Анкета

Носите ли маска?

Винаги. Абсолютно навсякъде.
Само в градския транспорт и в университета
Изглеждам смешно с маска и не нося

Автор Тема: Свинска истерия ???  (Прочетена 1561 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1313
    • Профил
Свинска истерия ???
« -: 2009-11-12, 16:42 »
Днеска една бабка(на мен, на вас може и да е лелка  ;D ) не спря да кашля в рейса. А до нея един чичко с маска се потеше ;D ;D

Истерия е хванала народа, а аз от три дена чакам да се появят първи симптоми  :o

Споделяте ли тая свинска истерия?

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7020
  • интернет лумпен
    • Профил
Re:Свинска истерия ???
« Отговор #1 -: 2009-11-12, 17:01 »
Не. Това си е долу-горе обикновено грипче (макар майка ми да твърди че със сигурност е лабораторно творение). Просто е необикновено заразно и смъртта от усложненията му е доста гадна (удавяш се в собствената си кръв).
Иначе мисля че нямам какво толкова да се изтерясва - най-вероятно ще си го прекараш на крак както обикновено.

Истерията я нагнетяват фрамацефтичните корпорации, при все че ефекта и на най-прехвалените им илачи е съмнителен.

Грух!

Неактивен Simone

• The_black_rose
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 569
    • Профил
« Отговор #2 -: 2009-11-12, 18:06 »
Ако не ме бяха светнали, за какво става въпрос сигурно и аз щях да се побъркам, ако слушам само глупостите по телевизията.
Грипът е много опасен за  хора със сериозни хронични заболявания, при които лечението е по-трудно. А, ако си здрав и го пипнеш (и разбира се, разбереш навреме), след седмица ще си на крака. ;)
Аз не нося маска, но пия имунно стимуланти и понеже имам тази възможност,по рядко използвам градския транспорт.
.....quod me nutrit me destruit.....

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 790
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
« Отговор #3 -: 2009-11-13, 00:32 »
Хахаха, какъв грип бе, преди време се млясках с една уж болна, кво ми стана - х*я  ;D Тия от новинарските емисии, всите са за бесилото.
M54B30, 182A1.000 и едно 93 килограмово магаре зад волана им :D

Неактивен Punkass

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1407
  • Do I Care?
    • Профил
    • www.sick-lullaby.blogspot.com
« Отговор #4 -: 2009-11-13, 09:50 »
Хахаха, какъв грип бе, преди време се млясках с една уж болна, кво ми стана - х*я  ;D

;D ;D ;D

Всъщност има доста хора, които излиза че са го изкарали, но не са разбрали - просто защото, както каза Розичката - са здрави и със силна имунна система. :)

виц по този повод:

Мечо Пух и Прасчо обират банка. На гишето призовават “Горе ръцете, това е обир!”, а касиерката с насмешка ги пита къде им е оръжието. Тогава Мечо Пух сваля маската и казва: - Прасчо, я се изкашляй. ;D
« Последна редакция: 2009-11-13, 09:52 от Punkass »