Анкета

Искате ли да знаете

Предпочитам да съм информиран/а
8 (80%)
Не искам да разбирам
2 (20%)

Общ брой гласове: 9

Автор Тема: Смъртен случай  (Прочетена 4096 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Dead_Inside

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 693
    • Профил
Смъртен случай
« -: 2007-08-16, 21:58 »
Вие сте тежко болен. Няма лек за вашата болест. Скоро съзнанието ви ще се отдели от тялото и ще умрете. Исписват ви от болницата. Остават ви два месеца живот. Какво бихте предпочели? Да ви кажат, че след два месеца ще умрете или да премълчат за смърта ви ?

Добре ще е да се обосновите :)

Ето и моя отговор: Бих предпочел да ми кажат колко време ми остава, за да опитам нещата от живота, които до сега не съм могъл.

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7020
  • интернет лумпен
    • Профил
Отговор на: Смъртен случай
« Отговор #1 -: 2007-08-16, 21:59 »
Да ми кажат, разбира се :)
За да имам време за подготовка на зрелищен атентат :D

Неактивен relax

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 57
    • Профил
« Отговор #2 -: 2007-08-16, 22:12 »
Да ми кажат...
Ще си направя една яка екскурзия... доколкото имам пари :)
Поне свят да видя ;)

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 790
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
« Отговор #3 -: 2007-08-16, 22:25 »
Да ми кажат, мразя да ме държат в неведение, пък рано или късно научавам за всичко ;D
M54B30, 182A1.000 и едно 93 килограмово магаре зад волана им :D

egoist

• Гост
« Отговор #4 -: 2007-08-16, 23:59 »
Аре, нема нужда да знам, че ще умра след 2 месеца!!!
Много ми е интересно кое точно на СВЕТЪТ ще му видите като постоянно си мислите "Мамка му, ще умра!!!!". Даже няма да чувате... Абе, мечтатели. :-X

Неактивен Simone

• The_black_rose
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 569
    • Профил
« Отговор #5 -: 2007-08-17, 00:13 »
Мисля, че ще предпочета да знам какво ще стане с мен.
Ще си поживея до смърта си и ще си умра.
.....quod me nutrit me destruit.....

egoist

• Гост
« Отговор #6 -: 2007-08-17, 00:16 »
Мисля, че ще предпочета да знам какво ще стане с мен.
Ще си поживея до смърта си и ще си умра.
Ей, хора истината е, че не искам и да знам, но... как точно ще си ПОЖИВЕЕШ като знаеш, че ще умреш?! В смисъл, че ще се депресираш супер много!!! ЗА к'во "ПОЖИВЕЯ" става въпрос тогава?! ::)

Неактивен Simone

• The_black_rose
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 569
    • Профил
« Отговор #7 -: 2007-08-17, 00:27 »
Ей, хора истината е, че не искам и да знам, но... как точно ще си ПОЖИВЕЕШ като знаеш, че ще умреш?! В смисъл, че ще се депресираш супер много!!! ЗА к'во "ПОЖИВЕЯ" става въпрос тогава?! ::)

Аз съм на мнение, че и да се сдухвам и да не се сдухвам пак ще се мре тъй, че не бих пропиляла остатака от времето си, самосъжелявайки се.
Бих прекарала времето с хората на който държа. Бих направила това което съм искала да направя, но нещо ме е спирало. Просто бих живяла за момента, без нищо да ме спира!
.....quod me nutrit me destruit.....

Неактивен Dead_Inside

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #8 -: 2007-08-17, 00:35 »
Цитат
Много ми е интересно кое точно на СВЕТЪТ ще му видите като постоянно си мислите "Мамка му, ще умра!!!!". Даже няма да чувате... Абе, мечтатели. :-X
И какво? Ще ти кажат, че умираш след 2 месеца и ти през цялото време ще седиш в ъгала на стаята, вместо да правиш нещо, което до сега не си могла... Извинявай, ама защо си мислиш, че всеки би се пречупил от това, че му остават некфи дни ?? Това, че ти ще седиш и ще се депресираш, си е твоя работа. Някои хора могат да го понесът и няма да си пропилеят времето така.

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
« Отговор #9 -: 2007-08-17, 00:55 »
Ааааааайде пак тема за умирачка...Ше зема си подам оставката най-накрая...

egoist

• Гост
« Отговор #10 -: 2007-08-17, 13:52 »
Цитат
И какво? Ще ти кажат, че умираш след 2 месеца и ти през цялото време ще седиш в ъгала на стаята, вместо да правиш нещо, което до сега не си могла... Извинявай, ама защо си мислиш, че всеки би се пречупил от това, че му остават некфи дни ?? Това, че ти ще седиш и ще се депресираш, си е твоя работа. Някои хора могат да го понесът и няма да си пропилеят времето така.
Абе, вие на думи сте много смели, бе?! НЕ ГО ПОЖЕЛАВАМ НА НИКОЙ, НО Я СЕ ЗАМИСЛЕТЕ, АКО ОТ ДНЕС ВИ ОСТАВАТ САМО (ТЕЗИ СМЕШНИ) 2 МЕСЕЦА ЖИВОТ? НЯМА ДА СЕ ПРЕЧУПИШ ЛИ? НАЙ-ВЕРОЯТНО ЩЕ СЕ МЕТНЕШ ОТ НЯКОЯ СГРАДА!!!
П.П.Аз не съм песимист. Аз не съм оптимист. Аз съм реалист.
П.П.П.Успех в РАДВАНЕТО НА ЖАЛКИЯ ВИ ОСТАТЪК ЖИВОТ!!!
« Последна редакция: 2007-08-17, 13:54 от egoist »

Неактивен Stardust

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1094
  • I believe in fairies... I do, I do...
    • Профил
    • http://www.myspace.com/unlock_your_imagination
« Отговор #11 -: 2007-08-17, 14:05 »
 Абе и аз си виках да знам, че да ида да видя места, които не съм виждала... ама като ги видя какво от това? То сигурно ако ми го кажат това няма и да имам желанието да виждам нищо. Няма да имам желание за нищо. Как пък ще си изживея живота за 2 месеца, през който 2 месеца аз ще си мисля "о Боже мой, толкова скоро..."
 Май бих предпочела да не знам...
Inside all of us there si hope...

Неактивен Dead_Inside

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #12 -: 2007-08-17, 14:51 »
Цитат
Абе, вие на думи сте много смели, бе?! НЕ ГО ПОЖЕЛАВАМ НА НИКОЙ, НО Я СЕ ЗАМИСЛЕТЕ, АКО ОТ ДНЕС ВИ ОСТАВАТ САМО (ТЕЗИ СМЕШНИ) 2 МЕСЕЦА ЖИВОТ? НЯМА ДА СЕ ПРЕЧУПИШ ЛИ? НАЙ-ВЕРОЯТНО ЩЕ СЕ МЕТНЕШ ОТ НЯКОЯ СГРАДА!!!
П.П.Аз не съм песимист. Аз не съм оптимист. Аз съм реалист.
П.П.П.Успех в РАДВАНЕТО НА ЖАЛКИЯ ВИ ОСТАТЪК ЖИВОТ!!!

Обаче си продължаваш да ръгаш всичкото под общия знаменател

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
« Отговор #13 -: 2007-08-17, 15:50 »
Ми брато кво да ти кажа в България особено почти всички СА ПОД ОБЩИЯ ЗНАМЕНАТЕЛ. Не ми вярваш? Излез на улицата бро...Аре мир.

egoist

• Гост
« Отговор #14 -: 2007-08-18, 00:03 »
Обаче си продължаваш да ръгаш всичкото под общия знаменател
Ако само един от съфорумците беше изразил мнение, което е обратно на моето...(т.е. само ти), то щеше да е само в единствено число, но гледам, че "фен клуба" ти се увеличава. :P

Е искате да кажете,че предпочетате да живеете и да се влошавате ден след ден без да знаете какво ви е и един ден кво!? просто нема да се събудиш...тъпо е

Много хора знаят, че им остава "...6 месеца максимум", но едва ли се е затърчали да видят Айфеловата кула и кулата в Пиза!? Не мислиш ли? 100% вече са на яко морфин и не знаят къде се намират.

Ако знаеш, че скоро ще умреш, ще пиеш вода и ще усещаш вкуса й. Нещо, което сега неможеш. Ще дишаш въздуха и ще усещаш мириса му, щото ше знаеш, че всичко това го правиш за последно. Ето тия неща от ежедневието ни, ги пренебрегваме, щото си мислим и се надяваме да жиеем още годинки.
Брей?! Един път да съм съгласна с теб! :-*