Автор Тема: Ветеринарна клиника  (Прочетена 4486 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
Ветеринарна клиника
« -: 2006-04-28, 20:44 »
Някой да знае някоя хубава втеринарна клиника?! Разрових се из нета, намерих няколко, но нз изобщо какви са, добри ли са...

Става въпрос за мойто кученце.. Миналата година му се появи тумурче на опашката - оперирахме го, изрязахме го.. Но за жалост сега пак му излезна на същото място и трябва да вземем решение и да го оперират пак...    Искам да е в някоя наистина добра клиника, да ни посъветват какво да правим и да го оперират възможно по-най добрия начин  

Някой по-навътре с нещата ?  
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
Ветеринарна клиника
« Отговор #1 -: 2006-04-30, 21:07 »
До клиниката на бащата има една ветеринарна, тоя "кучешкия лекар" там му е приятел и май е доста добър, ако искаш мога да го питам  
Caralho Voador

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Ветеринарна клиника
« Отговор #2 -: 2006-04-30, 22:54 »
На един колега кученцето имаше тумор на лапичката ( ( Заведе го при един ветеринар в Младост, докторчето май беше много добро, оперираха го и сега е добре... мога да питам и аз къде точно е това, ама не знам дали е клиника или просто кабинет...

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
Ветеринарна клиника
« Отговор #3 -: 2006-04-30, 23:54 »
До пътеките в Младост 1А е. Един френд си беше оставил котката там и съм чувал доста добри работи за докторчето...Който иска мога да му покажа дека е.

Неактивен DaReDeViL

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 342
    • Профил
Ветеринарна клиника
« Отговор #4 -: 2006-05-01, 00:04 »
Цитат на: gfw_cyclone
До пътеките в Младост 1А е. Един френд си беше оставил котката там и съм чувал доста добри работи за докторчето...Който иска мога да му покажа дека е.
Ако говориш за т'ва дето е точно до магазина за SEGA , Nintendo , GameBoy и т.н. са ми казвали , че наистина си вършат работата  

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
Ветеринарна клиника
« Отговор #5 -: 2006-05-01, 00:10 »
Същото.

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Ветеринарна клиника
« Отговор #6 -: 2006-05-01, 21:36 »
Лимонче, довечера към 12 ще ти напиша 3 наистина добри клиники, сега ще ходя да взема адресите и ще ги постна после тука

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
Ветеринарна клиника
« Отговор #7 -: 2006-05-02, 00:04 »
Цитат на: Metalcho
На един колега кученцето имаше тумор на лапичката ( ( Заведе го при един ветеринар в Младост, докторчето май беше много добро, оперираха го и сега е добре... мога да питам и аз къде точно е това, ама не знам дали е клиника или просто кабинет...
Е, и тоя моя познат е в Младост   Може пък и да са един и същ  
Caralho Voador

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Ветеринарна клиника
« Отговор #8 -: 2006-05-02, 23:42 »
Начи най-доброто, за което чух досега е тва, доктора ходи и на домашни посещения- Казва се Траян Пенушлиев, На ул. "Алеко Константинов" 39, в двора е кабинет "Хектор", телефончето му е 0888942517, до колкото разбрах е много добър!
Иначе другото място било като тръгнеш от Южен парк по Витошка, и там от дясната страна имало някакъв магазин за домашни любимци- продавали хрании, работи и там имало и клиника, също била добра... тва е което можах да разбера...

Lucifer

• Гост
Ветеринарна клиника
« Отговор #9 -: 2006-05-05, 14:32 »
Начи и аз бих предложил клиниката в Младост 1А , колкото пъти минавам покрай нея все има хора и животни - има ли посетители начи е добра. И пак - ако искаш успешна операция трябва да "почерпиш" доктора. Така е навсякъде.
« Последна редакция: 2014-01-05, 15:57 от tech_noir »

Тоня

• Гост
Re: Ветеринарна клиника
« Отговор #10 -: 2010-11-25, 21:35 »
[/quote
Моля,да ми кажете,къде се намира тази клиника до пътеките.Не мога да я открия.Благодаря

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7020
  • интернет лумпен
    • Профил
Re: Ветеринарна клиника
« Отговор #11 -: 2014-01-05, 15:53 »
Имам кучеце с проблем - в следствие на травма като съвсем мъничко, в началото се влачеше на предни лапи. И се почна одисея по клиники и доктори.

Реакции от разни квартални - "Излъгали са ви с това кученце." (с намек за евтазнаиране или изоставяне)...
Реакции от по-гъзарски уж клиники (обикаляме с вече направена рентгенова снимка) - Ортопеда: "това е за невролог", невролога: "това е за ортопед".

Най-доволен съм от Централна Ветеринарна . Вярно скъпичко, ама това е мястото за по-странни случаи. Много адекватни, опитни и внимателни. Чудесно оборудвани при нужда. С медикаменти (предложиха и вариант за експериментална операция, ма много брутално ни се видя) вдигнахме кучето  :) . Тичка си малко странно и так и не се научи да сгва задни лапи, но не личи да страда нещо - тича с ентусиазъм и по стълби и по планини въпреки парезата и незатворения таз.

Сега има пък проблем с дернато от котка око, та капя капки, но лечението върви добре и се възтановява. Други сигурно щяха да отпишат окото.