Автор Тема: If You Love Somethig, Let It Go!  (Прочетена 3415 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
If You Love Somethig, Let It Go!
« -: 2005-07-04, 13:45 »
... if doesn't - never lost...

днеска... момичето, което обичам заминава за Бургас.. даже вече е там сигурно... и като я знам къф е психо-трилър... я се върне, я не...

Честито да ми е...

П.С. Съжелявам че занимавам форума с лични проблеми, ма трябва и аз някъде да си излея душата...
« Последна редакция: 2005-07-04, 13:45 от MuTaKa »
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
« Отговор #1 -: 2005-07-05, 00:15 »
Аз мисля,че ако всичко е добре,ако съществува истинска любов между вас,няма от какво да се притесняваш.Аз не се притеснявам толкова от разстоянието,колкото от пропастта,което може да застане между душите на хората!!!Тя е много по-опасна от разстоянието на телата!Знай това и не се предавай,старай се да си пишете да се чувате по-често ,да се виждате когато може и ако наистина се обичате ,това няма да ви раздели!
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
« Отговор #2 -: 2005-07-06, 14:13 »
SHEMETNATA е права. Ако наистина съществува истинска любов това определено не значи край. Сигурна съм , че това дори би затвърдило връзката, стига тя да се гради на вярност, обич и разбирателство.
А това да отидеш до Бургас мисля, че не е много добра идея. Това ще е знак , че й нямаш доверие и ще развали всичко. Просто изчакай! Недей да я натискаш и затормозяваш с непрекъснато звънене и разпитване какво прави и с кого е. Това само ще натовари всичко.
Е, успех
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #3 -: 2005-07-06, 14:37 »
Цитат
SHEMETNATA е права. Ако наистина съществува истинска любов това определено не значи край. Сигурна съм , че това дори би затвърдило връзката,
 стига тя да се гради на вярност, обич и разбирателство.
А това да отидеш до Бургас мисля, че не е много добра идея. Това ще е знак , че й нямаш доверие и ще развали всичко. Просто изчакай! Недей да я натискаш и затормозяваш с непрекъснато звънене и разпитване какво прави и с кого е. Това само ще натовари всичко.
Е, успех
[div align=\"right\"][snapback]4432[/snapback][/div]
защо пък да не отиде да я види?Тва не значи,че иска да я контролира,а да бъде с нея
(Георги Константинов)

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #4 -: 2005-07-06, 14:50 »
Еми знам ли, мисля че не е много добра идея. Не знам. По-хубаво да изчака малко.. То си зависи и от мацката. Той най добре я познава и ако мисли , че ще е хубаво да ч изненада, нека го стори.

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #5 -: 2005-07-06, 15:34 »
Еми да де, така е, жени всякакви. Може да каже мацката "Ми виж, го даже вече не иска да ме види, сигурно си е намерил друга", може пък да каже "Тоя е егати досадника! Не ме оставя да дишам" сигурно има някъде баанс, ама само той може да си го намери, щото си я познава, предполагам  А ние си обсъждаме тука на чужд гръб, то така лесно  

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #6 -: 2005-07-06, 15:50 »
  точно това имам впредвид.. Ето примерно аз съм по-скоро от мацкаите дето ще кажат: Тоя па е*бати досадника.. Толкоз ли не може да ме остави да подишам малко. Аз ако толкова искам, ще го поканя    ... Няма ли ми вяра, че ще идва да ме следи тука    ..

хаха.. не ве, наистина не знам.. Мисля, че по-хубаво да не я изненадва по този начин.. По-хубаво да о обсъди с нея преди тва , че да не стане гаф и да съжалява после.
Е ако толкова искаш , може да скокнеш да я видиш, ама не да й се натресеш за дълго..  

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #7 -: 2005-07-06, 17:05 »
неее.....Лимонке,мислиш ли,че ако едно момиче силно обича едно момче и ако са от различни градове,тя ще се скофти като го види?Аз не мисля така!Аз бих се побъркала от мъка ако моя човек отиде да живее другаде.А дали ще се зарадвам ,че иска да ме види-разбира се!Не вярвам момиче,което истински обича,да си каже"Тоя какво ме проверява",напротив,тя би се радвала,че е отново с него
(Георги Константинов)

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #8 -: 2005-07-06, 17:31 »
Дам , права си.. Просто пак казвам до сега не съм обичала истински и за това и може би говоря така

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #9 -: 2005-07-13, 09:19 »
Цитат
Дам , права си.. Просто пак казвам до сега не съм обичала истински и за това и може би говоря така
[div align=\"right\"][snapback]4480[/snapback][/div]
В интерес на истината, точно това е правилният извод... което е доста жалко, щото си готина мацка, не знам на какво се дължи, дали на някаква граница, която си поставяш или просто на това, че не си попаднала на човек, не знам... Но наистина аз ако обичам някого и съм далеч от него, ще си умра от удоволствие, ако ми почука на вратата... лелелеле направо ще се скъсам от кеф! Даже е така съм си мислил както си седя вкъщи, ако гаджето ми (примерно  ) дойде до нас и ми звънне супер изненадващо на вратата, докато си цъкам на комп-а, ми аз ще откача от кеф! тва ще еее някво супер мило, тва ми е като мечта  

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #10 -: 2005-07-15, 12:16 »
Цитат
Цитат
[div align=\"right\"][snapback]4480[/snapback][/div]
В интерес на истината, точно това е правилният извод... което е доста жалко, щото си готина мацка, не знам на какво се дължи, дали на някаква граница, която си поставяш или просто на това, че не си попаднала на човек, не знам... Но наистина аз ако обичам някого и съм далеч от него, ще си умра от удоволствие, ако ми почука на вратата... лелелеле направо ще се скъсам от кеф! Даже е така съм си мислил както си седя вкъщи, ако гаджето ми (примерно  ) дойде до нас и ми звънне супер изненадващо на вратата, докато си цъкам на комп-а, ми аз ще откача от кеф! тва ще еее някво супер мило, тва ми е като мечта  
[div align=\"right\"][snapback]5756[/snapback][/div]
И аз много бих се радвала на същото  Много яко !Моят го е правил това,но за съжаление не толкова често,колкото ми се иска....Но е много хубаво както си стоя в къщи отегчена-някой звъни на звънеца и гледам..Той
(Георги Константинов)