Автор Тема: Защо обичам този,когото не трябва?  (Прочетена 16395 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

edno_momiche

• Гост
Защо в живота се случва така,4е винаги нещата се объркват или решават да минат по трудния път.За6то се влюбваме в неподходящите хора, в неподходящо време,неподходящо място...
Наистина  много боли,когато човек се подиграе с 4уствата ти,когато не му пука особено за теб.....
Слагат ти просто именце"теен"и казват,4е си лекомислен,мислиш че най-явното е у4илището и уроците, и не разбираш нищо...
Незнам дали човекът,който ме нарани ще про4ете това....
но искам да знаеш...4е наистина много те обичам,и направих голяма глупост ..за която ве4е много съжелявам...именно от любовта си към теб!
 Бях заслепена,колкото и банално и травиално да звучи...не мислех, а просто чувствах...следвах сърцето си....
СЪЖЕЛЯВАМ...!!!СЪЖЕЛЯВАМ СЕБЕ СИ..ЧЕ СЕ ОКАЗАХ ТОЛКОВА ГЛУПАВА!
Дано намериш това,което търсиш..и да ти се сбъдне вси4ко ,
за което се бориш и работиш!

Модерирано от Шеметна-кирилизирах.

« Последна редакция: 2005-10-13, 20:29 от SHEMETNA »

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
Защо обичам този,когото не трябва?
« Отговор #1 -: 2005-10-13, 09:58 »
Хмм позната история...Преминавал съм през тия глупости не веднъж...Ше ти кажа само едно - на тия които не им пука за тебе им тегли една майна щото иначе ше продължават да се гаврят с тебе, вероятността да почне да им пука е...да кажем незначителна :huh:

edno_momiche

• Гост
« Отговор #2 -: 2005-10-13, 11:59 »
м даа мноого прав си..
да си гледа работата,щом не ме оценява...
само всичко наи му пожелавам на него...

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
« Отговор #3 -: 2005-10-13, 19:50 »
Ехх поредната спасена душа...Чувствам се горд със себе си  

Неактивен PooR^CReaTuRe

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 910
  • Your life is over and you're to blame
    • Профил
    • http://www.myspace.com/erm1ne2
« Отговор #4 -: 2005-10-13, 20:56 »
Защо ли си мисля че само аз съм открила какво е любовта , защо и как съществува  :unsure:  Както и да е , това няма голямо значение , единственото което ще кажа е че няма смисъл да правиш жертви за тоя кйто "обичаш" , защото винаги ще се прецакаш
Малко ще променя думите на Боги - "Следващия"

Неактивен Immortality_

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 276
    • Профил
    • http://spaces.msn.com/members/lastbreathbeforethedawn
« Отговор #5 -: 2005-10-13, 21:32 »
&%/)"·$?%($"&$((% АААААААААААА.... :censored:
току що написах един еееееееееееее такъв дълъг пост... грррррр и ми запецна страничката... гадинииииииии  
та значи... недейте да съжелявате за това, кето сте изпитвали към който и да е било... [!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]Защо обичам този,когото не трябва? [/quote]... а кой трябва ???
мен много са ме наранявали... но, с ръка на сърцето бих казала, че не съжелявам за нищо... не съжелявам, че съм се запознала с човекът, който отлкова ме наранява...[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]За6то се влюбваме в неподходящите хора, в неподходящо време,неподходящо място...[/quote]щом си се влюбила (ако наистина си била влюбена) значи е било в най-точния момент и на най- подходящото място
аз не съжелявам за това, че съм го обичала... и това че нещата не завършват така, както си ги представяме, не значи, че всичко е било грешка...
« Последна редакция: 2005-10-13, 21:33 от Immortality_ »
Que no me da la gana pasar media vida buscando esta droga que tal vez no exista !!!

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
« Отговор #6 -: 2005-10-14, 09:21 »
Асене брат ми аз отдавна съм във ваш'та партия...

Неактивен Kallan

• Konoha
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 930
  • Clare
    • Профил
« Отговор #7 -: 2005-10-14, 14:07 »
Цитат
Защо в живота се случва така,4е винаги нещата се объркват или решават да минат по трудния път.За6то се влюбваме в неподходящите хора, в неподходящо време,неподходящо място...
Наистина  много боли,когато човек се подиграе с 4уствата ти,когато не му пука особено за теб.....
Слагат ти просто именце"теен"и казват,4е си лекомислен,мислиш че най-явното е у4илището и уроците, и не разбираш нищо...
но искам да знаеш...4е наистина много те обичам,и направих голяма глупост ..за която ве4е много съжелявам...именно от любовта си към теб!
 Бях заслепена,колкото и банално и травиално да звучи...не мислех, а просто чувствах...следвах сърцето си....

има и друг начин да му го кажеш ..

Модерирано от Шеметна-кирилизирах.

[div align=\"right\"][snapback]16303[/snapback][/div]
Само в тишината има слово,
Само в мрака - светлина,
Само в смъртта-живот!

Sad but True..

edno_momiche

• Гост
« Отговор #8 -: 2005-10-14, 14:36 »
м да,никои не е казал, че нqма други начини....
може би просто не искам по-друг :хух:

egoist

• Гост
« Отговор #9 -: 2005-10-14, 23:51 »
Цитат
Но Земята продължава да се върти , нали!?
Значи нищо толкова драматично не се е случило.
Не плачи повече от 3 пъти първият месец след раздялата...
След това обърни гръб на светът около теб.
Повтори си максимум 3 пъти "ФЪК ОФФ"!!!
Почни отначало.

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
« Отговор #10 -: 2005-10-15, 13:17 »
Прочетох мненията ви.Всеки каза по нещо  вярно.
Да,гадно е когато страдаш,но абсолютно всяко нещо в живота ни се случва поради някаква причина.Всяко разочарование,всяко преживяване ни учи  на нещо.
Трябва да изживеем пълноценно живота си и да не съжаляваме за чувствата,които сме изпитали.
Все пак опит трупаме именно от грешките си,а и любовта е най-хубавото чувство,в никакъв случай не бива да съжаляваме,че сме я изпитали...въпреки всичко.
Може да си имала много гадни моменти,в които си страдала,но трябва да запомниш човека с когото си била,с хубавите ви моменти заедно(със сигурност сте имали такива).
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
« Отговор #11 -: 2005-10-16, 16:02 »
Абе погледнете го от добрата страна бе... като се изгаврат с вас достатъчен брой пъти вече ви е през оная работа и никой не може да ви направи нищо.. колкото повече се усирате като се влюбите толко по-добре... некой ден ше сте абсолютни боклуци, супер безскрупулни, само ше се шибате на лево на десно и сичко ше ви е екстра!
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

egoist

• Гост
« Отговор #12 -: 2005-10-16, 16:13 »
МиТаК защо не ми паднеш тогава, когато съм достигнала връхната точка на безскрупулност у мен или, когато съм достигнала толкова "подвижност"
 с шибане наляво и надясно!?
Така или иначе не съм от тия дето много се впечатляват от чуждо мнение...
Даже хич.
Дай фоун.
Щом се усъвършенствувам искам да те мина...
Плиийййс!
« Последна редакция: 2005-10-17, 01:53 от egoist »

edno_momiche

• Гост
« Отговор #13 -: 2005-10-16, 16:51 »
Според мен това е супер тъпо,което каза Митака(без да се обиждаш)          Има ги достатъчно боклуци ,за да ставаме всички такива....без това сме на изчезване..  :blink:
ПС:колко съм скромничkа ,а?!  

egoist

• Гост
« Отговор #14 -: 2005-10-17, 01:52 »
На всеки може да се случи...
Не бих подкрепила никой.
 <_<

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 334
    • Профил
« Отговор #15 -: 2005-10-17, 18:16 »
Общо взето човек се стреми към невъзможното,може би за да докаже нещо на себе си,а може би не...а и любовта не пита.А и не е важно в кого ще се влюбиш,за всеки влак си има пътници въпроса е в това да не мислиш само за обекта на своите желания,но и за себе си и да можеш да преценяваш трезво  какво заслужава той и какво ти без любовта да те заслепява....а рано или късно всичко се преживява,важното е да не съжаляваш за нищо в тоя живот,защото е едничък и човек трябва да го живее за себе си,а не за другите!

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #16 -: 2005-10-17, 20:27 »
Цитат
Абе погледнете го от добрата страна бе... като се изгаврат с вас достатъчен брой пъти вече ви е през оная работа и никой не може да ви направи нищо.. колкото повече се усирате като се влюбите толко по-добре... некой ден ше сте абсолютни боклуци, супер безскрупулни, само ше се шибате на лево на десно и сичко ше ви е екстра!
[div align=\"right\"][snapback]16556[/snapback][/div]
Уфф, как го чакам тоя момент...По едно време бях станал точно такъв, но впоследствие за съжаление си върнах чувствителността...и зат'ва сега ми е гадно
Caralho Voador

Неактивен Mistery

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 63
    • Профил
« Отговор #17 -: 2005-10-22, 20:21 »
Последната Любов бе6е Обуркжа6та за моми4ето което Харесвах тя е една от жас моми4ета в 4ата и тя си знае коя затожа за да не пражим интриги са отказах един вид престанах да и досаждам .

Неактивен Mistery

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 63
    • Профил
« Отговор #18 -: 2005-10-22, 20:24 »
Съжаляам за многото гре6ки не съм свикнал да пи6а на кирилица а и моми4ето с което пражях интриги я познажам от преди децката и тожа бе6е една от пре4ките  :unsure:

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 406
    • Профил
« Отговор #19 -: 2005-10-27, 21:04 »
Щом се е случило,значи е трябвало,значи е било перфектното място,време и човек,за да научиш определен урок...Може да не е бил човека на животас ти,но за да стигнеш до там трябва да минеш през няколко,които би определила като "неправилни",за да можеш да оцениш какви си имала,изгубила и какво ще спечелиш ако намериш "правилния"

Eva

• Гост
« Отговор #20 -: 2005-11-11, 15:39 »
life is a mistery...кво да го прайш....   :unsure:  :angry:  :huh:    

MaxStorm

• Гост
« Отговор #21 -: 2005-11-13, 11:33 »
Цитат
[div align=\"right\"][snapback]16556[/snapback][/div]

xa Митака пак се вихри  
То всеки според мене който е изтрадал нещо му се иска да стане безкруполен и да не му дреме ,но всички знаеме че тва доста трудно се постига всъщност дори си мисля че е невъзможно просто слагаш някаква временна маска докато не се появи нещо или някой който пак да те впечатли.
Друг е въпроса че след време пак правиш резюме и остановяваш че пак си бил на неправилното място в неточното време.  :blink:
Или поне при мене е така

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #22 -: 2005-11-13, 15:57 »
Ми като гледате по тоя начин,ваш проблем.Аз пък всичко приемам като научен урок и продължавам с усмивка натам/или с "е*и се в г*зо к*пелдак/

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 334
    • Профил
« Отговор #23 -: 2005-11-13, 18:06 »
Цитат
Ми като гледате по тоя начин,ваш проблем.Аз пък всичко приемам като научен урок и продължавам с усмивка натам/или с "е*и се в г*зо к*пелдак/
[div align=\"right\"][snapback]20182[/snapback][/div]

Ако си такъв непокист,поздравления    ама леко се съмнявам

Неактивен BlackLady

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 13
    • Профил
    • http://
« Отговор #24 -: 2005-11-13, 19:08 »
Цитат
Наистина  много боли,когато човек се подиграе с 4уствата ти,когато не му пука особено за теб.....

Да, прав е, позната история. Много ще са тези, на които не им пука за теб, но ще намериш истинския някога. ХМММ пък и аз! Намерил се кой да ти го каже.

кирилизирах.
[div align=\"right\"][snapback]16303[/snapback][/div]
« Последна редакция: 2005-11-13, 23:42 от Metalcho »
BlackLady

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #25 -: 2005-11-14, 22:58 »
Еми....ако е първото просто си продължавам с повече знание от преди,а ако е втория..ми напсувала съм го,кво повече мога да напраа,нема да рева,я =)))
Чувствителна съм и то много,ама неа па да си хабя нервите за някой,който ЯВНО не струва щом ме е оставил =)

MaxStorm

• Гост
« Отговор #26 -: 2005-11-22, 18:53 »
Защо обичам която не трябва ..я да видиме сега....
Ми щото света е шибано устроен и взаимоотношенията по принцип са си доста сложна материйка в зависимост от характера де....

Важното е да се изпълнява закона на Мърфи  :huh:

Другото което си мисля че ако наистина обичаш то не е толкова лесна да кажеш аре следващата...Старомодно ама ....

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #27 -: 2005-11-22, 21:38 »
Ако наистина обичаш ще познаваш човека и ще усетиш кога нещата при вас,при теб,при него/нея не вървят....Ако моеш ще оправиш работите ако не...

MaxStorm

• Гост
« Отговор #28 -: 2005-11-23, 20:37 »
Цитат
Ако наистина обичаш ще познаваш човека и ще усетиш кога нещата при вас,при теб,при него/нея не вървят....Ако моеш ще оправиш работите ако не...
[div align=\"right\"][snapback]21412[/snapback][/div]
Ами като нищо не си усетил и си чувствал че всичко е ОК и после ти се изредад някви странни причини КВО И КАК ДА ОПРАВЯМ БРАТЧЕ  :unsure:  :unsure:  :unsure:

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #29 -: 2005-11-23, 22:02 »
Ам....стискаш зъби и продължаваш напред.И аз съм имала подобни ситуации...и не исках да прозвучи обидно,съжалявам.