Автор Тема: Принципи  (Прочетена 5689 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

?????

• Гост
Принципи
« -: 2005-06-26, 15:55 »
Какви са принципите ви ???            
« Последна редакция: 2005-06-26, 15:55 от helfireup »

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 406
    • Профил
Принципи
« Отговор #1 -: 2005-06-26, 22:40 »
Да не прощавам унижение.Да не предавам приятел,почти не бих го направила.Особено ако не е крайно наложително.Да ....май са само тези

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
Принципи
« Отговор #2 -: 2005-06-27, 10:19 »
Цитат
Какви са принципите ви ???           
Аз нямам такива...или поне ги променям според ситуацията
« Последна редакция: 2008-05-14, 09:57 от tech_noir »
Caralho Voador

egoist

• Гост
Принципи
« Отговор #3 -: 2005-06-27, 15:40 »
Да не си лягам със женен мъж.
Лощото е ,че принципите се нарушават!

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Принципи
« Отговор #4 -: 2005-06-27, 21:50 »
... не чукам жени дето гъзъ им е по-голям от моя...
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Skinogata

• Гост
Принципи
« Отговор #5 -: 2005-06-27, 22:07 »
1 Da ne sum licemer
2 Da ne sum predatel
3 Da ne celuvam zadnici
4 Da ne udrqm momi4e
5 Da ne sum pedal i da nqma ni6to pedalsko v men
6 Da uvajavam parite
7 Da ne izneverqvam
8 Da ne sum strahlivec
9 Da vzimam vsqka avanta koqto mi predlojat
10 Da sum nahalen ili dori nagul v nakoi situacii za6toto si imam edno pravilo: 4udesa ot naglost
11 Da ne se doverqvam na nikoi

Ob6to zeto tva sa

p.s. izpulnqvam si vsi4ki principi do edin!

Diva Orxideia

• Гост
Принципи
« Отговор #6 -: 2005-06-27, 23:24 »
да живея така че да се чуствам щастлива и обичана ...
щом искам нещо да го направя ...
да дам всичко от себе си ...
да се боря до край ...
да не наранявам ...само да давам дали щастие дали усмивка дали целувка или прегръдка но да е нещо което да остави онова усещане което топли...

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
Принципи
« Отговор #7 -: 2005-06-28, 09:01 »
Хех..принципи си имам много, но тъй като е в темата : "любов" ще отбележа само тези, които са свързани с момчетата и любовта

--> Не позволявам на никой да ми се катери по главата!
--> Не прощавам изневярата(въпреки, че знам , че това е нормално)
--> Момчето тря плати ПОНЕ на пъравата среща
--> Не споделям абсолютно всичко с приятеля ми..

иии общо взето тва са основните, ако се сетя за нещо още , пак ще драсна някое постче
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 334
    • Профил
Принципи
« Отговор #8 -: 2005-06-28, 12:10 »
Мм, девойка, нека момчето ти се качи на главата и то да се порадва, но не му позволявай да скача отгоре 

кирилица!!!
« Последна редакция: 2008-05-14, 09:57 от tech_noir »

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
    • Профил
Принципи
« Отговор #9 -: 2005-06-28, 19:57 »
хаха..никой не заслужава да ми се качи на главата  

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Принципи
« Отговор #10 -: 2005-06-28, 20:33 »
Цитат
Мм, девойка, нека момчето ти се качи на главата и то да се порадва, но не му позволявай да скача отгоре   
тва към принципите ли, Ивче  :unsure:  

Дай и аз да пусна някои принципи... Принципите затова са принципи- за да НЕ се нарушават- за любимата ми... егоист    

- Когато съм с приятелката ми си позволявам да се заглеждам само по коли и мотори
- НЕ изневерявам, нокога, знам какво е от "другата страна"
- Когато реша, че всичко с една жена е приключило, забравям дори името и!
- Прощавам! Но не забравям, разбира се
- Давам всичко от себе си, все пак не всеки ден ти се случва някой да ти каже "Обичам те!"
- Не подарявам цветя, лош спомен
« Последна редакция: 2005-06-28, 20:36 от Metalcho »

egoist

• Гост
Принципи
« Отговор #11 -: 2005-06-30, 10:13 »
Цитат
Дай и аз да пусна някои принципи... Принципите затова са принципи- за да НЕ се нарушават- за любимата ми... егоист     

Миличък...въпреки всичко рано или късно човек нарушава принципите си,но си създава нови! 
...които пак да наруши...
« Последна редакция: 2008-05-14, 09:58 от tech_noir »

?????

• Гост
Принципи
« Отговор #12 -: 2005-06-30, 10:38 »
е , не само принципите за любовта .. лично аз не разделям принципите .. на: принципи за живота , принципи за приятелите , принципи за любовта , и така нататака ...

егоист всъщност е права !! защото .. аз имах принцип .. Никога да не правя секс с човек който не обичам .. но го нароших ...

п.п темата е преместена .. за да не си мислите само принципите за любовта да пишете !

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Принципи
« Отговор #13 -: 2005-06-30, 15:02 »
Всъщност спора е безмислен в случея, защото, както знаете има разлика между мъжете и жените... мъжете, квито и боклуци да са, си имат неща, които просто не правят по някаква причина... а жените са безхарактерни отрепки и фурнаджииски лопати, които създават принцип, който като не им изнася сменят с друг...
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен 3m0_Girl <3

• !!!!Не знам добре български!!!!
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 238
    • Профил
Принципи
« Отговор #14 -: 2005-07-01, 00:01 »
Мойте принципи не са много :
1.Никой да не ми се качва на главата
2.Никой да не ме тъпче и да ме прави каквото си иска
3.Да си признавам когато нямам право
4.Да правя това което аз искам а не това което искат другите
5.Да живея свободно  
You're a traitor to my heart <33333
I don't want to kiss anyone,
I don't want to kiss anyone but you
I F**king love you!!!!

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Принципи
« Отговор #15 -: 2005-07-01, 13:16 »
Цитат

Недей да слагаш сички жени под един знаменател, щот аз мога да кажа за себе си , че създам ли си принципи, то си ги спазвам! КАто си разочарован от някои женки, то тва не значи че сички сме еднакви. С кво право говориш така за нас, все едно сме некви боклуци ?
Аз тебе те обичам, ма напоследък бавно, но сигурно се превръщам в женомразец... по принцип)... не слагам хората под общи знаменатели... иначе.. съм разочерован не от някои женки, а от сички дето познавам... май съм най-големия карък дет може да се издруса на тоя свят...
... и побеждават.

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
    • Профил
Принципи
« Отговор #16 -: 2005-07-01, 13:48 »
Eми съжалявам , че тези създания са те разочаровали. Но се замисли дали пък не е в теб грешката тогава?
Наистина женките сме много гаднички понякога, но си имаме и добри черти  Не може да ни намразиш ей така

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
Принципи
« Отговор #17 -: 2005-07-03, 21:45 »
Принципите ми се изразяват в това,че аз никога няма да се променя!Било то в отношението си към любовта или приятелите.Аз винаги гледам да направя правилното  нещо(според мен),винаги искам да съм добра с другите,независимо от всичко!И ако понякога в замяна получавам лошо,то това няма да ме сломи!Няма да стана гаднярка.Винаги ще бъда себе си и ще отстоявам позицията си докрай  В любовта е същото-дори да ме ранят,аз няма да отвърна със същото на пук,не бих паднала до това ниво.Мисля,че това са принципите
 ми в общи линии.Да вярвам в себе си,да вярвам в доброто и в справедливостта
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Принципи
« Отговор #18 -: 2005-07-07, 09:50 »
оооОООоооо Боже, кога ще започнем да правим разлика между принципи и правила  Както и да е.. Иначе и аз минавам от партията на Митака  Ще ставам Уомист (ха! измислих си дума, яко звучи)  
« Последна редакция: 2005-07-07, 16:50 от Metalcho »

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
    • Профил
Принципи
« Отговор #19 -: 2005-07-07, 17:23 »
Цитат
Цитат
2. А иначе до колкото принципите, аз пък като чуя , че някой човек няма принципи и тва не мога да го приема , камо ли да го уважавам..

2. Вярвам, че ще откриеш скоро, че човек, който има принципи, но ги спазва "избирателно", е по-лошият вариант... 
А.

е това наистина е глупаво- да имаш принципи и да не ги спазваш , но това е съшото все едно да нямаш принципи.. И двата варианта са супер глупави според мен 

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Принципи
« Отговор #20 -: 2005-07-08, 19:34 »
Айде пак... Правилата са неща, които си създаваме, за да ги спазваме "избирателно". Правилото може да се нарушава- дето има един лаф "изключение от правилото".
Принципа е нещо много по-силно. Принципите се спазват безпрекусловно, това ми осигурява спокойствие, че взимам правилното решение в даден момент. Спазването им ми припомня, че уважавам себе си. За мен принципа наруши ли се, престава да бъде принцип  Аз така го виждам за себе си, всъщност смятам, че изобщо не бях убедителен в обяснението си, просто защото ми е трудно да обясня това, което мисля по този въпрос. Съжалявам, не мога да се обоснова добре
Цитат
Ама не е партия, а житейска философия... ние сме философи, не политици! 
Не се заяждай с мене, моля те 
Цитат
е това наистина е глупаво- да имаш принципи и да не ги спазваш , но това е съшото все едно да нямаш принципи.. И двата варианта са супер глупави според мен
За мен това е едно и също нещо, казано по два начина

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 406
    • Профил
Принципи
« Отговор #21 -: 2005-07-08, 22:25 »
Цитат
хах..това не е хубаво, ама хич.. Какво ще стане, ако ни намразите.. Ужас , ужас 

А иначе до колкото принципите, аз пък като чуя , че някой човек няма принципи и тва не мога да го приема , камо ли да го уважавам.. Мисля , че всеки човек трябва да има принципи, които да спазва, все пак това си е нещо като достойнство.
Не е точно така.Не е задължително да имаш принципи.Пример: аз съм човек на настроението => сега мога да реша нещо,след това друго и да наруша въпросния принцип.Не смятам,че човек е задължен да има принципи,а и по някакъв начин това са ограничения,а аз не ги обичам.Все пак аз си имам принципи,де....но
 са само два.  А и принципите не са нещо,с което се раждаш...тоест мога да създам първия си принцип на 5 години,а може и на 50.Явно тя още не си го е създала

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
    • Профил
Принципи
« Отговор #22 -: 2005-07-09, 13:55 »
Да ве... ясно..

Просто ух, нз.. Имам си принципи, мисля че никога не бих ги нарушила..Ако ги нямах, то щях да бъда пълен боклук предполагам. За тва и не мога да разбера как някой няма принципи или нещо такова.. Но явно че може  Ух, зарежи..

Diva Orxideia

• Гост
Принципи
« Отговор #23 -: 2005-07-09, 14:31 »
Цитат
Да ве... ясно..

Просто ух, нз.. Имам си принципи, мисля че никога не бих ги нарушила..Ако ги нямах, то щях да бъда пълен боклук предполагам. За тва и не мога да разбера как някой няма принципи или нещо такова.. Но явно че може  Ух, зарежи..

виж просто има неосъзнати неща но замислиш ли се като цяло ако те питат да кажем "искаш ли да пушим трева" ти вътрешно си знаеш дали си ЗА или ПРОТИВ и от тук вземаш решение, да то често е продиктувано от импулс настроение и много неща могат да му повлиаят ,но с времето казваш "не аз вътре в себе си не исках да пуша, но тогава го направих е вече знам че това не ме кефи и не искам да го правя пак за да не съжелявам отново" /примера е случайно избран/ та всеки си има принципи и правила ...правило например да не се занимава с гаджетата на приятелите си или нещо подобно но има моменти в които и това се случва ...никой не е застрахован от нищо ...

скоро аз наруших едно от най железните си правила /въпрос на възпитание при мен/ после съжелявах но след няколко дни разбрах че съм сгрешила и сега дори съм щастлива че наруших този си железен принцип ...

всеки си има чест и достойнство но принципите и правилата търпят промени и еволюция спрямо отделните хора ...инъче не се ли получава така че приравняваш всички хора под един знаменател ....ок ще дам пример ...някой иска да ти подаде ръка в труден момент но за да приемеш ти трябва да нарушиш принципите си /не ми се ще да пояснявам тук точно за какво говоря но не е за секс  / тоест за да наруша принципа си аз трябва да имам доверие на човека и да махна така тежката бариера която ме притиска и ме спира да позволя този вид помощ ...е и тук идва мисълта ми
 в случея непозволявайки той да ми помогне значи аз му нямам доверие за да хвана подадената ръка ...е има хора които наистина заслужават да нарушиш някое правило или принцип   

да тук говоря за положителната страна на нещата ...нарушаването има и отрицателна но там нещата по скоро са на морална основа и пак опираме до възпитание и мироглед

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1320
    • Профил
Принципи
« Отговор #24 -: 2005-07-20, 21:32 »
Нямам принципи...просто не съм дотолкова прилежна, че да се водя от едно и също нещо постоянно...винаги си действам различно в зависимост от ситуацията

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 334
    • Профил
Принципи
« Отговор #25 -: 2005-07-22, 02:55 »
Според мен всеки си има поне един принцип,но не е задължително да го е открил...всичко се случва,когато го нарушиш без дори да го осъзнаваш и постъпката не ти хареса, просто си налагаш да не се повтаря и то си се получава.Човек си изгражда свои собствени закони и табута,когато се учи от грешките си...не всичко е според зависи!
« Последна редакция: 2005-07-22, 02:58 от ivi6te »

rock_ur_body

• Гост
Принципи
« Отговор #26 -: 2005-12-30, 20:47 »
нямам принципи.не бих си поставила такива, защото те са един вид правила, а
Цитат
всяко правило си има икзлючения
действам според ситуацията и според това което ми се струва редно да направя тогава, поради една или друга причина.

най-добре е човек да си има приоритети вместо принципи, защото в такъв случай попада в ситуации от типа на 'ами искам това ама трябва да направя онова... абе, какво по дяволите да правя' значително по-рядко[/b]
« Последна редакция: 2008-05-14, 09:59 от tech_noir »