Автор Тема: Сватба!  (Прочетена 7174 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

egoist

• Гост
Сватба!
« -: 2006-08-27, 12:57 »
Ох!!!
Малко от вас знаят, че ми предстои важна стъпка в живота - ще се омъжвам.
Датата наближава...Другата събота ще съм вече "нечия" съпруга, т.е. на 02.09.2006г.
Интересува ме какво мислите вие за брака.Мечтали ли сте някога за този ... светъл ден!?
Представяли ли сте си какъв би могъл да бъде човека до вас...Човекът, когото мислите, че можете да изтърпите 30, 40, 50 години...?
Аз ще споделя мислите си някой друг ден...
Не и днес.
« Последна редакция: 2006-08-27, 13:01 от egoist »

Arha

• Гост
Сватба!
« Отговор #1 -: 2006-08-27, 13:12 »
хммммммм... важна стъпка си е, но щом си решила да я направиш значи наистина си сигурна, че обичаш човека до себе си...
Няма значение какъв е... стига да те прави щастлива брака само ще скрепи любовта ви и ще те накара да се почувстваш още по-сигурна в него...
не го мисли като "нечия" съпруга, нечия собстваност защото поне за мен брака не се изразява в това... Би трябвало да се чувстваш на седмото небе защото този човек е готов да бъде до теб независимо от всичко и иска да остарее с теб... готов е да те обича дори когато от сегашната ти красота ще е останал само блед спомен...
Аз ти пожелавам човека, който си избрала да бъде до теб през целия ти живот, да те направи най-щастливата жена на света

Неактивен Eva

• зарибен/а
  • Публикации: 450
    • Профил
Сватба!
« Отговор #2 -: 2006-08-27, 15:07 »
всичко е до чувството ...щом си стигнала до 2ри септември значи го имаш и не е моментно

ти си ми слабост и ти пожелавам да си много много много много ама наистина много щастлива с този човек... и нека проблемите (защото такива винаги има) да не бъдат...ти знаеш какво имам впредвид говорили сме ...за това казвам просто да не бъдат.. ))
« Последна редакция: 2006-08-27, 15:09 от Eva »
JOIN US! :) 'CAUSE WE ARE THE BEST !

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1684
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
    • http://www.myspace.com/kpatyhka
Сватба!
« Отговор #3 -: 2006-08-27, 17:49 »
Хм ми замисляла съм се не веднъж по въпроса, но не мога да си представя, че от един ден нататък просто ей така ще стана едва ли не нечия собственост...просто не ми е ясно как мога цял живота да съм с един човек..може бби просто не съм достатъчно съзряла, за да осъзная напълно смисъла на тая стъпка (е като изключим желанието за деца, но не мисля че тук е уместно да се споменава) .. та така да определено бих се омъжила ама като ми узрее още мозъчето за ад разбере хората, които се омъжват

А на теб ще пожелая просто споделено щастие    другото си зависи от теб  
Ще се превърна в пепел и от пепел ще се възродя...

rock_ur_body

• Гост
Сватба!
« Отговор #4 -: 2006-08-27, 19:28 »
аз не мисля за брака.... слава богу рано ми е все още
но на теб най-искрено ти желая да си много щастлива!

Неактивен katita

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 106
    • Профил
Сватба!
« Отговор #5 -: 2006-08-28, 11:36 »
лелее!браво!много се радвам за теб!много е трудно да намериш човек,който те обича и когото обичаш!в повечето случаи това е само едностранно и се радвам,че си от щастливцие  
радвам се искренно за теб и ти желая много щастие и късмет!!!

а аз за брака-може би след 10-20години...
а нищо не се знае-кой ли идиот ще ми завърти главата

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
Сватба!
« Отговор #6 -: 2006-08-28, 11:40 »
Много се радвам за теб, егоистче, надявам се с цялото си сърце да си много щастлива, обичана и много, много доволна от живота си след сватбата    
А сега по темата...
Мечтала съм и аз за своята сватба. Не знам дали искам да е голяма както в приказките, или а сме само двамата на някой плаж   , знам само, че искам да обичаммм много силно човека, с когото съм. Само тогава бих била готова за тази важна крачка .
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

egoist

• Гост
Сватба!
« Отговор #7 -: 2006-08-28, 12:05 »
Благодаря на всички за прекрасните пожелания!!!
Но...
Няма ли и някой от мъжки пол да напише нещо по този повод?
Никой ли от вас, ГОСПОДА не е мислил по въпроса за ПО-СЕРИОЗНО обвързване с любимата половинка?

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1863
    • Профил
Сватба!
« Отговор #8 -: 2006-08-28, 13:23 »
Аз съм го мислил, и даже съм го изпитал ... нищо хубаво - сега си ми е по добре!
Идеи становятся силой, когда они овладевают массами!
Владимир Ильич Ленин (Ульянов)

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
Сватба!
« Отговор #9 -: 2006-08-28, 13:37 »
Цитат на: egoist
Но...
Никой ли от вас, ГОСПОДА не е мислил по въпроса за ПО-СЕРИОЗНО обвързване с любимата половинка?
Ми първо искам да ти пожелая да си много щастлива в брака си и церемонията  да мине добре   После: по въпроса за сватбата...
Хубав обичай, за да институционализираш и легитимираш връзката си пред очите на обществото. Ние с теб, егоистче, сме си говорили по въпроса, аз лично досега съм бягал винаги, когато са ми споменавали за такова нещо, но все някога трябва да го направя...  не може, според мен всеки нормален мъж трябва да се ожени все някога  
Caralho Voador

Неактивен katita

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Сватба!
« Отговор #10 -: 2006-08-28, 17:25 »
да-човек дори и добре да живее се жени

Diva Orxideia

• Гост
Сватба!
« Отговор #11 -: 2006-08-28, 18:47 »
Но...

на повечето тук им е рано да мислят   /поне така мисля аз.../

явно си мислила по въпроса преди да кажеш ДА, така че вече е излишно да мислиш просто скачаш ...

късмет и щастие

Неактивен katita

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Сватба!
« Отговор #12 -: 2006-08-29, 01:45 »
аз съм почти на 25 и май май биологично времето ми е дошло,но само биологично!
ако беше така-отдавна да съм се омъжила и да имам деца...  нямам намерение да правя нещо защото другите това очакват от мен,а не защото аз го искам
радвам се,че мацката е намерила своята половинка и им желая щастие от все сърце

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • the shaman
    • Профил
Сватба!
« Отговор #13 -: 2006-08-29, 13:54 »
Цитат на: katita
аз съм почти на 25 и май май биологично времето ми е дошло,но само биологично!
ако беше така-отдавна да съм се омъжила и да имам деца...  нямам намерение да правя нещо защото другите това очакват от мен,а не защото аз го искам

Народът е казал: "За един сватба, за друг- брадва!"  
Caralho Voador

Неактивен Punkass

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1407
  • Do I Care?
    • Профил
    • www.sick-lullaby.blogspot.com
Сватба!
« Отговор #14 -: 2006-08-29, 15:31 »
Е,честито и от мен тогава  Всичко най най ти желая,нека първата ти брачна нощ бъде запомняща и не класическа,и брака ви да ви върви по вода  

А иначе моето мнение за брака...Аз няма да се омъжвам.Не искам да се затормозявам с такива неща.Мога спокойно да живея на съпружески начала с приятеля си.Нали ако стане нещо ше тряя разводи,издръжки и бла-бла...Няма такива,ако не ме кефи повече - просто го разкарвам  

egoist

• Гост
Сватба!
« Отговор #15 -: 2006-08-31, 10:33 »
И аз така мислех...

Неактивен Punkass

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1407
  • Do I Care?
    • Профил
    • www.sick-lullaby.blogspot.com
Сватба!
« Отговор #16 -: 2006-08-31, 11:03 »
И аз така мислех...
Стига де,плашиш ме  

Неактивен katita

• зарибен/а
  • зарибен/а
    • Профил
Сватба!
« Отговор #17 -: 2006-08-31, 14:49 »
Цитат на: Don Dada

т'ва не го схванах

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • the shaman
    • Профил
Сватба!
« Отговор #18 -: 2006-08-31, 16:26 »
Цитат на: katita
Цитат на: Don Dada

т'ва не го схванах[a href=\"http://imageshack.us\" target=\"_blank\"]    
Caralho Voador

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Сватба!
« Отговор #19 -: 2006-08-31, 21:14 »
Аз лично не бих се оженил. Сега съм на 21 де и сигурно ше кажете че е рано... ма и късно да стане - пак няма да се оженя! (Виж подпис)
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен Eva

• зарибен/а
    • Профил
Сватба!
« Отговор #20 -: 2006-09-01, 01:46 »
митака афектираните хора най-бързо си намират майстора..уж няма няма...всички жени сме боклуци, а накрая....
ако щеш пък стани заклет ерген...имам роднина на 45 е и живее с майка си и баща си...по добре млад и глупав да се ожениш отколкото стар, умен и женен или за грозна мустаката лелка или mail order bride.
Има едни такива правилца и възприятия в света, които ако не ги следваш кат другите хора,оставаш нещастен и влизаш в устата на местните клюкарки в кварталните кафета...
виж може да си следващия нютон...ама невярвам на него толкова да му е повляла гравитацията,че да не му стане оная работа чак...и той е човек все пак...деееба...    

egoist

• Гост
Сватба!
« Отговор #21 -: 2006-09-01, 10:07 »
Цитат на: MuTaKa
Аз лично не бих се оженил. Сега съм на 21 де и сигурно ше кажете че е рано... ма и късно да стане - пак няма да се оженя! (Виж подпис)
Ъъъъъъъ... Мене няма ли да ме вземеш, да си ме култивираш!? Аз... такова ... втори брак ще ми е, ама какво от това? Тъкмо вече ще съм се научила да правя готин хот-дог!!! Ти ще си решаваш задачи, аз ще си бачкам мойте си счетоводни работи, ще се ебем по много и по толкова ще ядем...
Колко готино, а!?

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Сватба!
« Отговор #22 -: 2006-09-01, 11:50 »
Ефа.., не съм афектиран  и няма да си намеря майстора! Не че съм най-големия майстор, самоче смятам че майстора си намират тия хора, които си го търсят! Ти вече веднъж ми "сложи тия думи в устата", че всички ЖЕНИ сте боклуци.. Тогава си затраях и ти сега го повтаряш... нека ти споделя сега едно мое проникновение отпреди да си сложа подписа... всички ХОРА са боклуци, без значение дали са мъже или жени  Честито!  
Когаро жените казват че мъжете са боклуци, те го правят, защото са преживели някаква отрицателна емоция, свързана с мъж. Когато мъжете кажат това за жените - то е по същата причина. Аз обаче наблюдавам действията на всички хора, включително и моите! И за това мога най-отговорно да заявя че всичко хора са боклуци... включително и аз. Самоче аз гледам да контролирам боклуджииските си наклонности  Низостите най-лесно се промъкват в нашето съзнание, съгласете се
Ако с мене беше постъпила зле някоя жена (не че не е) и аз се бях почувствал зле от курвенската и постъпка сигурно щях да кажа "Всички жени са курви!". Самоче аз наблюдавам и мъжете.. те постъпват по същия начин! Наблюдавам и моите приятели, които откакто започнаха да свалят мойте жени също се превърнаха в боклуци.
Разбираш ли ме... много ми е трудно да го обясня и ше трябва да пиша страшно много ако трябва да се старая да опиша мислите си подробно. За мене липсата на толерантност, тактичност и съобразителност в хората ги превръща в боклуци.. също така и егоизма им...
Какво да направя аз по въпроса? Ми всъщност не мога да направя кой знае колко много... защото човек не може да избяга от природата си  Старая се да се променя и имам известен успех. Самоче не можеш да направиш от памука желязо!
Аз продължавам да съм задръстения добряк, който всички (примерно жени) оставят на заден план като 48ма резерва или изобщо пренебрегват... през това време аз продължавам да чувам "Ти си прекрасен човек и някой ден ще срещнеш едно чудесно момиче, с което ще бъдете страшно щастливи, но аз.. аз в момента съм в такъв период, в който искам да остана сама, а пък и ти си твърде добър за мен.. аз някакси не те заслужавам...". На следващия ден мацката е с най-дървения селтак, за който тя ти казва че е супер точен човек, просто ти не го познаваш. (Аз не го познавам? Тя се е срещнала с него миналата седмица, а аз съм израстнал с него, ма тя го познава, а не аз!)

Яно, ние мое си се ебеме и да ядеме хотдози и без да даваме пари за глупости! Освен тва ти сама си казвала че ти е палаво дупето и не можеш да си представиш да си с един мъж през следващите 40 години... така че за кво да се жениме после само да се занимаваме да се развеждаме??

Както и да е де.. стига с мойте глупости, дайте да се върнеме на сватбата на кака... сигурна ли си че нема да има некоя шаферка кат за мене??  
« Последна редакция: 2006-09-01, 11:51 от MuTaKa »
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен Eva

• зарибен/а
    • Профил
Сватба!
« Отговор #23 -: 2006-09-01, 12:33 »
да казвала съм го тва, че не мога с един мъж, но всяко правило си има изключения, без да ми мигне окото минаха 6 месеца от както съм с Дон Дада - определено съм с един мъж, не съм му изневерила, а да не забравим и твоя колега отчасти там на татамито с който бях 2 години близо без да му изневеря... ( е да сега като се връщам назад не мога да се сетя да сме говорили за друго освен секс, единствената книга която е чел през живота си -списание плейбой, татамитата, кимоното, фитнеса хаповете дето взимаше и диетите му)- но това е въпрос от друго естество.

Като всички хора на планетата сме боклуци, айде да си напрайм кофата за боклук уютно местенце :Р
природа, селяни, приятели, мацки, коли пари накрая 2 на 2 под земята....аз не искам да съм боклук в ничий очи най-малко в моите собствени, ако става на въпрос.
При мен безпогрешно върви следното нещо : Давам на човек, който не познавам цялото си доверие, той заслужава този шанс, може да разполага с парите ми -които до скоро бяха доста, да разполага с тялото ми с вниманието ми,дори с миналото ми, ако му е от полза, НО предаде ли ме веднъж, аз това доверие никога не си го връщам, първо прибирам всички преимущества, трая си, после изневерявам на неговото доверие по много по-брутален начин, така че той да се чувства с пъти по зле от мен, а накрая при най-удобния очакван от мен момент, така го прецаквам,зарязвам и ощетявам, че живота му се срива за части от секундата!

и това трябва да бъде с всеки!
който не иска да е боклук и въобще да излезе от обсега на огненото око вселило се в подписа на Митака :Р
да прави като мен! Бъдете всеотдайни и любящи, ако не ви се отвърне със същото- тръгвайте към отмъщението  
Така се покрива баланса на вътрешния ви душевен мир, няма начин да се подцените, напротив дига ви се самочувствието и започвате с нов ентусиазъм новата връзка...и пак така...докато не откриете човека за вас.
Наслушала съм се на кви ли не истории, има хора и хора Митак в твоя речник е "боклуци и боклуци"...всеобщ критерий...абсурдно е ...трябва човек да бъде много ограничен или много депресиран за да премине от едно мнение в друго и то толкова погрешно и драстично...

Нито трябва да сме робинзон крузо, нито в душевното си огледало да виждаме квазимодо...
истината е далеч от тези две прости асоциации...

п.с. АКо боклук беше равностойнно в синонимния речник  на човек нямаше да имам никакъв проблем с твоето мнение за всички хора, тъй като думите са си думи и в твоя собствен уникален речник означават едно и също ще го приема така сякаш боклук в реалността няма смисъла който съм познавала през целия си живот, така твоите обиди мигновено се превръщат в неотрални думички и определения.  
благодаря, че ми отвори очите за твоя подпис ...поласкана съм  
Бтв еФА не се римува изцяло с КоФА но и за това ще си създам определено тълкуване според начина по който се изразяваш и знам ли може би след няколко дена Кофата ще е една изцяло нова вселена за мен )

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
Сватба!
« Отговор #24 -: 2006-09-01, 13:29 »
Цитат на: MuTaKa
"Ти си прекрасен човек и някой ден ще срещнеш едно чудесно момиче, с което ще бъдете страшно щастливи, но аз.. аз в момента съм в такъв период, в който искам да остана сама, а пък и ти си твърде добър за мен.. аз някакси не те заслужавам..."

Хахахаха супер познат лаф...При мене обикновено е предшестван от "Ах леле братле копеле братле ти си ми баси добрия приятел копеле братле копеле"

Неактивен Eva

• зарибен/а
    • Профил
Сватба!
« Отговор #25 -: 2006-09-01, 14:13 »
А не си ли мислил, че в теб може да е проблема?

Кирилизирано
« Последна редакция: 2006-09-01, 14:50 от SHEMETNA »

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
Сватба!
« Отговор #26 -: 2006-09-02, 00:56 »
[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]Аз продължавам да съм задръстения добряк, който всички (примерно жени) оставят на заден план като 48ма резерва или изобщо пренебрегват... [/quote]

Е тва е проблема...

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Сватба!
« Отговор #27 -: 2006-09-03, 13:06 »
E?? Как мина?
... и побеждават.

egoist

• Гост
Сватба!
« Отговор #28 -: 2006-09-04, 00:13 »
Беше страхотен купон...  
Очаквайте снимки!!!

Arha

• Гост
Сватба!
« Отговор #29 -: 2006-09-04, 00:25 »
Ей Честито Госпожо