Автор Тема: Щастие  (Прочетена 6556 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен FANatic

• Mr. Trise X
  • администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 709
    • Профил
    • http://www.bgfreaks.org
Щастие
« -: 2005-06-10, 18:26 »
това съм го копирал, но е много хубаво  

Сутрин отдели време да се протегнеш, да подушиш свежия въздух навън и да погледаш изгрева... Почувствай как топлината му влиза в теб и как свежият въздух те изпълва с енергия... ако не можеш да разбереш тази красота, моля те, направи ми една услуга и спри да четеш...

Като си говорим за разбиране на красотата, разбери красотата на децата, които си играят, плачат, пеят, смеят и викат като луди... да, те са луди... и ти си бил... това е лудост, от която не боли – можеш да се наслаждаваш на всяка минута от нея...

Когато растем, ни учат да сме зрели, което означава скучни, депресирани и самотни... не позволявай на искрата на тази лудост да угасне...

Говори с по-възрастните... говори с хората, които правят неща без показност и за които дори не се замисляш... Автобусния шофьор, портиера, охраната... всички те са много различни... от тях можеш да научиш за живота само за 30 минути много повече, отколкото за 12 години в училище...

Те виждат младите и си спомнят собствената младост... и си спомнят нещата, които биха искали тогава да са знаели, и се опитват да ни предупредят... въпреки че знаят, че няма д аги разберем...

Разбирай... разбирай хората... разбери, че някои те обичат, но не могат да го изразят по начина, по който ти предпочиташ... разбери, че някои хора никога няма да те обичат по някакъв подходящ начин... просто не си губи времето с тях... или го губи, но си вземи поука...

Не се страхувай да имаш сърце, да харесваш хората, да обичаш хората и да си щастлив, тъжен, разорен... просто не използвай сърцето си като хранилище за омраза... то е създадено да съхранява любов и щастие... другите чувства влизат в кръвта ти, докато ги изгониш от там...

Прави нещо ново всеки ден… дори ако това е да се качиш на друг автобус, да ядеш нещо, което никога преди това не си ял... ще получиш много приятни изненади...

Не очаквай много от хората... още по-добре, не очаквай нищо... просто остави нещата да се случват и се радвай на изненадите... Ако съвсем честно говориш с хората без да очакваш нещо от тях, цялата вселена почва да прави заговор в твоя полза...

Прави прости, глупави и честни смешки с хората... смей се с тях, карай ги да се смеят, научи се как да накараш хората да се смеят... това ти дава чувство за мир и пълнота, което е страхотно... подарък отгоре...

Научи се да разбираш и обичаш семейството си... ти не си нищо друго, освен конкретизация на тяхната любов и мечти... Това не е ли голяма чест? Родителите ти са прекарали месеци или години, като само са си мислели за теб, и са се опитвали всичко да е наред за теб... Бъди благодарен и ги направи щастливи, като просто си щастлив и се държиш мило с тях...

Внимавай със сърцата на другите... уважавай чувствата им и ще ги накараш да се чувстват по-щастливи!

Щастието е дар, което се увеличава, ако го споделиш... вместо да го запазиш за себе си, го сподели с другите... това е като огън, който ще изгасне бързо, ако не го използваш, за да запалиш колкото може повече факли...

Бъди целеустремен и живей за мечтите си... Викай, бий си, тичай... Почувствай силата на решимостта, която ти помага да успееш... Стреми се към това чувство и му позволи да ти помогне в спорта, в живота и в бизнеса...

Танцувай – танцувай и пей много... не бъди дървена глава, слушай музика, която те кара да танцуваш и да танцуваш... танците са дар за човечеството... дар да забравиш различията и да бъдеш щастлив с прекрасна физическа дейност... танцуването освобождава ендорфините... танцуването те прави по-щастлив и по-здрав... слушай музика, която те кара да танцуваш!

Разбери, че страстта и омразата, похотта и отегчението, щастието и тъгата не са завинаги... те ще идват и ще си отиват, на вълни... постоянно увеличаващи се вълни...

Научи, че малките радости, като кученце или топка за децата, са тези, които те карат да се чувстваш ведър... ведростта е повече от щастието и тъгата... Преследвай щастието, но бъди винаги ведър...

Старите хора са ведри... те знаят, че времето им е отминало... те са си взели поуките... и се радват на неща, като изгрева, свежия въздух, луната, звездите, двойки, които вървят ръка за ръка, децата, тичащи наоколо...

Приятели... сприятели се с много хора... направи усилие да имаш истински приятели и да бъдеш приятел... приятелите ще те научат как да бъдеш търпелив... и в замяна ще ти отдават вниманието си... ще им пука за теб и ще върнат ведростта ти...

Усмихвай се – усмивката привлича хората както красивото цвете привлича пчелите... Усмивката идва от душата... Не можеш да я подправиш, а дори и да го направиш, е по-добре от нищо, нали?

Гледай хората... отдавай им вниманието си, те искат да бъдат забялязани, те правят много неща, като мислят повече за другите, отколкото за себе си... кажи, че косата изглежда страхотно, че новата обеца е страхотна и т.н...

Слушай хората... понякога те просто искат да бъдат разбрани... искат да споделят през какво минават... слушай без да очакваш да бъдеш слушан ти самият... един ден, когато наистина, наистина имаш нужда някой да те изслуша, ще го получиш...

Прегръщай – прегръщай хората... прегръщай сестра си, брат си и приятелите си... прегръдката те кара да се чувстваш по-човечен... и прави другите хора щастливи...

Целувай – целувай хората по бузата, когато са ти приятели, а когато ги обичаш, ги целувай по устните... покажи любовта си без думи...

Не прави неща, в резултат на които очакваш същото... направи ги и не очаквай нищо в замяна... защото когато наистина, наистина имаш нужда, ще ги получиш...

Някои хора съществуват, други оцеляват, а трети живеят...

И някои от тях биват запомнени завинаги... те маркират живота на хората и местата, през които минават, по начин, при спомена за който всеки се усмихва... а това е безценно... заради това живеем...

Бъди като комета, която осветява всичко по пътя си, за да изчезне и да отиде да осветява и други места... и като всички комети, някой ден ще се върнеш и красотата на твоето сияние вече ще е легенда...

Недей да съществуваш, недей да оцеляваш, недей да живееш...

Направи нещата незабравими... времето е прекалено кратко, за да остане забравено...

Пожелавам ти много любов и близост, щастие и ведрост в живота...
Ain't Nothing But a GoTh ThnG

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 406
    • Профил
Щастие
« Отговор #1 -: 2005-06-10, 21:36 »
Готино е, а и вярно

Guest

• Гост
Щастие
« Отговор #2 -: 2005-06-11, 00:53 »
Мда-а-а, как беше: За да оцениш по достойнство всяко едно нещо, най-напред трябва да се лишиш от него...

Diva Orxideia

• Гост
Щастие
« Отговор #3 -: 2005-06-11, 01:39 »
Цитат
Като си говорим за разбиране на красотата, разбери красотата на децата, които си играят, плачат, пеят, смеят и викат като луди... да, те са луди... и ти си бил... това е лудост, от която не боли – можеш да се наслаждаваш на всяка минута от нея...

Разбирай... разбирай хората... разбери, че някои те обичат, но не могат да го изразят по начина, по който ти предпочиташ...

Не се страхувай да имаш сърце, да харесваш хората, да обичаш хората и да си щастлив, тъжен, разорен... просто не използвай сърцето си като хранилище за омраза... то е създадено да съхранява любов и щастие... другите чувства влизат в кръвта ти, докато ги изгониш от там...

Не очаквай много от хората... още по-добре, не очаквай нищо... просто остави нещата да се случват и се радвай на изненадите...

научи се как да накараш хората да се смеят...

Научи се да разбираш и обичаш семейството си... ти не си нищо друго, освен конкретизация на тяхната любов и мечти... Това не е ли голяма чест? Родителите ти са прекарали месеци или години, като само са си мислели за теб, и са се опитвали всичко да е наред за теб... Бъди благодарен и ги направи щастливи, като просто си щастлив и се държиш мило с тях...

Внимавай със сърцата на другите... уважавай чувствата им и ще ги накараш да се чувстват по-щастливи!

Щастието е дар, което се увеличава, ако го споделиш... вместо да го запазиш за себе си, го сподели с другите...

Бъди целеустремен и живей за мечтите си...

Танцувай – танцувай и пей много... не бъди дървена глава, слушай музика, която те кара да танцуваш и да танцуваш... танците са дар за човечеството... дар да забравиш различията и да бъдеш щастлив с прекрасна физическа дейност... танцуването освобождава ендорфините... танцуването те прави по-щастлив и по-здрав... слушай музика, която те кара да танцуваш!

направи усилие да имаш истински приятели и да бъдеш приятел... приятелите ще те научат как да бъдеш търпелив...

Усмихвай се – усмивката привлича хората както красивото цвете привлича пчелите... Усмивката идва от душата...

Слушай хората... понякога те просто искат да бъдат разбрани...

Прегръщай – прегръщай хората...

Целувай – целувай хората по бузата, когато са ти приятели, а когато ги обичаш, ги целувай по устните... покажи любовта си без думи...

какво да кажа ...може би само едно...изтрих някой неща оставих само най важните ...това е моята библия 
« Последна редакция: 2008-04-17, 11:46 от tech_noir »

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Щастие
« Отговор #4 -: 2005-06-16, 09:58 »
Да бъдеш щастлив в тоя гаден и напечен свят е нищо повече от грешно, това значи, че си със затворени очи за много неща! По-добре да си нещастен, но реалист, отколкото да си с усмивка на лицето и да не виждаш какво се случва около теб!

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1320
    • Профил
Щастие
« Отговор #5 -: 2005-06-16, 21:51 »
Тва отвсякъде си е верно!  Поздравления, страшно ми хареса  

egoist

• Гост
Щастие
« Отговор #6 -: 2005-06-21, 18:02 »
Цитат
Да бъдеш щастлив в тоя гаден и напечен свят е нищо повече от грешно, това значи, че си със затворени очи за много неща! По-добре да си нещастен, но реалист, отколкото да си с усмивка на лицето и да не виждаш какво се случва около теб!

Вие си стойте нещастни...и реалисти...
Аз ще съм щастлива реалистка!!!
Погледни залеза...или изгрева!
Как да не се почувствам щастлива...!?
Денят идва изпълнен с нови предизвикателства...
Това твоето не е реализъм ,а чист Песимизъм!!!

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Щастие
« Отговор #7 -: 2005-06-22, 10:09 »
Цитат
Вие си стойте нещастни...и реалисти...
Аз ще съм щастлива реалистка!!!
Погледни залеза...или изгрева!
Как да не се почувствам щастлива...!?
Денят идва изпълнен с нови предизвикателства...
Това твоето не е реализъм ,а чист Песимизъм!!!
Като погледна изгрева и се сещам, че е време за работа... залеза не мога да го гледам, щото вече спя като заклан от цял ден бачкане! Ако остана буден, след като изгледам залеза ще си пусна новините и ще чуя колко деца в Африка са умряли от епидемия или колко старци в България са умряли от глад!
Как да се почувствам щастлив?!!?
Нови предизвикателства.. може би! Ако има време, ама познай- време няма! За нищо няма време! Една връзка сериозна не мога да завържа, щото трябва да работя и да си вадя парите за хляба! Щото докато ти си седиш вкъщи и се чудиш кво да сготвиш, аз търча като разпран, за да има какво да ям  Усещаш ли сега кое е реализъм?!?

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7020
  • интернет лумпен
    • Профил
Щастие
« Отговор #8 -: 2005-06-22, 10:16 »
Преди ми се случваше да зацикля за цяла нощ в офиса. И точно когато вече съм готов и толкова изтощен и скофтен че се чудя дали да не се хвърля от прозореца за по-бързо, си тръгвам. Лятна утрин. Тръгват първите трамваи. Мият Графа а слънцето още не е докоснало сградите, а само покривите. Наоколо е някакво спокойно, свежо и идилично... Такива моменти ми стигаха за да имия умората, пиейки поредното кафе и пушейки поредната цигара се чувствах...ами щастлив че и този път не съм избрал прозореца.
« Последна редакция: 2005-06-22, 10:17 от tech_noir »

egoist

• Гост
Щастие
« Отговор #9 -: 2005-06-22, 20:25 »
Цитат
Нови предизвикателства.. може би! Ако има време, ама познай- време няма! За нищо няма време! Една връзка сериозна не мога да завържа, щото трябва да работя и да си вадя парите за хляба! Щото докато ти си седиш вкъщи и се чудиш кво да сготвиш, аз търча като разпран, за да има какво да ям  Усещаш ли сега кое е реализъм?!?

Седя си в къщи и се чудя к'во да сготвя!?
Покрай готвенето знаеш ли колко много неща върша?
Провеждам минимун 10 телефонни разговора,някои продължаващи по 30-40 мин. и всичко е свързано с работа!
Знаеш ли повечето колко са досадни!?
Или колко отговорни задачки ми се дават?
Намирам време да изчистя!
Намирам време и за някоя 3-часова опашка в НОИ...(или друга институция).
Намирам време и да чатя.
Намирам време и за по бира с някой друг френд.
Намирам време и да обърна внимание на приятеля си..
Намирам време и за изгрева,и за залеза...
Защото,ако не намирам ще съм като теб!

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Щастие
« Отговор #10 -: 2005-07-08, 19:58 »
Еее да, живота си е тва, което си го направиш... ам асе ограничаваш до твоя жовот  Малко егоистично, но практично, наистина... Просто.. не знам, може би човек трябва да е в гхоляма степен егоист, за да е щастлив. Аз ако съм щастлив за себе си, ще започна да се опитвам да направя щастлив и някой друг, и когато разбера, че не мога, ставам пак нещастен... От опит говоря, да не си помислите че си говоря колкото да не заспя сега

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Щастие
« Отговор #11 -: 2005-07-10, 19:32 »
Абе не е толкова трудно!Като си уредиш твоя живот,правиш и чуждия такъв.Ако не можеш,то вината няма да е твоя,тя ще си бъде лично негова,след като не е поел помощта ти!Тогава го заебаваш и помагаш на следващия човек.Аз за сега се справям,няколко човека съм научила да бъдат щастливи....и ще продължавам да го правя  Тогава ти самия ставаш още по-щастлив. И наистина реалист е различно от песимист,моля не бъркайте нещата.

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Щастие
« Отговор #12 -: 2005-07-10, 21:55 »
Аз не съм казала такова нещо.Казах след като уредиш твоя живот....Ако всеки действаше така може би света щеше да е по-добър.За жалост човешката природа е такава,че след като има достатъчно щастие, за да може да живее добре се мъчи за още,вместо да помага и да дава малко на другите.Лично аз,мисля че ти знаеш(и повечето хора тук), съм *почти* постоянно щастлива и усмихната и т.н. и след като аз съм така аз давам голяма част от енергията си,за да накарам и другите да се усмихват  Това имах предвид....

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Щастие
« Отговор #13 -: 2005-07-12, 02:25 »
Малко сме,но сме ценни.За това ако познавате такива хора,сещайте се да ги оцените и тях.Все пак и те имат нужда от едно благодаря понякога

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Щастие
« Отговор #14 -: 2005-07-15, 01:10 »
Хахах,на мен май няма защо ...но ако е за мен 10х
« Последна редакция: 2005-07-15, 01:10 от Julia »

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
Щастие
« Отговор #15 -: 2005-07-17, 18:12 »
много е вярно  
  тея неща най-много ме изкефиха

Някои хора съществуват, други оцеляват, а трети живеят...

И някои от тях биват запомнени завинаги... те маркират живота на хората и местата, през които минават, по начин, при спомена за който всеки се усмихва... а това е безценно... заради това живеем...

Бъди като комета, която осветява всичко по пътя си, за да изчезне и да отиде да осветява и други места... и като всички комети, някой ден ще се върнеш и красотата на твоето сияние вече ще е легенда
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Diva Orxideia

• Гост
Щастие
« Отговор #16 -: 2005-09-12, 19:41 »
Давай на хората повече от това, което те искат, и го прави с цялото си сърце.
Помни любимите си стихове.
Не вярвай на всичко, което чуваш, не изхарчвай всичко, което имаш и недей да спиш толкова дълго, колкото ти се иска.
Когато и да кажеш “обичам те” – наистина го мисли. [br
 /]Винаги когато казваш “Съжалявам” – гледай човека право в очите.
Вярвай на любовта от пръв поглед.
Никога не игнорирай нечии мечти.
Обичай дълбоко и страстно. Може да бъдеш наранен, но това е единственият начин да изживееш живота си пълноценно.
Бори се с всичко, с което не си съгласен по един чист начин, не обиждай.
Никога не съди за човека по роднините му.
Говори бавно, но мисли бързо.
Когато някой те пита нещо, което ти не искаш да отговориш, усмихни се и го попитай: “защо искаш да знаеш?”
Помни, че дълбоката (силната) любов и великите постижения са онези, които понасят най-голям риск.
Обади се на майка си. Ако не можеш, поне мисли за нея.
Кажи “наздраве”, когато някой кихне.
Ако се случи да загубиш – помни урока, който си получил!
(Непреводимо еднозначно в български вариант, но смисъла е: Помни 3 “ R ” ( от първите букви на – Respect and Responsible):
уважавай себе си,
уважавай другите,
поемай отговорност за всички свои действия.
Не позволявай един малък спор да разруши едно голямо приятелство.
Винаги, когато забележиш, че си направил грешка, направи всичко необходимо, за да я поправиш. Веднага.
Усмихвай се винаги, когато вдигаш слушалката на телефона, позвъняващият ще я усети.
Ожени се (омъжи се) за човек, с когото обичаш да си говориш, когато остарееш, воденето на разговорите ще бъде едно от най-хубавите качества, които можеш да откриеш у някого.
Прекарай известно сам.
Приемай промените, но не отхвърляй (отричай) собствените си ценности.
Помни, че понякога мълчанието е най-добрият отговор.
Чети повече книги и гледай по-малко телевизия (определено звучи анатемосващо като препоръка към кабелен оператор! : o )
Води един добър и честен живот. Така, когато остарееш и си спомняш миналото, ще видиш как можеш да изпиташ отново удоволствие от всичко това още веднъж.
Добрата атмосфера у дома е много важна.
Направи всичко, което е възможно, за да запазиш домът си мирен и хармоничен (задружен).
Ако имаш спор, кавга с някой близък – опитай се да решиш само настоящият проблем.
Не живей в миналото!
Чети между редовете.
Сподели знанията си. Това е начин да постигнеш безсмъртие.
Бъди внимателен (отнасяй се благородно) към планетата...
Не задръствай (замърсявай) майката природа.
Занимавай се само с твоите неща (демек, не се меси в работите на другите).
Поне веднъж годишно посещавай място, на което никога преди това не си бил.
Ако спечелиш много пари, направи някакво дарение приживе. Това е най-голямата награда, която съдбата може да ти даде.
Помни, че понякога зад постиженията се крие и късмет.
Научи добре правилата на живота, така ще знаеш как най-подходящо можеш да ги нарушиш.
Помни, че най-силната връзка (взаимно отношение) е тази, при която любовта един за друг значи повече отколкото необходимостта да бъдете заедно.
Прецени нивото на успеха си по това, от какво си се отказал за да постигнеш този успех.
Приеми любовта и готвенето с абсолютна отговорност (себеотдаване), не очаквай твърде много за отплата.

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Щастие
« Отговор #17 -: 2005-09-12, 20:07 »
Цитат
Сутрин отдели време да се протегнеш, да подушиш свежия въздух навън и да погледаш изгрева... Почувствай как топлината му влиза в теб и как свежият въздух те изпълва с енергия... ако не можеш да разбереш тази красота, моля те, направи ми една услуга и спри да четеш...
... Аз спрях до тука..   
« Последна редакция: 2008-04-17, 11:47 от tech_noir »
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен Immortality_

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 276
    • Профил
    • http://spaces.msn.com/members/lastbreathbeforethedawn
Щастие
« Отговор #18 -: 2005-09-12, 21:19 »
така...аз съм с металчо и с МuТаКа...

не че съм песимистка... нито душевно болна... (така съм изглеждала :unsure: )...
обаче, ако няма на какво да се зарадваш- ЗАЩО по дяволите трябва да се хиля като малоумна на птичките, цветенцата... това за мен е чисто материално и мисля, че е по-добре да ревеш, когато ти се реве... и да се радваш само на нещата, които си заслужават...
просто не върви да си цял ден щастлив... да си подсвиркваш... много от тези хора не ценят после истински важните моменти и наистина са СЛЕПИ

по-добре циничен, отколкото заблуден, живеейки в някакъв измислен розов cвяT...
 :vinsent:
« Последна редакция: 2005-09-12, 21:20 от Immortality_ »
Que no me da la gana pasar media vida buscando esta droga que tal vez no exista !!!

rock_ur_body

• Гост
Щастие
« Отговор #19 -: 2005-09-12, 21:40 »
cпоред мен трябва човек да е около 70% реалист и към 30% оптимист.за реазлизмът е ясно защо е нужен - за да не останеш прекалено разочарован когато паднеш от високо но за оптимизмът...според лични наблюдения повече са преуспелите оптимисти отколкото преуспелите песимисти. причината е в това че когато един оптмист види някаква малка възможност той се опитва да я развие и да направи нещо хубаво от нея докато песимистът обикновено решава че е прекалено нищожна и че не си струва защото както винаги всичко ще се провали.реалистът в случая е най на сметка защото той би
 преценил нещата според фактите които са му предоставени  нека поясня че говоря като цяло..не казвам че един песимист не може да има нито капка оптимизъм в себе си.аз лично не бих искала да си представям дори животът си ако бях главно черногледа...
« Последна редакция: 2005-09-12, 21:42 от rock_ur_body »

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1684
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
    • http://www.myspace.com/kpatyhka
Щастие
« Отговор #20 -: 2007-05-13, 12:47 »
Първия пост ми напълни душата и постовете на Яна и на Орхидеята... Хора, трябва да се раздваме на тоя живот, защото може би е единственото, което наистина притежаваме и може би няма да имаме втора възможност! Щастието не идва само! Всеки сам си го гради и ако ен се разваш на малките неща как въобще ще усетиш останалото... ако нямаше лошо моменти как щяхме да различаваме добрите?
Бъдете реалисти, но аз искам да съм щастлива реалистка, както каза Яна
Ще се превърна в пепел и от пепел ще се възродя...

Неактивен wild-girl

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 727
  • Her Infernal Majesty
    • Профил
Щастие
« Отговор #21 -: 2007-06-16, 13:17 »
Цитат на: MuTaKa
Цитат
... Аз спрях до тука..   

Аз също....
« Последна редакция: 2008-04-17, 11:47 от tech_noir »
Неподходящия мъж е като булченска рокля- знаеш, че не е твоята , но това не ти пречи да я пробваш...

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7020
  • интернет лумпен
    • Профил
Отговор на: Щастие
« Отговор #22 -: 2008-04-17, 11:49 »
Цитат на: MuTaKa
Цитат
... Аз спрях до тука..   
Аз също....

И аз. Отсреща строят няколко големи бизнескомплекса. Едновременно. Като отвориш прозореца обикновено е трудно да чуеш какво казва друг човек до тебе. Включително нощем.

Ми хич не ми стана свежо.