Автор Тема: Какво сънувате?  (Прочетена 30036 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Wizard

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 115
    • Профил
    • http://vampirefreaks.com/FrozWulf
Какво сънувате?
« Отговор #30 -: 2007-06-06, 11:43 »
Ужасен сън. В съновника няма да го прочетеш но може би наистина изпитваш някаква вина към брат си. Поне аз така мога да го изтълкувам. Каква ирония. Доколкотот съм чувал за брат ти има защо да му се дразниш. Той те тормози ти изпитваш вина.
В съновника не пише нищо за мерцедес. Аз ВСЯКА нощ сънувам мерцедеси. Не съм автомобилен манияк. Дори нямам книжка. Какво означава това? Да беше веднъж - два пъти добре. Но тези сънища вече станаха много. Заобичах съня. Всяка нощ карам мерцедес!
... а на седмия ден Бог създаде и цацата...

Неактивен Stardust

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1094
  • I believe in fairies... I do, I do...
    • Профил
    • http://www.myspace.com/unlock_your_imagination
Какво сънувате?
« Отговор #31 -: 2007-06-09, 12:05 »
Последната вечер сънувах някви ебати странните сънища... Срещах се с някви духове. Говорих си с тях... Те ми помагаха да правя някви неща, а аз помагах да се отървът от един зъл дух    
Inside all of us there si hope...

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 694
    • Профил
Какво сънувате?
« Отговор #32 -: 2007-06-12, 19:34 »
Снощи санувах някакви женски крака, с много нежни пръсти и страхотен педикюр.
Днес в офиса дойде една жена , която имаше същите крака като тези от съня ми - от до...
Направо си глътнах езика, ама не й казах нищо... Щеше да помисли ,че се опитвам да я сваля по някакъв безкрайно загубен начин.. Обаче краката и лака бяха същите!...

Неактивен RIoT

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 566
    • Профил
Какво сънувате?
« Отговор #33 -: 2007-06-16, 00:05 »
сънувах най странния сън през живота си:
бяхме голяма компания и се набутахме в една кола,бяхме решили да ходим на море.
По пътя беше супер забвно и накрая стигнахме до един блок ка4ихме се най-отогре и там беше морето невероятно голямо и с малък плаж.Една приятелка си потопи ръцете във водата и извведнъж развя морето като голямо синьо одеало,което си го пребра някъде.
все още имаше нещо като вода но можеше да се ходи по нея.прекарахме един спокоен следобед.
когато си затръгвахме приятелката ми развя одеалото и морето пак стана нормално и си затръгв3ахме
но за тази цел трябваше да ско4им  от блока който беше невероятно висок а когато ско4иш всеедно си паднал от 2 метра
когато вси4ки ско4ихме едно моми4е на което много държа ми подари игра4ка някакво 4ове4е (смешното е 4е мязаше на костенурка нинджа)
но се беше с4упила заедно я поправихме а през това време тя се държеше невероятно мило с мен.
Накря вс4ики се набутахме  в колата и отпатувахме

май съм за лудницата
Listen its like poker you can play your best
But you got to know when to fold your cards and take a rest
And know when to hold your cards and hold your breath
And hope that nobody else is stacking the deck because
I dont need to tell you that life isnt fair.

Неактивен wild-girl

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 727
  • Her Infernal Majesty
    • Профил
Какво сънувате?
« Отговор #34 -: 2007-06-16, 13:55 »
Само кошмари напоследък....но незнам какви...не мога да си спомня....но са кошмари защото спя много неспокойно....будя се адски много пъти...и сутрин съм супер стресната...
Неподходящия мъж е като булченска рокля- знаеш, че не е твоята , но това не ти пречи да я пробваш...

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 643
    • Профил
    • http://www.vatican.com
Какво сънувате?
« Отговор #35 -: 2007-06-18, 11:50 »
Цитат на: wild-girl
Само кошмари напоследък....но незнам какви...не мога да си спомня....но са кошмари защото спя много неспокойно....будя се адски много пъти...и сутрин съм супер стресната...
Преди сънувах някви чиса, алгоритми и формули!!!!! И се събуждах потен.

ТАзи нощ сънувах, че съм на концерт на Cult of luna, но беше само един ДИджей. жас, мразя диджеи!
После видях Кратунка и ВИки- диваченцето, и ги поздравих...Тогава звъннах на Мони, която каза, че идва...Не дойде, после излязох след края и видях на Helllllooo сестра, която каза, че не е виждала Мони, която пък се подаде от няква мрежа и беше в кръв и сълзи и мноо пияна...Каза, че един Дидо я е гонил и я е нападнал. ПОдивях.. тръгнах да го търся....Е, после е много променливо...някой звъни, аз се сърдя, МОни не може да стои права, аз я разпитвам...качвала се по някво дърво.....Еби му меча!!!!!!!
Искам пак 100 слънца от душата изгрели да стоплят теб, макар залязващи в мен! Не искам спомени, жълти и неми, пропити от лудост, че пак не бил съм близо до теб!

Неактивен *cinderella*

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 455
  • ...hopeless romantic...
    • Профил
    • http://www.last.fm/user/Alice_89
Какво сънувате?
« Отговор #36 -: 2007-06-26, 22:19 »
От няколко дена ме мъчат едни еротично сънища ,които пренаписат Кама Сутра..  
...Докато те открия...

Неактивен Alexi$

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 457
    • Профил
Какво сънувате?
« Отговор #37 -: 2007-06-27, 21:39 »
Аз често сънувам че бягам.Бягам от някого или нещо,или гоня някого или нещо.Почти всеки по-значим сън е съпроводен с преследване.веднъж сънувах как пума ме гони и се опитвам да й избягам.Прескачам един въжен мост,но той се скъсва и увисвам на края му.в този момент пумата скача и си забива ноктите в краката ми и ме повлича надолу към пропаст  .Друг ужасен и сравнително чест сън ми е че ми режат косата  (което за мен е мъчение понеже косата ми е дълга)

Неактивен *cinderella*

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 455
  • ...hopeless romantic...
    • Профил
    • http://www.last.fm/user/Alice_89
Какво сънувате?
« Отговор #38 -: 2007-06-27, 23:04 »
Вчера сънувах ,че правя секс..(отново със същия човек..   ) и после брахме ябълки от едно високо дърво..     Защо като ми пожелаят да сънувам някого или аз пожелая ...все аз сънувам..  
« Последна редакция: 2007-06-27, 23:12 от *dark and twisty* »
...Докато те открия...

Неактивен Rip Curl

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 736
    • Профил
Отговор на: Какво сънувате?
« Отговор #39 -: 2007-08-29, 08:03 »
нимах един доста реалистичен сън преди месец месец и нещо
съувах че съм в някъкъв град не знам какъв беше имаше хора които познавам,но в съня си не ги познавах о0 та вървя си аз по една уица и виждам едно момче беше супер сладък нищо че беше облечен като ония пробит рапърчета бели адски смъкнати дънки бяло развлечено горнище и накривената шапка та през целия сън където отивах го виждах.Та свърши събудих се и излязаохме с приятелки на кафе.И минваме през центъра(на Плевен)и го виждам тоя същия(от съня ми) с некви френдове на неква пейка ей така седа и цикля в тях и се чуда ебаси кво стаа о0 те мноу страно почнаха да ме глеат сички само той ми се усмихна и ми смигна...щях да припадна тогааа начи нито го познавах нто го бях виждала не стига тва го стнувам на другия ден го виждам и той ми смига ебаси...
~Всё не так плохо, как Вы думаете. На самом деле всё гораздо хуже!~

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #40 -: 2008-03-12, 13:10 »
Сънувах си бившото момиче...беше до мен, беше легнало и аз и държах телефона, докато тя ходи до тоалетната. Нямаше и помен от неразбирателства!
Искам пак 100 слънца от душата изгрели да стоплят теб, макар залязващи в мен! Не искам спомени, жълти и неми, пропити от лудост, че пак не бил съм близо до теб!

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #41 -: 2008-03-12, 14:03 »
Сънувах си бившото момиче...
Хм, интересно, и аз тия дни (нощи, де) сънувам бившата, бяхме на планина и всичко си беше идилично-перфектно...
Caralho Voador

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 790
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
« Отговор #42 -: 2008-03-12, 14:11 »
И аз сънувах бивша...абе, тука става нещо :o ;D
M54B30, 182A1.000 и едно 93 килограмово магаре зад волана им :D

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #43 -: 2008-03-12, 14:14 »
Бившите възкръсват  :o  >:(

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #44 -: 2008-03-12, 14:19 »
Хахяах. Ся тряа да сме съмували една и съща мома! ХАхаксйхфд

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #45 -: 2008-03-12, 14:28 »
Хахяах. Ся тряа да сме съмували една и съща мома! ХАхаксйхфд
Що се отнася до мене- няма начин ;). За вас не знам...
Caralho Voador

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1313
    • Профил
« Отговор #46 -: 2008-03-20, 21:29 »
сънувам, че летя... много често...май трябва да видя в съновника какво значи...

Неактивен Rip Curl

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #47 -: 2008-03-21, 12:05 »
Бившите възкръсват  :o  >:(

Неактивен Punkass

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1407
  • Do I Care?
    • Профил
    • www.sick-lullaby.blogspot.com
« Отговор #48 -: 2008-03-21, 13:44 »
От известно време сънувам почти всяка вечер, че правя секс с някъв човек. И всеки път е различен о.0

А факта, че съм сънувала вече 4 пъти как правя секс с един от много добрите си приятели ме плаши ...

Неактивен Dead_Inside

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 693
    • Профил
« Отговор #49 -: 2008-03-21, 15:36 »
От известно време сънувам почти всяка вечер, че правя секс с някъв човек. И всеки път е различен о.0

me 2
ПП: Не с момчета де...

Неактивен Mars

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 857
  • exLYCERIA ex.time_for_blood
    • Профил
« Отговор #50 -: 2008-03-21, 16:03 »
Много често сънувам един много близък роднина, който почина преди няколко месеца и винаги го сънувам с някакви змии около нас. Оня ден сънувах как ме хапят кучета.. ::)

Неактивен Zago

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1184
  • Простак - чревоугодник
    • Профил
« Отговор #51 -: 2008-03-22, 00:06 »
А пък моята откачена личност сънува броненосци, крайцери и миноносци... Ай ся някой да ми обясни как да ги тълкувам, дявол ме взел... Онази вечер пак сънувах самолетна катастрофа и вадих трупове разни, овъглени... Луда работа, а капчица алкохол не съм поел в близко време... Това требе да се промени!
Life is chaos, chaos is life.
Control is an illusion.
Only thing You can control are Your own intentions.
If You start with good intention, You have better chances ending up with good.

Неактивен BreathingSilence

• зарибен/а
  • потребител/ка
  • Публикации: 85
  • Somewhere over the rainbow
    • Профил
« Отговор #52 -: 2008-03-29, 23:06 »
Аз сънувам извънземни... Ужасно е хора! Последно сънувах нечовешки сън, който буквално ме накара да се свия в ъгъла като малко уплашено дете... Сънувах, че в паркчето тоочно под терасата на стаята ми се е разбил кораб с извънземни... Бях с нашите вкъщи... И изведнъж по телевизия, радио навсякъде даваха репортажи със случката... Натрупаха се коли около мъничката летяща чиния, която не бе по-голяма от фризби, цялата осветена с лилави лампички... И изведнъж от небето заваляха летящи чинии, които по някаква причина разбрах че идват да спасят своите другарчета... Всичко се освети от лилава болнава светлина... И изведнъж ледам през прозореца - на терасата ми летяща чиния и около нея извънземни!... Огледах се майка беше до мен казах и "Майко виж ги!", тя отвърна "Не ги оставяй да избягат!" отвори вратата на терасата уви ги с кърпа и ги внесе в стаята... По шантав вид на извънземно не бях виждала - нямаха тела, само глава с огромни насекомоподобни очи, бяха лилави с бляскава тънка кожа като ламе и издаваха тихички писаци като деца, изглеждаха уплашени и трепереха... Но аз... Аз усетих чувство че ТРЯБВА  да ги убия... В ръцете ми попадна път предмет не помня точно какво, книга или ваза... И ги убих... Трябваше им само по един удар... Навън чиниите продължаваха да се сипят от небето... Огледах се пак в стаята... Майка я нямаше... Бях с една приятелка, която уплашено гледаше ту извънземните трупчета, ту мен... Аз изведнъж изпаднах в истерия скочих върху приятелката си, разтърсих я и започнах да и крещя "Забога направи нещо!Сега тези извънземни ще изтрият всичко от паметта ни и всичко ще остане просто един сън и ние ще живеем в една лъжа!"... Толкова се уплаших, че се събудих... И сега... Истина или Сън беше това... Иди разбери... 8)
"Но тя не дойде. Защото тя не съществува. За мен тя няма име, няма форми и черти. Оставих да изчезне и нейното видение и тя се стопи, както последната вечерна сянка се разтапя в обркъжаващата нощ. "

Неактивен abased

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 152
  • when my mind goes override
    • Профил
« Отговор #53 -: 2008-03-29, 23:20 »
Луда работа, а капчица алкохол не съм поел в близко време... Това требе да се промени!

Тей е! Налягай здраво пиенето! :D

Аз сънувам извънземни...

Е няма такива истории..  ::)

Леле, колко ми се сънува, а все няма нищо  :'(

Неактивен BreathingSilence

• зарибен/а
  • потребител/ка
  • Публикации: 85
  • Somewhere over the rainbow
    • Профил
« Отговор #54 -: 2008-03-29, 23:45 »
Оххх слушай Jesu в продължение на седмици... И без наркотици и алкохоли ще си ги виждаш зелените човечета ^^ Депресията прави чудеса ;D
"Но тя не дойде. Защото тя не съществува. За мен тя няма име, няма форми и черти. Оставих да изчезне и нейното видение и тя се стопи, както последната вечерна сянка се разтапя в обркъжаващата нощ. "

egoist

• Гост
« Отговор #55 -: 2008-04-02, 13:41 »
Напоследък сънувам само секс! От тая бременност още не могат да ми се нормализират хормоните, май?! Хахахха! ;)

Неактивен Rip Curl

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #56 -: 2008-04-02, 14:48 »
снощи сънувах,че ще ме изгонят от даскало...и неска в училище ми казват,че ще викат баща ми и може да ме изключат : (

Неактивен poison

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 586
  • Freak on a Leash
    • Профил
« Отговор #57 -: 2008-04-04, 20:17 »
Аз много рядко помня какво съм сънувала, но 90% от случайте сънувам кошмари.  :-X
Some of them want to use you.
Some of them want to get used by you.
Some of them want to abuse you.
Some of them want to be abused.

Неактивен Mars

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 857
  • exLYCERIA ex.time_for_blood
    • Профил
« Отговор #58 -: 2008-04-05, 21:54 »
Неее ненене снощи направо се убих. Събудих се уморена от съня си. Начи, пях на няква сцена с Наско от БТР, публиката беше секта от третокласници. Возих се в рейс и слизах от него и се качвах, имах няква карта, която късах. Едновременно с това, майка ми заминаваше за Франция,  а аз трябваше да замина с нея, но не си бях оправила багажа, а закъснявахме за гарата. Не знам какво правехме обаче до един тролей. После аз бях вкъщи и събирах зарядни и някакво бельо в един куфар и тичах към гарата.. Там бяха майка ми и баща ми на едни седалки като в самолет, със разни странни бутони. После пак пях с Наско, но бях зад кулисите, които бяха голееееееееееми и бели като чаршафи. А след това гледах въпросният концерт по ТВ-то и се виждах как пея с Наско и се показвах на нашите. Странното беше, че на телевизора се видях, че бях облечена с дрехите, с които бях на бала на сестра ми преди няколко години. Бях си и със старата коса-дълга и руса..
Аз просто съм луда. Не знам какви са тия сънища, но определно супер много ме натоварват.  :o

Неактивен Simone

• The_black_rose
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 570
    • Профил
« Отговор #59 -: 2008-04-06, 11:07 »
Попринцип много рядко си спомням какво сънувам, но когато си спомням са някакви доста странни неща.
Преди време сънувах нещо, което се повтаря от време на време, особено напоследък.
Обикалям като луда една огромна къща с наистина откачена форма и архитектура и в крайна сметка се оказва, че това е моята къща.Имам син, което търся и искам да предпазя от някой. Постепенно мислите ми се подреждат и осъзнавам, че искам да го предпазя от баща му и се плаша още повече и продължавам да си търся детето.Това е! :o
« Последна редакция: 2008-04-06, 11:09 от The_black_rose »
.....quod me nutrit me destruit.....