Автор Тема: Какво сънувате?  (Прочетена 30263 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1313
    • Профил
Re:Какво сънувате?
« Отговор #90 -: 2010-03-19, 09:15 »
кошмари  >:(
всъщност един, ама достатъчен..., че да ми държи със дни!

Неактивен scienza

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 13
    • Профил
Re:Какво сънувате?
« Отговор #91 -: 2010-05-20, 22:29 »
Аз много рядко помня сънищата си. И ако ги запомня все некви откъслечени моменти дето не мога да ги навържа, за да се получи смислено нещо.
Но има два съня, които са най-страшните в живота ми и не знам как да ги тълкувам...
Единия го сънувах докато баща ми беше в болница. Явно много съм се уплашила за него тогава. Сънувах, че съм била в затвора и излизам вече на свобода, ама наще спят като се прибирам и не ги будя. И на сутринта говоря с майка ми и тя казва иди да видиш баща си, защото скоро ще си замине. И аз отивам и баща ми е луд... Ама клинично луд и беше много страшно, щото издаваше некви звуци и се въртеше и си биеше шамари с една моя играчка от бебешките ми години...
А другия страшен наскоро го сънувах ииии много искам някой, който да можее да ми го разтълкува!
Значи, ако има шуменци, ще ме разберат като кажа - бях с наще на алеи, ама те бяха много буренясали. И зад тях вместо блокове и къши имаше една стара крепост с много високи зидове и гора. И беше нощ и ние тръгнахме с наще по една пътечка между зидовете и гората. И от гората излезе един старец и тръгна с нас. И както вървяхме стигнахме до 16 котенца, подредени черно, бяло, черно бяло и т.н. И всички писукаха и мяукаха и некви невъобразими стряскащи звуци. И аз исках да ги погаля, но майка ми не ми даде, ама аз все пак хванах едно черно и то умря в ръцете ми. После погледнах едно бяло и очите му изтекоха. Дядото и той хвана едно и дядото умря, не котето. И баща ми каза "Бързо, да бягаме" и цяла нощ бягахме по пътеката. Много ме е страх като се сестя...
I love my mum, my dad and my dildo

гергана

• Гост
Re: Какво сънувате?
« Отговор #92 -: 2011-02-10, 22:37 »
здрасти :)) сънувах,  че някой казва в съня ми изречението : Тя наистина е модел ! Някакви идеи какво ознаяава това ?!? Благодаря ви !!:))))

Анна-Мария

• Гост
Re: Какво сънувате?
« Отговор #93 -: 2011-03-03, 13:48 »
Не знам ставало е така да сънувам и после като искам да го разкажа на някои да изчезне от главата ми :)