Анкета

Кое препочитате?

Просто секс...физическото удоволствие...независимо с кой...
1 (9.1%)
Секс...с човек към когото имате чувства...
9 (81.8%)
Все ми е тая...важното е че е секс...
1 (9.1%)

Общ брой гласове: 10

Автор Тема: За секса с чувства ли без?  (Прочетена 9647 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Elly

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1229
  • twisted trophy hunter
    • Профил
    • http://www.myspace.com/halfheartedd_
Ми аз не вярвам да има 2 мнения по въпроса   

Но аз лично с човек който не ми е безразличен  и естествено аз да не съм му безразлична щото ако само аз имам нещо към него се получава кофти
« Последна редакция: 2007-08-14, 18:53 от tech_noir »

Неактивен blackhearted

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1093
  • Blood Junkie
    • Профил
?鉐� 驟襃....蓚 驟襃 ?碌鰲?
« Отговор #1 -: 2007-05-24, 15:00 »
~За секса със чувства съм...,дори да не са точно чувства,а да е привличане.. Без него.. не виждам как може да стане изобщо  

Неактивен Stardust

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1094
  • I believe in fairies... I do, I do...
    • Профил
    • http://www.myspace.com/unlock_your_imagination
?鉐� 驟襃....蓚 驟襃 ?碌鰲?
« Отговор #2 -: 2007-05-24, 15:12 »
Е разбирасе, че секса с чувства... иначе предполагам не е също удоволствието... удоволствието, че любимия човек те докосва... че си с човека, който харесваш... Абеее и самата тръпка е по - голяма  
Inside all of us there si hope...

Неактивен Franky

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 69
    • Профил
    • http://www.necrony.wordpress.com
?鉐� 驟襃....蓚 驟襃 ?碌鰲?
« Отговор #3 -: 2007-05-24, 16:20 »
само жените ли отговарят в тази тема  

при мен чувствата са задължителни..  и най-малкото съмнение, че тя няма чувства към мен, може да ме откаже от секса.. а пък аз нямам ли чувства, още по-вероятно е да не се получи.. Не сме животни, а едното удоволствие мога и сам да си го направя за 5 минути..
When you want it
It goes away too fast
Times u hate it
It always seems to last
But just remember when you think you're free
The crack inside your F**king heart is me.
[/size]
Моят блог
М

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1684
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
    • http://www.myspace.com/kpatyhka
?鉐� 驟襃....蓚 驟襃 ?碌鰲?
« Отговор #4 -: 2007-05-25, 11:53 »
Еми естествено, че предпочитам с чувства... по-хубаво си е каквото и да си говорим (а под чувства имам предвид най-малко състояние на влюбеност, а не просто някаквао привличане... ), но пък нямам нищо против и без чувства да е, ако наистина много ми се прави и нямам обект на обожание в дадения момент, а просто някой приятел или човек, който ме привлича сексуално
Ще се превърна в пепел и от пепел ще се възродя...

Неактивен Simone

• The_black_rose
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 569
    • Профил
?鉐� 驟襃....蓚 驟襃 ?碌鰲?
« Отговор #5 -: 2007-05-25, 12:14 »
Сексът с чувства определено е по добрият избор, така ако не нещо друго е по интересно и има по яко усещане за партньора.
Що се отнася за сексът без чувства, нямала съм възможноста да го практикувам, сигурно ако нямам човек, който да обичам и да ме обича и ако намеря обект на привличане, може и да стане интересно, но определено първото е по яко!
.....quod me nutrit me destruit.....

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
?鉐� 驟襃....蓚 驟襃 ?碌鰲?
« Отговор #6 -: 2007-05-25, 12:48 »
Ама знаете ли кое ми е странното пък на мен? Как може да изполвате сравнителна степен, като не сте пробвали?!?   това ми е единствения въпрос... като прочета мение от сорта " по- сладко е съсм ама не съм  пробвала без" ми става много смешно и в същото време някакво глупаво... Пробвайте, пък тогава сравнявайте, като смятате,че не можете така ами то си е за вас.. аз пък мога и държа да пробвам възможно най-много неща докато ми е времето, стига ад са безопасни за мен, а секса без чувства си е съвсем безопасен с презерватив... и хич не е за изхвърляне!!

Неактивен 4K`NeverMore

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 545
  • Keep Walking!
    • Профил
?鉐� 驟襃....蓚 驟襃 ?碌鰲?
« Отговор #7 -: 2007-05-25, 13:14 »
Не един път съм тръгвал да правя просто секс, но резултата винаги е бил един и същ - не ми става!

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
?鉐� 驟襃....蓚 驟襃 ?碌鰲?
« Отговор #8 -: 2007-05-25, 13:14 »
Цитат на: wild-girl
Хаха....мамоо,не ни се карайй моляя...      Нее...Иве,виж...всеки има право на мнение...а плюс това съм сигурна,че не можеш да отречеш,че когато има чувства ... е наистина по-приятно...не съм пробвала ...ДА...без да обичам човека...НО не мога и да си го представя...а и не искам...някак си ... странна ми е дори самата мисъл....да права си...то си е за мен...а и съм далеч от мисълта че секса без чувства е за изхвърляне...просто казвам че не е същото като другото...за това аз просто не мога...да бъда с някого за да си начешам крастата...

Хех, че аз не съм отрекла,че секса с чувства е по-хубав (не винаги, може да има изключения - аз лично съм имала! ).
То е нормално с чувства сексът да е "по-сладък", все пак "душите се сливат" и тем подобни и... абе друго си е, въпреки че на моменти е както си го направиш  абе не знам.. обърках се

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1108
  • ?????????? ??????
    • Профил
    • http://mario.youaremighty.com/
?鉐� 驟襃....蓚 驟襃 ?碌鰲?
« Отговор #9 -: 2007-05-25, 14:06 »
Цитат на: Franky
На мъжете не им се занимава с глупости, докато жените ще защитават романтиката, чувствата, любовта, и т.н., и т.н... И аз съм романтик, но тази дилема тук ми звучи по- скоро като Хамлетовите "Думи, думи, думи..." или опит за оправдаване на нечия вътрешна вина. Как ми липсва мнение на Егоист, Орхидеята или старата Евка...  

Цитат на: KpaTyHkA
Ама знаете ли кое ми е странното пък на мен? Как може да изполвате сравнителна степен, като не сте пробвали?!?  

...а секса без чувства си е съвсем безопасен с презерватив... и хич не е за изхвърляне!!
Браво, браво, респект за мненията.   Винаги съм казвал, че трябва да опиташ нещо, за да го отречеш. Че и веднъж понякога не е достатъчен. Когато имаш опит и какво да кажеш, тогава си заслужава да споделиш знания, опит и умения. Другото е бълвоч, плява, баласта или както ви е удобно.

Цитат на: 4K`Nevermore
Не един път съм тръгвал да правя просто секс, но резултата винаги е бил един и същ - не ми става!
Случвало ми се е да не ми стане и от притеснение/преумора/алкохол и тн. Нещо повече, има вероятност това да се случи, когато много те е грижа за партньора ти и се чудиш как повече да му угодиш, докато ако само искаш да си начешеш крастата, тогава не ти пука от нищо и си действаш по направлението.
Signature.

Неактивен Simone

• The_black_rose
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 569
    • Профил
?鉐� 驟襃....蓚 驟襃 ?碌鰲?
« Отговор #10 -: 2007-05-25, 18:17 »
Иве, че не съм го опитвала не съм, но мисля че ще ми е по добре да правя секс с чувства отколкото просто да правя секс, просто защото ми се прави, знам си предпочитанията и предполагам какво бих предпочела.  Мисля, че се губи смисъла на нещата, както казаха някои съфорумници ако имам просто нужда да правя секс мога да използвам ръцете си.
Защо да не мога да казвам кое е по хубавото без да съм го опитала? Пример:да сравним торта и лайно, не е нужно  да опитвам лайното за да кажа че тортата е по-вкусна!
« Последна редакция: 2007-05-25, 18:20 от The_black_rose »
.....quod me nutrit me destruit.....

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 643
    • Профил
    • http://www.vatican.com
?鉐� 驟襃....蓚 驟襃 ?碌鰲?
« Отговор #11 -: 2007-05-25, 18:29 »
Eммм....дори да няма човек,когото да обичам...и дори да ми се прави секс...не бих била с някой....просто защото ...малко странно е ...но аз определено държа ...да имам чувства към човека с когото споделям това удоволствие....много по приятно и сладко е...Също така...ии когато обичам някого ... и дори д не съм с него...докато имам чувства към този човек...никога не бих спала с друг...доста е странно....но...това съм АЗ...
Дам. Вики, ша черпя.
Какво ни учи учението за Любовта - Кама Стутра??
То казва, че най-важна е любовната игра, което представляват всички умения и съблазни, предизвикани от влюбените, за да се покаже, че имат чувства към партньора, че той е Нещото!
Сексът е завършекът на това действие. Той не е самодостатъчен когато няма любов, защото липсва тръпката...или там квото.
Не виждам как някой, когото не обичам ше ме накара да му правя някви неща, за да го стимулирам. Нито пък тя на мен.
И мен, лично.......Аз си умирам, когато любовната игра е продължителна. Нахъсва ме ужасно. Виждам желанието за секс...това е целта, но подготовката ме пълни МНОГО!
Искам пак 100 слънца от душата изгрели да стоплят теб, макар залязващи в мен! Не искам спомени, жълти и неми, пропити от лудост, че пак не бил съм близо до теб!

Неактивен target_audience

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 219
    • Профил
    • http://marilynmanson.7.forumer.com/
?鉐� 驟襃....蓚 驟襃 ?碌鰲?
« Отговор #12 -: 2007-05-25, 22:55 »
Мисля,че всеки ще се съгласи с мен,че секса е 100 пъти по-готин с момиче/момче в което сте влюбени.А другото е като чикията малко...
But I'm just a pitiful anonymous... with diesel power!

Неактивен Elly

• FREAK
  • зарибен/а
  • twisted trophy hunter
    • Профил
?鉐� 驟襃....蓚 驟襃 ?碌鰲?
« Отговор #13 -: 2007-05-25, 23:43 »
Аве малко ми е странно това че всички говорят за "човек който обичам" ... (защото ОБИЧАМ за мен е много силна дума и незнам тук кой как я използва)  .Еми аз като не съм хич влюбчива кво тряа даси седя на сухо ли? Хмм не мисля  Не е нужно да го обичаш за да правите секс  Нужно е поне да се харесвате и да искаш да си с дадения човек не само за тая вечер  ..  (нз дали някой ме разбра   )
Не ме разбирайте погрешно правила съм секс с човек който обичам и с човек който само съм харесвала (без сложни чувства)   Има си разлика и определено този първия обира точките  

Неактивен target_audience

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 219
    • Профил
    • http://marilynmanson.7.forumer.com/
?鉐� 驟襃....蓚 驟襃 ?碌鰲?
« Отговор #14 -: 2007-05-26, 00:22 »
Цитат на: OveRkiLL
Не ме разбирайте погрешно правила съм секс с човек който обичам и с човек който само съм харесвала (без сложни чувства)   Има си разлика и определено този първия обира точките  
 100% че ще е първият,дори вторият да е моряк,завърнал се от дълго пътешествие.
But I'm just a pitiful anonymous... with diesel power!

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
?鉐� 驟襃....蓚 驟襃 ?碌鰲?
« Отговор #15 -: 2007-05-26, 00:29 »
АБЕ КАК МОЖЕ ВСЯКА ВТОРА ТЕМА В ТОЯ ФОРУМ ДА Е ЗА ЕБАНЕ ИЛИ ЗА СМЪРТ БЕ!

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
?鉐� 驟襃....蓚 驟襃 ?碌鰲?
« Отговор #16 -: 2007-05-26, 21:17 »
Цитат
...както казаха някои съфорумници ако имам просто нужда да правя секс мога да използвам ръцете си.

Не е същото, въобще даже! Друго си е да усетиш горещината на пртньора .... и това е най-малкото... Но мнението по въпроса си е твое

Цитат
Защо да не мога да казвам кое е по хубавото без да съм го опитала? Пример:да сравним торта и лайно, не е нужно  да опитвам лайното за да кажа че тортата е по-вкусна!

Примерът въобще не е удачен!!! Не можеш да сравняваш доброволния, желан секс с лайно! Доста е... глупаво... поне аз така мисля!

Цитат
Цитат
На мъжете не им се занимава с глупости, докато жените ще защитават романтиката, чувствата, любовта, и т.н., и т.н... И аз съм романтик, но тази дилема тук ми звучи по- скоро като Хамлетовите "Думи, думи, думи..." или опит за оправдаване на нечия вътрешна вина.

Айде сега глупости! Паж "жените" под общ знаменател! Излагате се вече... И аз съм романтичка и то болезнена понякога, но романтиката ми се активира, когато искам нещо сериозно с определен човек.
Иначе съгласна съм с второто изречение, което съм цитирала от поста ти, Марио.   

Цитат
...Също така...ии когато обичам някого ... и дори д не съм с него...докато имам чувства към този човек...никога не бих спала с друг...доста е странно....но...това съм АЗ...

Понякога малко си противоречиш, но това не е разговор за тук... между "обичам", "влюбена съм", "харесвам", "ужасно ме привлича" и "просто ме привлича" има ужасно голяма разлика, не можеш да си представиш колко е огромна! Обаче ми се струва,че ти много трудно я откриваш, ако въобще го правиш. Нито се карам, нито се заяждам обаче помисли над това.

Цитат

Искаш да кажеш, си имал чувства към всички девойки с които си спал? Не вярвам... всъщност, зависи какво имаш предвид под чувства... Щото ако привличането го броим за чувства значи и аз не съм правила секс без чувства... с което всичко се обезсмисля, защото в такъв случай секс без чувства правят само тези, които продават телата си...
Трябва да разграничаваме чувства от усещания, желания, страсти, хормони 

Цитат
Той не е самодостатъчен когато няма любов, защото липсва тръпката...или там квото.

Ми хм... добре щом мислиш така... явно всички се поставяте в някакви рамки.. еми няма да се опитвам да ви отварям очите - може би моите са прекалено отворени или "широко затворени"  Единственото, което мога да кажа е, че тръпката хич не се губи

Цитат
Не виждам как някой, когото не обичам ше ме накара да му правя някви неща, за да го стимулирам. Нито пък тя на мен.

Ми жалко... не, че ти пожелавам да изгубиш любовта си, но ти пожелавам да се насладиш на един миг поне секс без обич... ще видиш,че не е много трудно да ти се появи желанието да стимулираш и не е трудно да се поддадеш на стимулация

Цитат
И мен, лично.......Аз си умирам, когато любовната игра е продължителна. Нахъсва ме ужасно. Виждам желанието за секс...това е целта, но подготовката ме пълни МНОГО!

Не пречи да има "любовна игра" и без да обичаш и да си влюбен... и е не по-малко приятна стига да ти се иска да доставиш удоволствие  ама пък аз не съм кой знае какъв фен на дългата "любовна игра"... изнервя ме и понякога от части ме отегчава... е не може без нея, но по-добре да нее  много дълга   

Цитат
Мисля,че всеки ще се съгласи с мен,че секса е 100 пъти по-готин с момиче/момче в което сте влюбени.А другото е като чикията малко...

Ми аз не съм убедена  Амам това си е мое мнение и май само аз мисля така

Цитат
Аве малко ми е странно това че всички говорят за "човек който обичам" ... (защото ОБИЧАМ за мен е много силна дума и незнам тук кой как я използва)  .Еми аз като не съм хич влюбчива кво тряа даси седя на сухо ли? Хмм не мисля  Не е нужно да го обичаш за да правите секс 

Браво... едно мнение, което да ми хареса  И аз съм на тоя хал
Цитат
Нужно е поне да се харесвате и да искаш да си с дадения човек не само за тая вечер 

Еми тука само не съм съгласна... ами приятелския секс? не е нужно да искаш да имате връзка... и не е нужно да искаш да не е само за една вечер, нали? Поне аз така си мисля...

Цитат
Не ме разбирайте погрешно правила съм секс с човек който обичам и с човек който само съм харесвала (без сложни чувства)   Има си разлика и определено този първия обира точките 

Хм и тук както вече казах, не съм много съгласна, но то си е твоето мнение и твоите разбирания
« Последна редакция: 2008-04-17, 16:41 от tech_noir »

Неактивен Elly

• FREAK
  • зарибен/а
  • twisted trophy hunter
    • Профил
?鉐� 驟襃....蓚 驟襃 ?碌鰲?
« Отговор #17 -: 2007-05-27, 01:15 »
Цитат на: OveRkiLL
Нужно е поне да се харесвате и да искаш да си с дадения човек не само за тая вечер 
Еми тука само не съм съгласна... ами приятелския секс? не е нужно да искаш да имате връзка... и не е нужно да искаш да не е само за една вечер, нали? Поне аз така си мисля...

Еми аз се пак говоря за СЕКС не за ЕБАНЕ     Щото за мен има разлика  (така де може и да прозвучи глупаво но... )

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
?鉐� 驟襃....蓚 驟襃 ?碌鰲?
« Отговор #18 -: 2007-05-27, 21:38 »
Искаш да убедиш човекът, който изпитва любов и сексът е нещото, което е част от любовта, не е нищо по-различно от човекът изпитвал единствено ТОПЛИНАТА на партньора си. Сравнението с лайното им същата логическа формула с онзи друг израз!!!!!!!
 Опитваш се, явно, да принизиш или да уравниш две константи! Ужас!
Сексът, сам-по-себе-си е удоволствие от ебането. Кур влиза във влагалище и почва триене...бля бля....Все едно става дума за...трамвая си трие релсите и си скърца....
Искам пак 100 слънца от душата изгрели да стоплят теб, макар залязващи в мен! Не искам спомени, жълти и неми, пропити от лудост, че пак не бил съм близо до теб!

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
?鉐� 驟襃....蓚 驟襃 ?碌鰲?
« Отговор #19 -: 2007-05-28, 00:19 »
аам виж сега аз говоря от свое име  аз така разбирам нещата... цитирам, казвам си мнението, това че не ти харесва си е твоя работа... писна ми да се оправдавам! Радвам се, че се обичате аз си нямам кой да обичам и затова може би гледам така на нещата! Проблема в случая е нулев.

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
?鉐� 驟襃....蓚 驟襃 ?碌鰲?
« Отговор #20 -: 2007-05-28, 09:35 »
Що се оправдаваш тогава? И да нямах никой до мен пак това си е истината.  
Изолираното ебане не е секс!
« Последна редакция: 2007-05-28, 09:36 от Eye-of-every-storm »

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
?鉐� 驟襃....蓚 驟襃 ?碌鰲?
« Отговор #21 -: 2007-05-28, 11:35 »
Цитат на: Eye-of-every-storm
Що се оправдаваш тогава? И да нямах никой до мен пак това си е истината.  
Изолираното ебане не е секс!

Изолираното ебане! Сладур... как да ти обясня разликата от секс до секс, че и до ебане, а?!? Имам чувството,че си говоря сама! Ако започна да пиша на суахили ще ме разбереш ли по-добре?!?

Ебане= без желание, без привличане, ей така щото съм курва и пускам на всички, щото като съъм пияна не ми пука кой ще ме "трие"  (аз не влизам в тая категория и не я подкрепям!!!)  

Секс без чувства= секс само на привличане, за една вечер ( тук вече съм доста по-съгласна със ситуацията  - това вече не е изолирано ебане, защото има желание и от двете страни!)

Секс с някакви чувства, но не и обич или любов, както искаш го наречи = доста приемливо, доста приятно, заслужава си и определено имаш женалие да доставиш и да ти доставят удоволствие!

Секс с любов = най-върховното според вас....

И това,че ако си нямал никой до теб пак щяло да е същото... абе ти си мъжко.. не на мене тия...може и сега да не го осъзнавам ама нататък във времето ще излезеш от заблудата (ако спреш да обичаш)      
« Последна редакция: 2007-05-28, 11:36 от KpaTyHkA »

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
?鉐� 驟襃....蓚 驟襃 ?碌鰲?
« Отговор #22 -: 2007-05-28, 11:44 »

Ебане= без желание, без привличане, ей така щото съм курва и пускам на всички, щото като съъм пияна не ми пука кой ще ме "трие"  (аз не влизам в тая категория и не я подкрепям!!!)  

Секс без чувства= секс само на привличане, за една вечер ( тук вече съм доста по-съгласна със ситуацията  - това вече не е изолирано ебане, защото има желание и от двете страни!)

Секс с някакви чувства, но не и обич или любов, както искаш го наречи = доста приемливо, доста приятно, заслужава си и определено имаш женалие да доставиш и да ти доставят удоволствие!

Секс с любов = най-върховното според вас....

И това,че ако си нямал никой до теб пак щяло да е същото... абе ти си мъжко.. не на мене тия...може и сега да не го осъзнавам ама нататък във времето ще излезеш от заблудата (ако спреш да обичаш)      
Хм...Все пак секса не го виждам само като секс. Ако няма нещо. Аз се имам за Свещената кравичка, която не си раздава Члена на всеки, дори и да има привличане. Трябва му малко повече от желание и триене. Трябва му Заблуда! Която ти, защо ли, пренебрегваш.
« Последна редакция: 2007-05-28, 11:44 от Eye-of-every-storm »

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
?鉐� 驟襃....蓚 驟襃 ?碌鰲?
« Отговор #23 -: 2007-05-28, 12:04 »
Цитат на: Eye-of-every-storm

Хм...Все пак секса не го виждам само като секс. Ако няма нещо. Аз се имам за Свещената кравичка, която не си раздава Члена на всеки, дори и да има привличане. Трябва му малко повече от желание и триене. Трябва му Заблуда! Която ти, защо ли, пренебрегваш.

Всъщност в интерес на истината не я пренебрегвам... просто за момента я поставям на заден план, защото монетата винаги има две лица

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
?鉐� 驟襃....蓚 驟襃 ?碌鰲?
« Отговор #24 -: 2007-05-30, 16:36 »
Разбира се сексът с чувства винаги е по-приятен от просто секс. Едва ли някой би предпочел второ.  
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Неактивен ethereala

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 551
    • Профил
?鉐� 驟襃....蓚 驟襃 ?碌鰲?
« Отговор #25 -: 2007-06-04, 22:22 »

...Също така...ии когато обичам някого ... и дори д не съм с него...докато имам чувства към този човек...никога не бих спала с друг...доста е странно....но...това съм АЗ...

Понякога малко си противоречиш, но това не е разговор за тук... между "обичам", "влюбена съм", "харесвам", "ужасно ме привлича" и "просто ме привлича" има ужасно голяма разлика, не можеш да си представиш колко е огромна! Обаче ми се струва,че ти много трудно я откриваш, ако въобще го правиш. Нито се карам, нито се заяждам обаче помисли над това.

Цитат на: 4K`Nevermore

Искаш да кажеш, си имал чувства към всички девойки с които си спал? Не вярвам... всъщност, зависи какво имаш предвид под чувства... Щото ако привличането го броим за чувства значи и аз не съм правила секс без чувства... с което всичко се обезсмисля, защото в такъв случай секс без чувства правят само тези, които продават телата си...
Трябва да разграничаваме чувства от усещания, желания, страсти, хормони 

Напълно съм съгласна и с двете неща, които каза Кратунка.
Иначе, имайки предвит, че правя разлика между "чувства от усещания, желания, страсти, хормони  ", щя кажа, че аз до момента не съм била с човек, който да не обичам и немисля, че бих могла да правя секс просто за спорта, дори и с някои който ми е... да кажем просто симпатичен
« Последна редакция: 2008-04-17, 16:42 от tech_noir »
Голямата любов и големият успех носят със себе си голям риск.

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
?鉐� 驟襃....蓚 驟襃 ?碌鰲?
« Отговор #26 -: 2007-06-05, 01:26 »
От друга страна....Влечението към секс е Нагон!
Този нагона го има и у хората, но!!!!!!!!!!НО!НОНОНОНОНО!!!!
Появява се един вид морал....Както всички знаем ,човекът е стадно животно, но и с висока култур аи организация -МОРАЛЛЛЛ!
Е, този морал е докарал Сексът като нагон, да се трансформира в понятието ЛЮБОВ. А това пък е висша форма на ЕОГИЗЪМ! Да обичаш някого....хората ползват думи като - искам те, моя, мой, мое......очакват нещо в замяна на любовта си! ЧИст егоизъм! Влюбеният иска да притежава партньора си, жертвата на този нагон! Тази жертва да не му изневерява, да е коректна, лоялна!!!!!! Да се подчини на нуждите му да властва! Любовта е нещо несъвършено....за разлика от Приятелството!!!!!! Там отпадат зависикостите, които ограничават любовта. Оффффф уморих се  

Неактивен wild-girl

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 727
  • Her Infernal Majesty
    • Профил
Отговор на: За секса с чувства ли без?
« Отговор #27 -: 2008-01-29, 09:25 »
Секс без чувства... ми не ме радва... не е яко... някакво сухо и плоско ми е... само едното физическо удоволствие... определено не ме радва идеята...  :-X :-\
Неподходящия мъж е като булченска рокля- знаеш, че не е твоята , но това не ти пречи да я пробваш...

Неактивен WhiteWolF

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 251
    • Профил
« Отговор #28 -: 2008-01-31, 11:43 »
Абе чета цялата побликация и се смея като луд,но тва е друга тема де..Та не ви ли става ясно,че за да няма чувства си е просто визическо задоволяване на нуждите.Казвам го от опит поради тва,че не ми е пукало дали момичето ще има "чувства" към мен аз си еба и не ми пука,но при момчетата е по лесно за това действие.При момичетата също се получава примерно проститутките те просто си лежат да ги ръгат и т.н....
Но най-смешно ми беше когато разграничавате чувствата дали е любов или привличане това няма значение защото започниш ли да правиш секс все ще има някакво чувство дори и най-малкото трябва да вложеш нещо,но при двете страни е различно единственото което може да е при двете страни едновременно е обичта и желанието да бъдат едно цяло.И пак от опит ще кажа,че обичта и желанието да бъдете едно цяло с половинката си е несравнимо с нито едно  друго чувство
Не ме интересува дали ме харесвате или
мразите, важното е, че мислите за мен!!!

Рано или късно всички ще си отидем от този свят

Arha

• Гост
« Отговор #29 -: 2008-02-12, 11:24 »
Естествено, че е най-яко когато си с човека, когото обичаш... Но какво лошо има и в one-night stands  ;)  Понякога е хубаво да можеш да правиш просто секс.

Nice shoes! Wanna f.ck?

Отдаваш единствено на желанието, страстта... Секса за една нощ доста разнообразява връзката  :)
А на сутринта просто едно "Чао" и си тръгваш без телефонния списък да ти се е увеличил с +1  ;)  8)  8)