Автор Тема: Изневерявате ли?  (Прочетена 89476 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.    

enigmatic

• Гост
Изневерявате ли?
« -: 2005-06-15, 23:24 »
Винги съм се чудил как се чувства човек, който е изневерил на половинката си ... Случвало ли ви се е да обичате някой и да имате желание да разнообразите с друг... Споделете малко опит...

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
Изневерявате ли?
« Отговор #1 -: 2005-06-15, 23:27 »
Разбира се. Желанието за разнообразие винаги се появява иззад шкафа в дългите връзки. Мисля че е неизбежно, колкото и да обичаш и каквото и да имаш до себе си. Все в един момент ти се прищява нещо, което пък нямаш. Или самата идея за промяна (поне за малко).

Как се чувства човек като изневери... това вече не знам, не ми се е случвало засега.
« Последна редакция: 2009-05-22, 14:56 от tech_noir »

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Изневерявате ли?
« Отговор #2 -: 2005-06-16, 00:08 »
Ами! Не бих изневерил, казвал съм го стотици пъти- който иска разнообразие, просто заменя старият човек с нов, не е нужно да бъде с двамата едновременно, ама то си е и до хора, някои пък се разбират и спят с други, а пак са си в яки взаимоотношения, не знам...  Аз лично не се виждам да изневерявам... В крайна сметка... какво не може да ми даде една жена, че да го търся в друга  :( :P
« Последна редакция: 2009-05-22, 14:56 от tech_noir »

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
Изневерявате ли?
« Отговор #3 -: 2005-06-16, 00:13 »
Mи нямам абсолютно никъв опит тук, обаче някак си вътрешно чувствам че не съм способен на такова нещо... :unsure:

Diva Orxideia

• Гост
Изневерявате ли?
« Отговор #4 -: 2005-06-16, 02:21 »
Цитат
Винги съм се чудил как се чувства човек, който е изневерил на половинката си ... Случвало ли ви се е да обичате някой и да имате желание да разнообразите с друг... Споделете малко опит...

десет год не съм имала потребност нито желание нито мисъл да изневеря тази дума в речника ми беше най ужасната за едно семейство и не само че неразбирах хората които го правят осъждах ги ...

да обаче дойде ден в който аз се почуствах като част от интериора на апартамента друг път се чуствах като прислугата или като доброто украшение но не се чуствах вече като жена ...обичана, желана ,уважавана ...

след дълъг период на самомазохизъм от моя страна , на търсене на отговорите "защо?"/защо не ме желае , защо няма какво да си кажем, защо не ме прегръща , защо не ме целува , защо преди спеше наврян в мен и ме гушкаше а сега му гледам гърба/ след като се почуствах един ден съвсем празна и почти сама и тази самота и празнина запълвах само когато бях в нета ...дали ще се забавлявам или ще чета статии /боже помня как се рових в началото само за да чета / после започнах да чатя а той да ревнува ...сега вече сблъсъка беше назрял и избухна в момента в който аз разбрах че живота ми минава между четири стени в чистене готвене пране гледане на дете и работа работа и само това а той ревнува ...заболя ме много от недоверието много много...

един ден просто реших съзнателно /до сега се спирах/ и го направих ...не чуствах вина напротив бях много щастлива ....усещах ...

друг път ще довърша много е късно уморена съм...
« Последна редакция: 2008-03-17, 13:29 от tech_noir »

Неактивен [BM]Neophyte

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 175
    • Профил
Изневерявате ли?
« Отговор #5 -: 2005-06-16, 06:30 »
Правил съм е*ати изневерите... Изневерявал съм за отмащение, правил съм го на инат, правил съм го от интерес, но кеф никога не съм изпитвал! Желанието за нещо различно е много промамливо, но аз лично не обичам!

кирилизирах[/color]
« Последна редакция: 2005-07-05, 00:05 от Metalcho »
«--==::@Аз нямам мечти! Аз имам цели@::==--»[/color]

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 406
    • Профил
Изневерявате ли?
« Отговор #6 -: 2005-06-16, 12:18 »
Изневерявала съм само съзнателно,беше ми кеф...но човека,на когото изневерих не значеше много за мен,а и аз не значех нищо за него вече...след онази случка се разделихме  Но,когато съм харесвала момчето, с което съм....просто не съм имала достатъчно дълга връзка за да ми писне дотолкова,че да ходя при друг

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 406
    • Профил
Изневерявате ли?
« Отговор #7 -: 2005-06-16, 13:01 »
С тебе сме на едно мнение,така че...аз също съм против изневярата като цяло.Особено когато става въпрос за нашата възраст,ние не сме женени нито толкова обвързани....Така че като те кефи някой друг отиваш при него и готово.....ако си те кефи твоя човек ми спи с него,не с некви други
« Последна редакция: 2005-07-05, 00:06 от Metalcho »

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1863
    • Профил
Изневерявате ли?
« Отговор #8 -: 2005-06-16, 16:25 »
Цитат
Винги съм се чудил как се чувства човек, който е изневерил на половинката си ...
Прекрасно! Чувството е прекрасно - когато изневеряваш на жена си - не изневеряваш на себе си! Всеки един мъж - трябва да го прави профилактично!
Идеи становятся силой, когда они овладевают массами!
Владимир Ильич Ленин (Ульянов)

Diva Orxideia

• Гост
Изневерявате ли?
« Отговор #9 -: 2005-06-16, 17:29 »
има няколко вида изневяра но основните за мен са платоническа и душевна ...

първата е ясна ...при нея може да разгледаме двата аспекта на изневярата в зависимост от продължителноста на връзката ...ако връзката е краткотрайна и ти изневеряваш значи имаш проблем с разнообразието или просто неможеш или неискаш да контролираш нагона си ..дори в този случей не осъждам хората които го правят защото това е безценен житейски опит и
 не говоря само за секса а за взаимоотношенията най вече ...ако някой ми беше казал на времето "живей така че ти да си щастлива " щях да съм му задължена ....пък може и да ми го е казал ама тогава бях друга...
ако връзката е от години в някой от случеите /според мен/ изневярата може да върне огъня и страста които с времето почти изчезват...но зависи от човека все пак може да има и обратен ефект ...

втората изневяра е много по страшна ...мислите, чуствата и емоциите ти са обсебени от друг ...този вид изневяра има два варианта да го искаш и само да мислиш за него докато съвсем не откачиш и не направиш някоя глупост или да се отдадеш на страста ако е взаимна ..има и друг вариант разбира се но е продължителен и мъчителен ... ставаш и да лягаш с мисълта за другия и това продължава доста във времето в един момент просто го преудоляваш ...
« Последна редакция: 2005-06-16, 17:35 от Diva Orxideia »

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
Изневерявате ли?
« Отговор #10 -: 2005-06-16, 19:10 »
:blush: aз много си обичам приятеля,но все пак всеки прави грешки...и мисля,че е нормално дори този,който обича да греши.Аз за щастие не съм се поддавала на изкушението и не искам да го правя,все пак си държа на него и в никакъв случай не искам да го лъжа,кофти е
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Изневерявате ли?
« Отговор #11 -: 2005-06-17, 00:07 »
Цитат
Александр пак изказа нестандартна гледна точка!   
Защо да е нестандартна? Просто съм искрен! Изневеряват всички, притова с радост, но не си признават ... поне в присътствието на жени, амо поне в интернет съм решил да зарежа лицемерието, иначе интернета няма да се отличава от реалния живот, следователно - няма да има нужда от него!!!

Неактивен PooR^CReaTuRe

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 910
  • Your life is over and you're to blame
    • Профил
    • http://www.myspace.com/erm1ne2
Изневерявате ли?
« Отговор #12 -: 2005-06-17, 14:26 »
оу никога не съм изневерявала и не мисля че ще изневеря ! това е гадно ! ако случайно ми се прииска нещо ново късам със стария и тогава отивам при новото ! според мен да изневериш означава да не обичаш и да нямаш уважение към човека който е с теб !

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Изневерявате ли?
« Отговор #13 -: 2005-06-17, 14:28 »
Цитат
оу никога не съм изневерявала и не мисля че ще изневеря ! това е гадно ! ако случайно ми се прииска нещо ново късам със стария и тогава отивам при новото ! според мен да изневериш означава
 да не обичаш и да нямаш уважение към човека който е с теб !

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
Изневерявате ли?
« Отговор #14 -: 2005-06-17, 15:26 »
Дам, правилна позиция (до момента в който не се появят финасови взаимоотношения, имущество и деца)

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
Изневерявате ли?
« Отговор #15 -: 2005-06-17, 20:51 »
Цитат
Вече няма да е удобно да минавате от един партньор на друг!
Хахахха!
Ще ви питам тогава!
Ами тогава ще съм спрял да се интересувам от жени и ще имам доста повече свободно време ... все ще му намеря някакво приложение!

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Изневерявате ли?
« Отговор #16 -: 2005-06-17, 20:54 »
Тогава ще си променя приоритетите! Ще поставя секса на втори или 50 -и план и ще си гледам всички други неща.... Егоист, ти се хвана като одавник за сламка с тоя пост на тех. Няма нужда да злобееш обаче  Ауе, праи си секс с който си искаш, твоя си работа, от тебе зависи с какво ще се хвалиш и на какво ще учиш децата ти някой ден!

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
Изневерявате ли?
« Отговор #17 -: 2005-06-17, 23:40 »
Абе знаеш ли колко се променя отношението към секса, особено при мъжете с годините. Вече на моите цели 25 години почнах да го усещам този ефект. Преди бях навит сума усилия да вложа за получаване на секс. После отношението става "абе може да дръпне/пийнем да гледаме някое филмче и да се чукнем" за да премине в "ами ако дойде тука да врътне някоя свирка нямам нищо против, ама да се разкарвам до у тях... а не, имам си и по-важни занимания"

Естествено не важи за всички, но е доста масово. И не важи ако си много загорял. Просто преминава от нещо бленувано и сияещо на хоризонта, през рутината на ежедневните удоволствия, за да стигне стойността на отлежал алкохол или трофей на стената (абе радваш му се че го имаш под ръка, ама точно сега не мислиш да го ползваш).

Приоритетите се променят, "натежаваш" и почваш да цениш повече уюта, отколкото мимолетните удоволствия.
Да се разделиш с човек, с когото сте заедно от 10-20 години. Да разбиеш семейното огнище за да се свреш в някоя вмирисана и разхвърляна квартира. Да виждаш децата си (които са по-важни от всичко) веднъж седмично и всички да са нещастни, само и само защото след 20 години ти се е прищяло примерно да пробваш анален секс, на който жена ти не е навита, а тази която е навита иска от тебе просто пари за да си плати тока (да речем).

Не подценявай желанията. Нереализирано желание рекушира из главата и може да те побърка, ставайки лавина от една снежна топка. Тука се пописа за мъките на девствения. Нереализирано желание? А я си представи избора между това да останеш верен и да си мислиш през остатъка от живота си за това (бидейки кисел и зъл към околните) или просто да кривнеш за една нощ и после да си си същия любящ съпруг и баща. Няма еднозначен отговор. Просто перспективи.
« Последна редакция: 2014-01-02, 12:57 от tech_noir »

Diva Orxideia

• Гост
Изневерявате ли?
« Отговор #18 -: 2005-06-18, 02:07 »
Цитат
Поклон tech_noir!!!
Тук май всички си мислят ,че всичко ,което хвърчи се яде!!!
Да бе тя любовтта и уважението под път и над път ги има(във всеки дом)...
Вервайте си милички ,че винаги ще сте верни...,но в един даден момент какво става!?
Вече няма да е удобно да минавате от един партньор на друг!
Хахахха!
Ще ви питам тогава!

мила научих се на нещо от предния форум ...дори да искаш да отвориш очите на някой хора това никога няма да се случи докато не се сблъскат с проблема и не минат от там ...да не мислиш че на времето аз можех да го приема ооо не не изобщо...е минах от там знам вече ..опитах се да кажа някой истини но малко хора разбраха какво искам да кажа ...не че обеснявам сложно не просто възгледите идеалите и бариерите които сами си слагат са пречката да го направят но един ден ще го усетят ....тогава ще разберат....

PS:  не казвайте никога...аз казах на баща си така за цигарите когато ги мразих и по късно пропуших.... не го правете безмисленно е ...не всичко което се случва зависи само от вас ....

Цитат
Не подценявай желанията. Нереализирано желание рекушира из главата и може да те побърка, ставайки лавина от една снежна топка. Тука се пописа за мъките на девствения. Нерализирано желание? А я си представи избора между това да останеш верен и да си мислиш през остатъка от живота си за това (бидейки кисел и зъл към околните) или просто да кривнеш за една нощ и после да си си същия любящ съпруг и баща. Няма еднозначен отговор. Просто перспективи.

абсолютно вярно е....

Diva Orxideia

• Гост
Изневерявате ли?
« Отговор #19 -: 2005-06-18, 18:12 »
Цитат
Ауе, праи си секс с който си искаш, твоя си работа, от тебе зависи с какво ще се хвалиш и на какво ще учиш децата ти някой ден!

Металчо майка ми казваше "пази се за мъжа за който ще се омъжиш" е мислиш ли че е права ...нека ти кажа не...ще ти кажа и защо ...мъжа ми каза "аз предпочитам да имам жена която е живяла , видяла , тогава може да оцени това което е намерила ...може да дава и знае какво иска "

не родителите са тези които учат децата си за сексуалната им ориентация и желания ..можеш само да им дадеш напътствия и съвети /които надали ще чуят/  сексуална култура /как да се пазят и да общуват / всичко друго зависи само от тях ...аз не познавам родители които казват на децата си направи тройка на мен ужасно ми хареса или стани гей може да те кефи...
« Последна редакция: 2008-03-17, 13:30 от tech_noir »

Неактивен t_eli

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 81
    • Профил
Изневерявате ли?
« Отговор #20 -: 2005-06-19, 00:04 »
Жените изневеряват от чувства, а мъжете от нагона (в доста случай, НЕ във всички) Изневерявала съм и не се чувствам горда от това

кирилизация си позволих[/color]
« Последна редакция: 2005-07-05, 00:09 от Metalcho »
Ne za vrajda, za obi4 sum rodena!

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
    • Профил
Изневерявате ли?
« Отговор #21 -: 2005-06-19, 10:49 »
Наистина изневярата е нещо много гадно,но ние сме хора,не сме безгрешни,абсолютно всеки може да изневери,човешко е!Мисля обаче,че е по-гадно да изневериш когато твърдиш,че си много влюбен и привързан в човека до себе си-тогава е ужасно.А ако си отскоро с някого,все още само те кефи и не го обичаш,тогава е малко по-обяснимо
(Георги Константинов)

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
    • Профил
Изневерявате ли?
« Отговор #22 -: 2005-06-19, 11:02 »
Цитат
Това е обичайното извинение на много престъпници-"поддадох се на изкушението".  Не твърдя, че изневярата е престъпление, макар че в някои страни е  . Въпреки това има нещо странно в повтарянето на модела...
На мен са ми изневерявали  И знаеш ли,много ,много боли!Никога преди това не съм се чувствала по този начин!Болката е огромна!Незнаех какво да направя,просто се чувствах предадена,използвана,излъгана...глупава!Но адски много обичам човека,който го направи и затова му простих.Но той перфектно знае,че винаги ще помня за тази мъка.И откакто стана това,той вижда,че отношението ми към него не е същото,вижда,че не му вярвам както преди и всячески се опитва да върне доверието ми към него,прави всичко за мен,доказва ми повече,че ме обича,май му "дойде акъла в главата",апък и знае,че ако се повтори това,аз никога повече няма да бъда с него,колкото и да ме боли от липсата му,знае това и каза,че никога не би го направил вече,защото така не лъже мен,а себе си.Аз не мисля,че бих му простила втори път,колкото и да го обичам.Но човек се учи от грешките си,това вече го разбрах,защото оттогава той стана коренно различен човек
(Георги Константинов)

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
    • Профил
Изневерявате ли?
« Отговор #23 -: 2005-06-19, 13:09 »
Цитат
Да, знам, че боли!

Ами добре. Може и да е имало смисъл да му простиш, но недей да забравяш-това е моето мнение. Веднъж си е позволил да се поддаде на желанията, значи има доста да научи за волята и самоконтрола.

Предвид горния цитат, какво мислиш за оправданието "природата ми се оказа по-силна от мен"? 
Знаеш ли,мисля ,че в случая аз съм победителката!Хубаво-отишъл е,свалиле  някоя и какво?Значи е слаб,значи няма воля.И кво като ме е излъгал?Аз пък имам воля след като не съм се поддала и аз на изкушението и още повече,успях да надвия мъката си и да му простя,в случая той губи-доверието ми и принципите си
(Георги Константинов)

Неактивен AXL_Rose

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 29
    • Профил
Изневерявате ли?
« Отговор #24 -: 2005-06-19, 13:32 »
Ами шеметна, недей да мислиш така щото твоя пич ще продължи да хойка, а ти повярвай няма да си победителка, независимо колко ти е силна волята- като ходи по чуждо гада, значи не го интересуваш,
А по въпроса- иска ли питане, като то се отдаде възможност...

кирилизирах.. ПАК[/color]
« Последна редакция: 2005-07-05, 00:13 от Metalcho »
Hell was full,so I came back...

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
    • Профил
Изневерявате ли?
« Отговор #25 -: 2005-06-19, 14:56 »
Цитат
Ami 6emetna nedei da misli6 taka 6toto tvoq pi4 6te prodylji da hoika a ti povqrvai nqma da si pobeditelka,nezavisimo kolko ti e silna volqta-kato hodi po 4ujdo gada zna4i ne go interesuva6.
A po vyprosa-iska li pitane,kato ti se otdade vyzmojnost...
Mисля,че не си прав...аз го интересувам,ако не беше така нямаше да сме заедно толкова време,да наранил ме е,но и много пъти ми е показвал,доказвал,че ме обича.А и откакто стана това,той е много открит към мен,всичко ми казва,направо е като послушно дете,мисля,че това му беше за урок,а ако недай си Боже се повтори-въобще няма да се замислям и ще скъсам този път с него
(Георги Константинов)

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
    • Профил
Изневерявате ли?
« Отговор #26 -: 2005-06-19, 15:22 »
Цитат
(Асен Г @ Jun 19 2005, 12:01 PM)
Абсолютно вярно!   
Да, точно така!

Ами това, че ще си имаш едно наум дали да му вярваш занапред... както и правиш. Продължавай така и не сваляй гарда!

Точно затова си и победителка. Съжалявам, че няма да прочета мнението на AXL_Rose, за да разбера, за какво точно спорите с него. Въпрос на принципи!   

Благодаря за разбирането.   С AXL_Rose спорихме за това,че моя приятел не си заслужава,защото ми изневерил,това означавало,че не ме обичал и не му пукало за мен...аз му казах,че не е така и че аз си знам най-добре как стоят нещата и това,че е сбъркал един път,незначи че не държи на мен или че ще се повтори пак...това ще му е като обеца на ухото 
(Георги Константинов)

Diva Orxideia

• Гост
Изневерявате ли?
« Отговор #27 -: 2005-06-19, 16:25 »
Цитат
това,че е сбъркал един път,незначи че не държи на мен или че ще се повтори пак...

определено си права   
има една приказка обаче ...едно нещо случи ли се веднъж не е задължително да се повтори но случи ли се два пъти то несъмнено ще има и трети...

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
    • Профил
Изневерявате ли?
« Отговор #28 -: 2005-06-19, 16:47 »
Цитат
определено си права   
има една приказка обаче ...едно нещо случи ли се веднъж не е задължително да се повтори но случи ли се два пъти то несъмнено ще има и трети...
Да,съгласна съм,само,че аз не бих позволила да се случи 2-ри или 3-и път
(Георги Константинов)

Diva Orxideia

• Гост
Изневерявате ли?
« Отговор #29 -: 2005-06-19, 17:12 »
Цитат
Това можех да ти го кажа и аз, преди да знам за съществуването на предния форум...

А ако ще цитираме избирателно-можеше да обърнеш внимнаи ен апредната част на поста на Тех_Ноар.
Или на това на Метълчо .
Както се казва, всичко е въпрос на приоритети и дисциплина. Има нещо по въпроса в моя подпис, ама няма кой да го прочете... е, здраве да е! 

И хайде един въпрос, защото Александр отвори въпрос за това да изневериш на себе си. За мен изневярата, докато съм с дадена партньорка, би означавало, че съм изневерил на себе си по един или друг начин (по-скоро бих се разделеил с нея, маакар че това също не е много по-добра опция). Вече съм писал, че имам ясни принципи за това, което мога да простя. Е, май не  е станало ясно, че същите принципи прилагам и към себе си- в това е целият смисъл от тях. Така де, съгласен съм, на повечето хпра им е трудно, но никого не карам да следва моя пример! 
Мисля да прекратя участието си в тази дискусия. Бъдете верни на себе си, каквото и да означава това за вас, решенията ще се появят сами!
ПоЗдрави!

постовете на tech_noir  винаги ги чета по внимателно и между редовете твоите също и това че не винаги коментирам всичко не значи че не съм го чела   казвам само това което искам     

поста на Алекс също ме накара да се замисля за този вид изневяра ....ако години наред си имал едни принципи и в един момент им изневериш нормално е да чустваш вина или да се чустваш зле ...аз не чуствах вина първо защото вина чустваш само когато получаваш всичко от половинката си т.е. да кажем че там нещата вървят добре ....когато не получаваш
 нужното внимание и се чустваш по скоро като вещ тогава изневярата би ти върнала само огъня и усмивката ...топлината ...така че няма начин да усетиш вина от нещо което си направил и ти е харесало ...

после дори това да са били мои принципи /да не изневерявам никога/ това не значи че в един момент няма да е по добре за мен да ги сменя /всеки сам го решава /така че да може да съм изневерила на принципите си но пак не чуствам вина ...само че ми е тъжно понякога и ми се ще нащата да са други но...неможем да имаме винаги онова което искаме...