Автор Тема: Шамар Или Обида?  (Прочетена 15431 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен LORD VADER

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 97
    • Профил
Шамар Или Обида?
« Отговор #30 -: 2007-03-30, 21:56 »
Ако е от близък човек еднакво ще ме заболят и двете. Разликата е само че едното е физическа боолка и трае много по-малко.
ONCE MORE THE SITH WILL RULE THE GALAXY, AND WE SHALL HAVE PEACE...

Неактивен galissea

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 20
    • Профил
    • http://
Шамар Или Обида?
« Отговор #31 -: 2007-04-01, 19:15 »
Нито едното! За мен и двете са равносилни - дали ще те ударят или само ще те обидят, все тая. Аз лично бих избрала обидата, защото за шамар не прощавам. Който е посегнал веднъж, може да го направи и втори път, а като му стане навик... Въпреки че наистина, обидата причинява много повече болка от един прост акт на насилие, какъвто е шамара, но я предпочитам пред това да изгубя доверието си в някой, само щото си е изпуснал нервите.
It seems what's left of my human side
Is slowly changing ... in me
Oh no, there is no turning back now
You've woken up the demon ... in me

Неактивен Greedy

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 41
    • Профил
Шамар Или Обида?
« Отговор #32 -: 2007-04-03, 23:11 »
Няма нещо по-болезнено от нещо казано от близък човек. Случвало ми се и чувството е неповторимо, за жалост в лошия смисъл...
Иначе ако въпроса беше: "Кое предпочитате..." Определено бих предпочел шамар!

Неактивен _Vivisection_

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 71
    • Профил
Шамар Или Обида?
« Отговор #33 -: 2007-04-05, 17:35 »
Зависи. Ударът е обиден също толкова, колкото и обидата, защото показва неуважение към мен като жена.

Неактивен Greedy

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 41
    • Профил
Шамар Или Обида?
« Отговор #34 -: 2007-04-05, 17:47 »
Бе нали знаете, бой и е..не не се връщат, така че...

Неактивен Franky

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 69
    • Профил
    • http://www.necrony.wordpress.com
Шамар Или Обида?
« Отговор #35 -: 2007-04-07, 15:20 »
ако те обидят можеш да им върнеш с обида, ако те шамаросат, можеш и ти да ги шамаросаш... ама ако те удари тока не можеш му го върнеш.. така че - не бъркайте деца в контакта, и ланаджий, внимавайте с кабелите по стълбовете  
When you want it
It goes away too fast
Times u hate it
It always seems to last
But just remember when you think you're free
The crack inside your F**king heart is me.
[/size]
Моят блог
М

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 643
    • Профил
    • http://www.vatican.com
Шамар Или Обида?
« Отговор #36 -: 2007-05-08, 22:27 »
Цитат на: wild-girl
Цитат на: Greedy
Бе нали знаете, бой и е..не не се връщат, така че...

Да...ама нали знаеш ..."Казана дума,хвърлен камък".... толкова много пъти съм предппчитала да ме ударят вместо да ми говорят...  Просто защото няма по-силен удар от удара причинен с думите...физическата болка се преживява...но казаното не се забравя...
Това как съм го пропуснал!    
Ударът с думи не винаги е такъв, какъвто е изказан. Думите са слабо изразяване на нашите емоции.
А забравянето е присъщо само на животните. Забравящият човек е щастлив. Този, който умее да ЗАБРАВЯ ЛОШОТО е щастлив.
Искам пак 100 слънца от душата изгрели да стоплят теб, макар залязващи в мен! Не искам спомени, жълти и неми, пропити от лудост, че пак не бил съм близо до теб!

Неактивен chefo

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 52
    • Профил
    • http://myspace.com/chefo1989
Шамар Или Обида?
« Отговор #37 -: 2007-05-13, 13:58 »
ООо тука предполагам че няма 2 мнения по въпроса че обидата тежи доста повече от един шамар или дори един бой боя се забравя много лесно. Имаше една приказка навремето когато бях малак майка ми я разказваше често. За един дървар където спасил живота на една мечка и се сприятелили.Накрая един ден нещо се скарали и Дърваря я обидил.Мечката го помолила обаче да я удари с брадвата по главата и да се върне след няколко години да говорят пак. Така и станало Дърваря и счупил главата с брадвата и си тръгнал.След няколко години отишал пак в гората. Срещнал старата си приятелка и тя му казала "видя ли дърварьо раната на главата ми зарастна ,но раната от обидата ти още ми седи в сърцето" .
Така ,че мисля че това аргументира отговора ми :Р

Неактивен wild-girl

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 727
  • Her Infernal Majesty
    • Профил
Шамар Или Обида?
« Отговор #38 -: 2007-06-14, 22:36 »
Попринцип винаги съм предпочитала физическата пред "душеваната" болка....ако мога да избирам...винаги бих избрала шамара...защото ще ме заболи...но ще ми мине...докато думите се забиват много дълбоко и се помнят винаги...
Неподходящия мъж е като булченска рокля- знаеш, че не е твоята , но това не ти пречи да я пробваш...

Неактивен Alexi$

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 457
    • Профил
Шамар Или Обида?
« Отговор #39 -: 2007-06-26, 21:18 »
предпочитам шамар

Неактивен Alexi$

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 457
    • Профил
Шамар Или Обида?
« Отговор #40 -: 2007-06-29, 12:26 »
Цитат на: Mia
Цитат на: Gothikka
~Добре де,а шамара не е ли също един вид обида?Няма ли и вътрешно да ти е кофти,ако някой те зашлеви   Да,верно физическата болка бързо ще отмине,но пак си остава и някаква вътрешна...е,така... шот е яко да те боли сичко...  

За мъжете не знам, обаче вие жени, които сте писали толкова убедително, че предпочитате "физическата болка", 'щото по-бързо се забравяла, я си представете, че сте омъжени от 2/3/5/10, колкото си искате години и "близкия човек" ви забие един?! И вие к'во: " Аааа, няма проблем, важното е, че НИКОГА не ме е обиждал."

Съгласен съм с Mia,та нали ако те зашлеви човекът с когото имаш брак от еди си колко години,и ти си мълчиш ше почне за най-малкото нещо да ти зашлевява ей тъй по един,после по два и накрая ше ходиш с посинени очи!

Неактивен Elly

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1229
  • twisted trophy hunter
    • Профил
    • http://www.myspace.com/halfheartedd_
Шамар Или Обида?
« Отговор #41 -: 2007-06-29, 19:01 »
Цитат на: Mia
Цитат на: ^^Alexis^^
Съгласен съм с Mia,та нали ако те зашлеви човекът с когото имаш брак от еди си колко години,и ти си мълчиш ше почне за най-малкото нещо да ти зашлевява ей тъй по един,после по два и накрая ше ходиш с посинени очи!
Ма то единомислие ли бе да се опише?!
Не, сериозно сега, представете си ситуация, в която по-силен от вас ви шибне един... Няма как да се защитите, още по-малко да отвърнете. И ще си останете набити и с накърнено достойнство. НапраО 2 в 1, 'щото заАр нЕма в тая ситуация.

Абе да ти кажа си зависи  Е да ще ми накърнят егото  Тва за мене си е равно на смърт... Ама примерно я си представи... Един наистина важен човек за теб за който би дал всичко е така с няколко думи те нарани и се оказва, че той изобщо не държи на тебе... Почваш да се чувстваш като боклук ! Но тук говорим ако хората са ти близки... Ако човек за който не ми дреме ме обиди няма да му обърна внимание и най-много да изеде една псувня
Удряли са ме... Много пъти... Както и са ме наранявали... Ми да ти кажа предпочитам 352595238953858523853859322835 пъти повече да ям  пердах  
Винаги съм предпочитала физическата пред  душевната болка  

Но мнението си е ваше ... Аз си казах моето  ^^

UndeRoaTh`

• Гост
Отговор на: Шамар Или Обида?
« Отговор #42 -: 2007-10-06, 21:28 »
По-скоро бих избрал обида, защото обидата не се забравя толкова лесно за тфа ви препорачвам да псувате наред  ;D

Неактивен poison

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 586
  • Freak on a Leash
    • Профил
« Отговор #43 -: 2007-10-18, 15:18 »
По-скоро бих избрал обида, защото обидата не се забравя толкова лесно за тфа ви препорачвам да псувате наред  ;D
Нещо нищо не разбрах. ???

А сега по темата.Разбира се,предпочитам шамара.Не са ме удряли много.Всъщност само майка ми  ме е удряла преди доста време.Когато сме се карали тя ми казва нещо от сорта на "Как ще ти ударя един шамар" и не го прави.А аз винаги съм го предпочитала пред това да ме нагруги.Както и по принцип винаги съм искала някой да не удари пред това да ме обиди.
Some of them want to use you.
Some of them want to get used by you.
Some of them want to abuse you.
Some of them want to be abused.

egoist

• Гост
« Отговор #44 -: 2007-10-18, 15:28 »
И двете са си е*ати шита.  :-X

egoist

• Гост
« Отговор #45 -: 2007-10-18, 21:17 »
Тука си е*ало майката! Пълно с мазохисти!
Змийче, аз имах едно гадже дето ме пердашеше... (и аз не се давах, но т'ва не значи, че всичко е било ОК!)
Аре нема нужда, но щом смятате, че е по-добре да ви млатят - ваша воля.
Обидата е същата гадост. Направо ми се дорева като мъжът ми веднъж ме нарече "тъпанарка" (т'ва бяхме гаджета още).
Егати - ни шамар, ни обида!!!

Неактивен poison

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Freak on a Leash
    • Профил
« Отговор #46 -: 2007-10-18, 22:59 »
Не бих предпочела да ме млатят,но за моя пост имах предвид един шамар или два,а не някакво пребиване. :o :-X

egoist

• Гост
« Отговор #47 -: 2007-10-19, 09:46 »
Пойзън, шамар от ЛЮБИМИЯТ ЧОВЕК е все едно да те е минал влак! Толкова много боли ... в сърцето!!! :(

Неактивен Zago

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1184
  • Простак - чревоугодник
    • Профил
« Отговор #48 -: 2007-10-19, 10:34 »
Няма нищо по-унизително от физическото посегателство. Думата, макар и хвърлен камък, си е дума. Следи не оставя, не кърви, а до болката... Е, болка винаги има. Номерът е да не се стига до там.
Life is chaos, chaos is life.
Control is an illusion.
Only thing You can control are Your own intentions.
If You start with good intention, You have better chances ending up with good.

Неактивен poison

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Freak on a Leash
    • Профил
« Отговор #49 -: 2007-10-19, 14:26 »
Пойзън, шамар от ЛЮБИМИЯТ ЧОВЕК е все едно да те е минал влак! Толкова много боли ... в сърцето!!! :(
Съгласно съм,но и обида от любим човек е също толкова болезнено.Не мога да ги сложа тези две неща на кантар.

egoist

• Гост
« Отговор #50 -: 2007-10-19, 18:25 »
Така де! И аз съм на т'ва мнение: и двете са егати шита!  ???

Неактивен DeVilKisS

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 555
  • Fight Of Your Life!
    • Профил
« Отговор #51 -: 2007-10-19, 18:28 »
По-гадно е обидата от шамара.Много по-трудно аз бих я забравила(обидата)
'Cause all these things we do it don't matter when I'm coming home to you.I reach toward the sky I've said my goodbyes.My heard'salways with YOU now.

egoist

• Гост
« Отговор #52 -: 2007-10-19, 18:29 »
По-гадно е обидата от шамара.Много по-трудно аз бих я забравила(обидата)
Ъъъъъ... А шамарил ли те е "любимия"?

Неактивен DeVilKisS

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Fight Of Your Life!
    • Профил
« Отговор #53 -: 2007-10-19, 18:36 »
Не съм садо-мазо, но предпочитам да ме наранят физически от колкото да ме унижават.
'Cause all these things we do it don't matter when I'm coming home to you.I reach toward the sky I've said my goodbyes.My heard'salways with YOU now.

egoist

• Гост
« Отговор #54 -: 2007-10-19, 18:44 »
Не ти го пожелавам, но ако някога ти се случи се съмнявам, че ще си толкова категорична в мнението си ...

Неактивен DeVilKisS

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Fight Of Your Life!
    • Профил
« Отговор #55 -: 2007-10-19, 18:50 »
Може и да си права не мога никога да съм категорична по този въпрос,но така предполагам.

Неактивен Stardust

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1094
  • I believe in fairies... I do, I do...
    • Профил
    • http://www.myspace.com/unlock_your_imagination
« Отговор #56 -: 2007-10-19, 19:27 »
Сега се замислих, че май доста по - унижена ще се чувствам ако любимия пред много хора и то познати ми набие шамар...
Inside all of us there si hope...

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #57 -: 2007-10-19, 19:29 »
Сега се замислих, че май доста по - унижена ще се чувствам ако любимия пред много хора и то познати ми набие шамар...
А ако ти каже: "Е*и си майката, к*рво смотана" примерно?
Caralho Voador

Неактивен Stardust

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1094
  • I believe in fairies... I do, I do...
    • Профил
    • http://www.myspace.com/unlock_your_imagination
« Отговор #58 -: 2007-10-19, 19:32 »
И аз ще го наругая и ще си тръгна... поне има начин да му отговора. А ако ми набие шамар... само ще си тръгна хипер унизена...
« Последна редакция: 2007-10-19, 20:07 от Sensimilla »
Inside all of us there si hope...

egoist

• Гост
« Отговор #59 -: 2007-10-19, 20:01 »
Не е нужно да е публично. И "на саме" се получава същият ефект.