Автор Тема: защо подяволите идва без да пита...  (Прочетена 3500 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен katita

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 106
    • Профил
защо подяволите идва без да пита...
« Отговор #30 -: 2006-07-25, 01:22 »
лелее...щастливка си че обичаш и те обичат и то един и същи човек!
и не забравяй-"ЖИВЕЯТ САМО ВЛЮБЕНИТЕ!ОСТАНАЛИТЕ ПРОСТО СЪЩЕСТВУВАТ!"  

Неактивен Asshole

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 14
    • Профил
« Отговор #31 -: 2006-08-14, 10:46 »
Те тава е баце  Дупката Отзад реши да се завърне къде от носталгия къде от абстиненция към интелигентност Всъщност ме подсети един много зареждащ разговорец с Ева не онази уруспия дето прецака нашия човек Там Горе заради неква тъпа ябълкова диета амаи Ева от форума тя позна стария Asshole и ето ме агейн дагоева)))

Та сига с речите и хвалебствията ... отговорът ти се съдържа баш във въпросчето да ти кажа  " защо по дяволите  когато стане въпрос за емоции и секакви други чувства и филингисе намесжат едни симпати4ни рогатковци със заострени опашленца дето ти мътят водицата и те карат да ГОРИШ в любовта, все нещо те ИЗГАРЯ отвътре, ЯДЕ те топка ти ЗАСЯДА на гърлото  все приятни усещания     И не спиш не ядеш не мислиш, а те се кефят и те ръгат все по-надълбоко с малките си тризъбчета ))
Напоследък Задника за захвана с Кавала))хехе я НАДУЙ дядо кавала ... не бе с КАБАЛА тава е голема шашкъния да знаете ... еййй ... то не са ангели демони чудесиии )) та емоциите било те позитивни или негативни се предизвикват от демони ( мъжки и женски, пасивни и активни и секаква друга измет )  Явно си още във фаза в която те трогват разни материализми във вид на некакъв сладур дето те гледа телешки като те види ) Ма ще преболедуваш - слушай чичко доктор  Нищо не е толкова важно че да му се отдадеш изцяло  В някои култури пребиват с камъни влюбените  това си е Обсесивно Компулсивно разтройствоо дагоева))) лекува се с Прозак можеш да пробваш ама аз лично лекувам всичко с руйно винце и люта ракия))
Отърваването от тези паразити емоциите е вътре в теб, трябва да погледнеш просто по-надълбочко дали чрез видовете медитация, автогенен тренинг или каквото се сетиш там тази изгарящата любов наистина е изгаряща в буквалния смисълхубаво е да усещаш единение с човека, но чисто и лишено от всякакви зарази  тогава ще е и най-прекрасно според мен когато спреш да се измъчваш от любовта си идва истинската любов - чиста и лишена от телесни емоции  естсвено няма да е със всеки, но някои не намират и цял живот човека който да заслужи подобно единение
Защо подяволите дойде!!!Хващай си дяволите и се махай )) Любовта е инквизиция във вида в който е най-популярна погледни навътре и ще намериш лекарството

P.S. Минал съм през няколко ада докато стигна до подобни умозаключения  
« Последна редакция: 2006-08-14, 10:47 от Asshole »

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7020
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #32 -: 2006-08-14, 10:50 »
хаха, well си come dude, glad to see ya 'round
« Последна редакция: 2006-08-14, 10:54 от tech_noir »