Автор Тема: как да започнем разговор  (Прочетена 27997 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен FANatic

• Mr. Trise X
  • администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 709
    • Профил
    • http://www.bgfreaks.org
Цитат
имаш ли огънче ? 

п.с. много добра тактика да започнеш разговор... тествам я тея дни
вдхъновен от този пост, реших да ви питам как вие започвате най-често
 разговор с непознат/а на улицата
аз например вчера докато си седях на спирката и една мацка точно по същия начин ме пита имам ли огънче, имах дадох и после чак в автобуса седнах до нея и започнахме да си говорим, накъде отива, къде слиза, не съм я виждал в квартала, некви такива неща, накрая си каза името и пак е нещо и съм доволен   
айде вас да ви вида 
« Последна редакция: 2007-09-13, 09:23 от tech_noir »
Ain't Nothing But a GoTh ThnG

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
как да започнем разговор
« Отговор #1 -: 2005-10-26, 11:29 »
Хахахах еми аз имам проблеми тука щото съм еджърче и не пафкам

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
как да започнем разговор
« Отговор #2 -: 2005-10-26, 12:03 »
Хаха ти от кога се извъди такъв експерт ве админе!    

Неактивен Immortality_

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 276
    • Профил
    • http://spaces.msn.com/members/lastbreathbeforethedawn
как да започнем разговор
« Отговор #3 -: 2005-10-26, 12:14 »
хехехе... радФам се, че съм Фдъхновила цяла тема.... въххх  

Аз с гаджето ми се запознах така... питах го дали има огънче *а той не пуши*... намерих си запалка и отидох и му я връчих с думите : е вече имаш, в случай, че пак дойда да ти досаждам!      при което той се спука да се хили и почнахме да си говорим  

иначе съм много срамежлива
Que no me da la gana pasar media vida buscando esta droga que tal vez no exista !!!

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
как да започнем разговор
« Отговор #4 -: 2005-10-26, 12:27 »
Аз не си падам много по запознанствата с непознати, по-скоро ще направя някакъв знак, че ме привлича или нещо такова, нз.

Иначе и мене са ме заговаряли няколко пъти с "имаш ли огънче" или "имаш ли ,листче? "    
Най-тъпо са ме заговаряли на паметника - " Извинявай,пушиш ли канабис? "    

Иначе за не пушачите може и да се пита за часа, но няма да се разбере намека.. Аве хора давайте директно, така или иначе ако ще става номера- е стане, ако не - не! Казвате - "Извинявай много си сладка, може ли да се запознаем"    С това вече ще разбереш 100% дали си й симпатичен, но пък има риск да те сдуха много яко като те резне. Но от опит глава не боли.
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 694
    • Профил
как да започнем разговор
« Отговор #5 -: 2005-10-26, 12:27 »
Аз не питам за огънче, защото ми се струва изтъркано.
всъщност в 99% от случаите се запознавам предимно като ме запознаят с някого - сам не. А иначе като ме удари шайбата , почвам " извинявай ,знаеш ли къде се намира ...." и такива  - каквото ми падне. Общо взето каквото и да кажеш никога няма да е нещо което не са чували хората. За това залагам на усмивката....

egoist

• Гост
как да започнем разговор
« Отговор #6 -: 2005-10-26, 14:09 »
Никога не съм опитвала да заговоря някого...
Мен ме питат какво чета...
Винаги размотквам някоя книга със себе си.

Неактивен ^Giggy^

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 141
    • Профил
как да започнем разговор
« Отговор #7 -: 2005-10-26, 15:33 »
Цитат
Аз не питам за огънче, защото ми се струва изтъркано.
всъщност в 99% от случаите се запознавам предимно като ме запознаят с някого - сам не. А иначе като ме удари шайбата , почвам " извинявай ,знаеш ли къде се намира ...." и такива  - каквото ми падне...
Ау, леле, този номер понякога е толкова изервящ, а понякога и смешно... примерно веднъж както си ходя аз към даскало (закъснявайки отново) и от всички минаващи точно мен ме спира някакъв и почва да ме разпитва къде се намирало еди коя си улица и не знам си к'во си и ми се лензи, а съм убедена, че знаеше, ама се направи на ударен нарочно
« Последна редакция: 2007-09-13, 09:23 от tech_noir »
"True house music consists of four main ingredients: a cup of spirituality, a tablespoon of love, a dash of togetherness, and a pinch of soul penetrating beats. House music has the power to heal, to soothe, to comfort. It's the music of love, the music from up above. True house music i

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
как да започнем разговор
« Отговор #8 -: 2005-10-26, 18:00 »
От мен няма да останш с това впечатление , Гигги.

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 334
    • Профил
как да започнем разговор
« Отговор #9 -: 2005-10-26, 20:01 »
Според мен това с огънчето и с часа си е чиста загуба на време,най-добре е човек да подходи директно.

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
как да започнем разговор
« Отговор #10 -: 2005-10-26, 20:09 »
Честно казано ако едно мом4е ми е симпатично,даже да ме заговори по банален начин,пак нqма да е  толкова зле
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

egoist

• Гост
как да започнем разговор
« Отговор #11 -: 2005-10-27, 13:44 »
Ако не е симпатичен ще си помисля: "'Бах ти педераса!!!", но ще бъда поласкана и най-вероятно ше се "надуя"...
Ако е симпатичен, ще си помисля: "'Бах ти сладура!!!" пак ще бъда поласкана, и пак ще се "надуя"!!!
Само дето няма да му мине номера номера със "свалката"...
Ще го отрежа като кисела краставичка.
Определено не приемам такива запознанства за нормални.
Нека съм консерва.
Дреме ми.
« Последна редакция: 2005-10-27, 13:44 от egoist »

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
как да започнем разговор
« Отговор #12 -: 2005-10-27, 14:17 »
Ок ,де....Ами вие забелязахте ли,че никакви запознанства не приемате , освен Он-лайн))))))))))))) хахахахах....Тъпо.

MaxStorm

• Гост
как да започнем разговор
« Отговор #13 -: 2005-10-27, 20:54 »
Цитат
95% от момичетата ти отговарят със същото  освен ако не попаднеш на някоя мега кучка, което е рядкост

Определено не съм съгласен че е рядкост да попаднеш на кучка.Нищо лично но моето мнение е че София е като център за "Мега Кучки". Поне на мене рядко ми се е случвало да попадна на наистина свясна мацка.
Може да опитате да отидете някаде в провинцията (за момчетата) и сами ще се убедите в това за което говоря.
Иначе  по темата:
Голямо съм дърво когато става въпрос да се запозная с някое момиче. Не знам дали е от притеснението че може да бъда брутално отрязан поради факта който съм споменал малко по-нагоре в поста или от това че не го чувствам присъщо за мен.
Предпочитам да бъда заговорен.

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 406
    • Профил
как да започнем разговор
« Отговор #14 -: 2005-10-27, 22:42 »
ХАхахахаАХАХХА и на мен спирките са ми фаворит.Мисля,че всички вече знаят историята =))
Иначе аз съм заговаряла много хора,но рядко съм имала на акъла си свалка.
Най-лесно се заговаря металист.Щом го заговаряш начи си от неговата партия.Нормално момиче не би го заговорил.
Иначе...аз на момента измислям,ма гледам да е бързо...щот обикновено е на места,където може и да си отиде преди да измисля и после да ме е яд =))

MaxStorm

• Гост
как да започнем разговор
« Отговор #15 -: 2005-10-29, 21:21 »
на всеки му се е случвало да се заговаря с някоя мацка дали в тролея или на улицата (без Витошка   ) но може би не съм се изразил напълно правилно.
Главната мисъл беше че в София повечето красиви момичета на които много пъти им е било правено комплименти , свалки и кво ли още не   самочувствието им доста сериозно се покачва от колкото когато става въпрос за момичета от провинцията.
Наистина е така Няколко пъти съм ходил в Плевен и Варна и мога да ви кажа ,че някакси момичетата са доста по-общителни и скромни отколкото софийските мацки.
а нещото което доста ме дразни е някаква си кифла само заради факта че е хубавелка да ми се надува все едно съм най-убития тип.
А аз определено не се мисля за такъв.

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 334
    • Профил
как да започнем разговор
« Отговор #16 -: 2005-10-29, 22:44 »
Цитат
Наистина е така Няколко пъти съм ходил в Плевен и Варна и мога да ви кажа ,че някакси момичетата са доста по-общителни и скромни отколкото софийските мацки.
а
[div align=\"right\"][snapback]18174[/snapback][/div]

Във Варна-скромни??? Е незнам на какво си попаднал,но аз определено не съм на същото мнение,а и Варна не се води много много за провинция,виж в Плевен не съм ходилаи незнам там как е.
« Последна редакция: 2005-10-29, 22:44 от ivi6te »

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
как да започнем разговор
« Отговор #17 -: 2005-10-30, 03:40 »
Eми просто да кажем че в Плевен са ама НАЙ-ЯКИТЕ ПАРЧЕТА които съм виждал ама 99% са чалгарки д*биш!!! :angry:

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1320
    • Профил
как да започнем разговор
« Отговор #18 -: 2005-10-30, 10:42 »
[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]Честно казано ако едно мом4е ми е симпатично,даже да ме заговори по банален начин,пак нqма да е толкова зле  [/quote]
  И аз така... С повечето хора от даскало се запознахме така:
Аз: Ей, здрасти аре да се запознаем, аз съм Лили  
Почти винаги ми отговарят с името си, а когато не стане казвам "Сега ти би трябвало да си кажеш името" или нещо такова и те ако ми го кажат с досада аз си се изнасям

Неактивен PooR^CReaTuRe

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 910
  • Your life is over and you're to blame
    • Профил
    • http://www.myspace.com/erm1ne2
как да започнем разговор
« Отговор #19 -: 2005-11-04, 21:51 »
много рядко заговарям , обикновено така правя нещата че този който искам да ме заговори . Например си набелязах един от даскалото и си взех некви листове с разни рисунки и простотии . По едно време се засилих (все едно бързам) и рязко се обрънах назад , така че да изглежда все едно не съм го видяла и яко се фраснах в него . Веднага се заговорихме , хахо-хихи и тн.

Или пък на парка , където се уча да карам скейт . Понеже карах сама и не ми се щеше да е така дълго , видях един който се правеше на голям скейтър. По едно време се качва човека на един парапет и му пада колелцето . После неможеше да си го намери и аз му го посочих . Той ме изгледа и си продължи . Аз си се мъчех на пирамидата и той вика "защо не пробваш по-високо" и пак хахо-хихи и готово.

А ако нямам време да обръщам нещата директно отивам при човека и гледам първия му недостатък . И почвам съвсем внимателно да го "пиля" и после извъртам нещата и изведнъж му се кефя и така  Особено когато съм във друг град въобще не ми пука кой и как заговарям  Освен ако не е някой скинар и да ме подгони ...

Eva

• Гост
как да започнем разговор
« Отговор #20 -: 2005-11-19, 09:43 »
ето как ева процедира на 4ашка в заведението и как все си намира с кой да се целува!
гледане (ама нагло!) усмивка (пак нагла) танци (и те нагли) и накрая "Ей! How you doin'???" нищо сложно и много се продава...
хехе е вече не го правя де..щото ще ставам пример за обществото земе да ме нарочат за вещица ще трябва да си купя метла...извънземна вещица мноо ок ще ми пасне ххех оффффффффффтопиккккккккблаххххх

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
как да започнем разговор
« Отговор #21 -: 2005-11-19, 12:08 »
Нqколко пъти са ме заговарqли непознати момчета,просто със "здрасти".
Едното момче беше от бившето ми даскало,изобщо не се познавахме,но един ден ме погледна и ми каза "здрасти",оттогава почти всеки път така....
Скоро се прибирам от вън,сама бqх и премръзнала...Гледам надолу към земqта и съм се побъркала от студ и по едно време некви момчета минават и единиq ми вика"здравей"и ми се усмихва.Аз се зачудих дали го познавам и дали сме се запознавали,но в мисленето си нищо не му казах,отминаха
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Diva Orxideia

• Гост
как да започнем разговор
« Отговор #22 -: 2006-05-14, 18:36 »
Нов начин за запознаство:
- Госпожице, трябват ли ви 25 хиляди лева?  

Неактивен SuGi

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 21
    • Профил
    • http://www.myspace.com/unesourirfille
как да започнем разговор
« Отговор #23 -: 2006-08-01, 17:15 »
"Имаш ли огънче?"

Дееееба, кво е изтъркано това. Ако е някои убавец/убавица бас хващам, че го е чувал хиляди пъти на ден!!! и какво впечатление оставяш?

"Поредният човек, който се опитва да ме заговори"

!?

аз примерно /зимайте пример от кака шуг, дето даже гадже няма, ама и знае устата/

дам, спъвам хората и се усмихвам
питам /момчета!/ дали се казват боряна /това тръгна от един бъзик....дълга история/
дам.. и за спирт питам
спираш някого и му искаш от закуската

и някви такива... по-шантави...
определено имаш по-голям шанс изобщо да те запомни, пък ако те помисли за тъпак, значи не ВАЖИ!
Develop success from failures. Discouragement and failure are two of the surest stepping stones to success.

Soit charitable...

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7020
  • интернет лумпен
    • Профил
как да започнем разговор
« Отговор #24 -: 2006-08-01, 17:19 »
мен последно ме утепаха с
"Извинете, искате ли свирчица?" (с някаква много мила усмивка)
"  "
"Духане бе! Чукане?"
(оглеждам я от главата до петите) "Ам не..."
(продължава да се усмихва страшно мило) "Ехх... да ти имам косицата бе сладур..."
(и аз и се сумихвам мило)

Определено я запомних.
« Последна редакция: 2006-08-01, 17:27 от tech_noir »

Неактивен SuGi

• потребител/ка
  • *
    • Профил
как да започнем разговор
« Отговор #25 -: 2006-08-01, 17:47 »
ха ха ха

е аз казах шантави и дадох примери, не "перверзни" :РР
Develop success from failures. Discouragement and failure are two of the surest stepping stones to success.

Soit charitable...

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7020
  • интернет лумпен
    • Профил
как да започнем разговор
« Отговор #26 -: 2006-08-01, 17:49 »
е дубле де, че не съм ногу убаф, не съм, ама чак пък секса с мен да е перверзия  
« Последна редакция: 2006-08-01, 17:49 от tech_noir »

Неактивен SuGi

• потребител/ка
  • *
    • Профил
как да започнем разговор
« Отговор #27 -: 2006-08-01, 17:53 »
тц, разбра ме, ама кво се прайш на ударен :Р

перверзно звучи от непознат! ;]

Soit charitable...

Неактивен ????????????

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 53
  • ???????,?? ?? ????????...
    • Профил
как да започнем разговор
« Отговор #28 -: 2006-08-01, 18:48 »
за жалост до сега не съм имала този шанс да се запозная с някой ей така на улицата с думите "имаш ли огънче" или нещо подобно...само бабки са ме заговаряли...по точно са ми досаждали...мъкаа
Кръв по острието има
Любовта в душата й погина
Погледа й от омраза замъглен е
Вече чувства няма
Вместо сърце-празна яма
Очите й са две парченца лед
Погледа й празен
Тялото й в рани
Дрехите раздрани
Няма ли кой да я спре?
Сърце да й даде...

Неактивен Murderdoll

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 27
    • Профил
    • http://piercing-bg.com
как да започнем разговор
« Отговор #29 -: 2006-08-01, 19:30 »
ахахах аз пък най-мноо се кефя да се запознават хората с мен с думите 'имаш ли едно листче'