Автор Тема: От'де, аджеба, пазаруваме?  (Прочетена 2901 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1108
  • ?????????? ??????
    • Профил
    • http://mario.youaremighty.com/
Главно към метъл / пънк / рап секцията на форума - откъде си взимате дрехи, защото ми писна да обикалям цяла седмица за 4 видя облекло и да не намеря дори 1 модел, който ми допада?
Signature.

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7020
  • интернет лумпен
    • Профил
От'де, аджеба, пазаруваме?
« Отговор #1 -: 2006-02-19, 15:30 »
ъ... същата работа. Последно ми допадна един суичър от подлеза на НДК, Преди това едни гащи от ОЧЗ, Може да звъчи странно на за кожа най-добрите попададения са в secoud-hand при късмет. Иначе има един магазин с готини кожи на втория етаж на халите ама мисля че 800 кинка за гръцко кожено яке е глупост.

От години си мисля да си направя малко T-шърти и все не стигам до тоя момент да анхвърлям файлчета на USB-то и да ида да ми ги изкарат на тениски.

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • ?????????? ??????
    • Профил
« Отговор #2 -: 2006-02-19, 15:38 »
Абе, майка му стара, мяркам разни пичове по улицата с разни скейтърски гащи - или поне мисля, че са скейтърски - общо взето нещо като брезентова материя, по- широки с повечко джобове - който и да питам отговаря "Ми взех ги преди 3-4 години от еди- къде си", а като знам как се развива модата (т.е. деградира) сега само скъсани дънки и подобни има. Едно време дори в магазините при пазарчето до нас имаше 5-6 вида кубинки, сега обиколих половин София и единствените места, където намерих, бяха за неприемливи цени за мен - 250 кинта за кубинки не ми се дават. Друго, едно време имаше разни готически блузки - нещо като поло, сравнително прилепнало по тялото, преливащо сиви цветове с някаква щампа тип татуировка отпред - днес единствените подобни блузки бяха от ликра в розови цветове (и подобни нюанси) в текстове на "Кокаина", "Female body inspector" и разни комерсиални чалгарийки.
Надух главите на цялата военна и полицейска част на родата за дрехи от военните магазини, там пък всичко е свършило и чакам пак да заредят складовете (да имаш връзки във военните и куките и да няма твоите мерки  :angry: )

Камуфлажи - преди дори на Илиенци до нас имаше, сега под път и над път няма - дано поне в ОЧЗ и Субуей да са останали, иначе ще се хвана за главата.
Signature.

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7020
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #3 -: 2006-02-19, 15:54 »
И аз се издъних с опитите за тъерсене на Wermacht или поне български военни кубинки. Миналата седмица се сблъсках с чивт съвсем истински за 60 кинта в споменатото магазинче в подлеза на НДК (откъм Хемус).

Начи не само аз ги имам тия проблеми  (щото аз по принцип по магазини не обикалям де, и мислех че просот не съм в час). Пордължава лекичко д аме биве сачмата са се огледаме къде могат да се поръчат по-freak дрешки. щях да кажа и да си правим де, ама грам не разбирам от направа на дрехи.
За Tшърти лесно. Ако са малко бройки - всяко дигитално фото. Ако са над 10 - има специализирани фирми дето ще ги направят много по-качествено че и по-евтино.
« Последна редакция: 2006-02-19, 15:57 от tech_noir »

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
« Отговор #4 -: 2006-02-19, 23:22 »
Начи - за скейтърските дрехи (като скейтър ви го казвам  ) има две опции. Първа опция - скейт шоповете. Да ама не ми се дават 200 кинта за едни дънки. В БАС днеска и вчера имаше 50% намаление, да бехте казали по-рано щех да ви упътя...Другата опция (която лично аз ползвам) е "Илиянци" и битаците. eS, etnies, Emerica., element, DC - сичко се намира за по 20 точки със същото качество. На практика от скейт магазините си купувам само обувки и екипировка, шот турски озириски още нема за съжаление. Иначе разни аксесоари пънкарски гривнички, нашивки за раницата, значки и тн и тн от стандартните места - На Тъмно, ОЧЗ, Мухоморка и прочие.

Поздравления и страхопочитание, другари, че не се поддавате на чалга фьешан вълната, заливаща все повече и повече наш'та мила родина  , хвала на такъви храбри eлементи! PUNX NOT DEAD!

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • ?????????? ??????
    • Профил
« Отговор #5 -: 2006-02-19, 23:38 »
Ъм, ако настояваш, че в Илиенци има скейтърски дрехи, може да те заведа когато кажеш и да ми посочиш 1-2  модела там.
За ОЧЗ, На тъмно и Субуей - да, съгласен съм.

И поздрави на другите бунтари  
Signature.

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
« Отговор #6 -: 2006-02-20, 06:48 »
Цитат
Ъм, ако настояваш, че в Илиенци има скейтърски дрехи, може да те заведа когато кажеш и да ми посочиш 1-2  модела там.

Сергия 319 ако не се лъжа...Качулка eS - 25 точки

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1320
    • Профил
« Отговор #7 -: 2006-02-20, 08:05 »
Мии най-често от двата подлеза на НДК

Неактивен FLiNT

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 176
  • ajde sad beremo jabuke. beremo jabuke rekao sam.
    • Профил
    • http://drumandbass.cult.bg
« Отговор #8 -: 2006-02-20, 12:56 »
Вие в София ако неможете да си намерите дрехи, кво остава за мен дето съм забутан в гъза на географията и в всеки магазин има едно и също, но в различни разцветки ?!

egoist

• Гост
« Отговор #9 -: 2006-02-24, 18:42 »
Виж в "На тъмно"...Магазина се намира на ул.Иван Вазов.
Може да намериш нещичко.

Неактивен dreamer

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 106
    • Профил
« Отговор #10 -: 2006-02-24, 19:09 »
Аз пък съм като клошар...
а  дрехи се намират на много места.
Разни половери,ризи,джинси,шалове,кецки,олд скуулки и такива нещичаа.
И некви лудници цветнии.
Ама иначе разните подлези на ндк(да де онзи,който го казахте иам предвид хих)ии очзта и на тъмно-таа
хех
иначе в на тъмно мнол хора си купуват гащеризони и ненам си кво и е досадно кат' знаеш че всяка втора чалга се мъкне с такова и кецовее.
Ама има разни нещицааа.

Цитат
Бе не знам aз си хода с такова  ма до сега не съм виждал чалгия да го носи...
аа те повечето ходят с такива  некви черни с розАвИИ някви
« Последна редакция: 2008-06-04, 23:09 от tech_noir »
I knew the moment had arrived
for killing the past and coming back to life.

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
« Отговор #11 -: 2006-02-24, 19:24 »
Бе не знам aз си хода с такова
« Последна редакция: 2006-02-24, 19:26 от gfw_cyclone »