Автор Тема: Конзолите  (Прочетена 9737 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен FANatic

• Mr. Trise X
  • администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 709
    • Профил
    • http://www.bgfreaks.org
Конзолите
« -: 2005-07-04, 12:05 »
аз без да се замислям гласувам за гейм кюба  това е просо уникално, най-зарибителните игри са там

« Последна редакция: 2010-08-21, 13:13 от tech_noir »
Ain't Nothing But a GoTh ThnG

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Конзолите
« Отговор #1 -: 2005-07-04, 22:18 »
Екс Бокс ми е любимо! играл съм няколко игрици и съм просто влюбен във файта на Екс Бокс!!!

Неактивен [BM]Neophyte

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 175
    • Профил
Конзолите
« Отговор #2 -: 2005-07-05, 20:39 »
тук ще ви кажа нещо [off topic] КАК ВЪОБЩЕ МОЖЕ ДА СЕ ИЗМИСЛИ НЕЩО ТОЛКОВА ТЪПО!?!? това като [Xbox PS2] и тн.! това са ебати простотйте! А пък още по интересно ми е на хората дето им се връзват!? значи... геим компаниките измислиат няква нова глупост просто за да контролират пазара и да няма толкова много не легални ЦД-та!!! и уруш сички да си ги купят! то вече сяка смотана конзола взе да излиза със [HDD] всичките ползват [USB] само дето е много по добре да се играе
 на монитор от колкото на ТВ и като си земеш [pc] можеш да правиш всичко а като си земеш [gamecube] можеш цял ден да му се кефиш на тъпизмите!!? я моляви стегнете се! такова нещо като хубава конзола няма! това е измишлиотина която трябваше да умре още преди много години!
« Последна редакция: 2005-07-05, 20:46 от [BM]Neophyte »
«--==::@Аз нямам мечти! Аз имам цели@::==--»[/color]

Неактивен [BM]Neophyte

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Конзолите
« Отговор #3 -: 2005-07-06, 03:19 »
брато 4 човека на едно легло ми звучи много не прятно! жостици за ПЦ-та сякви! сус без вентилатори, вибратори и кви ли не там исторй! разликата е само че при конзолата фирмите имат по голям контрол над хората! а пук и другя момент! като превартиш една жтка на цонзолата искам да те видя да и сложиш мод и да почнеш да я играеш пак и да ти е 100ь поинтересна сус новя сюжет!

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Конзолите
« Отговор #4 -: 2005-07-06, 10:56 »
Веднага ще кажа, че за мен няма по-качествена автомобилна игра от Гран Туризмо 3 на Плей Стейшън 2.. Има много компютърни игри, но никоя не е като нея! Даже и тя самата с емулатори за ПЦ пак не е токлова яка! Плюс тва конзолите са много по-практични от гледна точка на пренасянето  "Кво става, Боги, искаш ли да си вземем една кола и да джъткаме" ОК- взимам конзолата под мишница- и отивам у Боги.. Едва ли с ПЦ може да стане нещо такова  Или пък някъде на хижа или на вила да си носиш Боксаа е супер яко! Не знам.. пък и тва дето Боги го каза за чувството да плейкаш с джойстика и да се блъскате рамо до рамо докато играете..
 няма такъв кеф на компа...

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Конзолите
« Отговор #5 -: 2005-07-06, 13:46 »
хахахахаххахахахаха ми и аз се възбудих хаха
Нямам бе братле! Много ме е яд! Имах Плей Стейшън преди, ама го закъсах и се наложи да я продам  Единствената конзола, която имам е сега в Карлово и е 8 битова.. от сорта на Нинтендо, ама май е терминатор... Брат ми я цъкаше едно време :0 Ак оискаш може да праскаме Марио '95 хаха или костенурките нинджа (много е зарибителна!)

Неактивен [BM]Neophyte

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Конзолите
« Отговор #6 -: 2005-07-06, 19:17 »
това за което говорите ми е проблема! аз съм [Hаrdcore Pc Gamer] и ако ги нямше сичките тия лаина да контролират пазара геим компанйте щяха да се средоточат вурхо направата на игри които вурвят само под един вид конзола (ПЦ) а не сега да има хяляда конзоли и да се чудиш коя конзола да си вземеш а те всичките лаиниви!
металчко че кув е проблема да си грабнеш Лаптопа или [Shuttle PC]-то и си го макни ако искаш на морето ако искаш на вилата! =)
за жоистиците просто ви каза няма кво да говорим! [PC]-то всички знаем че супортва много повече жоистици от която и да е конзола и наи важнят момент повечето огри могат да се игрят и на ПЦ... смисул через емулатор искам да ми сложиш емулатор на ПС2 и да подкараш ХАЛФ ЛИФЕ 2!!!
аз мраза конзолите защото се прускат безмислени пари вурхо тях! знаеш ли ако примерно една игра се правеше само за ПЦ колко много по евтина шетеше да е на една компания и колко по добра шеше да е щото нито шеше да се губи време вув преправянето на жтиката за да може да се играе и на друга конзола нито щяха да се хвурлят кинти вурху програмисти които трябва да правят хялиада [Source coda] от един [Pseudo Code]

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Конзолите
« Отговор #7 -: 2005-07-06, 23:14 »
Ми единствения проблем е във финансофите възможности! Да играя GT 3 на Плей Стейшън е много по-евтино, отколкото на лаптоп, не всеки може да си позволи лаптоп! Тва си е скъпо удоволствие... пъти по-скъпо от която и да е конзола! Това е голям плюс за конзолите.

Неактивен Perk0

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 154
    • Профил
Конзолите
« Отговор #8 -: 2005-07-09, 22:38 »
абе хора вие луди ли сте бе... Първо за конзолите [check out PS3]... Смазваща графика... [Neophyte] аммм... флавиииии..... Недеи така човек само непомня кои се беше слепил поедно време с джоистика на ПС1 в тях и джагаше Дракула или нешто такова беше [~] ..хахахха както и да е хора... а като стана вапрос за джоистикове всичките вибрацй и ако штеш и 5 джоистика могат да се направят за ПЦ- само дето излиза малко по скъпо а и отнема мн. мн. време и някое и друго познание за Микроконтролери и малко сигнали и шемотехника за да си го направиш [HOMEMADE]...хаххаха  аз гласувам за
PS3 таи като горе го няма като избор...вярно е че несам го играл на тая конзола но пак сам се нагледал на ревиута
« Последна редакция: 2005-07-10, 20:22 от [BM]Neophyte »
In the game that i play there is only one rule...I RULE....so I never lose...i just decide not to win...!!!

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
Конзолите
« Отговор #9 -: 2005-07-09, 22:44 »
Не четох всичко обаче тука подкрепям Neophyte. Омръзна ми некви конзолни пръдльовци да се докопват първи до най яките игри! Да не говорим че може би любимата ми игра (Tony Hawk's Underground) излезе за абсолютно всички платформи освен за PC!!! :vinsent:

Иначе любими конзоли - Sega Game Gear и Nintendo GameBoyAdvance - като ти омръзне, пъхаш в джоба и пътуваш

Неактивен [BM]Neophyte

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Конзолите
« Отговор #10 -: 2005-07-10, 20:13 »
и за лубителите на ПЦ няма ли да добавите опция!? аз искам да селеkтна ПЦ =)

Неактивен [BM]Neophyte

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Конзолите
« Отговор #11 -: 2005-07-11, 14:08 »
ами тука вече сяка график карта от няколко години на сам излиза сус [TV-out] което значи че вместо да даваш пари и за конзола си я пусни и си я емулираи на ТВ-то само дето ще ти излезне бая по евтино от това да си купиш конзола която можеш да не ползваш... и няма да подкрепиш монополизма!

ПС. аз сум модератор... мисля че е хубаво пурво да помоля и после да деиствам ако не става сус молба! било теб или някои User

Неактивен [BM]Neophyte

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Конзолите
« Отговор #12 -: 2005-07-11, 16:01 »
за падовете вече говорихме! има абсолутно сякви падове че и по-хубави! =) това че машинката ти е леко [outofdate] незначи че така вурви и на останалите! брато искам да видя да ми прави проблем на мен!
и кото говориш за това ти само доказваш че аз сум прав! нали точно това ти казвам! искам тия гаме компанй да се пренасочат! искам тая индустря да умре и да се прероди вув единственото което ще буде използвано и има много повече възможности за [interface] от която и да е друга конзола! защо трява да се мучим су семулатори!? би трябвало да ги има тия джитки на ПЦ! а не да е само на няква здухана конзола!!!

Неактивен [BM]Neophyte

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Конзолите
« Отговор #13 -: 2005-07-11, 16:04 »
лично на моито можеш 14!

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
Конзолите
« Отговор #14 -: 2005-07-11, 23:56 »
ИСКАМ TONY HAWK'S UNDERGROUND ЗА PC!!![/b][/color]

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1320
    • Профил
Конзолите
« Отговор #15 -: 2005-07-12, 11:07 »
Ми, аз само Sega Mega Drive 2 имам ама не съм играла от доста време....  Така или иначе имам само Sonic, Urban Strike и Tom & Jerry

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7020
  • интернет лумпен
    • Профил
Конзолите
« Отговор #16 -: 2005-07-12, 13:43 »
PC!

Абе не знам за вас, ама в къщи съм с 24' монитор (при кинти си вземам 32' плазма Mac), и да... обичам да играя Unreal Tournament 2004 (макар че рядко го правя) с комшиите от Лозенец и Изток (ама предпочитам да съм си сам с компа в къщи)

Неактивен FLiNT

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 176
  • ajde sad beremo jabuke. beremo jabuke rekao sam.
    • Профил
    • http://drumandbass.cult.bg
Конзолите
« Отговор #17 -: 2005-12-03, 03:15 »
Тъй като няма Sega Dreamcast се наложи да се гласува за Playstation 2 - поради това, че за плейстейшъна има някой УНИКАЛНИ и същевременно ЛЕГЕНДАРНИ игри като - Resident Evil, Grand Tourismo, Metal Gear Solid, Soul Calibur, TeKKeN - това откъдето и да го гледате са все легендарни игри!

Пък колкото до компютъра немисля, че той може да бъде наречен КОНЗОЛА...

Неактивен [BM]Neophyte

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Конзолите
« Отговор #18 -: 2005-12-07, 02:42 »
лелеее! тука на последък много се дразния на тия скапани КОНЗОЛИ!!! каква е тая какафониа на кадето да се обърна... Xbox360 все едно господ е слязъл от небето и всички само за тва говорят! как може хората да са толкова не наблудателни... трябва наистина да не мислиш грам като даваш 300GBP  за няква скапана конзола! и после кво? на сяка нова джитка по 90 100 лев....

Конзолите са новият начин да се контролира пазара на игрите! цялата работа не е нищо по специално освен една смотана врътка дето правят компанйте! просто доказателство е само като погледнете преносителите които ползват! примери:

GameCube - използва малки дискчета които се въртят на обратно... демек обратно на часожниковата стрелка!

PSP - UMD Disc диск в кутика! е от къв зор ми е тая скапана кутика? и като е толкова добър преносител що няма никаде UMD записвачка!?

мога да изброявам още много такива селски прояви! това е много тъпо просто защото карат хората да си плащат сериозни кинти... и нека бъдем откровини често оставаме разочаровани... дали шот Халото забива, сече първите 2 нива! дали шот играта просто е безмислено смотана, което никак не съвпада със мнението на повечето (подкупени) гаминг списания или с мнението на билбордите.... аз лично както знам че и сички останали като харесат нещо... наистина го харесат си купуват оригинала със все кутиката и екстрите!
а една игра която не заслужава някои път печели повече просто заради цялата и рекламация!

и последно но не по важност! обеснете ми за какво ви е конзола която е абсолутно копие на компиютар че чак и хард дискове зеха да им слагат и операциони системи им качват!? за кво да дам още 1000 лева за конзола?! вместо да си упдатна ПЦ-то? на всичкото от горе ако хората последват моят пример конзоли няма да има! и игри които сега излизат само на конзола вече няма да излизат само на конзола! гемърите ще имат свобода...

Неактивен [BM]Neophyte

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Конзолите
« Отговор #19 -: 2005-12-07, 02:52 »
в отговор на флинт!

ами не компютара неможе да бъде наречен конзола!

а конзолата какво да я напичаме!?
защото колкото компютара е конзола толкова конзолата е конзола!

една конзола се състои от съсщите съставни части като на компютар!
разликата е във процесорите! за сега се води че ПЦ-тата не им се дава да минават лимита от 64 бита защото енкрипшана на воените е 256-512 бита!

тамм ако дадем 256 бит-а ПЦ на някое лапе ФБР става като магнит за недорасли теиинчета които само се чудят кво да счупят!

ShutlePC... унези смешни компиутри които във момента са 6234572542736 пъти по добри от която и да е конзола и точно толкова пъти по приятни за окото и ухото! също така и функциалноста им е по добра комбинирани със добър телевизор това е конзолата на бъдещето... ПЦ-то!

Неактивен hybridtar_

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 299
  • Intoxicated
    • Профил
Конзолите
« Отговор #20 -: 2007-02-03, 02:27 »
Пример : Silent hill да седнеш да играеш на РС е просто глупост.
А да седнеш удобно само с джоистика в ръка късно през нощта, получаваш савсем друго преживяване. Дори мист3 което е куест си е много по-удобно.
А водещата конзола за мен си е сонито, просто там са най-добрите игри.
И е евтина, а игрите се теглят направо от нета...

пс: Гейминга винаги е бил предимно конзолен.
« Последна редакция: 2007-02-03, 02:28 от hybridtar »
Кусам мозък, преживям с плът от стар човек
с кръв и лимфа се изпойвам, водя аз живот не лек
вместо дреа дрипа съм одел
из човал ушита, от починал съм я бил взел...

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7020
  • интернет лумпен
    • Профил
Конзолите
« Отговор #21 -: 2007-02-24, 15:12 »
Playstation 3 European Release Reel

James

• Гост
Конзолите
« Отговор #22 -: 2007-03-04, 18:09 »
Цитат
Neophyte' date='Dec 7 2005, 02:42 AM' post='22886']
лелеее! тука на последък много се дразния на тия скапани КОНЗОЛИ!!! каква е тая какафониа на кадето да се обърна... Xbox360 все едно господ е слязъл от небето и всички само за тва говорят! как може хората да са толкова не наблудателни... трябва наистина да не мислиш грам като даваш 300GBP  за няква скапана конзола! и после кво? на сяка нова джитка по 90 100 лев..

Момче... Когато изживееш такива невероятни емоции с конзолните игри, каквито аз съм изиграл през 17 годишния си геймърски стаж, ще разбереш къде е ОГРОМНАТА разлика. Но това едва ли ще ти се случи... И по добре - явно не го заслужаваш!
« Последна редакция: 2008-03-30, 02:23 от tech_noir »

Неактивен abased

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 152
  • when my mind goes override
    • Профил
Отговор на: Конзолите
« Отговор #23 -: 2008-03-29, 23:15 »
Wii-то, макар, че му е недоизмислен и недонаправен контролера, яко рулира и народа здраво купува. Оставиха и MS и Sony да ги зяпат. На геймърите им се играят забавни и оригинални игри и май започва да им писва от мазна графика и кухи идеи през последните 2-3 години. Да не говорим колко мразят хората да пишат за PS3 например и какъв е production-time-а на тия игри. С калпав хардуер, но свежи идеи, DS-a и Wii-то вършеят добре. Играл съм Red Steel и Raving Rabbids за Wii и е мега-зарибяващо, стига веднъж да свикнеш с контролерите. Имаше и някакъв тенис, дето просто разбива на мулти :)

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 790
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
« Отговор #24 -: 2008-04-02, 13:31 »
Не знам за Wii, от както си купих PS3, не мисля да погледна друга конзола ;D И изобщо не подкрепям мнението, че
Цитат
им писва от мазна графика и кухи идеи през последните 2-3 години
. Пробвал ли си Тест Драйв Ънлимитед на 42" Плазма?
M54B30, 182A1.000 и едно 93 килограмово магаре зад волана им :D

Неактивен abased

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 152
  • when my mind goes override
    • Профил
« Отговор #25 -: 2008-04-04, 21:31 »
Ее, ралитата са ми в отделна група :) Рали с готина графика винаги rullz, ама ако няма свестна физика, е за боклука. Тук е мястото за няколко добри думи за ЕА :P

ПС: Асасинът разбива на плазма и със свестен звук :) Жалко само, че я изкараха недонаправена.