Автор Тема: Ревността !  (Прочетена 30834 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
Ревността !
« Отговор #30 -: 2005-09-02, 04:38 »
Цитат
Цитат
да,но понякога се случва да ревнуваш ,човешко е...понякога не можем да си контролираме чувсрвата или поне не изцяло
[div align=\"right\"][snapback]11989[/snapback][/div]

Понякога може...
И с основание!
Не заради нечия изкривена представа за верността!
[div align=\"right\"][snapback]12155[/snapback][/div]
Да,ПОНЯКОГА трябва да контролираме ревността си,защото се случва да е безпричинна...
но ако си има повод ,просто е много трудно да се преглътне.Иначе много се дразня на прекалената ревност и то ,безпричинната...това за мен е задушаване
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Неактивен Kallan

• Konoha
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 930
  • Clare
    • Профил
Ревността !
« Отговор #31 -: 2005-09-02, 06:48 »
хм както казват "ревнува не този който обича а този който иска да бъде обичан"
Само в тишината има слово,
Само в мрака - светлина,
Само в смъртта-живот!

Sad but True..

Неактивен Mistery

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 63
    • Профил
Ревността !
« Отговор #32 -: 2005-10-22, 20:42 »
Ааа ... аз си режнувам деноно6тно незажисимо за какво  

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
Ревността !
« Отговор #33 -: 2005-10-23, 01:24 »
Ревнуваш ли ако в магазина някой вземе преди ебе хляба, който си си заплюл/а?

Неактивен |BLackEnEd|

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 57
    • Профил
    • http://www.ht-arena.com/andjustice4all
Ревността !
« Отговор #34 -: 2005-10-23, 13:00 »
Не съм ревнив, но понякога просто се случва. Доста често и аз не знам от кой (или от какво) ревнувам. Но.. за моя радост не се случва често  
F**ked the queen, I've F**ked F**k
I've even sucked an old man's c.ck
So what, so what
And I've F**ked a sheep, I've F**ked a goatF**k

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Ревността !
« Отговор #35 -: 2005-10-23, 18:01 »
На мен пък ми пука, даже съм нещо като тежък случай... Естествено това си е изключение и е само към едно момиче, ама зверски много го ревувам от всеки  Без основание... за смисъл да не говорим, ама не мога да я превъзмогна ревността си към нея...

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
    • Профил
Ревността !
« Отговор #36 -: 2005-10-23, 18:36 »
Цитат
На мен пък ми пука, даже съм нещо като тежък случай... Естествено това си е изключение и е само към едно момиче, ама зверски много го ревувам от всеки  Без основание... за смисъл да не говорим, ама не мога да я превъзмогна ревността си към нея...
[div align=\"right\"][snapback]17253[/snapback][/div]
И аз ревнувам супер много един човек.Другите преди него-не...Просто не са били важни за мен.
(Георги Константинов)

Неактивен Stardust

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1094
  • I believe in fairies... I do, I do...
    • Профил
    • http://www.myspace.com/unlock_your_imagination
Ревността !
« Отговор #37 -: 2005-10-23, 21:33 »
Ами не съм кой знае колко ревнива... за мене ревността е някаква забрана... е примерно имало е пъти, когато се дразня за някакви неща.... но никога не съм му забранявала нещо... или да съм седяла и да го разпитвам къде е бил... с кой е бил , и какво е правил....
Inside all of us there si hope...

egoist

• Гост
Ревността !
« Отговор #38 -: 2005-10-24, 01:08 »
Цитат
[div align=\"right\"][snapback]17253[/snapback][/div]
Чефо, внимавай да не прецакаш нещата!!!

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Ревността !
« Отговор #39 -: 2005-10-24, 12:24 »
Хехе.. аз когато трябваше да внимавам, не мислих... късно вече  Нещата ги прецаках  Абе не знам, аз много се кефя като ме ревнуват  Става ми супер приятно, нищо че понякога се правя на обиден(поради липса на доверие) вътрешно ми е някво готинко такова...  Всъщност точно разликите във възприемането на едно и също нещо от различните хора ми е проблем, тва не знам в каква връзка го казвам тука.. Е така, да си знаете  Все се поставям
 на мястото на човека отсреша, ама с моето мислене... Голям проблем!  Ииии от тва може да излезе страшна тема!

Diva Orxideia

• Гост
Ревността !
« Отговор #40 -: 2005-10-24, 13:15 »
Цитат
Абе не знам, аз много се кефя като ме ревнуват  Става ми супер приятно, нищо че понякога се правя на обиден(поради липса на доверие) вътрешно ми е някво готинко такова...  Всъщност точно разликите във възприемането на едно и също нещо от различните хора ми е проблем, тва не знам в каква връзка го казвам тука.. Е така, да си знаете  Все се поставям на мястото на човека отсреша, ама с моето мислене... Голям проблем!  Ииии от тва може да излезе страшна тема!
[div align=\"right\"][snapback]17351[/snapback][/div]

ммм да може да ти е приятно но има момент в който ревноста минава добрия тон и става не само досадна ,но и болезнена и преминава в обсебване ... и това вече се съмнявам че те кефи
при това ако наистина си невивен е ужасно да ти нямат доверие ...разпити обяснения абе мани таз работа ...няма нищо кефещо      

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 694
    • Профил
Ревността !
« Отговор #41 -: 2005-10-24, 19:40 »
Достатъчно е веднъж да реша ,че жената с която съм искам и държа да бъде само моя. По-точно , достатъчно е тя да ми покаже веднъж ,че е само за мен и след това - край...Наистина правя ужасии от ревност...
Напоследък излизам или имам контакти с жени , които зная,че деля...Най-малкото със съпрузите им или дългогодишните гаджета....Ако не и с още някой дрисьо като мен даже. Затова не съм изпитвал ревност на скоро.

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 334
    • Профил
Ревността !
« Отговор #42 -: 2005-10-24, 22:39 »
Аз пък харесвам да ме ревнуват,само да не ми го натрапват обаче...е това в никакъв случай не значи,че нарочно давам поводи за ревност,просто е хубаво,човека отсреща да си показва чъвствата и отношението към теб,дори и по този начин,стига да не се прекалява разбира се..малко или много на всеки му е гот да вижда,че го ревнуват!

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Ревността !
« Отговор #43 -: 2005-10-25, 01:05 »
Най-накрая да сме на едно мнение!
Отвратително е като се стига до проверяване на GSM-а или ровене в шкафчето, ама за една нацупена физиономийка или лекинко офасонче нямам нищо против  Даже съм много щастлив като усетя, че жената отсреща се нерви, че не й харесва да не съм единствено и само за нея

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 334
    • Профил
Ревността !
« Отговор #44 -: 2005-10-25, 20:41 »
Цитат
Отвратително е като се стига до проверяване на GSM-а или ровене в шкафчето
[div align=\"right\"][snapback]17467[/snapback][/div]

Е нали знаеш-проверката висша форма на доверие  

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 406
    • Профил
Ревността !
« Отговор #45 -: 2005-10-27, 21:21 »
Оф мене ако тръгнат да ме проверяват...както казвам на 20 човека,че ги обичам и както се лигавя с приятели за всякакви неща,понякога и ги изпълнявам...просто ще стане мазало.За тва ако ме проверява да си ******* кхкх
И на мен може да ми е любопитно,но не бих проверила смс-ите мъ или айсикю-то....тва е отвратително =/

Diva Orxideia

• Гост
Ревността !
« Отговор #46 -: 2005-10-31, 00:26 »
Цитат
Цитат
Отвратително е като се стига до проверяване на GSM-а или ровене в шкафчето
[div align=\"right\"][snapback]17467[/snapback][/div]

Е нали знаеш-проверката висша форма на доверие  
[div align=\"right\"][snapback]17499[/snapback][/div]

проверката е форма на недоверие ...  ако ти вярва няма дори да се сети да го направи ...

Неактивен HimerA

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 55
    • Профил
    • http://
Ревността !
« Отговор #47 -: 2005-12-21, 21:43 »
Убива много жестоко всяка връзка и кара всичко да изглежда една лъжа...няма по лесен начин да накараш партьора си да изпитва вместо любов досада,огорчение и болка..Никой не може да живее и да бъде щастлив без да има доверието на човека до себе си....да не забравяме и личната свобода,без която всеки се превръща в кълбо от нерви .До тук описвам онази задушаваща ревност която е ежедневие във връзката...
Понякога обаче е приятно да почувстваш,че те ревнуват някак си е гот за егото ти,че те смятат за желана от другите ...че приятелят ти те оценява факта,че си именно с него въпреки всички други обожатели  
Death Is Certain

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
Ревността !
« Отговор #48 -: 2005-12-21, 21:50 »
Хмм ми на мене обикновено ми се сервират разни от сорта на "Ми аз тряа тука с един пич да се видя за час-два...", "Обещах на еди кой си да се видиме малко..." и некви такива. Аз по принцип зодия коч съм ама НЕРЕАЛНО ревнив, ама съм забелязал че тая ми ревност само проблеми ми докарва и гледам да се сдържам - мълча си мир да има.
Докато аз само да погледна някъде настрани, следва едно сбутване и култовата реплика "Не се заглеждай по други!". Не е оферта нещо...

Неактивен HimerA

• потребител/ка
  • *
    • Профил
Ревността !
« Отговор #49 -: 2005-12-21, 21:54 »
Цитат
Хмм ми на мене обикновено ми се сервират разни от сорта на "Ми аз тряа тука с един пич да се видя за час-два...", "Обещах на еди кой си да се видиме малко..." и некви такива. Аз по принцип зодия коч съм ама НЕРЕАЛНО ревнив, ама съм забелязал че тая ми ревност само проблеми ми докарва и гледам да се сдържам - мълча си мир да има.
Докато аз само да погледна някъде настрани, следва едно сбутване и култовата реплика "Не се заглеждай по други!". Не е оферта нещо...
[div align=\"right\"][snapback]24709[/snapback][/div]
Хехехе е тука идва елемента "аз може ,ама ти не"
Не трябва правиш това,което не искаш другия да прави  
Death Is Certain

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
Ревността !
« Отговор #50 -: 2005-12-21, 21:57 »
Aмм не съм аз човека на който тряа да ги говориш тия...

Неактивен HimerA

• потребител/ка
  • *
    • Профил
Ревността !
« Отговор #51 -: 2005-12-21, 22:12 »
Цитат
Aмм не съм аз човека на който тряа да ги говориш тия...
[div align=\"right\"][snapback]24716[/snapback][/div]
Без да ме питат акъл не давам никому моя едвам на мене ми стига     ...повечко разговори без притеснения всеки казва какво иска и мисли това е ключето ..Препатила съм точно заради тая смотана ревност и знам вярвай ми тва е начина  
Death Is Certain

Неактивен Traffic

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 32
    • Профил
Ревността !
« Отговор #52 -: 2005-12-23, 23:23 »
ми аз съм доста ревнив, но ако аз не реша момичето да го разбере, това никога няма да се случи, защото не го показвам. външно изглеждам спокоен, но вътрешно, ако я видя прегърната с някой друг, ми се иска да му изкормя червата и да го окача заедно с тях на статуята Св. София...
а ако мен ме ревнуват в началото може и да ми харесва, щото това ще значи, че държи на мен. но ако след време ми писне, просто ще й бия шута. само ако пуска редовно няма да я зарежа, колкото и да ме ревнува.

egoist

• Гост
Ревността !
« Отговор #53 -: 2005-12-24, 17:32 »
Ревността е страх от превъзходството на другия!

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
    • Профил
Ревността !
« Отговор #54 -: 2005-12-24, 17:51 »
Аз бях пък чула някаква мисъл,че ревнуваш,когато знаеш,че не заслужаваш това,което притежаваш
(Георги Константинов)

egoist

• Гост
Ревността !
« Отговор #55 -: 2005-12-24, 17:57 »
Ами точно де!
Другият те превъзхожда...
Значи не е за теб.
Това те комплексира и почваш...
"Ти защо закъсня с 10 минути!?","Да отидеш на кафе с Нина!?НИКАКВИ ТАКИВА!!!"

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
    • Профил
Ревността !
« Отговор #56 -: 2005-12-24, 18:25 »
Тъпото е,че се усещам,че и аз започнах много да ревнувам,но разликата е,че за разлика от моя,аз прикривам това чувство и не му слагам някакви ограничения
(Георги Константинов)

Неактивен JACK`THE`RIPPER

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 10
    • Профил
Ревността !
« Отговор #57 -: 2006-01-09, 12:51 »
Ами аз съм ревнив,но гледам да не го показвам,защото трябва да има вяра все пак между хората,че без нея закъде сме...
Е,понякога не мога да се сдържа да не си покажа ревността де,ама все пак човешко си е де  

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Ревността !
« Отговор #58 -: 2006-01-09, 12:58 »
Айде айде, превъзходства, драми! Ревността е нещо полезно, аз не виждам нищо лошо в това да се ревнуват хората, пак казвам пък аз друга мисъл- Който обича- ревнува! Некой да оспори

Неактивен JACK`THE`RIPPER

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 10
    • Профил
Ревността !
« Отговор #59 -: 2006-01-09, 13:33 »
[!--quoteo--][div class=\'quotetop\']ЦИТАТ[/div][div class=\'quotemain\'][!--quotec--]Айде айде, превъзходства, драми! Ревността е нещо полезно, аз не виждам нищо лошо в това да се ревнуват хората, пак казвам пък аз друга мисъл- Който обича- ревнува! Некой да оспори [/quote]

Който обича вярва на половинката си и не ревнува