Автор Тема: Vip Brother  (Прочетена 8384 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Eva

• Гост
Vip Brother
« -: 2006-03-19, 22:37 »
Е тва е ..некво много странно такова...тука дим дуков митьо пищова половин планета...и нз кой още ....абе ей ся го гледах за пръв път и направо...откачих съвсем сериозно не знам кво ми е е ей така...не знам кво да си мисля ...че е психо експеримент или че неква нова раса ще излезе от там нямам си на идея....но май некво ми е забавно и ме кефи...вие кво мислите?

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
Vip Brother
« Отговор #1 -: 2006-03-19, 22:41 »
Пахахахаха тва ми действа по-разтоварващо от Къци!        Сичката простотия на България събрана на 1 място и то - С ВСЕНАРОДНО ГЛАСУВАНЕ!!! ИЗПРОСТЯ ТАЯ ДЪРЖАВА ЕЙЙЙЙ!!! БУЛГАР БУЛГАР!!!      

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1320
    • Профил
Vip Brother
« Отговор #2 -: 2006-03-20, 00:31 »
Доре бе, аз ли съм единствения кретен, който не е гледал никога вип брАДЪр и не се чувства ощетен?!?!?! Аз даже не знам кво представлява и не ми и пука фе!  

Eva

• Гост
Vip Brother
« Отговор #3 -: 2006-03-20, 00:46 »
абе лили пробвай го е така...според мене е яко е психо експеримент мноооооооо ме кефи подмолната идея криеща се зад обектива....много искам да я разгадая...

Lucifer

• Гост
Vip Brother
« Отговор #4 -: 2006-03-20, 00:47 »
Ставаме двама кретени  
Не знам къв трябва да е човек за да си загуби времето с тия простотии.
Въпроса е че простаците освен че си губят времете си дават и кинтите за sms-и

Eva

• Гост
Vip Brother
« Отговор #5 -: 2006-03-20, 01:36 »
аз имам чувството че се играе от некви зли близнаци на участниците и те са вътре некви клонинги и не са истинските всъшност .... и всеки манипулира своя клонинг и в един момент те ще окажат съпротива на управлението и ще настане неква анархия и всички ще се взривят ...е некво такова ....и тва е психо теста, дали клонингите са хора или са пряко свързани с прототипите си по телепатичен път!

е къде е истината!????????????????????????????????!!!!!!!!!

иначе да тъпо е да се гласува за хора които дори не са хора и аз не ща да гласувам за клонинги ебати мнооо ясно!
« Последна редакция: 2006-03-20, 01:36 от Eva »

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7020
  • интернет лумпен
    • Профил
Vip Brother
« Отговор #6 -: 2006-03-20, 01:39 »
Цитат на: Lucifer
Въпроса е че простаците освен че си губят времете си дават и кинтите за sms-и
Нормално... защо да си гледаш стадо овце, ако не му стрижеш вълната?

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1108
  • ?????????? ??????
    • Профил
    • http://mario.youaremighty.com/
Vip Brother
« Отговор #7 -: 2006-03-20, 04:17 »
Цитат на: tech_noir
Защото се интересуваш от психологическа гледна точка, правиш проучвания и ти е свързано с работата.
Signature.

Неактивен SkASk8CkbpT

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 113
    • Профил
Vip Brother
« Отговор #8 -: 2006-03-20, 09:38 »
Тея брадар простотийки са за овцете...
Ska-Jazz-Funk all the way!

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7020
  • интернет лумпен
    • Профил
Vip Brother
« Отговор #9 -: 2006-03-20, 16:50 »
Цитат на: NoFeaRInc
Цитат на: tech_noir
Защото се интересуваш от психологическа гледна точка, правиш проучвания и ти е свързано с работата.
Мерси, стигат ми синопсите. Това не го издържам повече от 4-5 минути макто ми набута някой записи.

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Vip Brother
« Отговор #10 -: 2006-03-24, 11:40 »
Цитат на: NoFeaRInc
Лелелее... как може да се интересуваш от психологическа гледна точка от психически нестабилни хора.. и е свързано с работата ти... да не работиш в някой център по наркомания    

Шегувам се.. не се обиждай... може би се интересуваш от психологическа гледна точка не от тия маймуняци вътре, а от тия дето ги гледат. Ма тя е ясна работата... затворили са вътре 12 маймуни (като в едноименния филм с Брус Уйлис, а?), те откачат, а пък други 7-8 милиона маймуни откачат само докато ги гледат. Е немом аз, немом... немом го рАзбера тоа свет...

Чудя се що за човек тряа да си да се съгласиш да те затворат в тая къща.. тряа да си със смачката психика, при положение че си видял как се гаврат в предишните издания, да се навиеш да влезеш. С некви недомислени обяснения "миии.. аз мисля че мога да покажа, че бих могла да науча нещо за себе си.. и хоратааа които ме гледат да разберат какви сме всъщност, защотооо това е важно за мен и зааа хората, които са мои фенове.. тее трябва да имат в предвид и да ме харесват, акоо.... блаблаблабла"... ИЗРУДИИИ!!!!
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

egoist

• Гост
Vip Brother
« Отговор #11 -: 2006-03-24, 19:37 »
Що бе!?  
Аз много се смея, докато ги гледам!!!
Скоро не се сещам по друг повод да съм се смяла така от сърце, както се смях вчера ...
Гледах "късният" Вип Брадър ...

Неактивен SkASk8CkbpT

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 113
    • Профил
Vip Brother
« Отговор #12 -: 2006-03-24, 22:38 »
Сори за тежката констатация, обаче е проява на простотия да се смееш на простотий... макар че аз съм в друга крайност, където почти сичко ме отегчава до смърт =/ Но все пак съм се смял на Генкста филми и тн. пройзводни, така че и аз съм прост  
Ska-Jazz-Funk all the way!

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1108
  • ?????????? ??????
    • Профил
    • http://mario.youaremighty.com/
Vip Brother
« Отговор #13 -: 2006-03-24, 23:44 »
Цитат на: MuTaKa
Лелелее... как може да се интересуваш от психологическа гледна точка от психически нестабилни хора.. и е свързано с работата ти... да не работиш в някой център по наркомания    
Да, интересува ме... От 4- годишен ме вълнуват взаимоотношенията между хората (да, всеки се интересува от тях от гледна точка на обществения живот, но на мен просто ми бяха интересни и обръщах внимание на контактите на всички около мен- знам ли, може да се дължи и на това, че родителите ми са разведени), сега просто ми е любопитно как реагират хората в някои ситуации. Струва ми се, че реакциите на българина са нещо като частен случай на човешката реакция - особено простотията, но все пак проявявам интерес към това. Който поне малко се е интересувал от Big Brother 2, бил съм в подобна ситуация на популярната тройка (Миро, Мариян и Елена) и не можеш да си представиш как се чувствах като гледах решенията на марионетките в къщата.

Чудя се що за човек тряа да си да се съгласиш да те затворат в тая къща.. тряа да си със смачката психика, при положение че си видял как се гаврат в предишните издания, да се навиеш да влезеш.
Тук си прав. По принцип наистина бих влезнал в Къщата само като кадър от "Star Academy", но комерсиализмът в Big/Vip brother прекрачва всякакви граници и опорочава идеята. Дебилите от Ендемол са готови да разбият семейство, да оронят детска психика, да опозорят публично всеки, стига зрителите да гледат сеир.
Signature.

egoist

• Гост
Vip Brother
« Отговор #14 -: 2006-03-24, 23:50 »
Цитат
Сори за тежката констатация, обаче...
Забелязвам, че си прост.
С това "й", което слагаш, където ти падне...Нищо лично-просто констатирам.
Ми простачка съм си!
Смея си се и не се ограничавам само с "гангста" филми...
Разнообразявам с "Биги" или така познатото ни "Биг Брадър".
Не си мисли, че стоя пред телевизора и с нетърпение очаквам появата "му"...Свекърва ми всичко ми разказва, без да питам.Гледала съм някоя и друга "късна емисия" и ме кефЪт...
Просто се забавлявам.
Хайде сега си пийни един "Спрайт", но да знаеш, че по-умен от него няма да станеш!Той само утолява жаждата!!!
« Последна редакция: 2016-08-14, 10:48 от tech_noir »

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
Vip Brother
« Отговор #15 -: 2006-03-24, 23:56 »
Интересно ми е.Да,има много простащини,но можем да научим нещо ново.Примерно да се учим от техните грешки,да видим отстрани как изглежда даден човек,поставен в различна ситуация,да видим как ние евентуално бихме изглеждали в чуждите очи,да ги покритикуваме даже,за да си дадем накрая самооценка ,да помислим как ние бихме реагирали на тяхно място,дали можеха да предотвратят проблемите си и дали ние бихме могли да го направим на тяхно място.Да,комерсиална работа е,има простащини,но е интересно наистина.Примерно репортажа за кучетата,който излъчиха преди 2 дни....беше толкова добре направен и прочувствен,накара ме да се замисля ,сдуха ме,но ми повлия
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
Vip Brother
« Отговор #16 -: 2006-03-28, 19:40 »
Абе сеир да има пък и кво лошо има да се посмеем малко на чуждото нещастие    Аз съм за Митьо Пищова  
Caralho Voador

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
Vip Brother
« Отговор #17 -: 2006-03-28, 19:50 »
Аз,аз,аз,ще ви водя у Велико Търново!Във джакузито!Ще ви мажа със сметана,шампанско,ягоди,аз аз,не съм такъв лош човек,Митьо Пищова не е простак,Митьо Пищова не е селянин! Аз се грижа за всички-ще ви дам кебапчета,кюфтета...
"Ти само за любов си ,за нищо друго не ставаш!Да ти целуват ушенцето..."
"Дичо,ти мълчи,щот та обичам"
        Много ми е смешен Пищова!
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

egoist

• Гост
Vip Brother
« Отговор #18 -: 2006-04-11, 12:48 »
ЧЕСТИТО НА КОЦЕТО!!!АЙДЕ, ЖИВ И ЗДРАВ!!!
« Последна редакция: 2006-04-11, 12:49 от egoist »

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Vip Brother
« Отговор #19 -: 2006-04-11, 20:48 »
Разправя вчера по едно време "Дееба мааму, надрал съм се кът свИня"  
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен ZAZO

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1242
    • Профил
Vip Brother
« Отговор #20 -: 2006-04-11, 23:03 »
Разправя вчера по едно време "Дееба мааму, надрал съм се кът свИня"  
Ааа да бе.... напрао ми напъли душата тоя човек!!!    
Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!

Неактивен Cradle_Of_Fear

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 12
    • Профил
Vip Brother
« Отговор #21 -: 2006-04-13, 15:41 »
Лелее...мислех да ходя там
 да замерям Дим Дуков и Денди с камъни...Ммммм много весело щеше да е  

Само си представете Ники Кънчев си нещо говори пред камерата а отзад някой спринтира и след него 2 бодигарда го гонят....а Денди и Дуков се държат за главите.. И се чудят какво става  
...And Death Won't Tear Us Apart...

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
Vip Brother
« Отговор #22 -: 2006-04-14, 09:33 »
Цитат на: FANatic
аз па бях там и ги видях на живто и имам автограф от всички без Коцето  и Дим Дуков ми даде цигара
И брат ми беше и се върна с автограф от Митьо Пищова! Нема такъв подпис, ей, нищо не му се разбира  
Caralho Voador

Неактивен RIoT

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 566
    • Профил
Vip Brother
« Отговор #23 -: 2006-04-28, 10:39 »
аве хора как можете да гледате тая боза ( тва си е ли4но мое мнение ) big brother vip brother star academy the same shit  
Listen its like poker you can play your best
But you got to know when to fold your cards and take a rest
And know when to hold your cards and hold your breath
And hope that nobody else is stacking the deck because
I dont need to tell you that life isnt fair.

Arha

• Гост
Vip Brother
« Отговор #24 -: 2006-04-30, 17:48 »
Цитат на: hellloo
big brother vip brother star academy the same shit  
I agree