Анкета

Кое е най-подходящото отношение към тях?

Набиване на кол
0 (0%)
Чупим им пръстите на през половин сантиметър
0 (0%)
Крием им вазелина
0 (0%)
Теглим им една майна
0 (0%)
Напиваме, дрогираме и връзваме някоя потребителка в тъмна стая, за да имат най-накрая шанс да се разделят с девствеността си и да мирясат
1 (50%)
Псуваме си ги
0 (0%)
Подстригваме ги 0 номер
1 (50%)

Общ брой гласове: 2

Автор Тема: Кво да ги правим тъпите ни и гадни админи?  (Прочетена 5543 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7020
  • интернет лумпен
    • Профил

Неактивен Bussa

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 221
    • Профил
Аз ще скрия вазелинчето на Боги ...за да му е гадно  
Понякога правиш грешки за които съжаляваш и не знаеш как да поправиш,
понякога дори не ти пука за тях и се опитваш да се скриеш в сенките.
По-добре късно отколкото никога!

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Според мен който има проблем с някого,
 просто трябва да му тегли една майна и да спре да се занимава с него, като си има едно на ум за вече избистрилата му се ситуация около поддържането на един форум. Общо взето така мисля аз, защото форума е място за споделяне на мнения все пак, личните не са главното, нищо не пречи да ги изоставим, всеки има ICQ, mIRC и  т.н., където никой не е достатъчно свободен да се занимава с четене на лични  Просто не трябва да си го слагате толкова присърце  Ама ваша си работа, аз проблеми нямам, личните ми са чисти като момина сълза, нищо от никого не крия

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
Цитат
Не мога да гласувам. Пусни по една тема за всеки админ поотделно, така Богдан се крие зад твоя "гръб", което не е коректно.
Чакам сплит на анкетите  !
Няма да има сплит. Некоректно искане.
Въпросът е за администраторите както цяло (без значение колко и кои са). Т. е. би трябвало да е администрацията както цяло, но това включва и модераторите, които нямат нищо общо са тазвечершното скандалче.
« Последна редакция: 2008-03-30, 20:42 от tech_noir »

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
Цитат
модераторите, които нямат нищо общо са тазвечершното скандалче.
Хаха Боги мерси, отне ми правата точно навреме!     
« Последна редакция: 2008-03-30, 20:43 от tech_noir »

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
Цитат
Не виждам защо администрацията като цяло трябва да си го отнася заради един неин представител.
Защото администрацията както цяло се явява нещо както институция. Дори суперлокално както тук.

Неактивен HimerA

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 55
    • Профил
    • http://
Хммм тема заради личен спор    
Не съм особено наясно със ситуацията но до колкото схванах проблема идва от четенето на ЛС ....амм,че то тва е принципно незаконно щот "всеки има право на лична и неприкосновенна кореспонденция "...не е особео етично да се прави
Ахахахаха май за FANatic най-голямото наказание ще е ако има прическа тип скин хедсссссссс  
« Последна редакция: 2006-02-11, 12:04 от HimerA »
Death Is Certain

Неактивен HimerA

• потребител/ка
  • *
    • Профил
Ша та съдят за админство гадинство            
А и за тва че в ICQ не могат да се четат съобщенията ....амммм не е вярно даже става много лесно стига да знаеш как
Death Is Certain

rock_ur_body

• Гост
Цитат
А и за тва че в ICQ не могат да се четат съобщенията ....амммм не е вярно даже става много лесно стига да знаеш как
аммм и как по-точно  става номера 
п.с. ее неее аз няма да хакерствам да 4ета чужди съобщения, просто искам да знам  за да знам как да се предпазя от това някой да не чете моите 
  :secret: 

Неактивен HimerA

• потребител/ка
  • *
    • Профил
хахахаха номера е леко наказуем може резнат ти нета  щот се води хакерско деяние  
Death Is Certain

Неактивен FLiNT

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 176
  • ajde sad beremo jabuke. beremo jabuke rekao sam.
    • Профил
    • http://drumandbass.cult.bg
Въздържам се от отговор!
Нито ползвам ЛС, нито ме интересува ЛС-а. ЛС-и съм ползвал в друг форум когато някой потребител ми е писал за нещо или аз на него да го уведомя, че темата му е преместена. Когато ми трябва някой винаги го търся по айсикю(ако има такова оставено).

Diva Orxideia

• Гост
ще цитирам нещо /написано от мен/ и тук за да е ясно ...

Цитат
някой от вас ще се зачудят къде са темите ...няма ги ...помолих да се затрие всичко...не искам никой с никой да се кара ...ако можех бих натиснала back на клавиатурата и не бих писала нищо по тези теми но ...

не искам да пиша много /макар че трудно ми се отдава/ не искам да говоря излишно но мислите ми са така хаотични...

бях груба...ти си го заслужи...не ти се извинавам просто казвам истината...

не искам обаче това да продължи..края ще е гаден и никой не печели нищо...всички губим...нека не разваляме това място ...нека тук всеки има право на частица свобода да казва какво мисли и чувства и нека тези които не го разбират не го съдят така строго...живота ни съди и без друго на всяка крачка ни чака капан...

стига...

няма да позволя това да се повтори...

боги пожелавам ти да порастнеш да имаш приятели които да ти вярват т.е. трябва да заслужиш това и да го отсояваш ...имаш много да учиш но най вече се научи на търпение и на това първо да мислиш а после да действаш...защото ако беше помислил нямаше да пиша сега тук...

за отношението ти към Асен ще ти кажа...ако се опиташ да го разбереш /Асен/ ще го харесаш ... има много неща които можеш да научиш от него...и ще ти кажа защо не го харесваш ...защото не го разбираш...защо не го разбираш... защото те кара да мислиш, а на теб това не ти харесва...

разбиране + доверие ...безценно...

а живота е толкова кратък...

не защото съм се успокоила ...защото това е най правилното решение за всички които искат това място да си остане такова каквото е ....и по добро...

Eva

• Гост
Утре изгрева ще погали отново онази част от нас която предизвиква възбудата ни, която принадлежи на нашия вътрешен часовник и ни буди отново с едно непреодолимо желание за живот и събития. За срещи и нови приключения.
Желание да изживеем деня сякаш всеки миг от него е последен и нека бъде така. Нека бъде удоволствие за всички...а вечер когато се приберем обременени и изморени от всичко, което ни се е случило и залеза ни покаже,че отново предстои обрат в изживяванията ни...а ние всички сме на километри едни от други...нека споделим тук всеки един неповторим миг с радост красота и най-вече желанието...нека не мразим никого ...тъй като тук всички сме различни, но сме свързани благодарение на хората,които поддържат тази малка частица от виртуалния свят...оказваща ни помощ, в самота, скука, радост...винаги има кой да попитаме, кой да ни отговори, с кой да споделим и кой макар и малко да ни успокои...да бъде по лек товара ни, ако не сме изживели деня си подобаващо според нас, винаги има кой да те накара да повярваш в обратното...

простете ми, че не съм съвършена, коплексите ми са силно изразени, понякога съм нетактична дори в повечето време, цинична, да недостатъците ми никога не са били част от моите достойнства....ако съм накарала някой от вас да се почувства зле...съжалявам...ценя качества на всеки един от вас и уважавам способността на някой от вас да ме възприемат макар и да не ме познават истински, чувствам се едно цяло с вас тук част от този форум...благодаря, че ме търпите...
боги и виктор избрах ви най-лекото наказание )) даже ако искате ще намеря доброволка )
« Последна редакция: 2006-02-12, 20:58 от Eva »

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 694
    • Профил
Освен да пия бира с вас , на тоя етап други помисли нямам.

Неактивен dreamer

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 106
    • Профил
Kill 'em all or F**k 'em all !

Абе теглим им една майна и туй то =Р
I knew the moment had arrived
for killing the past and coming back to life.

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
Цитат на: dreamer
F**k 'em all !
Ей за 'тва не бях кой знае какъв защитник на ограниченията в галерията. Де да знам сега какво ТОЧНО ме  чака...

P.S. Корекция. Разбрах.
« Последна редакция: 2006-11-20, 22:06 от tech_noir »

Неактивен dreamer

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 106
    • Профил
ХАхАхХА какво разбра :Р

А,сетих се,задължително ли е да изберем едно-единствено от горните xD
има много други интересни неща,които могат да се направят с админите...зз
I knew the moment had arrived
for killing the past and coming back to life.

MaxStorm

• Гост
Цитат на: dreamer
ХАхАхХА какво разбра :Р

А,сетих се,задължително ли е да изберем едно-единствено от горните xD
има много други интересни неща,които могат да се направят с админите...зз

Зависи от подсъзнанието на човека ...... а познавам един двама извратени типове който се подвизават във форума        

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
0 номер    
Caralho Voador

Неактивен Asterixx

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 7
    • Профил
Админите са си админска порода. Няма да се оправят. За момента съм нов и не знам още кво да ги правя, но ще видим. За момента ще им се усмихвам (подло)

Неактивен *cinderella*

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 455
  • ...hopeless romantic...
    • Профил
    • http://www.last.fm/user/Alice_89
Аз предлагам да им скрием възелина и да ги обръснем 0 номер едновременно    
...Докато те открия...