Автор Тема: СЕЛЕСТИНСКОТО ПРОРОЧЕСТВО  (Прочетена 19764 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен poison

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 586
  • Freak on a Leash
    • Профил
Селестинското пророчество се състои от 9 откровения за истината на живота.
1.Ще открием отново,4е живеем в един мистериозен свят,изпълнен със слу4айности,които изглеждат предопределени.
2.Все повече хора ще осъзнават това и така ще се създаде нов светоглед,които ще определя вселената като изградена от енергия.
3.Ще открием че всичко около нас,всяка материя е изтъкана от божествена енергия,която ще започнем да виждаме и разбираме
4.Така ще проумеем че хората се чувстват несигурни и изолирани от този източник и затова се борят помежду си за енергия.Тази борба причинява всички човешки конфликти.
5.Едиснственото решение е да създадем своя връзка с божественото-мистична трансформация,която изпълва с неизчерпаема енергия и любов,разширяваща възприятията за красота и води към по високо ниво на съзнание.
6.Тогава ще се откажем от борбата за контрол и ще разберем че сме тук,за да помогнем и на останалите да достигнат това ниво на реалност
7.При изпълнението на тази мисия ще открием вътрешната си интуиция,която ни насочва,и ако тълкуваме знаците винаги позитивно,енергията изпраща пред нас поток от случайности,които отварят пред на свратите за мисията ни.
8.Когато мнозина влязат в този поток и отдават енергия на другите,това ще съзададе нова култура с нови нива на жъзприятие и енергия.
9.Именно така участваме в еволюциата от Големия Взрив до крайната цел:Изпълването на нашите тела с енергия,поколение след поколение,докато заживеем в Рай,който накрая ще можем да виждаме.
За да осмислите по добре тези откорвения ви препоръчвам да прочетете книгата ''Селестичско проро4ество'' на Джеймс Редфилд.има и филм,но той не може да се сравни си книгата(която е световен бестселър)
И нещо от мен:
Всеки човек притежава дългоко в себе си изключителна енегрия,която трябва да използва за собственото си осъвършенстване ;)
« Последна редакция: 2007-09-09, 18:36 от poison »
Some of them want to use you.
Some of them want to get used by you.
Some of them want to abuse you.
Some of them want to be abused.

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
Отговор на: СЕЛЕСТИНСКОТО ПРОРО4ЕСТВО
« Отговор #1 -: 2007-09-09, 18:04 »
Правилната бг транскрипция е "Селестинското", а не "Селести4еското" пророчество  ;). Затова променям заглавието на темата.
Caralho Voador

Неактивен poison

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Freak on a Leash
    • Профил
« Отговор #2 -: 2007-09-09, 18:07 »
 :) ;)

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #3 -: 2007-09-09, 18:25 »
Яко енергия  ;D

и

няколко забележки:

1. Пише се "откровение", а не "откроение" или "откорвение"
2. Има си специално бутонче на клавиатурата за буквата "Ч"- с фонетичната е това точно под "Esc"
3. "Усъвършенстване", а не "осъвършенстване".

итн.
Caralho Voador

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • the shaman
    • Профил
Отговор на: СЕЛЕСТИНСКОТО ПРОРОЧЕСТВО
« Отговор #4 -: 2007-09-09, 18:49 »
и

няколко забележки:
2. Има си специално бутонче на клавиатурата за буквата "Ч"- с фонетичната е това точно под "Esc"

Тва 4 в заглавието, за  какво си го оставил - за да е по-интересно?
Леле, колко си сприхава! Ми просто типът грешка е различен- съвсем нормално е да не знае дали е прието да се пише "селестинско" или "селестическо", но не и да използва 4 вместо ч и да прави елементарни правописни грешки. Аз съм модератор, а не учител по български език и това е форум, а не контролно!
Caralho Voador

Неактивен poison

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Freak on a Leash
    • Профил
« Отговор #5 -: 2007-09-09, 19:06 »
това май не е тема за Селестинското пророчество,а за граматика и правопис.поне кажете едно мнение за темата :)

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1313
    • Профил
« Отговор #6 -: 2007-09-09, 19:28 »
това май не е тема за Селестинското пророчество,а за граматика и правопис.поне кажете едно мнение за темата :)

Ай, ай - и ти стана опасна вече... хубу, де - коментирам:

мене никога не ме е вълнувала енергията... Не съм се питала има ли висша сила, божествена енергия или пък за какво аджеба  живеем...  Притежавам енергия, но в момента тя е единствено потенциална, но може в бъдеще да премине в някаква друга форма...  Дано! И не бих се заизпълвала с енергия, за да може някой прошляк 1000 години след мойта смърт да вижда Рая...
А като стане дума за пророчества, предпочитам те да бъдат по-конкретни, и да не се отнасят за толкова абстрактни неща... Под конкретни разбирам поне дата(ден, месец и година), часът не ме вълнува толкова много - да не издребняваме...

А относно бестселъра - чела съм само един(без бъзик) и не съм много очарована...
Дано коментарът ми не остане единствен, щото не струва(коментарът)

Неактивен Zago

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1184
  • Простак - чревоугодник
    • Профил
« Отговор #7 -: 2007-09-09, 19:30 »
Щом искаш мнение - давам ти веднага моето!

Като чист прагматик всичко това (тези 9 пункта) за мен са абсолютно безмислени и непотребни. Те не казват нищо ново, а повтарят векове наред дъвкани умозаключения. Нищо пророческо не виждам.

Евала за труда ти, явно ти е коствало немалко сила и енергия, съдейки по правописа здраво си се озорила, но при все това за мен си е чиаста проба безмислици, написани с едничката цел финансов просперитет на автора. (Не, че има нещо лошо в това, де...)

Е, имаш ми мнението!
Life is chaos, chaos is life.
Control is an illusion.
Only thing You can control are Your own intentions.
If You start with good intention, You have better chances ending up with good.

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #8 -: 2007-09-09, 20:33 »
Аз май я бях почнал тая книга (пробута ми я майката на един приятел, която от зъболекар се преквалифицира в екстрасенс и почна да изкарва много по-добри пари), ама я зарязах на десетата страница. Щото ми се доповръща...от глупости!
« Последна редакция: 2007-09-09, 20:54 от Don Dada »
Caralho Voador

Mouse__

• Гост
Re: СЕЛЕСТИНСКОТО ПРОРОЧЕСТВО
« Отговор #9 -: 2012-03-15, 02:25 »
Тези коментари са крайно разочароващи.... всъщност не мисля, че откровенията са синтезирани правилно. Не може с едно изречение да се предаде смисъла им. Много е важно в какъв момент от живота ви, ви е попаднала тази книга, ако аз я бях прочела преди години, едва ли щях да й обърна внимание..... но сега тя преобърна живота ми - на вас ще ви прозвучи глупаво, но тази книга ме спаси, попадна ми случайно докато бях в пирогов, когато се бях предала и се бях отказала. След първия прочит ме накара да се замисля, но наскоро започнаха да се случват нещата, за който се говори ... разбира се има и художествена измислица, но един средно интелигентен човек би тряблаво да може да отсее полезната информация

madagaguga

• Гост
Re: СЕЛЕСТИНСКОТО ПРОРОЧЕСТВО
« Отговор #10 -: 2012-03-22, 20:41 »
Тук намерих един по- сериозен синтез на откровенията, за тези,които биха се поинтересували:
http://zann.blog.bg/drugi/2009/08/11/selestinskoto-prorochestvo.378193

а колкото до по- горните коментари... звучи ми като да са доста ученически ( разбирай повърхностни, от типа- да се намирам на приказка е по- важно, отколкото да кажа нещо смислено) като изключим Mouse