Автор Тема: Деца "индиго"; Кристални деца  (Прочетена 15797 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен sylvieniki

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 10
  • ???????????!!!!!!
    • Профил
    • ??????? ??????????, ????? ?? ???????...
В последно време много се говори за ново поколение деца с изключителни таланти. Тяхната цел е да се покаже пътя на хората към духовно равновесие и растеж.
Това са децата Индиго. При тези деца, в тяхната аура преобладава цветът на индигото, т.е. тъмносиния и лилав цвят. Този цвят символизира така нареченото трето око, центърът, който отговаря за интуицията и психическите възможности.

"Въобще не става въпрос за деца, които могат да правят чудеса, да материализират или физически да променят предмети, а става въпрос за изключително духовни деца, които със своето поведение и знание от най-рана възраст объркват родителите си и хората които ги заобикалят.

С развитите морални сетива, любовта към живота, а много често и спомените на миналия живот, те се опитват да влияят върху околния свят и съзнателно дават да се разбере, че са дошли на свят с определена цел. Те представляват придвижването на духовната еволюция на човечеството.

Днес съществуват между 15 и 20 млн. Индиго деца от пет различни поколения. Първото поколение се появява през 50-те години на миналия век.

Те се чувствали по-различно, като чели не принадлежали на семейството в което са родени и са родени в погрешно време и на погрешно място. През 80-те години се появява и третото поколение. То се характеризира със слаба енергийна обвивка.

Подложено е на влияния и често се диагностицира с хипер активност. При преминаването на Милениума се появява и петото поколение при което хипер активността е изчезнала и се появява изразена чувствителност, свитост и склоност към аутизам. "

Повече по темата: http://lafim.com/modules.php?name=News&file=article&sid=924

Кажете си мнението - какво мислите, има ли такива деца и пр.

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
Това са децата Индиго. При тези деца, в тяхната аура преобладава цветът на индигото, т.е. тъмносиния и лилав цвят. Този цвят символизира така нареченото трето око, центърът, който отговаря за интуицията и психическите възможности.
Кое?

ПП: Калеле, гле'ам "Шоуто на Слави" и показват нек'во чаве, дето се било научило да чете на пет и едва ли не заради т'ва и нек'ви посредствени познания по география му дадоха 50 000 лв; значи на мене кат' съм се научил на три, требваше 1 000 000  8) 'Ма нема, братче, во време оно- шоуто на Слави, 'Стани богат"- йок! :(

ППП: Аз съм (така де- бил съм) дете-индиго  :D
« Последна редакция: 2008-06-30, 22:53 от Don Dada »
Caralho Voador

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
Това ми е много странно.
И аз съм много чувствителна, чувствам се "не на мястото си", все едно, че имам дадена цел, ама това си е до характер може би.
Не знам дали може със сигурност да се твърди нещо за тия деца-индиго и как точно се познава кои са такива. Може и да има, нищо няма да ме очуди вече.
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Неактивен Zago

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1184
  • Простак - чревоугодник
    • Профил
А пък аз съм дете-тоалетна хартия... Научих се да чета в първи клас, сричах до 3-ти, допускам правописни (и пунктуационни) грешки и сега. Най-мразим да мислим, а издънките са второто ми аз! Умея да се излагам, пък ме и влече. А бе магарешка работа...

А до децата-индиго... Не мисля, че са нещо изключително или паранормално. Просто еволюция. Всяко следващо поколение е по-способно и с повече възможности (интелектуални и какви ли не) от предходното. Чистата физиология я оставям на страна. Та така... Проблемът е, че на този етап и в това време не много желаят да развиват и подобряват гореспоменатите способности.

А какво ли има в хладилника?! Да се напъна да сканирам стената или да се разходя до кухнята... Мързи ме, ще дремна!
« Последна редакция: 2008-07-01, 18:04 от Zago »
Life is chaos, chaos is life.
Control is an illusion.
Only thing You can control are Your own intentions.
If You start with good intention, You have better chances ending up with good.

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • the shaman
    • Профил
А пък аз съм дете-тоалетна хартия...
;D

Цитат на: Zago
А какво ли има в хладилника?! Да се напъна да сканирам стената или да се разходя до кухнята... Мързи ме, ще дремна!

Не лъжи, Заго, даже и само по ранга ти може да се познае  :P
Caralho Voador

Неактивен sylvieniki

• потребител/ка
  • *
  • ???????????!!!!!!
    • Профил
    • ??????? ??????????, ????? ?? ???????...
http://www.geocities.com/grumpypumpkin2002/tests/indigo.html

Tова е някакво тестче, което уж показвало дали си индиго. (На английски е, но въпросите са много лесни, отговаряш само с "да" и "не")

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
Хахаха, на мен ми изписа, че съм индиго дете. Хайде сега си търся мъжко индиго, нека си създадем една малка копирна машинка  :-*
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1313
    • Профил
Научих се да чета в първи клас, сричах до 3-ти, допускам правописни (и пунктуационни) грешки и сега. Най-мразим да мислим, а издънките са второто ми аз! Умея да се излагам, пък ме и влече. А бе магарешка работа...

;D ;D ;D

Аз вече пък не съм дете, камо ли индиго, ама ПАК магарешка работа...
« Последна редакция: 2008-07-29, 17:02 от ???? »

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • the shaman
    • Профил
Хахаха, на мен ми изписа, че съм индиго дете. Хайде сега си търся мъжко индиго, нека си създадем една малка копирна машинка  :-*
Само ми ела ;) Цел ксерокс ще избацаме :P
Caralho Voador

egoist

• Гост
Сега като се замисля ... някъде четох, че баба ви Ванга била казала, че нова "армия" се задава. "Армия" от деца, които ще "насочат" света към по-добро.  ;)

Неактивен Invisible

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 36
    • Профил
Според мен всеки си има скрити заложби и дарби .И почети всеки е способен на определена телепатична връзка.
Има случаи , когато майка е усещала нещастие , което ще се случи с детето и.Също така и при близнаците или по близките братя и сестри има данни , че могат да се усещат , какво чувстват и могат да се разберат с много малко думи , дори понякога и с поглед.
Знам един случай, при който една жена сънувала , че върви по пътека през тъмна гора, заедно с мъжа си.Внезапно мъжа се спъва , пада на земята и не помръдва.Жената се събудила с крясъци и плач, и прегръщала мъжа си.На следващият ден той починал.Не можах да разбера , точно от какво е починал човека,но с това искам да кажа , че всеки си има шесто чувство и определена дарба .Въпросът е дали ще я открие и развие.
Аз лично имам преживявания , на които повечето хора няма да ми повярват и ще си помислят , че съм тотално изтрещяла , за това не говоря много, много за тях.

egoist

• Гост
На мен ще ми е интересно да  ги разкажеш. Ако се притесняваш все пак - пиши ми на лични. ;)

Неактивен waliishusha

• waLiishusha .. sun]]*
  • потребител/ка
  • *
  • Публикации: 13
  • За всеки хитър задник има по една хитра клизма !
    • Профил
Re:Деца "индиго"; Кристални деца
« Отговор #12 -: 2009-09-26, 00:02 »
Аз наскоро открих, че съм индиго и ми беше доста трудно да го приема. Но все пак го приех и все още се чувствам странно, но вече поне имам отговора на почти всички въпроси, които се зародиха покрай някои доста странни неща, които ми се случват откакто се помня...

А най - лошото от всичко е, че близките ми казаха: "Не си втълпявай глупости!". Това страшно ме нарани. Макар че бях станала сутринта в 9:30, лежах в леглото с възглавница над главата до един! И сега вкъщи се правя на олигофрен, сякаш съм забравила тази история с индигото... Адски ми е трудно, особено ако другите те отхвърлят.
ТаЗи ВеЧеР ПаК Си АдСкИ СеКсИ, ПаК ОбЪрКа МоИтЕ РеФлЕкСи, СтИгАм ТоЧкА На КиПеНе, СтРаШнО ПаРяТ ДрЕхИтЕ По МеНе, АкО ТоВа СъС ПоГлЕд Го ПоСтИгАш, По - НаТаТъК До КъДе Ли СтИгАш .. ?

Неактивен preyah

• потребител/ка
  • *
    • Профил
« Отговор #13 -: 2009-10-29, 10:15 »
И как по-точно го откри?
a trip into reality

Неактивен waliishusha

• waLiishusha .. sun]]*
  • потребител/ка
  • *
    • Профил
« Отговор #14 -: 2009-11-23, 18:17 »
И как по-точно го откри?

Ами съвсем случайно: На 15 Септември вечерта брат ми иска да му чета от интернет статии за края на света и така се натъкнахме на една теория, в която се казва, че в бъдеще светът ще бъде управляван от децата индиго, защото те се стремят към доброта, справедливост и духовното във всеки аспект от живота, а не към материалното. И аз нали съм си любопитна, рекох да видя в нета какво представляват тези Кристални деца и като прочетох характеристиките просто щях да падна от стола. После си правих и един тест от една писателка, която беше написала книга специално за тези деца, и излязох чистокръвно индиго.   ::)
ТаЗи ВеЧеР ПаК Си АдСкИ СеКсИ, ПаК ОбЪрКа МоИтЕ РеФлЕкСи, СтИгАм ТоЧкА На КиПеНе, СтРаШнО ПаРяТ ДрЕхИтЕ По МеНе, АкО ТоВа СъС ПоГлЕд Го ПоСтИгАш, По - НаТаТъК До КъДе Ли СтИгАш .. ?

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #15 -: 2009-11-23, 20:13 »
Днеска секи трети има амбиции да управлява света в бъдеще, бе..

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 790
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
« Отговор #16 -: 2009-11-23, 21:27 »
@waliishusha, на колко си години?
M54B30, 182A1.000 и едно 93 килограмово магаре зад волана им :D

Неактивен preyah

• потребител/ка
  • *
    • Профил
« Отговор #17 -: 2009-11-23, 21:39 »
Аре и аз да го направя този тест. Подозирам, че определено съм дете индиго.
a trip into reality

Неактивен waliishusha

• waLiishusha .. sun]]*
  • потребител/ка
  • *
    • Профил
« Отговор #18 -: 2009-12-04, 15:56 »
На тринайсет съм

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
« Отговор #19 -: 2009-12-04, 21:39 »
Това обяснява всичко. На тези години и аз бях много-впечатлително хлапе :D

Неактивен waliishusha

• waLiishusha .. sun]]*
  • потребител/ка
  • *
    • Профил
« Отговор #20 -: 2009-12-04, 23:07 »
Хаха.  :D Ми, браво. Но това не означава, че и аз съм като теб  ;) ..

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
« Отговор #21 -: 2009-12-04, 23:42 »

Не означава, мда...няма 2ри като мен :D Ама да не е съвсем офтопик - всеки по-интелигентен(напоследък, все по-рядко започнаха да се срещат) човек, отговаря на описанието, с което са изобразили индиго децата.

Неактивен waliishusha

• waLiishusha .. sun]]*
  • потребител/ка
  • *
    • Профил
« Отговор #22 -: 2009-12-05, 00:04 »

Не означава, мда...няма 2ри като мен :D Ама да не е съвсем офтопик - всеки по-интелигентен(напоследък, все по-рядко започнаха да се срещат) човек, отговаря на описанието, с което са изобразили индиго децата.

Не е вярно :) Ето ги характеристиките на Кристалните деца (не смятам, че отговарят на характеристиките на обикновените деца):
Притежават вътрешно знание за истината в живота.
Знаят, че следва да живеем в хармония със самите себе си и със      заобикалящата ни среда.
Често съчетават в себе си мъжки и женски аспекти (андрогинен тип).     
Знаят, че съществува нещо повече от това, което виждат очите ни. Убедени са, че материята и физическият живот са илюзия и че      животът се състои от енергия или живо съзнание. Знаят, че всичко във вселената е взаимосвързано. Времето,      пространството, разстоянията и формите за тях не са нещо отделно, каквото      е нашето разбиране.
Чувстват, че животът следва да се цени във всичките му форми, а      към тях - да се подхожда с чувство за единение, с любов и състрадание.      Духовните категории са им по-лесни за разбиране от материалните.
He позволяват да бъдат ограничавани с отживели идеали или догми.
He могат да бъдат накарани да извършат нещо, в което не вярват.
He се оставят да ги ръководят хора, чиито етически възгледи се      различават от техните; дори натискът от страна на обществото не може да ги      принуди да им се подчинят.
He е лесно да им вмениш нещо във вина, нито      пък - да ги накажеш. Този подход просто не ги впечатлява.
Те не желаят да бъдат напъхвани в никакви калъпи или схеми. Трябва да могат да живеят живота си според по-висши принципи -      така, както го разбират; в противен случай се депресират, поддават се на      саморазрушението и страха.
Те са честни, искрени и независими.
Често им липсва усет за      собственото им тяло.
Петте им сетива са твърде изострени и поради тях      лесно се превъзбуждат и изтощават.
Прекалено чувствителни са по отношение      на всичко, което ядат; най-подходяща за тях е непреработената и      растителната храна.
Те общуват без проблем с животните, растенията, с другите деца и      природата като цяло.
Можеш да ги завариш да си контактуват с      "невидими" приятели. Затова биват класифицирани като деца с жива      фантазия или направо - със странна психика. Тъй като усещат, че всички      неща са живи, често не могат да бъдат отделени от обекта на своето      внимание.
He придават прекалено голямо значение на предметите, а ценят      "духа" в тях. Трудно изразяват идеите си с думи. В повечето случаи чувстват      езика като ограничение.
Те не гледат на играта, възпитанието, отношенията, работата като      на отделни неща. За тях всички тези аспекти на живота се допълват взаимно      и представляват цялостно преживяване.
Те са изключително чувствителни и се разплакват от няма нищо.
Нуждаят се от съвсем малко сън, колкото да се възстановят      физически.
Склонни са към уединение, защото рядко се чувстват разбрани от      другите деца и приети от средата си.
Много добре усещат кое е правилно и кое не е и не се нуждаят от      дисциплиниране. Това, от което истински се нуждаят, са ясно очертани      отношения. Ако родителите и учителите не им позволят да действат според      убежденията си, предизвикват у тях сериозна съпротива.
Те са много любознателни и не желаят, нито пък са в състояние да      се задоволят с дежурни отговори само защото са давани открай време.      Отговорите трябва да им създават усещането за истинност.
Идентифицирането с обичайните, разглеждани в училище теми им      коства голямо усилие. В повечето случаи те не виждат връзка между тези      теми и духовния живот, който за тях е единственото мерило за нещата.
Често се грижат за онеправданите или несправедливо третирани свои      съученици. Притежават изострено чувство за справедливост.
« Последна редакция: 2010-01-07, 11:01 от tech_noir »

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #23 -: 2009-12-05, 00:06 »
то по-добре, че излиза така :)
Специални сте, спете спокойно :)

Неактивен waliishusha

• waLiishusha .. sun]]*
  • потребител/ка
  • *
    • Профил
« Отговор #24 -: 2009-12-05, 00:18 »
 ;D ;D Именно заради това не мога да спя спокойно ..

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
« Отговор #25 -: 2009-12-05, 00:28 »
Ся, ако беше от специалните, нямаше да имаш такъв...подпис :D

Сори за офтопика, нещо съм се разлигавил днеска.
И да, ти си млад организъм - лягай да спиш, какво правиш по това време :D

Неактивен waliishusha

• waLiishusha .. sun]]*
  • потребител/ка
  • *
    • Профил
« Отговор #26 -: 2009-12-05, 00:33 »
Така, относно подписа ми .. Ще си позволя да допусна, че е била само момента симпатия към самото "споменче" в един сайт, когато бях решила да се регистрирам тук.

И второ, утре е събота  :) ..

Но да не превръщаме темата в спор :)

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #27 -: 2009-12-05, 00:34 »
а някои сме на работааа ;(

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
« Отговор #28 -: 2009-12-05, 00:34 »
Аа, аз не споря - дискусия да става  8) И мисля да го лягам, напук на съботата...ставането рано е полезно!  ;)

Миме, съчувствам ти за работния ден утре...ама какво да се прави, почти-навсякъде е така  >:(

Неактивен Simone

• The_black_rose
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 569
    • Профил
« Отговор #29 -: 2009-12-05, 18:52 »
Децата "индиго" в България нямат бъдеще! :-\
Такова животно е невъзможно да просъществува тук! ;)
« Последна редакция: 2009-12-05, 18:56 от The_black_rose »
.....quod me nutrit me destruit.....