обеля. Квартала не те прави по-умен, по-знаещ или по-злобен. Грозно е подобно отношение.

Да, квалифицирам негативно доносниците на ДС. Но кой от вас може да твърди, че донасянето е морален акт? Никой. Освен ако вие самите не сте такива и не защитавате назащитима позиция.
В същото време вие ме обиждате откровено за позиции, които са лични и най-вече които са успорими.
Няма абсолютно никакъв смисъл да се води разговор при такива обстоятелства.
Успех ви желая в начинанията и дано все пак сте успели да се замислите по по-различен начин от този който използвате по принцип.
« Последна редакция: 2007-10-31, 22:01 от iszvarg »

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #184 -: 2007-10-31, 22:02 »
Мда, ама не сме тръгнали да се кандидатираме за публични личности и изборни длъжности, има лека разлика. Lixe sux (sometimes even swallows), пък shit-а е тоталистически.
Македонците (маркира ми тази дума като правописна грешка) може да не искат да са част от България, аз може да не искам да съм да плащам за разрушаване на Сърбия или да ям краставици по 18 сантиметра. Всичко може.

Ако тръгнем да броим избегнатите въпроси в тая тема, сещаш и се какво ще стане...
Впрочем, още си чакам конкретната извадка на програмата.

На кои точно конкретни въпроси не е отговорено?

egoist

• Гост
« Отговор #185 -: 2007-10-31, 22:06 »
Очевидно имаме противоположни ценностни системи.
Ти и Костов ли имаш предвид?! Да, определено имате различни ценностни системи! Даже като се замисля ... и допирни точки нямате, но ти това мож' ли го осъзна?! Пич, "девствен" си. Не ги чаткаш нещата... Политиката е най-мръсната и долна курва. Компромати, пари, далавери... Пия вода от извора.

Неактивен Zago

• FREAK
  • зарибен/а
  • Простак - чревоугодник
    • Профил
« Отговор #186 -: 2007-10-31, 22:23 »
Не отговаряте на нито един конкретен въпрос...

Готин, май спориш с адвоката си.

За пореден път излизаш от рамката на добрия тон. Къде са ти въпросите? А къде са отговорите на поставените от нас? В многословието ти се губи нишката.

Относно Държавна Сигурност: Мили мой човече кой режим в историята не е премахвал опонентите си? Не адвокатствам за безрасъдията на отминалите, но така удобно да си затваряме очите е тъпичко.

Целите и функциите на ДС не са били само доноси, затвори и разстрели. Бъди сигурен. Не случайно в най-добрите си времена ДС се е нареждала рамо до рамо с организации от рода на Института, Комитета за държавна сигурност, Централното разузнавателно управление и прочие.

И не ние бягаме от темата, а вие (включая HeilEris) скачате от тема на тема, несъумявайки да запазите логическата си нишка.

От моята камбанария съм склонен да заявя, че до момента няма правителство, което да е съумяло да защити на 100% интересите на Родината. Ни синьо, ни червено, ни жълто. И не обвинявам за всико Костов, но да го изкарвате невинно бебе е смешно, при всичките зулуми, които и той сътвори.

И вземи да подредиш въпросите си. Едно изрчение с едно уточнително. До тук, гледам само риторични си задаваш (и си отговаряш, де).
Control is an illusion.

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #187 -: 2007-11-01, 21:05 »
Държавата, която плащаше на гражданите, за да гласуват

хмм... да, интересна идея. След като 2/3 от хората след толкова опити и чакане не виждат смисъл да участват в демократичния процес, дали това означава че повече от половината биха обмислили замяната на демокрацията с някаква друга система ако им се предложи възможност... ?
Избора на социален и политически модел, също трябва да го има като възможност в демокрацията, ама да не смесваме теорията с практиката все пак.

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #188 -: 2007-11-01, 21:44 »
хмм... да, интересна идея. След като 2/3 от хората след толкова опити и чакане не виждат смисъл да участват в демократичния процес, дали това означава че повече от половината биха обмислили замяната на демокрацията с някаква друга система ако им се предложи възможност... ?
Хех, да бе, това в момента е просто етап от конспиративния план на комунистите за убеждаването на хората в предимствата на тоталитарното управление :). Бе то и аз вече мисля, че е по-добро...
Caralho Voador

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #189 -: 2007-11-01, 22:33 »
Абе то ако е така, не ще да е много добър план, точно комунистите май са най-малобройните. При ситуация "я камилата, я камиларя" ще останат най-отдолу.

Мнеее... освен ако няма силна мощна структура в сянка, това което наблюдавам при тях последните години са доста слаби и неориентирани групи, които от всичко май най се мразят едни други. Те за едно събитие или пресконференция не съумяват да се организират поне допустимо адекватно (дори когато ги спнсорират отвън и се очаква само да се появят и да кажат 5 лафа), та...
« Последна редакция: 2007-11-01, 22:36 от tech_noir »

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #190 -: 2007-11-01, 22:43 »
май са най-малобройните
;D ;D ;D
Е, аз се бъзиках в по-горния пост де. Но от друга страна това, което пише iszvarg за системата, организирана от комунистическата върхушка и свързаните с нея хора (след 10-ти вече пребоядисани), за "придобиване на икономически контрол над България", не звучи чак толкова неправдоподобно, а?
Caralho Voador

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #191 -: 2007-11-01, 22:52 »
Принципно да. Като начален замисъл, ама на тях традиционно не им върви твърде с дългосрочните анализи и стратегии. Мисля че тия дето ги е имало в началото сега са се поохранили, станали са модерните феодали на области и отрасли и им е ясно че идване на тоталитарна система просто няма как да им даде повече пари и власт, отколкото имат в момента. Ояли са се като хората на Зоганов, поостарели са и не им се занимава.

Неактивен e-man

• зарибен/а
  • Публикации: 131
    • Профил
« Отговор #192 -: 2007-11-01, 23:17 »
Я! Как се е развила темата без мое участие. Я да дръпна един коментар ...

Цитат
В ДСБ има възможно най-демократичните процедури, които съществуват в българските партии.
Защото е по-ниска от тревата и е без всякаква перспектива...

Цитат
Скритата реклама, по вестниците, шарене на главните редактори, присъствието поне в две до три теми въс всеки вестник е с ПЪТИ по скъпа от ударното поставяне на 50тина билборда, и интернет реклами.
Тука си 100% прав, ама това всички го знаят...

Цитат
Хубавото е, че след две години кмета ще се казва Мартин Заимов
Доста силно казано ...

Цитат
просто през последните десетина години съм работил с повечето парламентарно представяни политичеки формации
Да не сме се виждали из Парламента или МС?

Цитат
ДСБ е единствената партия, която не участва в НИТО ЕДИН борд в софийска община.
Защото е политически безперспективна най-вече заради лидера си. Иначе не мога да отрека, че измежду членовете й има много свестни хора...

Цитат
По-добре да цивилизоват Борисов, вместо да го ругаят
Mission Imposible IV до плюс безкрайност...

Цитат
ОДС (СДС) сами си сринаха имиджа с наглото си политиканстване, вкарването на страната в дупката на валутния борд, безумните си проекти и тъпите кражби!
Ах колко може да се напише за това ...

Цитат
и агентурата е нужна на страната, защото няма по света страна която да е силна, а да няма силни служби!
Като си прав - прав си!!!

Цитат
Станишев е поне приятен като визия, за разлика от гнусните физиономии на костовистите.
Е, на вкус и цвет ...

Цитат
P.S. А това дето се вихри с досиетата - това е такъв фарс, че се напикавам от смях! Какво от това, че някой е бил агент на ДС? Какво лошо има в това? Виж - добро има много! Та един бивш агент на КГБ стана даже президент! И не го крие, а се гордее с това! И аз, смятам службата в ДС не за позор, а за достойнство, все пак ДС навремето набираха не тези които се съгласят да станат агенти, а достойните за този пост - то кандидати имаше много, да не кажа че всички гледаха да се напъхат в ДС, ама не на всички се отдаваше това. Затова сега неуспелите агенти си искарват яда - смях в залата! А за Костов, да не говорим, той навремето е доносничал, не за заплата, не за титли, а просто поради мизерната си същност и огромното си желание да се набута поне в долните етажи на власта. Всички знаем за неговите похождения из АОНСУ ... или не всички? На времето беше широкоизвестен факт, ама народа има склонност да забравя...
По-точно и синтезирано едва ли може да се каже!!! И си абсолютно прав. ( не съм бил никога от службите, даже не съм и бил близък със службите, но си прав в това си съждение). Но има и агенти, които работят срещу хората и сега (сигурно знаеш какво имам в предвид)

Цитат
Демокрация?! Айде бе!
Тебе някой питал ли те е дали мислиш че трябва страната ти да влиза в определен военен блок или политическа федерация? Участвал ли си във вземане на решение дали важна инфраструктура като Нефтохим трябва да се дава в частни ръце? Спомняш ли си на по-предишните парламентарни избори между какво и какво се избираше (т.е. по какво се различаваха офертите на патропните към клиентите им)?
Опитай се да основеш движение с каквато и да е, нелансирани от властта идеология и ще видиш как ще прекарвате половината си време по арести без да има каквото и да е закононарушение, как скрити номера се обаждат на мобилните на привържениците през седмица за да се интересуват за планирани мероприятия и как лидерите се сдобиват с по някоя измислена присъда за хулиганство колкото да не могат да се кандидатират за изборна длъжност.
И това е така!!!!

Цитат
след като разбивайки икономиката изкупиха държавата за жълти стотинки.
Особено правителството на Костов (не е политическо заяждане. аз знам какво говоря)

Цитат
Единвственото нещо, което се иска от тях е да се оттеглят от държавни функции и да поискат прошка. Аз съм готов да дам прошка??!! на всеки който се разкае и я поиска искрено. Никой няма право да я откаже ако е българин(православен), защото всеки има право на прошка, колкото и злини да е сторил. Но тя трябва да бъде поискана.
Колега, понеже се цитират християнски(православни) вметки тука само ще спомена, че всеки човек запознат поне малко с тази материя (напр. умерено вярващ) знае, че прошка се иска само от Бог чрез съответните духовни лица и по съответния ред. Когато се цитират или се вмятат християнски(православни) намеци е добре да се познава поне малко от малко материята. Иначе т.нар. "десни или демократични" сили (не съм симпатизант на левите) много обичат да се позовават на църковни и християнски ценности, прочетат по един път Библията по диагонал и си мислят че са в материята. О, свещенна слепота.

Цитат
През целия си съзнателен живот седя и чакам тая страна да вземе да се оправи.
От самосебеси не става, колега ...

Цитат
Царя е една от най-злокобните орисии, които можеха да връхлетят България ...
Това е вярно!

Цитат
...и за това ОДС отказа управление с НДСВ 2001-ва.
Това НЕ Е !!! Ама че твърдение въобще.

Цитат
Започването на преговори за влизане в ЕС и НАТО, беше изцяло заслуга на правителството на Костов
А в действителност заслугата е на едно правителство зад океана...

Цитат
когато позволихме на самолетите на НАТО да бомбардират Косово.
И не само Косово... Един от най-позорните актове в най-новата ни история...

Цитат
НДСВ след като дойде на власт, продаде българските интереси, срещу това руски компании да строят АЕЦ Белене и то с реактори които са от остарял тип. Можете да направите справки в интернет как същите реактори, поставени в китайски АЕЦ, са били извеждани от експлоатация за осъвременяване още преди самото им пускане. В езика на атомната енергетика това е доста притеснителен факт.
Това твърдение е копи-пейст от вестниците. В интернет е пак от същите вестникари сложен. Да не забравяме че руската енергетика е най-развитата и най-напредналата в света.

Цитат
При преговори всеки започва с първоначални позиции и при подписването на споразумение се вижда кой е бил по-добрия... Глава енергетика беше затворена през 2003, това са фактите, които каквото иска да говори.
Това не е вярно. Предварителния договор като се трансформира в окончателен може да се измени в не-повече от 10% и то в неважните детайли!

Цитат
А царя ли затри БГА "Балкан", подарявайки го на строителна (!) компания?
При това предварително обявена в несъстоятелност. Да живее М. Чорни!!

Цитат
Не знам кой ти е казал, че политиците не работят. Напротив, те са изключително активни хора и едни от малкото, чиято работа наистина е неразделна част от живота им. Въпросът за морала е съвсем отделен.
100% прав!!!

Като за финал! Все пак по темата! Лоши-хубави това са ни кметовете. Кой и как си е правил машинациите и защо закона го позволява е една друга тема. Правил съм не е дни избори в ,хм , "етнически смесените" региони и съм се нагледал на едни мили картинки...
Ще подчертая че държавата измислила демокрацията е Гърция. Та в Гърция изборите са задължителни за всички граждани, имащи право да гласуват. Това, колеги от форума, според мене, е най-демократичния начин, защото се взима мнението на максимален брой гласоподаватели, а който се е занимавал поне малко с математика знае, че в този случай грешката е минимална и незначителна. Защо е демократично - защото избираш за кого да гласуваш. Ако никой не ти допада - вземи се кандидатирай ти, ако имаш качества, или прояви гражданска съвест - организирай инициативен комитет и издигнете кандидат, който да го бива. В края на краищата пусни невалидна бюлетина, но доказваш че си граждански активен. Но да си мислиш че най-маловажното е да ходиш на избори в такъв момен, а сетне да политиканстваш на воля те прави отговорен гражданин преди всичко с права, отколкото със задължения е голяма грешка. (обръщението не е към конкретен човек)

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #193 -: 2007-11-01, 23:48 »
Цитат
просто през последните десетина години съм работил с повечето парламентарно представяни политичеки формации
Да не сме се виждали из Парламента или МС?
МООЛЯ  :o ::) :-X :P
Не, просто работа  ;). С повечето производители и вносители на алкохол, козметика и промотъри на концерти на чужди групи и филми също.

Като за финал! Все пак по темата! Лоши-хубави това са ни кметовете. Кой и как си е правил машинациите и защо закона го позволява е една друга тема. Правил съм не е дни избори в ,хм , "етнически смесените" региони и съм се нагледал на едни мили картинки...
Ще подчертая че държавата измислила демокрацията е Гърция. Та в Гърция изборите са задължителни за всички граждани, имащи право да гласуват. Това, колеги от форума, според мене, е най-демократичния начин, защото се взима мнението на максимален брой гласоподаватели, а който се е занимавал поне малко с математика знае, че в този случай грешката е минимална и незначителна. Защо е демократично - защото избираш за кого да гласуваш. Ако никой не ти допада - вземи се кандидатирай ти, ако имаш качества, или прояви гражданска съвест - организирай инициативен комитет и издигнете кандидат, който да го бива. В края на краищата пусни невалидна бюлетина, но доказваш че си граждански активен. Но да си мислиш че най-маловажното е да ходиш на избори в такъв момен, а сетне да политиканстваш на воля те прави отговорен гражданин преди всичко с права, отколкото със задължения е голяма грешка. (обръщението не е към конкретен човек)
Цитат
Идиот
Греческое слово [идиот] первоначально не содержало даже намека на психическую болезнь. В Древней Греции оно обозначало "частное лицо", "отдельный, обособленный человек". Не секрет, что древние греки относились к общественной жизни очень ответственно и называли себя "политэс". Тех же, кто от участия в политике уклонялся (например, не ходил на голосования), называли "идиотэс" (то есть, занятыми только своими личными узкими интересами). Естественно, "идиотов" сознательные граждане не уважали, и вскоре это слово обросло новыми пренебрежительными оттенками — "ограниченный, неразвитый, невежественный человек". И уже у римлян латинское idiota значит только "неуч, невежда", откуда два шага до значения "тупица".

За продажните медии - ами да, така е. Принципен човек там не оцелява. Журналистите са или като при учителите "щото друго не знам" или ползват професията като трамплин (и източник на контакти) за интервюто за PR на добре плащаща компания - т.е. с предварителната нагласа да козируват и да пишат яростно това дето им кажат че трябва. На практика бяха по-свободни по комунистическо време. Как се стигна до там - господа политиците да кажат. Първоначално им изглеждаше много удобно да си имат послушни мекотели на разположение. Сега се оказва че на масата има и играчи с повече чипове и им стана неприятно.
« Последна редакция: 2007-11-02, 14:57 от tech_noir »

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #194 -: 2007-11-02, 00:20 »
Цитат
Статията е достъпна само за абонати
:(
Caralho Voador

Неактивен e-man

• зарибен/а
  • Публикации: 131
    • Профил
« Отговор #195 -: 2007-11-02, 00:24 »
Цитат
На практика бяха по-свободни по комунистическо време.

И моето мнение е подобно ...

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
« Последна редакция: 2008-05-17, 09:28 от tech_noir »

Неактивен Mars

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 857
  • exLYCERIA ex.time_for_blood
    • Профил
« Отговор #197 -: 2008-05-17, 13:11 »
> Това е пълна свинщина <
Ужасно е. Имам щастието (или веченещастието), да уча в центъра и е такава мръсотия. Градинките са в такова окаяно състояние. Въпросната градинка вече е посещавана само от местните пияници и клошари. Дали смее някой да си заведе детето там. Или да седне да си почине. Фонтана верно е счупен и пълен с тиня.. Да не говорим, че да стигнеш да градинката на Солунска ще ти е леко трудно, предвид факта, че тротоари няма. Те са превърнати в паркинги. Защото сигурно е адски затрудняващо да си оставиш колата в някой обещствен паркинг и да вървиш 50-тина метра до работното място. Само че там има и друг проблем. Паркингите са скъпи...И какво остава? Ми, тротоара естествено. Както и да е.
Гнусни са тия градинки. Центъра е станал гнусен. Далеч по-добре в градинката пред Народния театър, въпреки че и там не е цвете за мирисане, но не е такава свинщина.

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #198 -: 2008-05-17, 13:17 »
Станал е гнусен, щото некви селяни са се заселили евтино под наем в полусъборените кооперацийки по центъра и си хвърлят боклуците през прозорците. Всъщност не знам...но въпросната градинка е твърде централна и определено трябва да се направи нещо! Ако не заради нас самите, то поне заради туристите!
Caralho Voador

Неактивен Zago

• FREAK
  • зарибен/а
  • Простак - чревоугодник
    • Профил
« Отговор #199 -: 2008-05-17, 13:26 »
Не е само по градинките проблема ви (позволявам си да го отбележа, тъй като мога да сравнявам с други градове).
И в Пловдив си има разни нерегистрирани сметища, но такова нещо чак не съм виждал. Погледнете само на какво прилича ареала около Лъвов мост... Но така си е... Кофти народ заслужава кофти управници...
Control is an illusion.

Неактивен Mars

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 857
  • exLYCERIA ex.time_for_blood
    • Профил
« Отговор #200 -: 2008-05-17, 13:38 »
Е, да то за селяните, т.нар. гости на София е ясно. Те са си свикнали на село по главната и са си свикнали, че някой друг ще им чистии ще им оправя боклука и кво им пука. Кви са тия Софиянци, че да им казват кво да правят? Кви са тия бе, те са сто пъти по-важни, че са дошли от село в града. Аз само искам да попитам, като са дошли в София, кво да не би да ходят по веднъж седмично на опера или театър???? А в градския транспорт се държат като президенти, едва ли не..Ноо тва е друга тема.

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #201 -: 2008-05-17, 13:42 »
Е тя операта беше маса време в ремонт. От няколко седмици работи пак.
(за сметка на това е много по-добре, наистина)

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1313
    • Профил
« Отговор #202 -: 2008-06-02, 00:19 »
Абе, кат за селянка мога да кажа, че не си хвърлям дъвката на улицата, и не пикая в храстите, кат некои суфянци.
Мога също да кажа, че у наше село е много по-чисто. И може да имаме една главна, ама циганките я метат поне веднъж дневно. То няма защо, тъй като кметът сложи кошчета.
Мога също да кажа, че 'селяните' пазят повече паркчетата и градинките, щото им напомнят за вкъщи.
Та не селяните са виновни за мръсотията, щото те, кат дойдат от село, гледат кво прай комшията и си мислят, че т'ва е нормално.

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #203 -: 2008-06-02, 00:26 »
Ебавка бе, Миме, ти кво- върза се на "селянка", а  :D
Caralho Voador

Неактивен Punkass

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1407
  • Do I Care?
    • Профил
    • www.sick-lullaby.blogspot.com
« Отговор #204 -: 2008-06-02, 00:37 »
Ебавка, ама си е дразнещо.Използвайте думата 'провинция' ... София не е целия свят, you know ..

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1863
    • Профил
« Отговор #205 -: 2008-06-02, 00:41 »
Хм, аз пък редовно си пикая в храстите! За кучета и котки може, а за прасе - не може, а!
Идеи становятся силой, когда они овладевают массами!
Владимир Ильич Ленин (Ульянов)

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #206 -: 2008-06-02, 00:43 »
Ако можех да уча другаде, никога нямаше да стъпна тука...

Ама на - за жалост добрите университети се намират в столицата...

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #207 -: 2008-06-02, 00:48 »
Някой друг знае ли къде е „дървото на дъвките“?

от-вра-ти-тел-но  :-X :-X :-X

Неактивен Punkass

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1407
  • Do I Care?
    • Профил
    • www.sick-lullaby.blogspot.com
« Отговор #208 -: 2008-06-02, 00:49 »
Ако можех да уча другаде, никога нямаше да стъпна тука...

Ама на - за жалост добрите университети се намират в столицата...

Мда-а, кофти град, но с добри възможности ...

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #209 -: 2008-06-02, 00:50 »
Е, ние на село такива неща си нямаме и то не, защото не дъвчим дъвки.