Автор Тема: Фитнес!  (Прочетена 12679 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

egoist

• Гост
Фитнес!
« -: 2008-06-25, 19:18 »
Млади дами и господа, търся някой, с когото да ходя на фитнес и то сравнително често. Има ли желаещи? :)

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
Отговор на: Фитнес!
« Отговор #1 -: 2008-06-25, 19:45 »
Ми аз ако бех още в Надежда...
« Последна редакция: 2014-02-11, 01:57 от Udivitelna »
Caralho Voador

egoist

• Гост
« Отговор #2 -: 2008-06-25, 19:49 »
Дада, не е нужно да е в Надежда. :)
« Последна редакция: 2014-02-11, 01:57 от Udivitelna »

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #3 -: 2008-06-25, 19:55 »
Ми преди имах карта за БСФС, ама изгоря :( А иначе...по-хубаво да е по-близо до нас, че последните няколко пъти мускулната треска ме хваща още на излизане  :P
« Последна редакция: 2014-02-11, 01:51 от Udivitelna »
Caralho Voador

egoist

• Гост
« Отговор #4 -: 2008-06-25, 19:59 »
Ти сега в Студентски ли си още?

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
« Отговор #5 -: 2008-06-25, 20:02 »
Аз ше почвам да ходя след точно 10 дена, ма на Герена... фащаш 85 и след 2 часа си на фитнес! ;D
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #6 -: 2008-06-25, 20:04 »
Ти сега в Студентски ли си още?
Близо съм до Студентски, "Дървеница" ;)
Caralho Voador

Неактивен ethereala

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 551
    • Профил
« Отговор #7 -: 2008-06-25, 20:07 »
Казват, че е по-хубаво на фитнес да се ходи сам, за да не губиш време в клюкарене(особено за жените). Иначе в Надежда I фитнеса в 8-ма поликниника преди беше много хубав.
Голямата любов и големият успех носят със себе си голям риск.

egoist

• Гост
« Отговор #8 -: 2008-06-25, 20:11 »
Имам фитнес до нас, но ... аааа.. сега се сещам, че Зазо го посещаваше по едно време.
Зазо, к'во мислиш за фитнеса до нас - става ли? Има ли си инструктури т'ва-онова?  :)

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 790
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
« Отговор #9 -: 2008-06-25, 22:29 »
Имам фитнес до нас, но ... аааа.. сега се сещам, че Зазо го посещаваше по едно време.
Зазо, к'во мислиш за фитнеса до нас - става ли? Има ли си инструктури т'ва-онова?  :)

Пренадути цени, малко уреди..инструктора е горе-долу печен.
M54B30, 182A1.000 и едно 93 килограмово магаре зад волана им :D

Неактивен ZAZO

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1242
    • Профил
« Отговор #10 -: 2008-06-25, 22:34 »
Ами фитнеса до вас е най-добрата комбинация между цена и лукс, която съм виждал до сега. Има доволно количество уреди и рядко ще ти се случи да чакаш. А фитнеса се пълни доста. Има доста жени, няма да си обградена само от някви мутрясало-анаболени прасета. Инструктора е пич. Много е печен и мацките зад бара са готини. Общо взето е приятно. Също се предлагат сауна и масажи.. Съблекалните не са гнусни и мърляви. Може да минеш само от там да си вземеш една визитка за да видиш цените ако те интересуват. Честно казано не бих прекъсвал тренировки ако живеех където си ти. Много ми е любим тоя фитнес ама не бих се наел да ходя поне докато не си намеря кола.

Пренадути цени, малко уреди..инструктора е горе-долу печен.
Глупости  :-\
Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
« Отговор #11 -: 2008-06-25, 22:38 »

Ами, като са глупости, давай 4лв за тренировка..аз давам 2, а уредите в "моят" фитнес са двойно..да не кажа тройно повече.

egoist

• Гост
« Отговор #12 -: 2008-06-25, 22:57 »

Ами, като са глупости, давай 4лв за тренировка..аз давам 2, а уредите в "моят" фитнес са двойно..да не кажа тройно повече.
Ако е само за парите ... Все тая ми е. Аз и като жена ... много много уреди не ми трябват. Дай ми там някакъв велоергометър и съм доволна. ;)

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
« Отговор #13 -: 2008-06-25, 23:16 »
На жените им тряат същите уреди, каквито и на мъжете... даже повече! Прието е, че жените не трябва да тренират по много и тежко, щото ше им пораснат огромни, грозни мускули! Това са ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ!!! Тренировката на жените трябва да е тежка, колкото тренировката на мъжете! (не "тежка" като тежести, а "тежка" като натоварване!)
Нагледал съм се на момичета, които влизат във фитнеса, пускат си MP3 плеъра и правят по 136 повторения с 1 кило на некъв уред за бедра... имам новина за вас: НИЩО НЕ ПРАВИТЕ!
Яна, ако смяташ да посещаваш фитнеса с такава цел - по-добре не си губи времето.. ходи да плуваш или да се шибаш некъде - натоварването и съответно ефекта ше е по-голям!
Мъжете блъскат с години и не могат да пораснат повече от едно ниво, без съответна диета или добавки, а жените, видиш ли, без да искат стават като културисти! Айде моля ти се!
Растежа при мъжете е предизвикан не толкова от стреса на мускула при упражненията, колкото от отделянето на значително по-големи количества тестостерон! Така че не се притеснявайте, мили дами, и да искате не можете да пораснете, освен ако не си биете инжекции тестостерон!
Без съмнение, когато започне да се натоварва човек мускулатурата му се тонизира и започва да заема нормалната си форма.. за мене една жена с оформено тяло е 1000 пъти по-добре изглеждаща от неква с равни ръце, равни крака, равен корем... дъска от където и да я погледнеш!!!

ПП: Е тва, според мене, е перфектно женско тяло... а тая се е смазала от тренировки, гаранция давам!!!
« Последна редакция: 2008-06-25, 23:22 от MuTaKa »
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

egoist

• Гост
« Отговор #14 -: 2008-06-25, 23:29 »
Митак, аз все още съм на диета и имам да свалям някакви си още 10 кила. Не е ли редно малко да поотслабна пък тогава да се меткам на уредите? Имам даже и програма. ;) Метни едно око и си кажи мнението?! Не искам да съм неква културистка, но да - искам да имам релеф. :)

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
« Отговор #15 -: 2008-06-25, 23:44 »
Програмата е екстра, ма не е за съвсем начинаещи... ако ти е добра диетата (аз от хранене не разбирам, така че няма смисъл да ми я показваш или пращаш) и правиш аеробика по 2 пъти в седмицата: велоаргометър, пътъчка, ски бягане (най-доброто е!), кросове навън и пр., тия килограми би трябвало да ги свалиш за месец, месец и половина, максимум! През това време можеш да правиш така наречените кръгови тренировки (накарай някой във фитнеса да ти обясни, ма не некой носорог, щот те въобще не знаят къде се намират!), за да влезеш в час! Мускулатурата ти трябва да е подготвена за натоварвания, инъче ше имаш мускулна треска постоянно! Тая програма, както казах, е хубава, ма ако започнеш направо с нея ти обещавам, че на всеки тренировъчен ден ше имаш по три в реанимация! ;D
... и побеждават.

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
« Отговор #16 -: 2008-06-26, 00:41 »
Дай ми там някакъв велоергометър и съм доволна. ;)

Като става дума за велоергометър, най-добре е вкъщи да си го въртиш, по 30 рано сутрин, всеки ден :)

ПП: Да препоръчате по-бърз начин за сваляне на шкембето? На ден правя по 150 коремни преси(разпределени на серии), велоергометър, ама ефекта е незначителен...въпросните ми плочки са много здрави, ама са санирани :D:D

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
« Отговор #17 -: 2008-06-26, 00:50 »
Никво тесто, никво сладко, тичане и скачане на въже! Тия колелета ги за*би...
... и побеждават.

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
« Отговор #18 -: 2008-06-26, 00:57 »
Никво тесто, никво сладко, тичане и скачане на въже! Тия колелета ги за*би...

Май е време да си направя една строга диета и аз...Тесто почти не ям, ама сладкото..............

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #19 -: 2008-06-26, 01:58 »
И аз имам проблеми със сладкото, иначе блъскам по 3-4 пъти на седмица вече от 3 месеца и ефекта почва да ми харесва :) Но стабилен проблем имам със задника и корема (сладкото все пак...)

Малко ми е мизерна залата, ама пък си има всичко и няма смотаняци :P КТака че ако ти се ходи в Красна поляна- заповядай ;D
« Последна редакция: 2008-06-26, 13:13 от Metalcho »

Неактивен Kallan

• Konoha
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 930
  • Clare
    • Профил
« Отговор #20 -: 2008-06-26, 01:58 »
Янче ако си решила сериозно мога да ти кажа, че се обричаш на нечовешки живот  ;D Постоянни лишения и много натоварвания.Аз спазвам сега една 7 дневна диета .. неприятна е ама се търпи.Иначе на фитнес ако можех и всеки ден ще ходя, но гледам да ходя през ден.Програмата си я направи сама според уредите във фитнеса.Тая програма дето я имаш ... след няколко седмици, че от първия път няма да успееш.Значи аз правя така .. тичам 50 мин. на степер ли е не знам как се нарича.И после зависи в какво настроение съм правя или крака(и дупе и т.н.) или ръце(бицепс,трицепс,рамо,гръб) като корем и талия са ми задължителни всеки път.Много е подробно за обяснения какви упражнения правя точно, но ако искаш пиши и ще се консултираме ;) ходя от .. повече от 6 месеца може би с малки прекъсвания де.Горе долу съм наясно с нещата и мога да те посъветвам за някои работи ;) за съжаление си много далече иначе можеше да ходим заедно..
Само в тишината има слово,
Само в мрака - светлина,
Само в смъртта-живот!

Sad but True..

egoist

• Гост
« Отговор #21 -: 2008-06-26, 07:52 »
Оооо, програмата е много натоварваща за мен сега - знам. Тя ми е пратена да си избирам, за което "душа ми сака" за това да си тренирам. Със сигурност не мога без сериозна физическа подготовка да я направя. За храненето - никакво сладко и газирано. Хапвам само пълнозърнест хляб на хранене по 1-2 филии. Ниакво тесто, пържено или прекалено мазно. ;) Риба всяка седмица. :) Тренирам вкъщи активно. Преси с тренажор и клекове. Добре, че е този тренажор, че след сексциото не си усещам почти мускулите на корема. :) Трябва да се тича задължително!!! Ох, само мъж ми да си дойде и офейквам да бягам. ;)

Сара, ти в кой квартал живееше? Къде ходиш на фитнес? Все пак аз имам кола. Мога и да осткоча някой път при теб. :)
« Последна редакция: 2008-06-26, 07:58 от egoist »

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1015
    • Профил
« Отговор #22 -: 2008-06-26, 11:05 »
Ако е само за парите ... Все тая ми е. Аз и като жена ... много много уреди не ми трябват. Дай ми там някакъв велоергометър и съм доволна. ;)

А що направо не си вземеш някакви уреди за вкъщи? Те сега ги правят все по-малки и по-малки. Аз така съм си "обзавела" цялата стая у майка.
Dancing with the devil in the pale moonlight...

egoist

• Гост
« Отговор #23 -: 2008-06-26, 11:08 »
OT: Между другото, щом още кърмиш не е желателно да пазиш диети за отслабване и да се натоварваш във фитнес!
Митак, аз не гладувам, а се храня здравословно. Това са две различни неща. А за фитнеса наистина първо само с кардио ще се занимавам, а на есен като го отбия малкия започвам с по-серизни тренировки. :)

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
« Отговор #24 -: 2008-06-26, 11:12 »
Е аз за тва казвам диети за отслабване! Инъче то даже си е задължително да се храниш здравословно, да не пиеш, да не пушиш, да не се нервираш и да се наспиваш като хората, докато имаш биологичен ангажимент към малкия човек! :)
Но ниско въглехидратни, протеинови, лунни и някви други такива... НЕ!
... и побеждават.

egoist

• Гост
« Отговор #25 -: 2008-06-26, 11:17 »
Ясно, ясно. Да ти кажа честно, че и само със здравословно хранене пак се отслабва. Вярно, че и упражнения правя всеки ден, но смятам, че най-вече начина на хранене ми помогна да сваля 7 килограма за 1 месец. :) Сега тези 10 и аре - ще къртим мивки! ;) Само дето сега май по-бавно ще се свалят. Абе, здраве да е!

Неактивен Kallan

• Konoha
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Clare
    • Профил
« Отговор #26 -: 2008-06-26, 15:47 »
Е след бременност естествено се отслабва - нормално е.Макар че ако си някоя свиня да се тъпчеш с к'во ли не и природата няма да ти помогне  ;D
Иначе аз живея в левски Г и там ходя на фитнес.С кола .. 30 мин. може би.Не съм много сигурна :)
Само в мрака - светлина,
Само в смъртта-живот!

Sad but True..

egoist

• Гост
« Отговор #27 -: 2008-06-26, 18:54 »
Благодаря, Сара. :)  Ще го имам на предвид! :) Ще гледам още малко да сваля и тогава. ;)

Неактивен Kallan

• Konoha
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Clare
    • Профил
« Отговор #28 -: 2008-06-26, 22:29 »
Да това е най-добрия вариант.. че моите крачета си останаха такива каквито бяха на размери само дето са твърди сега  ;D
Само в мрака - светлина,
Само в смъртта-живот!

Sad but True..

Неактивен BURN

• идиот няк'ъв
  • потребител/ка
  • *
  • Публикации: 24
    • Профил
« Отговор #29 -: 2008-12-10, 16:20 »
Аз също съм зарибен и до скоро си ходих в едно що-годе приятно фитнесче в студентски. Но качването на маса не ми е приоритет, както за повечето заели се (момчета) нито свалянето (момичета). Всичко идва от храненето. Организмът сам си определя идеалното за него тегло, стига да се храни човек правилно. И въпреки че едва ли някой ще започне така изведнъж да се храни като мен в момента (още повече, че не съм разучил напълно всичко относно въпроса), това е нещо много важно не само за фигурата, а и в психически, здравословен и какъвто и да е друг аспект.
Madness is the gift that has been given to me...