Автор Тема: Любовни обяви!  (Прочетена 41709 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
Любовни обяви!
« Отговор #90 -: 2007-05-09, 19:53 »
Aре бе ако тряа и сапун ше ви носа  

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Любовни обяви!
« Отговор #91 -: 2007-05-15, 12:49 »
Цитат на: Fiorella
Бих предпочела целия ... така ще добия по-пълна представа ...
Еееуее... а в замqна какво ше полча аз?!?
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен Fiorella

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 31
    • Профил
    • http://
Любовни обяви!
« Отговор #92 -: 2007-05-15, 16:49 »
Каквото желаеш ...
Цитат на: WhoAmI?
Цитат на: Fiorella
Бих предпочела целия ... така ще добия по-пълна представа ...
Еееуее... а в замqна какво ше полча аз?!?

Неактивен AleXia

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 124
    • Профил
Любовни обяви!
« Отговор #93 -: 2007-06-10, 22:18 »
1. Пол.-Female

2. Възраст.-почти 14...  

3. Местожителство.-засега в Белене, ама ако ме приемат, отивам в Плевен  

4. Какво търсиш?-Амии... и мъжко, и женско става... Стига да ми хареса

5. Какво не търсиш?-Не търся някой, който да не умее да говори...

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)?- Няма значение...  

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти?-Да е умен/на, да изглежда прилично, да умее да говори на различни теми, да имаме сходни интереси, да има чувство за хумор, да бъде до мен, когато имам нужда...

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете?-Ами аз съм малко странен човек... На моменти съм. Т.е.-понякога мога да съм супер весела, а в следващият момент точно обратното...

9. Твоите интереси?-Музика, рисуване, филми, книги... Вампири... /хора...   /

10. Кажи нищо важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр!-Не обичам да се хваля, но са ми казвали, че такива като мен "със свещ да ги търсиш"...    

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
Любовни обяви!
« Отговор #94 -: 2007-06-10, 22:44 »
Цитат на: AlexiA
ако ме приемат, отивам в Плевен  
Я - ше си ставаме градски лятото

Неактивен AleXia

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 124
    • Профил
Любовни обяви!
« Отговор #95 -: 2007-06-11, 13:51 »
Цитат на: Ping?im
Цитат на: AlexiA
ако ме приемат, отивам в Плевен  
Я - ше си ставаме градски лятото
Йей!

Неактивен target_audience

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 219
    • Профил
    • http://marilynmanson.7.forumer.com/
Любовни обяви!
« Отговор #96 -: 2007-06-11, 16:28 »
1. Пол.-Mъж

2. Възраст.-19

3. Местожителство.-София

4. Какво търсиш?-Едра господарка със собствен терен

5. Какво не търсиш?-всичко останало...

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)?-от 40 до...

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти?-Здрава ръка,камшик и мръсен език,да и да притежава минимум 90 кила в тялото си.

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете?-Обичам да ме връзват,плюят,ритат,щипят,хапят,дерат...и подобни.

9. Твоите интереси?-Пряко свързани с горепосочените неща.

10. Кажи нищо важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр!-Имам няколко чифта белезници
But I'm just a pitiful anonymous... with diesel power!

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Любовни обяви!
« Отговор #97 -: 2007-06-11, 17:35 »
Умен, здрав, млад, красив, много добре сложен, с изключително чувство за хумур, чувствителен, тактичен, понякога леко стеснителен.. богат.. имам вила на Хаваите, апартаменти в Мадрид и Куала Лумпур, яхта, две овшорки, основно участие в три банки, карам Порше, имам частен самолет... и частно летище.. Обичам живота и се радвам на всяка една минута от него, обичам приключенията, не спирам да се усмихвам!
... не търся и не предлагам нищо - само се фукам!
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен CRYSTAL`EYES

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 464
  • ????????????
    • Профил
    • http://myspace.com/erin_everly
Любовни обяви!
« Отговор #98 -: 2007-06-11, 22:36 »
[div align=\"center\"]Това ме разби на парчетии ...  [/div]

Цитат на: Target_Audience
6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)?-от 40 до...
нйъх, 21 става ли?  

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти?-Здрава ръка,камшик и мръсен език,да и да притежава минимум 90 кила в тялото си.

60 не ти ли стигат?      

10. Кажи нищо важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр!-Имам няколко чифта белезници
Единия да е с червени пухчета и веднажка тА зимвам!
Dr. Cameron: Men should grow up.
Dr. Gregory House: Yeah. And dogs should stop licking their "workplace-acceptable" euphemism for testicles. It's not gonna happen

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
Любовни обяви!
« Отговор #99 -: 2007-06-11, 23:45 »
Понеже гледам че тука активността се покачва, да се разпиша и аз, барем забърша нещо

1. Пол. - Тоя с космите по краката...

2. Възраст. - 19

3. Местожителство. - София, чат-пат Девето Гето a.k.a. Pleven South Central

4. Какво търсиш? - Ми не съм много сигурен...Предполагам че близост, постоянство и разбиране.

5. Какво не търсиш? - Лигави детско-градински еднодневни историйки, феминистки фанатизъм, капризи относно външния ми вид/държанието ми, изобщо опити от страна на други хора да ме променят

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? - Еми не съм от най-претенциозните ма колкото по-близо до мойта, толкова по-добре.

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? - Ми да може да общува, да няма тъпи предубеждения, да може да покаже некви чувства към мене (тва прозвуча клиширано-тъпо ама имам кофти спомени), да не си поставя глупости като приоритети в живота, да може да разсъждава трезво, ако ще на моменти само да е...абе нямам толкова много критерии предварителни - обичам да преценявам хората в движение

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? - Мии да падам си леко инфантил - често ръся некви просташки лафчета и съм някак си...абе странен по свой си начин...Проблема е че повечето хора ми минават по повърхността и виждат само простака в мене и ги мързи да поровят малко по-надълбоко и за тва ме драскат от списъка доста бързо...

9. Твоите интереси? - По принцип съм забелязал че на хората около мене не им е мноо приятно да им говоря за интересите си но все пак: Пънк/Ска, Скейт (други подобни дейности), Барабани (музика изобщо), Политика (донякъде), Математика малко (необходимото зло), Научна фантастика, Военна техника (малко), наскоро се зарибих с некви палатки тука ма ше видим кво ше излезе и така...Обичам да пробвам нови работи

10. Кажи нещо важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр! - Мии мога да готва сносно, да чистя когат тряа, да се справям със средностатистическия domestic disaster а.k.a. изгорял бушон, задръстен кенеф, заледен хладилник и т.н., не пия, не пуша, скоро се очаква шофьор да стана, отличник бях в даскало (за университета предстои да видим), не съм гадняр по природа, понякога имам доста извратено чувство за хумор, обичам да карам хората да се смеят, не съм кофнликтен принципно...Абе суперлативи колкот щеш
« Последна редакция: 2007-06-11, 23:49 от Ping?im »

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
Любовни обяви!
« Отговор #100 -: 2007-06-12, 00:36 »
Ааа да още няколко малки детайла - не няма да заеба карането (мечтата на всяка мацка, ходеща с момче което практикува екстремен спорт), и малко трудно се разбирам с представителите на блек/готик субкултурата. И имам непоносимост към цигари - мразя някой да пафка близо до мене. Тва е.

Неактивен target_audience

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 219
    • Профил
    • http://marilynmanson.7.forumer.com/
Любовни обяви!
« Отговор #101 -: 2007-06-12, 00:45 »
Цитат на: CRYSTAL`EYES
[div align=\"center\"]Това ме разби на парчетии ...  [/div]

нйъх, 21 става ли?  

60 не ти ли стигат?      

Единия да е с червени пухчета и веднажка тА зимвам!
Да се чувствам ли продаден?  
But I'm just a pitiful anonymous... with diesel power!

Неактивен CRYSTAL`EYES

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 464
  • ????????????
    • Профил
    • http://myspace.com/erin_everly
Любовни обяви!
« Отговор #102 -: 2007-06-12, 08:55 »
Мятай се в един кашон и с препоръчана поща до неделя да си тука   Айде че сезона почна, ше ходим на плаж  
Dr. Cameron: Men should grow up.
Dr. Gregory House: Yeah. And dogs should stop licking their "workplace-acceptable" euphemism for testicles. It's not gonna happen

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Любовни обяви!
« Отговор #103 -: 2007-06-12, 11:08 »
Цитат на: CRYSTAL`EYES
... ше ходим на плаж  
Един метъл отишъл на море.. на Каварна, на некъв концерт. Решил да се разходи до плажа да види кво прават тъпите комерси и загубените фешъни. Било много топло обаче и той решил да влезе в морето да се разхлади. Влязъл до кръста някъде, щото не можел да плува човека... и такъв почнал да се мокри, да се търка и се радва някъв, нали.. "Яааа... водаа!"... търка се такъв и по едно време: "А! Тениската на Сепутура, дето ми изчезна миналата година!!"    

ПП: Много тъп виц!        sorry, не се сдържах   в смисъл... нищо лично, ама вица е много олигофренски!      
« Последна редакция: 2007-06-12, 13:43 от WhoAmI? »
... и побеждават.

Неактивен RIoT

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 566
    • Профил
Любовни обяви!
« Отговор #104 -: 2007-06-12, 12:43 »
незнам за6то но се смях в продължение на 10 минути като го про4етох          
и още ме напушва на смях
« Последна редакция: 2007-06-12, 12:43 от OutOfSpace »
Listen its like poker you can play your best
But you got to know when to fold your cards and take a rest
And know when to hold your cards and hold your breath
And hope that nobody else is stacking the deck because
I dont need to tell you that life isnt fair.

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
Любовни обяви!
« Отговор #105 -: 2007-06-13, 03:52 »

Неактивен Zago

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1184
  • Простак - чревоугодник
    • Профил
Любовни обяви!
« Отговор #106 -: 2007-06-13, 08:33 »
Ей го на: дзверът:

1. Пол: мъжкий (тва с космите на краката ме обърка... Братле бил ли си скоро из китните Родопски селца? Там всички са с косми и на всякъде...)

2. Възраст: по последни данни 25г., 00м., 25 дни.

3. Местожителство: Пловдив, Малкият Париж.

4. Какво търсиш? - 5 степенна скоростна кутия за Москвич. Имаш ли? Е, може и нахакана, самоуверена млада госпожица с уклон към кулинарията...

5. Какво не търсиш? - Кавги и лиготии (в тежкия смисъл).

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? - Има много ясно! Да ме видят приятелите и да ме питат: "Къде си тръгнал с баба ти?". Ми мойте + 15, - 5. Там някъде.

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? - Най-вече да е партньорка, а не самодостатъчно, интелектуалнозастояващо се същество. Да няма книжка (партньор, партньор, ама Москвича не го давам). Добронамерена, весела, остроумна (ама как обичам остроумни жени) кокетка, с уклон към изкуството.

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? - Много ям! А бе през 20 мин. съм гладен. Трудно паля, но забеснея ли много лютя. Прагматик съм и не се вълнувам от цената.

9. Твоите интереси? Безкрайни са. Любопипен съм от малък. Интересувам се от всичко, което е около мен и от което зависи бъдещето ми.
« Последна редакция: 2007-06-13, 08:34 от Zago »
Life is chaos, chaos is life.
Control is an illusion.
Only thing You can control are Your own intentions.
If You start with good intention, You have better chances ending up with good.

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1863
    • Профил
Любовни обяви!
« Отговор #107 -: 2007-06-13, 10:07 »
Цитат на: WhoAmI?
Умен, здрав, млад, красив, много добре сложен, с изключително чувство за хумур, чувствителен, тактичен, понякога леко стеснителен.. богат.. имам вила на Хаваите, апартаменти в Мадрид и Куала Лумпур, яхта, две овшорки, основно участие в три банки, карам Порше, имам частен самолет... и частно летище.. Обичам живота и се радвам на всяка една минута от него, обичам приключенията, не спирам да се усмихвам!
... не търся и не предлагам нищо - само се фукам!

Митак - това беше добро, имаш една водка от мен! В същност, колко вече станаха, броиш ли ги?
Идеи становятся силой, когда они овладевают массами!
Владимир Ильич Ленин (Ульянов)

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Любовни обяви!
« Отговор #108 -: 2007-06-13, 13:17 »
Цитат на: Александр

Митак - това беше добро, имаш една водка от мен! В същност, колко вече станаха, броиш ли ги?
Да кажеме... кофа..  
... и побеждават.

Неактивен wild-girl

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 727
  • Her Infernal Majesty
    • Профил
Любовни обяви!
« Отговор #109 -: 2007-06-14, 23:03 »
1. Пол.
МОмиценце
2. Възраст.
Почти 16
3. Местожителство.
В нас
4. Какво търсиш?
Любов
5. Какво не търсиш?
Секс
6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)?
емии не по голям от 22-23
7. Какви качества трябва да притежава партньора ти?
Честнст,да има все пак някакъв коефизциент на интелигентност ...по възможност повече от 80:D,да е мил,внимателен...
8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете?
Скорпион съм....
9. Твоите интереси?
КАкво е това        
10. Кажи нищо важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр!
Искам някой да си ме обичкъъъ.....и аз негуу...
Неподходящия мъж е като булченска рокля- знаеш, че не е твоята , но това не ти пречи да я пробваш...

Неактивен Tumbleweed

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 643
    • Профил
    • http://www.vatican.com
Любовни обяви!
« Отговор #110 -: 2007-06-14, 23:25 »
Цитат на: wild-girl
1. Пол.
МОмиценце
2. Възраст.
Почти 16
3. Местожителство.
В нас
4. Какво търсиш?
Любов
5. Какво не търсиш?
Секс
Честнст,да има все пак някакъв коефизциент на интелигентност ...по възможност повече от 80:D,да е мил,внимателен...
Скорпион съм....
9. Твоите интереси?
КАкво е това        
10. Кажи нищо важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр!
Ееее, аз си те обичкам! Мони си те обичка, Зазо също и Хелллооо, ти не ни ли обичкаш?  
Искам пак 100 слънца от душата изгрели да стоплят теб, макар залязващи в мен! Не искам спомени, жълти и неми, пропити от лудост, че пак не бил съм близо до теб!

Неактивен wild-girl

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 727
  • Her Infernal Majesty
    • Профил
Любовни обяви!
« Отговор #111 -: 2007-06-14, 23:33 »
Цитат на: Eye-of-every-storm
Цитат на: wild-girl
1. Пол.
МОмиценце
2. Възраст.
Почти 16
3. Местожителство.
В нас
4. Какво търсиш?
Любов
5. Какво не търсиш?
Секс
Скорпион съм....
9. Твоите интереси?
КАкво е това        
Ееее, аз си те обичкам! Мони си те обичка, Зазо също и Хелллооо, ти не ни ли обичкаш?  

Бичъм вииии.....      
Неподходящия мъж е като булченска рокля- знаеш, че не е твоята , но това не ти пречи да я пробваш...

Неактивен Alexi$

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 457
    • Профил
Любовни обяви!
« Отговор #112 -: 2007-07-01, 16:53 »
1. Пол.
Мъжки
2. Възраст.
17 и полувина
3. Местожителство.
Варна
4. Какво търсиш?
Момиче
5. Какво не търсиш?
Момче
няма кой знае какво значение
Да е забавен,да ме разбира
не
9. Твоите интереси?
всичко ми е интересно
10. Кажи нищо важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр!Умея да изслушвам момичетата!

Неактивен girl in the box

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 29
    • Профил
    • http://www.myspace.com/pestilencia_
Любовни обяви!
« Отговор #113 -: 2007-07-02, 01:18 »
Тая тема ми пълни душата      

1. Пол.
Женско
2. Възраст.
15
3. Местожителство.
Пловдив
4. Какво търсиш?
Много работи.
5. Какво не търсиш?
Пак толкова.
Ми да не е на 12  
Да е с дълга коса и да слуша моята музика... дъх.
Ъ. Имам три крака. Де да знам.
9. Твоите интереси?
Музика, Фотография, Книги, Рисуване.
Щом не съм го споделила досега... защо да го споделям сега
[div align=\"center\"]It's all gone...
What is left behind, on a desert we called earth...

When the last whale went away
Did they ever see the tear... [/div]

Неактивен Zago

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1184
  • Простак - чревоугодник
    • Профил
Любовни обяви!
« Отговор #114 -: 2007-07-11, 22:05 »
Вземам те, казвай къде да подписвам...

За апартамента в София ще се разберем по-късно.  

Life is chaos, chaos is life.
Control is an illusion.
Only thing You can control are Your own intentions.
If You start with good intention, You have better chances ending up with good.

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Любовни обяви!
« Отговор #115 -: 2007-07-11, 22:26 »
Хуу^Миме, Ладата има ли газова уредба..? И изрусен става ли? ... а ваще ше ме издържат ли и мене докат съм студент..?

актуализирано:

1. Пол.
мъж... модерен..

2. Възраст.
22

3. Местожителство.
София, копеле...

4. Какво търсиш?
А ти к'во предлагаш?

5. Какво не търсиш?
.....

Има... между 19 и 24..

Неземна красота, несметни богатсва и невевроятна доброта!

Има.. но по-добре да не ги знае!

9. Твоите интереси?
кръчми, купони, дискотеки, пари, високи скорости и красиви жени!      

10. Кажи нищо важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб
Много съм готин!
... и побеждават.

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
Любовни обяви!
« Отговор #116 -: 2007-07-11, 23:27 »
Цитат на: hubuutu^mime
Да може да готви, глади, чисти, ъъъъ да пере, да може да мие чинии, да не избухва..., да е достатъчно умен, да работи по 12 часа на ден и да изкарва мноу, ама мноу пари, със собствено жилище в софия, ама да не иска да живее там. Да има търпимост към мен и към мечтата ми да си осиновя 2 циганчета(т.е. да не е расист), да обича кучета и котки, да е с руса къса коса, големи устни и да носи на пиене (алкохолизирано семейство... (без мен)дълга история)
Хахахахах описа ме без цвета на косата и носенето на алкохол (не поркам)  Е и без бачкането на тоа етап има време за роботизация по-нататъка

Неактивен *cinderella*

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 455
  • ...hopeless romantic...
    • Профил
    • http://www.last.fm/user/Alice_89
Любовни обяви!
« Отговор #117 -: 2007-07-15, 01:15 »
1. Пол. - female  

2. Възраст. - 18 без 2-3 месеца  

3. Местожителство. - Варна

4. Какво търсиш? - Любов ,разбиране , секс  

5. Какво не търсиш? - Лъжи и кални номера..  

6. Възраста на човека, който търсиш има ли значение(ако има, моля посочете я)? ми от 18 до макс 30  

7. Какви качества трябва да притежава партньора ти? - Нищо особено просто да държи на мен и да ме обича..

8. Има ли нещо, което един човек трябва да знае за теб, преди да се запознаете? - инат съм , но само когато си заслужава ...

9. Твоите интереси? - музика ,астрология , модерен балет , любителска фотография и фотоманипулация..

10. Кажи нищо важно за себе си, което не си могъл да споделиш до сега, но мислиш, че ще плюс за теб при търсенето на партньoр! - Обичам малки деца... много обичам и да ме гушкат .Чистя ,пера и мога да готвя..  
« Последна редакция: 2007-07-16, 16:50 от *dark and twisty* »
...Докато те открия...

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1015
    • Профил
Любовни обяви!
« Отговор #118 -: 2007-07-15, 01:35 »
1. Пол.

първични полови белези - женски
психика - в зависимост от състоянието

2. Възраст.

на колкото очакват от мен да бъда

3. Местожителство.

навсякъде и никъде, главно в Horror Land

4. Какво търсиш?

някой, който да успее да ме заинтригува поне мъничко

5. Какво не търсиш?

поредния мрънкащ лигльо

над 16, оттам нататък за мен - никакво

трябва да бъде непредсказуем (трудно, почти невъзможно)

никога не знам какво ще бъда на другия ден...

9. Твоите интереси?

The Dark Side, gwahahahahah

за абсолютно нищо положително не се сещам
Dancing with the devil in the pale moonlight...

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1863
    • Профил
Любовни обяви!
« Отговор #119 -: 2007-07-16, 11:29 »
Цитат на: Coma Red
1. Пол.

първични полови белези - женски

А вторичните???
Идеи становятся силой, когда они овладевают массами!
Владимир Ильич Ленин (Ульянов)