Автор Тема: Програма,с която говориш с дом.тел и то напълно безплатно  (Прочетена 2398 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен DaReDeViL

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 342
    • Профил
КАЗВАЙТЕ КАК СТЕ СЕ РЕГИСТИРАЛИ ТУК! ЗА ОБЩА ИЗГОДА Е!

Ако говорите със стационарни (домашни) телефони или най-просто казано абонати на БТК е безплатно!

VoipDiscount

Поредната програма от типа на voipbuster,voipstund за Интернет телефония. Предлага безплатни (regular landline) телефонни разговори за над 50 държави в това число и България. Новото тук е че ако аднеш 1 приятел в contact листа си ти дава 1 евро кредит + 7 дневен период през които може да правиш неограничени обаждания със страните за които това е фрее (демек отпада прекъсването на 1 мин. което го имаше в voipbuster,voipstund и подобните).Така че предлагам в тази тема да си даваме акaунтите и да се адваме взаимно така ще имаме изгода всички!!!!!!

Лиценз: Freeware
Официална страница: www.voipdiscount.com
Download: voipdiscount (1.60 MB)

Как да набирате:

Избирате Dial -> примерно ако моя тел е 02/ 22 22 22 ще трябва да набереш 003592/22 22 22

Ако GSM-a ми е 0899 88 88 88 ще трябва да наберете 00359899 88 88 88

и набирането започва

Копирано от http://kaldata.com

Нека всеки който се е регистрирал в програмата да напише своя ник,кредита ви се увличава като добавяте абонати.

Аз съм се регистрирал там с ник : awkward_silence

veliana

• Гост
velianaa mi e imeto w programata Just Voip .. molq namerete me ! Mersi predvaritelno

Неактивен delfin13

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
    • seo
Много полезна статия