Автор Тема: Любовта по-силна ли е от смъртта  (Прочетена 62086 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
В един друг форум многоооо спорих по тази тема...Хайде вие сте,изразете мнението си!Аз ще го направя по-късно
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Любовта по-силна ли е от смъртта
« Отговор #1 -: 2005-07-05, 19:27 »
Доста ми е трудно да сравнявам тези две думи, защото са наистина различни! Нямат нищо общо една с друга... И все пак темата трябва да върви  Така че...
Смятам, че смъртта е по-силна от любовта. Просто смъртта за мен обезсмисля чувството любов. Жестокичко звучи, нали  Любовта не може да съживи... любовта може да доведе до смърт! Смъртта пък не може да доведе до любов... В тази връзка любовта е доста "класи" под смъртта  Тва е, само нахвърлям идеи сега, като се развие малко темата, почвам по-конкретно

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #2 -: 2005-07-06, 00:05 »
Аз пък мисля,че Любовта е много по-силна от смъртта.Всъщност мисля,че любовта е по-силна от абсолютно всичко.
(Георги Константинов)

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
« Отговор #3 -: 2005-07-06, 15:07 »
Ух наистина е много сложно ..  Любовта не може да престасне да съществува, дори и любимия ти вече да го няма   Но пък както боги каза за любовта са нужни двама..
Не мога да кажа кое е и за това се въсрържам от гласуване.. Ще изчакам да видя мненията по въпроса и дали някой ще успее да ме убеди в едно от твърденията
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #4 -: 2005-07-06, 15:25 »
Така....значи според мен любовта е по-силна от смъртта.Всъщност както вече казах,тя е по-силна от всичко.Имам хиляди доказателства за това.Ако двама души се обичат и единият от тях умре,това значи ли,че смъртта е победила любовта само защото ги е разделила влюбените?Не,нали?Ами кво като човекът е мъртав?!То и ако са надалеко в други държави,пак ще са разделени,нали?Но любовта ще остане жива(ако е истинска).Taka,че смъртта отнема щастието на единия,оставя го самотен,но този самотният продължава да обича другия.
(Георги Константинов)

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #5 -: 2005-07-06, 15:29 »
Ееее да де, ама другият не го обича, защото е мъртъв  Смъртта е победила любовта му. и той е обичал, обаче мъртвият няма как да обича  Докато влюбеният има как да умре  Един вид... любовта не изключва смъртта, докато смъртта изключва любовта. Ако умре половинката ти (пепел ми на устата) ти може да я обичаш, но това няма значение. И мъката ще отшуми... любовта също ще остане спомен, но смъртта ще остане факт!

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #6 -: 2005-07-06, 15:38 »
Цитат
Ееее да де, ама другият не го обича, защото е мъртъв  Смъртта е победила любовта му. и той е обичал, обаче мъртвият няма как да обича  Докато влюбеният има как да умре  Един вид... любовта не изключва смъртта, докато смъртта изключва любовта. Ако умре половинката ти (пепел ми на устата) ти може да я обичаш, но това няма значение. И мъката ще отшуми...
 любовта също ще остане спомен, но смъртта ще остане факт!
[div align=\"right\"][snapback]4460[/snapback][/div]
Сега не говорим за мъртвия..говорим за любовта като чувство.Другият ще продълважа да обича мъртвия,нали?Дори да си създаде ново семейство,да има нова жена,той пак ще обича този,който е умрял.Така единият ще е мъртав,но любовта ще остане жива
(Георги Константинов)

Неактивен DeadMistress

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 306
    • Профил
    • http://www.myspace.com/dyingillusion
« Отговор #7 -: 2005-07-06, 18:37 »
Цитат
по какъв точно начин любовта е по силна от смъртта  смъртта може да раздели двама човека които се обичат, единия си отива, да това не означава че другия ще престане да обича покойника, но виж сега, за любовта за нужни двама 
[div align=\"right\"][snapback]4375[/snapback][/div]
Ей тука и аз мисля като тебе .. Колкото и да са се обичали , след смъртта на единия .. В повечето случаи другия не може да живее сам .... и рано или късно намира заместник на "покойника"  :unsure:
Around her neck burns the saviours cross .
The icon of sacrificial love ...
A strand of moonlight catches her throat
and lights the symbol of everlasting joy ...

?????

• Гост
« Отговор #8 -: 2005-07-06, 21:30 »
Щом обичаш истиснки , нищо не е по силно от това чуство , дали и да загубиш човека , тва не значи че повече няма да го обичаш ...

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #9 -: 2005-07-06, 22:16 »
Съгласявам се, продължаваш да обичаш човека, но вече не е същото.. Любовта се променя някак си предполагам. Едно е да обичаш живо същество друго е мъртво!

Неактивен blackhearted

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1093
  • Blood Junkie
    • Профил
« Отговор #10 -: 2005-07-06, 23:58 »
Цитат
Доста ми е трудно да сравнявам тези две думи, защото са наистина различни! Нямат нищо общо една с друга... И все пак темата трябва да върви  Така че...
Смятам, че смъртта е по-силна от любовта. Просто смъртта за мен обезсмисля чувството любов. Жестокичко звучи, нали  Любовта не може да съживи... любовта може да доведе до смърт! Смъртта пък не може да доведе до любов... В тази връзка любовта е доста "класи" под смъртта  Тва е, само нахвърлям идеи сега, като се развие малко темата, почвам по-конкретно
[div align=\"right\"][snapback]4340[/snapback][/div]

абсолютно съм съгласна с мнението =)

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #11 -: 2005-07-07, 00:25 »
Цитат
да обаче представи си ситуацията, двама женени или двама души които са заедно от много време и са разбрали че са родени един за друг, любов голяма с други думи, единия умира, не мислиш ли че другия ще загуби смисъла си за живот, ще му се иска и той да умре, някак си първото нещо за което ще се сети един човек в подобна ситуация е "искам да умра, за да сме отново заедно", едва ли някой някога ще се успокои с думите "той е там някъде, може да няма тяло, но душата му броди и ме обича", дори и да знаеш че той/тя те обича след смрътта, какъв смисъл има, вие не сте заедно и ще ти се иска да го забравиш, за да не те боли и да продължиш напред! Смъртта в случая променя всичко, ти вече си сама и колкото и да го обичаш, това само ще те мъчи и наранява!
[div align=\"right\"][snapback]4545[/snapback][/div]
Май искате ясен пример..Добре!!Преди около 13 години дядо ми умря.Баба ми беше съкрушена,защото в същото време се разбра,че синът и(вуйчо ми) е болен от рак.Фактически дядо ми точно от това притеснение за сина си умря  Баба адски много обичаше дядо!!Та те бяха много,много влюбени...  Тя не можеше да се съвземе от шока...изгуби този,който толкова обичаше.Бях съвсем малко келешче,но помня мъката и.Какво стана по-късно?Ми вуйчо се влоши...не искам да говоря за него,че ми става още по-зле....Баба се сломи.Господ и отнемаше всичко наведнъж!!  Мина години.Аз пораснах.Влизам в двора на къщата ни,където когато бях малка цареше радост и се чуваха гласове,а сега е тихо,мрачно и баба е сама в цялата къща  Но знаете ли какво?Тя всеки път ми разказва с пламък в очите колко красив е бил дядо когато са се запознали и как НИКОГА не е поглеждала друг и няма очи за друг...Господи,колко любов виждам в очите и всеку път ,когато говори за него!Всяко нещо свързва с него и не говори вече с болка за него,а с любов и щастие за отминалото време заедно.Тя ми вдъхна вярата в хубавото,във вечното,в истинското,в любовта,в НЕОБЯТНАТА сила на любовта!  

малко редакцийки за по-лесното четене и по-малко натоварване
« Последна редакция: 2005-08-12, 11:48 от Metalcho »
(Георги Константинов)

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #12 -: 2005-07-07, 16:21 »
 Доста трогателно.. Явно наистина любовта между баба ти и дядо ти е била истинска и неповторима. Едва ли наистина баба ти ще спре някога да обича дядо ти, просто невъзможно като съдя по думите ти... Права си, да! Нищо не е по-силно от любовта! Тук разбира се говорим за ИСТИНСКАТА и ГОЛЯМА любов, която рядко можеш да срещнеш...а срещнеш ли я, то никога няма да я забравиш..

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #13 -: 2005-07-07, 16:43 »
Тук оставам без коментар, не защото не мога да оборя тезата на шеметна, а защото явно отначалото на темата е имала в предвид този пример, който наистина е много трогателен. Просто не искам да кажа нещо, което ще я разстрои или натъжи, или дори обиди, затова просто спирам да коментирам. Съжалявам за това, което се е случило.
« Последна редакция: 2005-07-07, 16:43 от Metalcho »

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
« Отговор #14 -: 2005-07-07, 17:20 »
Аз пък от самото начало знаех че има нещо в предвид и за това не съм и коментирал...
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Don Killer

• Гост
« Отговор #15 -: 2005-07-07, 18:36 »
че ако любовта беше по силна от смърта щеше да е пълно с дъртаци дето се обичат

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #16 -: 2005-07-07, 18:43 »
Цитат
че ако любовта беше по силна от смърта щеше да е пълно с дъртаци дето се обичат
[div align=\"right\"][snapback]4711[/snapback][/div]
Ако не си наясно има "дъртаци",които още се обичат!
Цитат
Тук оставам без коментар, не защото не мога да оборя тезата на шеметна, а защото явно отначалото на темата е имала в предвид този пример, който наистина е много трогателен. Просто не искам да кажа нещо, което ще я разстрои или натъжи, или дори обиди, затова просто спирам да коментирам. Съжалявам за това, което се е случило.
[div align=\"right\"][snapback]4673[/snapback][/div]
Когато писах темата нямах впредвид тази история.Просто в един друг форум видях темата за любовта и смъртта,а по късно реших да ви докажа по този начин.Не мисля,че само на моето семейство се е случило така.Мисля,че винаги когато обичаш някого истински,когато този някой умре,ти запазваш част от него в себе си.И любовта ти остава там,приатена и не умира.Наистина с времето спомените избледняват,но си остават,заедно с любовта
« Последна редакция: 2005-08-12, 11:50 от Metalcho »
(Георги Константинов)

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 406
    • Профил
« Отговор #17 -: 2005-07-08, 01:06 »
Аз съм за любовта.Има ДОКАЗАНИ случаи,където дори от другия свят любовта отново по някакъв начин ги събира!И по този начин любва е победителка.Изнасяла съм лекции на тази тема,така че аз твърдо стоя зад Любовта! Това доказва и как отново има двама!Това е.

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #18 -: 2005-07-08, 10:32 »
Цитат
Когато писах темата нямах впредвид тази история.Просто в един друг форум видях темата за любовта и смъртта,а по късно реших да ви докажа по този начин.Не мисля,че само на моето семейство се е случило така.Мисля,че винаги когато обичаш някого истински,когато този някой умре,ти запазваш част от него в себе си.И любовта ти остава там,приатена и не умира.Наистина с времето спомените избледняват,но си остават,заедно с любовта
[div align=\"right\"][snapback]4760[/snapback][/div]
Добрее.. явно трябва да се каже. Ако нямаше тази случка като доказателство на позицията си, никога нямаше да пуснеш темата, просто смяташе да можеш да се защитиш. Обаче ето- слагаш нещо наистина много сърцераздирателно... Какво да каже човек? Та аз дори не мисля, че след толкова години двама човека могат да изпитват любов един към друг- привързаност- да, зависимост- да, но любов...  :huh: След смъртта на един човек, у останалите хора остава само спомена за любов. Не можеш да обичаш нещо "неживо" можеш да си спомняш как си го обичал. Колко силна е любовта, ако не можеш да кажеш на човека "Обичам те" Можеш да го кажеш в мислите си, на надгробната
 му плоча, на студеното му лице.. но не и на него. Защото той не е тук, той е минало, той е спомен. Той е минала любов.
[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]Има ДОКАЗАНИ случаи,където дори от другия свят любовта отново по някакъв начин ги събира![/quote]
Оооо да! Искам да ги чуя тези доказателства! Кой пак се е върнал от нищото да ти подшушне на ушенце, че те обича? Много филмчета гледате.. и Аз харесвам "Призрак"/"Дух", гледали ли сте го? С Патрик Суейзи, страхотен филм, но дори и там загатнаха, че любовта след смъртта е невъзможна.
« Последна редакция: 2005-08-12, 11:52 от Metalcho »

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #19 -: 2005-07-08, 11:27 »
Цитат
Добрее.. явно трябва да се каже. Ако нямаше тази случка като доказателство на позицията си, никога нямаше да пуснеш темата, просто смяташе да можеш да се защитиш. Обаче ето- слагаш нещо наистина много сърцераздирателно... Какво да каже човек? Та аз дори не мисля, че след толкова години двама човека могат да изпитват любов един към друг- привързаност- да, зависимост- да, но любов...  :huh: След смъртта на един човек, у останалите хора остава само спомена за любов. Не можеш да обичаш нещо "неживо" можеш да си спомняш как си го обичал. Колко силна е любовта, ако не можеш да кажеш на човека "Обичам те" Можеш да го кажеш в мислите си, на надгробната му плоча, на студеното му лице.. но не и на него. Защото той не е тук, той е минало, той е спомен. Той е минала любов.
Трябва ли да можеш да му кажеш"Обичам те",за да съществува любов???Ми ако е на другия край на света и пак не можеш да му кажеш,че го обичаш,тва
 значи ли,че не изпитваш тези чувства?!!!Да,той е минало,той е спомен,но той е бил тук и това е факт!Заедно със спомените за него,ти пазиш и любовта жива в себе си.Да,вече не можеш да го целунеш или прегърнеш,но това не е защото не го обичаш,а защото в мъртъв!Това не означава,че не изпитваш любов към този човек...Ами ако някой твои роднина(Недай си Боже!)умре,ти ще престанеш ли да го обичаш,само защото вече не е сред живите?Няма,нали??Никога няма да спреш,спомените за него може и да избледнеят с годините,но обичта ще си остане завинаги в сърцето ти.Пак ти казвам,не съм сложила тая история ,защото е "сърцераздирателна",а защото това е един пример,както виждаш не се защитавам само с нея,говоря по принцип.Ти питаш"Колко силна е любовта,ако не можеш да кажеш на човека Обичам те"Е,силна е!Понякога няма нужда да го казваш,тези чувства са вътре в теб,въпреки всичко
(Георги Константинов)

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #20 -: 2005-07-08, 13:08 »
Ох! Ами реално погледнато ще обичам това, което е БИЛ. Любовта ми няма да е насочена персонално към него, а към спомена за него.И кво от това
Да, за да съществува любов, трябва да има нещо, което да я поддържа  Ако е на другият край на света, ще знае, че го обичаш. Ако е мъртъв, няма да има значение  Любовта ще е безсилна един вид.
Когато някой мой роднина умре (що недай си божа- всеки умира  ) ще казвам "ОбичаХ го", започнеш ли да казваш "ОбичаМ го" - влизаш в психиятрична клиника  Е тва се опитвам да ти обясня.
« Последна редакция: 2005-07-08, 13:09 от Metalcho »

Неактивен ZAZO

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1242
    • Профил
« Отговор #21 -: 2005-07-08, 13:17 »
Металчо аз предлагам да се обаждаме на ония с белите престилки, че да дойдат да приберат тез девойки дет много знаят щот може да станат опасни по някое време...      

Съжалявам за  
« Последна редакция: 2005-07-08, 14:48 от SHEMETNA »
Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #22 -: 2005-07-08, 14:50 »
Цитат
Металчо аз предлагам да се обаждаме на ония с белите престилки, че да дойдат да приберат тез девойки дет много знаят щот може да станат опасни по някое време...      
[div align=\"right\"][snapback]4848[/snapback][/div]
Виж сега...наистина мненията на мен и някои други от момичетата се различават от вашите,но не мисля,че е уместно да говориш така...Все пак може да съм сантиментална или наивна дори,че вярвам в тези неща,но в никакъв случай не съм луда наистина се убидих отна4ало,но няма смисъл да се сърдя за глупости
« Последна редакция: 2005-08-12, 11:55 от Metalcho »
(Георги Константинов)

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #23 -: 2005-07-08, 15:30 »
Цитат
Виж сега...наистина мненията на мен и някои други от момичетата се различават от вашите,но не мисля,че е уместно да говориш така...Все пак може да съм сантиментална или наивна дори,че вярвам в тези неща,но в никакъв случай не съм луда наистина се убидих отна4ало,но няма смисъл да
 се сърдя за глупости
[div align=\"right\"][snapback]4858[/snapback][/div]
Хахахах ееее шеметна! Майтап да става, бе, злато! изобщо не искаме да те обиждаме   Шеугваме се само!        

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #24 -: 2005-07-08, 18:06 »
Цитат
Цитат
Виж сега...наистина мненията на мен и някои други от момичетата се различават от вашите,но не мисля,че е уместно да говориш така...Все пак може да съм сантиментална или наивна дори,че вярвам в тези неща,но в никакъв случай не съм луда наистина се убидих отна4ало,но няма смисъл да се сърдя за глупости
[div align=\"right\"][snapback]4858[/snapback][/div]
Хахахах ееее шеметна! Майтап да става, бе, злато! изобщо не искаме да те обиждаме   Шеугваме се само!        
[div align=\"right\"][snapback]4870[/snapback][/div]
Добре.Разбрах,че е така.Всички ми казват,че се сърдя лесно и затова гледам вече да избегна това  Не се сърдя,наистина съм твърде санитемнтална понякога   :flirt:
(Георги Константинов)

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1320
    • Профил
« Отговор #25 -: 2005-07-09, 23:28 »
Ами, смъртта ноо ясно! Не можеш като умреш да продължиш да обичаш...просто си е невъзможно! :huh:

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #26 -: 2005-07-10, 00:11 »
Цитат
1.това ме подсети да ти кажа нещо, тази любов вече е някак си... един вид нещастна любов, всмисъл ти го обичаш още, още си влюбен в него, но това ти носи само мъка и страдание и така нататъка, няма да спреш да го обичаш но ще е една наистина добра идея, не казвам да го забравиш напълно или да не мислиш за него, просто да смекчиш болката от последната раздяла, незнам защо ма си мисля че тфа беше ЯКООО 

[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]Ами, смъртта ноо ясно! Не можеш като умреш да продължиш да обичаш...просто си е невъзможно!
2.с извинение но това беше леко казано.... тъпо изказване! Ще се опитам да направа сравнение, ти си имаш приятел и си влюбена в него и си казвате обичам те и така нататъка каквото прават влюбените, той умира и ти на другия ден с усмивка на лицето си хванала ново гадже, вече не го обичаш предишния, щото е умрял, ми замисли се, какво като е умрял?
[div align=\"right\"][snapback]5297[/snapback][/div]
[/quote]

1-И кво като тая обич ти носи мъка-обичта си е обич!Тука не говорим дали ти носи мъка или не,а дали съществува,дали след като този,който обичаш умре,ти все още го обичаш...Ми да,наречи го гадна,болезнена любов,заради тва,че вече не може да си с тоя човек,наречи го спомен,но това си е факт,дълбоко в тебе си съществуват тея чувства и макар да знаеш,че никога няма да видиш повече тоя човек,ти продължаваш живота си напред с хубавите спомени от този който си обичал и любовта която си изпивал към него

2-Това изказване може и да е тъпо,но не е мое...
А и аз също не съм съгласна с него!Както ти казваш,не може ако си обичал истински някого,коагто умре да се изпарят чувствата ти.Да-нормално е да продължиш живота си,да се влюбиш отново също,но няква любов,която си изпитвал,все още живее вътре в теб
« Последна редакция: 2005-07-10, 00:20 от FANatic »
(Георги Константинов)

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #27 -: 2005-07-10, 00:44 »
Цитат
да де да права си, аз затова написах накрая оффтопик, онова мнение знам че не е твое, просто исках да изкажа коментара си и за него  
Peace
[div align=\"right\"][snapback]5313[/snapback][/div]
Дам,на едно мнение сме за този цитат ...и аз мисля,че звучи абсурдно!
« Последна редакция: 2005-08-12, 11:59 от Metalcho »
(Георги Константинов)

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 406
    • Профил
« Отговор #28 -: 2005-07-10, 15:00 »
Аз мисля,че Лизард имаше друго в предвид.....един вид,че след като умреш не можеш да обичаш.А вие го изкарахте наопаки.  А колкото до това дали този,който умира продължава да обича?Отговорите са ясни,де.Който вярва в задгробния живот ще каже да,другите ще кажат не....

Неактивен Lil' L

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1320
    • Профил
« Отговор #29 -: 2005-07-12, 22:36 »
[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]Аз мисля,че Лизард имаше друго в предвид.....един вид,че след като умреш не можеш да обичаш.А вие го изкарахте наопаки.[/quote]
Това щях да кажа. А иначе FANatic е прав-не мога заради един, който съм обичала и който е починал, да спра да обичам завинаги-живота продължава все пак. Колкото и тежко да преживееш смъртта на някой близък и колкото и да си убеден, че никога повече няма да обичаш така, рано или късно с времето всичко минава-time heals all wounds
« Последна редакция: 2005-07-12, 22:36 от l1zard »