Анкета

Кое препочитате?

Просто секс...физическото удоволствие...независимо с кой...
1 (9.1%)
Секс...с човек към когото имате чувства...
9 (81.8%)
Все ми е тая...важното е че е секс...
1 (9.1%)

Общ брой гласове: 10

Автор Тема: За секса с чувства ли без?  (Прочетена 9621 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1015
    • Профил
Отговор на: За секса с чувства ли без?
« Отговор #30 -: 2008-02-12, 14:26 »
 :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
(подкрепям Spencer и KpaTyHkA)

Обаче хич не ми е ясно какво пък толкова престъпно има в секса без чувства о0 И ми е много интересно дали всички девойки ще си затварят краката, защото нямат чувства, ако Джони Деп (или там някой друг на когото се кефят) им дойде на тепсия? Любов, любов, любов... Хубаво, чукаш се, опа, пардон 'любиш' се с тиквеника, в когото си влюбена, след няколко месеца(години и т.н.) го разлюбваш и вече сте просто привързани... Ама продължаваш да си го чукаш... Освен ако не скъсаш с него, понеже тва е секс без чувства и ти е против 'принципите'... Много ми е интересно, ако в един момент се задомите и мине известно време, паднат ви розовите очила, гледате деца и живеете със същия тоя тиквеник, ще спрете ли да се чукате? Пфф... Само като чуя "аз без чувства не мога" и подбелвам очи... Има 2 варианта - или сърцето ви е като лаад (винаги има място за още един), или сте с принципите на 12 годишна девственица, която тъкмо излиза от периода "барби-принцеса". Сексът е задоволяване на нагон. Нормална физиологична нужда като яденето, спането, ..... и други подобни. Ако сте чак толкова възвишени - мастурбирайте си и се наслаждавайте чисто платонично на възлюбения...
Dancing with the devil in the pale moonlight...

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 790
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
« Отговор #31 -: 2008-02-12, 14:49 »
Т'ва тук заприлича на училище за курви ;D

ПП: Нищо лично :)
« Последна редакция: 2008-02-12, 14:58 от STALKER »
M54B30, 182A1.000 и едно 93 килограмово магаре зад волана им :D

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1015
    • Профил
« Отговор #32 -: 2008-02-12, 15:19 »
А, не - трябва да въздишам по някой и да пърхам с мигли най-вероятно?! Не, мерси. И ако за това чувствени типове ще ме смятат за к*рва - нямам нищо против!
Dancing with the devil in the pale moonlight...

Неактивен Vicky

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 226
    • Профил
« Отговор #33 -: 2008-02-12, 17:19 »
С риск пак да ме изкарате отворена, ще ви кажа няколко неща.
Правила съм секс без чувства с двама различни човека. Първият път беше, защото едно бивше гадже твърдеше, че сексът "за една нощ" е нещо много яко, всеки давал най-доброто от себе си, защото знае, че има само един опит. Аз спорех с него, но той твърдеше, че не мога да твърдя обратното, след като не съм опитвала.  И аз се ядосах и опитах след няколко седмици. С един почти непознат младеж, който се води за мноу добър любовник ( пък и беше симпатичен). Обаче на мен ми беше толкова все едно, че докат праехме квото праехме, започнах да си мисля за контролното на следващия ден. Беше ме гнус като ме целува и лигави, после бая време се мих, а човекът беше чистоплътен, нямаше проблеми. Не ми хареса никак. После ходих с един друг човечец почти два месеца, само зашото смятах, че ще успея да се влюбя в него. Много печен и готин човек. Талантлив. Добър любовник. Но докато правех секс с него, така и не успях да изпитам удоволствие...не беше този, който исках и обичах.
Сега, дори да не е много разнообразен сексът или да нямам пеперудки в корема, както през първите 2 месеца на една връзка, мога да кажа, че сексът с моя си мъж е най-приятният и най-добрият! Няма празнина., няма разминаване на реалност и желания и няма оная кухост от мисълта, че след секса всичко приключва. И няма гнус от целуване и т.н.
Така че мога съвсем спокойно да кажа, че съм пробвала и двата вида и няма съмнение, че сексът без чувства е много излишно нещо. Не виждам как едно момиче може да каже, че сексът е НУЖДА. Не ви разбирам, наистина. Мъжете наистина имат нужда, физическа, от секс, щото иначе ше им се пръснат топките, ама каква нужда пък ще изпитва едно момиче? Ако не е няква супер загоряла девойка, дето само за е*ане мисли, не знам как може дотолкова да й се "причука", че да налита на некви случайни типове.
Държа да отбележа, че Викито съвсем не се е объркала в понятията си. Въобще няма чак толкова фатална разлика между "желание", "влюбване", "обич" и т.н. Всичкото са чувства към друг човек. Безразличието не е чувство, така че не се опитвайте да изкарвате доводи на базата на издребнявания!
« Последна редакция: 2008-02-12, 17:22 от Vicky »
After all, what's the point?
Cаuse levitation is possible,
if you're a fly; achieved and gone
Theres time for this and so much more.
It's typical - create a world
A special place of my design
To never cope or never care just use the key.

P.S.:
(\__/) Зайо
(='.'=) FOR THE
('')_('') WIN !!

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
« Отговор #34 -: 2008-02-12, 17:22 »
А, не - трябва да въздишам по някой и да пърхам с мигли най-вероятно?! Не, мерси. И ако за това чувствени типове ще ме смятат за к*рва - нямам нищо против!

Хаха, чувствен тип...това ми хареса :D

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
« Отговор #35 -: 2008-02-12, 18:04 »
Цитат
че и при жените липсата на секс има последствия и то не само в психически аспект.]

Някой много те е излъгал.  :)

Неактивен Vicky

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #36 -: 2008-02-12, 18:06 »
Ахахаха, erdbeermund , много яко изказване напраи. Познанията ми по биология и човешка анатомия не са никак зле, за спукването на топките не говорех в буквалния смисъл, а това, което ти се опитваш да направиш, критикувайки израза ми, е това, което се нарича именно "издребняване". Айде сега ми разкажи, като толкоз разбираш от анатомия, кво ще се случи на неква мадама, която не прави секс в продължение на година примерно! Аз имам колежки, които не са правили и от 2 години,ама са си адски здрави.
не се чукам напук на гаджето си, а напук на всички вас, които твърдите, че секс без чувства може да е нещо яко. И напук на оня нафукан тип, който твърдеше, че при всички положения ще ме "побърка от кеф". А с втория беше най-малко пък напук. С него ИСКАХ да се получат нещата, той също искаше и се справяше доста добре, но чисто и просто си бях влюбена в друг и тва не ми позволи да се отпусна.
И да ти кажа, не мисля, че е уместно да кажеш, че ти е писнало от "тъпи женски изказвания", тъй като доколкото знам си момиче. Не е никак завидно и интересно(от доста време) да се праиш на "гледаща от мъжката гледна точка и изказваща се като момче", щото идва един момент, в който фактът, че не си мъж, ще си каже "глупавата женска дума". И не смятам, че идеята да правиш секс с приятел или човек, към когото нямаш особено задълбочени чувства, е голяма гордост. Както ти каза" За теб е така, за мен не е ".

P.S.:
(\__/) Зайо
(='.'=) FOR THE
('')_('') WIN !!

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
« Отговор #37 -: 2008-02-12, 19:52 »
erdbeermund, след секс се отделят ендорфини, които допринасят за приповдигнатостта на духа...тези ендорфини се отделят при продължителна тренировка(най-вече аеробни упражнения, колоездене). Ако киснеш на едно място, дръпнала щорите, чудеща се коя вена да си прережеш...тогава само секса ще ти оправя психическата приповдигнатост ;D Другият начин е, да спортуваш :)

ПП: При комбинация на секс и спорт, се получават страшни резултати ;D

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7020
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #38 -: 2008-02-12, 20:05 »
Писнало ми е от тъпи женски изказвания, честно. За теб е така, за мен не е. И със завидните ти познания по биология и човешка анатомия, които те водят до извода, че 'топките се пръскат' би трябвало да знаеш, че и при жените липсата на секс има последствия и то не само в психически аспект. Ако ти се чукаш на инат на гаджето си - твоя си работа, а и твой проблем, че не изпитваш удоволствие. А и са под въпрос критериите ти за добър любовник, при положение, че не е успял да ти достави удоволствие.
^
чччччшшшш!

Неактивен Vicky

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #39 -: 2008-02-13, 12:05 »
Просто в последния момент замених 'изказвания на тъпи п*тки' с 'тъпи женски изказвания', защото не харесвам цинизмите :)

Ех, значи, никак не правиш добре, като определяш някого за "тъпа п*тка", само защото не е на твоето мнение, и то не по някъв супер очебиен въпрос. Не виждам основание да ме определяш като тъпа п*тка, може би ако желаеш след като си сравнеим житейския опит или настоящото си положение или дори да си сравним коефициента на интелигентност, ако щеш, та тогава, ако решиш, че заслужавам такова прозвище, може и да се съглася. Но очевидно, за да ме заклеймиш като тъпа п*тка още не първия ми пост в тая тема, означава, че ти се палиш повече от мен. Аз се паля, но поне си го признавам ;)

Относно това, че ти казвам конкретно за секса с двамата отделни човека, това има общо с темата. Ако не бях споделила точно как стоят нещата, щеше да се намери някой да каже "Бе ти нямаш опит, кво ми говориш", таз затова споделих и за този, с когото съм го направила напук, но и с онзи, с когото дори ИСКАХ да ми е приятно. Твоято тясно скроеност обаче явно е ти позволява да се загледаш и в двата примера и взимаш именно този, който ти изнася и си тъпчеш на едно място, като развален грамофон: "Ама ти кат си го правила напук, к'во очакваш?". Не обръщаш внимание на другия пример. Не гледаш обективно ;)
Та, по темата, да кажа, че ЗА МЕН сексът без чувства е нещо излишно, поне за жената...или поне ЗА МЕН ;D

П.П.: НИКЪДЕ не съм изглеждала конфликтна личност, с изключени на тук. Не знам що се получава така, но... бе не ме кефи някак си да ме наричат  тъпа п*тка...
« Последна редакция: 2008-02-13, 12:09 от Vicky »

P.S.:
(\__/) Зайо
(='.'=) FOR THE
('')_('') WIN !!

Неактивен Vicky

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #40 -: 2008-02-13, 14:38 »
Добре, последно изказване по темата от мен: Честно казано, до вчера нямах абсолютно никакъв твой образ в главата си, просто ми минаваше някъде измежду погледа, но образа, който виждам сега, не е много учудващ. На възраст си колкото малката ми сестра и знам, че ти кипи кръвта в момента - нормално е :D Аз не настоявам за сравнения, но за да бъда заклеймена за тъпа п"тка, споменах, че ще е хубаво човекът, който го изрича, да е над мен по нещо. Това беше замисълът. Не мисля, че ще се изненадам от резулатите, но нямам намерение да правим подобни сеири.
Относно тясно скроените хора, в много отношения наистина си всичко друго, освен тясно скроена.  Вярно, че си падаш по секса без особени чувства, но говорех за случая, в който натъртваш на въпрос, който ти изнася. Не мога да ти дам пример за човек, с който съм правила секс и към когото съм безразлична, защото само веднъж стигнах дотам с такъв човек и се отказах в последния момент. Не ми се виждаше интересно. С приятел не мога да правя секс, тъй като за мен нещата си имат граници, но тва е за темата с "отворените връзки" :) Та така.
В крайна сметка, изводът е, че сме на различни мнения, макар не съвсем, но ако благоволиш да ми отлепиш етикета "тъпа п*тка", предлагам да спрем с флууда.

P.S.:
(\__/) Зайо
(='.'=) FOR THE
('')_('') WIN !!