Автор Тема: Добри Божилов - кандидат за евродепутат  (Прочетена 9963 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Dobri_Bozhilov

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
    • ????
Понякога има за кого да гласуваш... Добри Божилов - кандидат за евродепутат

Аз - Добри Божилов - журналист и Интернет предприемач, Ви предлагам кандидатурата си за депутат в Европейския парламент. Ако желаете да се запознаетe по-задълбочено с нея, заповядайте на сайта на кампанията:

Добри Божилов... кандидат за евродепутат

За всички, които ще ме упрекнат, че ползвам спам за реклама, им казвам, че са напълно прави, че не съм взел решението без доста съмнения, и им предлагам мотивите си да го направя ТУК:

Относно безплатната политическа реклама в Интернет
ДБ

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
Екстра, ама да ти кажа хората май предпочитат да ги представлява някой поне средноинтелигентен.

Сетил си се да спамиш по форуми, евала за което. Ама защо политическа реклама в "Любов" наверъх Нова Година бе човек   ?

(май ще има още един, разправящ на ляво и на дясно колко злобни са форумистите...)
« Последна редакция: 2006-12-31, 12:26 от tech_noir »

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
О' Боже!!!
Писна ми от революционери в тая държава... Жалко че тоя младеж едва ли ше се появи повече... би станала интересна дискусия... Аз лично обичам да се подигравам на политическите романтици  
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен FLiNT

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 176
  • ajde sad beremo jabuke. beremo jabuke rekao sam.
    • Профил
    • http://drumandbass.cult.bg
Добри Божилов, това не беше ли юнакът който беше обвинил Георги Чорбаджийски в разни хакерски истории ?

http://georgi.unixsol.org/hacked-not/ > Ъм ?

редакция; не трийте темата да го еб@ щото искам тоя дето се кандидатира да ми отговори.
« Последна редакция: 2006-12-31, 14:13 от FLiNT »

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
Няма, и няма да я местя. Журналистите също ползват Google.

Като го гледам какъв хакер е самия той...  
« Последна редакция: 2007-03-08, 12:30 от tech_noir »

Неактивен FLiNT

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 176
  • ajde sad beremo jabuke. beremo jabuke rekao sam.
    • Профил
    • http://drumandbass.cult.bg
Той е!/обвинителя от горният линк/ И както разбирам доста мейл сървъри са го blacklist-нали заради такива изпълнения, доста форуми е оспамил, даже на места е прибрал и банове, изтриване на профил и теми и др такива. Но понеже ми стана интересно мнението на хората относно тая идиотщина ще се поровя из dirbg да видя там как са го приели хората.

Така или иначе и аз приключих с темата. В неговия форум ПРЕДПОЛАГАМ няма да пиша защото рискувам да прибера някой пред новогодишен БАНан щото току виж не му харесало какво съм го питал.

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Аз ше ти кажа как са го приели - с насмешка  
То ние как го нахранихме... той и да се върне сигурно нищо няма да напише... а не тряа така.. Всеки си има право на мнение... а той явно си има проблеми момчето... психически!  
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
Ама поне да обасни човешки и разбрано защо да гласуваме за него де. Какво е правил в тази посока и какво би.
« Последна редакция: 2007-01-16, 18:56 от tech_noir »

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1863
    • Профил
Кой е този тип, бре? Някой ще ми обясни ли ... въпреки че от политици не се интересувам...
Идеи становятся силой, когда они овладевают массами!
Владимир Ильич Ленин (Ульянов)

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
Цитат на: Александр
Кой е този тип, бре? Някой ще ми обясни ли ... въпреки че от политици не се интересувам...
Той тоя не е политик.. той е идиот!
Виж горните линкове... то не може да се обясни.. трябва да се види!  
... и побеждават.

Неактивен Eva

• зарибен/а
  • Публикации: 450
    • Профил
Добри Божилов - кандидат за евродепутат
« Отговор #10 -: 2007-01-17, 15:12 »
майка ми в канада мноо му се кефеше на добри божилов...имаше некво вестниче онлайн негово...забравих как се казваше май че..."Коментари" - чела съм много публикации там- обаче....
кво да ви кажа, не мога да хвана вяра- той беше човека който каза "не гласувайте" и тези които гласуваха избраха най-големия шит! той каза протест ала бала, прави от мухата слон и обратно, не знам не мога да кажа много съществени работи, но на пръв поглед на мен лично не ми вдъхва вяра, майка ми обаче има мн силен нюх за хората, не знам може пък тя да е права...
ае добри, прави квото искаш, само не ме занимавай с глупости!
JOIN US! :) 'CAUSE WE ARE THE BEST !

?? ???????? ?? ????? ?? ???-??

• Гост
« Отговор #11 -: 2007-01-19, 04:16 »
"Не че съм подстрекател...", както много обичаше да казва Добри (Божилов) в годините които прекарахме като съученици в ЕТУ-ЕС, но и аз ще си позволя да кажа нещо тук за него, защото ми омръзна да попадам на манипулативните му т. нар. 'коментари' и 'анализи' в българското интернет и вестникарско пространство.

В класа ни от 25 души, Добри беше единственият твърдолинеен привърженик на БКП, което ние си обяснявахме с факта че майка му беше журналистка във вестник "Работническо Дело" / впоследствие прекръстен на "Дума".
Водили сме дълги спорове с него относно политическите му пристрастия, в които той привеждаше умопомрачително ирационални аргументи, подобни на онези, които красят статиите му понастоящем и стила на 'Дума'. Аргументите му предизвикваха смях сред повечето от нас, но бидейки наш съученик - какво да се прави, го приемахме откъм веселата му страна.

След прекръстването на БКП в БСП, Добри се обяви за 'модерна лява политика' и се опитваше дори да агитира някои от нас да го/ги/ подкрепят, но си остана политическият комедиант на класа. (За справка по същото време се извършваше трансформацията на политическата власт на 'бившите' ни комунистически величия в икономическа - мъглив процес, които все пак бе достатъчно очевиден за повечето от нас)

Инак Добри не беше глупаво момче, мислеше логично и имаше разнообразни интереси, но станеше ли въпрос за политика - логиката го напускаше за да даде път на пристрастията му - явно кръвта вода не става и връзката с 'Дума' си казваше думата...

След завършването на ЕТУ-ЕС позагубих контакт с Добри, докато един ден не чух от съученици че бил в Америка, което малко ме учуди, имайки предвид мнението му за Щатите - 'империалисти', 'варварски капитализъм' и прочие.
След време чух от други че пишел за вестник 'ComputerWorld' .

Един ден ненадейно се срещнахме в Студентски град и седнахме на по кафе и аз го разпитах за Америка и журнализма му и тогава той ми каза че е решил да списва собствен вестник защото 'там са парите', което аз похвалих като не-лоша идея, като мислех че ще бъде нещо свързано с компютри.

Минаха още няколко години и един ден прибирайки се у дома открих че всички пощенски кутии в кооперацията са пълни с някакъв вестник с името "Коментари", извадих го и го зачетох и веднага ми направи впечатление стила - подробен и пълен с абсурдни аргументи... навя ми спомени - погледнах по-надолу - автор - Добри.

Ясно, казах си - успял е да го отпечата въпреки всичко. Оказа се обаче че стила на Добри не се нрави не само на мен, защото вместо на вестникарските сергии, започнх да намирам и следващите броеве в пощенските кутии в квартала (София - Център).

След време отидох на рожден ден на наш съученик и там се прокоментираха с насмешка последните журналистически прояви на Добри. Стигнахме до заключението че Добри е самозадоволяваща се система в равновесие, защото 'сам си пише вестника, сам си го разпространява (както се оказа) в пощенските кутии и явно само той си го и чете', обърнахме го на смях и това си беше.

По-късно от съученици чух, че Добри споделил че 'намерил някакви българи с много пари в чужбина', които спонсорирали въпросната дейност и веднага ми хрумна че Добри няма как да е намерил такива, ако не чрез пъпната си връв във 'Дума' и коментирах че вероятно това са някои 'другари', на които им се иска да се повлияе на българското общество по един или друг начин, защото не виждам кой друг би вложил в едно такова доказано губещо начинание. Останалите се съгласиха и мисля че това би било мнението на всеки който познава литературния стил на Добри.

Миналата година срещнах Добри случайно и го подхванах за скрития му олигархо-комунизъм, при което той взе да ме уверява че е 'демократ' и 'про-европейски настроен' и прочие и прочие, но все в същия напористо-комсомолски стил, с лозунги - усмихнах се и махнах с ръка...

Аз си мисля че ако човек е демократ той няма нужда да го изтъква, особено на онези които го познават от години... Но пък вярвам че е европейски настроен, защото спонсорите му положително са вече в позиция да 'усвояват' от фондовете на ЕС...

Жалко е че хора като Добри под диктовката на 'бивши ....' размиват границите между моралното и неморалното, и спомагат за сивотата в българския политически пейзаж понастоящем.

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #12 -: 2007-01-19, 10:57 »
Много им се лапа на хората като евродепутати! Хубава заплата, скатана службица ... имам идея! Айде да ме пратите мен за евродепутат!

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #13 -: 2007-01-19, 11:11 »
Много им се лапа на хората като евродепутати! Хубава заплата, скатана службица ... имам идея! Айде да ме пратите мен за евродепутат!
Искам и аааааз       !!!
Caralho Voador

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #14 -: 2007-01-19, 12:44 »
Добре, предлагам в тази тема, да се запишат всички от форума които искат да са евродепутати - после можем да пратим списъка на тоя ... Божичков  ... Божилов ... както ида е, сещате се за кого става въпрос.

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
« Отговор #15 -: 2007-01-19, 13:57 »
И аз искам! Сигурен съм че ще успея да направя света по-добър! Освен това обещавам да направя така, че сички, които са ме подкрепили да се нацакат нечовешки, да карат ферарита и да имат по 2-3 къщи на морето!
... и побеждават.

Неактивен Dobri_Bozhilov

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
    • ????
« Отговор #16 -: 2007-01-19, 20:33 »
Отговарям:

1.Въпросът с Георги Чорбаджийски е дискутиран стотици пъти вече и няма какво повече да се занимаваме с него. Самопризнанията на г-н Чорбаджийски ги има дори на собствения му сайт.

2.Спамът като метод за политическа реклама е по-малко лош от това да крадеш пари от избирателите и след това да ги харчиш за кампании. Надявам се един ден да може да се направи кампания дори без спам. Но засега, използването му е стъпка в правилната посока - по-малка зависимост на кандидатите от пари.

3.Вярно е, че съм агитирал за негласуване, но този метод на съпротива вече се изчерпа. На последните избори не гласуваха около 65% от избирателите. Повече активността няма накъде да пада. Останалото са твърди ядра. Сега трябва да се преложи нещо на тези негласуващи, защото те също имат право на представителство, и очевидно не го намират сред старите политици.

4.99% от написаното от моя "съученик" не е вярно. Майка ми не е журналистка. Вярно е, че тогава бях привърженик на левите идеи. Реално аз и сега съм им привърженик. Те са нещо прекрасно. Единственият им проблем е, че са неизпълними. Работещите решения са десните и затова точно те трябва да се прокарват.

5.Задавате ми въпроса защо да гласувате за мен? Отговорът е много прост - защото ако го направите, със сигурност поне ще имате шанс да промените нещо. Ако изберете старите муцуни със сигурност нищо няма да се промени. Ако се появи по-достоен нов кандидат от мен, разбира се, гласувайте за него. Но за момента такъв не виждам. Освен всичко друго, аз съм и честен човек. Имал съм възможност и до сега да крада, но не съм го направил. Това е някакъв вид ценно качество мисля.

Като цяло вижам, че не са ми зададени много политически въпроси. От дискусията до тук, виждам че няма голям интерес към политиката. Това, разбира се, е личен избор. Имайте предвид само, че дори и да не се интересувате от политика, политиката се интересува от Вас. Вие във всички случаи си плащате за нея. На избори всеки гражданин вади от джоба си 10 хиляди лева и ги дава на политиците да ги харчат. Мислите, че тази сума е абсурдна? Сметнете държавния бюджет за 4 години. По 16 милиарда лева на година, това са 64 милиарда. Разделени на 6 милиона избиратели, са над 10 хиляди лева на човек. Нали никой не си прави илюзиите, че парите в бюджета влизат от някъде другаде, освен от неговия джоб... Всяка бюлетина е чек на тази стойност, в полза на избраните... Добре е гражданинът да помисли внимателно на кого точно да ги даде. Изборите не са шоу и веселба, а решение кой ще харчи тези пари. Политиците именно заради тях влизат в политиката...
ДБ

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #17 -: 2007-01-19, 20:44 »
Всяко следващо лице последните години ни излага все повече и повече. Като гледам тенденцията би се запазила. След като обещаваш и чувствителна промяна, значи и ще се засили.

Добре де, кажи какво ТОЧНО би направил, защото приказките в линковете са си доста противоречиви. Леви цели с дясна политика, национални интереси чрез глобализъм и демокрация чрез подвеждане под отговорност....

Айде сега, не сме чак толкова зле да не се сетим че агитация за пасивност беше организирана от ДПС.

4.99% лъжа са си е по-добре от средната информационна медиа

http://darik.net/view_article.php?article_id=111851

Неактивен Eva

• зарибен/а
    • Профил
« Отговор #18 -: 2007-01-19, 20:57 »
Добри, предполагам се досещаш, че аз ти писах в онзи форум!
Значи първо искам да ти кажа, че ти нямам никва вяра, аКО направиш нещо евала, но силно се съмнявам,
последния ред ми хареса за харченето на парите...това е така.

Що се отнася до евродепутатщината още един начин, да се налапат нови мутри с кинти, а обикновените хора- никой не ги има за нищо!    
скейтърите пак ще викат къде ще карат, тинейджерите няма да спрат да си режат вените,
хора с по 3 виши ще стоят безработни, шуробаджанащината няма да спре със едно щрак....
народа кво ще види от твоите промени ? не искам да говориш с политически термини а кажи чисто и просто ще има ли повече "Хляб и зрелище" -това иска народа от както свят светува!

Неактивен Gal

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 35
    • Профил
« Отговор #19 -: 2007-01-21, 21:17 »
Няма да коментирам цялата тази история с новите и стари муцуни. То е ясно, че ако не всичи (за да не ставаме съвсем черногледи) то поне 90% от тях, без значение нови или стари, грабят яко!
Исках само да вметна нещо, което ме порази! Направо ме тресна кат пиян делфин шаманура! Днес на път към София, за забавление във влака си взех вестник ТРУД и на средна страница на националния ежедневник ТРУД к'во да видя? Там се мъдри голяяяяма голяяяма статия за г-н Добри Божилов независим кандидат евродепутат! То едни хвалби едни обяснения за хилядата му висши и само междудругото споменато, че е син на новия шеф на топлофикация! (не искам това да звучи сякаш развивам няк'ва теория на конспирацията, казвам какво пишеше във вестника)
От тука аз си направих няколко извода:
1) журналистите, както винаги се изказаха много глупаво и се подразник, че ми рекламират някакъв тъп спамер, дето дори не знае къде да си пусне тъпата и дразнеша тема
2) тоя г-н Божилов е просто (ако статията е достоверна де) поредното синче на еди кой си дето се опитва да се облажи покрай връзките на тати,ама се прави на света вода ненапита
3) всъщност най-много се подразних, че дори и в нета,  като е влязъл човек във форумчето, дет' го кефи да си понапише туй онуй и да поразпусне пак го заливат с политика и му досаждат с агитации. Има достатъчно място за тези неща в медиите! Е и разбира се се посмях доста, щот' то туй,  дето е написано, си е луда работа!!!      
When the Hell is full, the dead will walk the earth!

Неактивен your_shadow

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 21
    • Профил
« Отговор #20 -: 2007-01-21, 21:48 »
Поне е романтик.

Неактивен Sobieski_girl

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
« Отговор #21 -: 2007-01-23, 13:21 »
аз пък мисля че е сладък
флюбено

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #22 -: 2007-01-23, 17:07 »
Цитат на: LunaTi4kA
Поне е романтик.

Романтик съм аз! А тоя е гаден и гладен крадец, нека за евродепутати ходят старите муцуни, нито от тях има файда нито от тоя клоун, защо тогава ще му позволяваме да си извоюва сладко кокалче на наш гръб? Майната му - да върви да работи, аман от тарикати, нито тоя може да промени нещо нито някой от старите, ама стига са лапали я! Ние кат сме колония, нека всички гният в тинята, а не някой да евродепутатстват, въобще, предлагам дса напишем писмо, до европарламента и колониалното правителство в което да декларираме, че ние, българският народ, не щем да имаме представители в евро-парламента! Не щем и туй то! За толкоз години преход се убедихме че файда от наще депутати няма - ами нека тогава въобще да нямаме депутати, ние за това се борихме да влезем в ЕС, щот сами не можем да се управляваме с тези продажници, затова от ЕС да ни пратят други управници - те да си ги назначат, а ние нещем да ги избираме, аман от демокрация!

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
« Отговор #23 -: 2007-01-23, 17:52 »
... затова от ЕС да ни пратят други управници - те да си ги назначат, а ние нещем да ги избираме, аман от демокрация!
Саша, ако щеш вярвай, самоче аз от 2001 година насам се МОЛЯ на Всевишния за точно това - Служебен кабинет, назначен от ЕС! Аман от демокрация... На мене не ми дреме кой ше ме "управлява"... Ако можех да съм като "тъпите американци" щеше да ми е супер - ражда се, расте, учи квот учи (по-интелигентните или такива с възможности завършват колеж... каквото и да е това, а после евентуално университет), след това започва работа за пари, които са му достатъчни да живее... не му се налага да мисли как да свърже 2та края... впорчем не му се налага да мисли изобщо... това мисленето си е нещо като свободноизбираемо занимание там... и си живеят животите..
Тъпи били... а ние поне сме едни доценти сичките затова сме се усрали до ушите!
А.. по темата... Г-н Божилов... що не се застреляте?
Освен това, това не е никаква демокрация - изборите... Демокрация е да мога да отида там, дето ми изнася... Кое му е демократичното на това, пенсионери, цигани и турци, луди, и секви други неадекватници да избират правителство, под чието управление аз да живея?!?
« Последна редакция: 2007-01-23, 17:57 от MuTaKa »
... и побеждават.

Неактивен Eva

• зарибен/а
    • Профил
« Отговор #24 -: 2007-01-23, 18:09 »
Цитат на: MuTaKa
... затова от ЕС да ни пратят други управници - те да си ги назначат, а ние нещем да ги избираме, аман от демокрация!
Саша, ако щеш вярвай, самоче аз от 2001 година насам се МОЛЯ на Всевишния за точно това - Служебен кабинет, назначен от ЕС! Аман от демокрация... На мене не ми дреме кой ше ме "управлява"... Ако можех да съм като "тъпите американци" щеше да ми е супер - ражда се, расте, учи квот учи (по-интелигентните или такива с възможности завършват колеж... каквото и да е това, а после евентуално университет), след това започва работа за пари, които са му достатъчни да живее... не му се налага да мисли как да свърже 2та края... впорчем не му се налага да мисли изобщо... това мисленето си е нещо като свободноизбираемо занимание там... и си живеят животите..
Тъпи били... а ние поне сме едни доценти сичките затова сме се усрали до ушите!
А.. по темата... Г-н Божилов... що не се застреляте?
Освен това, това не е никаква демокрация - изборите... Демокрация е да мога да отида там, дето ми изнася... Кое му е демократичното на това, пенсионери, цигани и турци, луди, и секви други неадекватници да избират правителство, под чието управление аз да живея?!?

не може да се каже по-добре от това.....
адски против дърти бабички и неграмотни туркини !!!!!!!!!!!!!!!!! да ми решават бъдещото! от къв зор бе!
ЗАБРАНА! ЗА ТИЯ ИСКАМ ЗАБРАНА  - да предоставят завършено основно образование и да си сменят имената! А които е по дърт от 65 да няма право да гласува - автоматична жълта книжка!  

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #25 -: 2007-01-24, 13:51 »
Зачетох се, без да искам в сайта на този политикан ... десен политикан, та вижте какво пише:
Цитат
Самото позоваване на Тачър и на Рейгън е позоваване на политическа платформа. Това е философията на малката държава,

То, нали и Тачър и Рейгън все малки, балкански държавици са управлявали, та наш Добри решил да им копира политическите платформи и да ги приложи в България. На мен ми е драго, че Добри сравнява България с Британската Империя, или пък със САЩ, но все пак, ако не друго то по ядрен потенциял не го докарваме все още да си мерим ... депутатите с тези държави...

Абе, той Добри, и за депутат не се цани, но му се ще да се втъкне някаде на топла службичка, инак, в новите, Европейски реалии на България, като виж му се наложило и да работи... Явно майка му, като малък, все му е повтаряла - учи Добри, учи, сине, за да не работиш! Е, той в науките особенно не е преуспял, но за сметка на това е схванал втората част от фразата - че не трябва да работи! Сменил е Добри доста професии, но все за накратко, щот вижда че трябва да се работи, затова, след като се е консултирал с умни хора, е открил, че единственото място кадето мож да не бачкаш, а пари да взимаш е депутатлъка (в политиката понякога ти се налага да бачкаш, ама кат депутат можеш само да спиш по парламентите и да взимаш пари)! А защо Добри е решил да стане евро-депутат, мисля че е ясно на всички - там заплатата е по-голяма, докато в наши парламент, мързеливите депутати почти пари не вземат (заплатите са им мижави, трябва я в бордове да участват, я в комисии - за да докарат някой лев) в Европата не е така, и Добри решил там да стане депутат! Ех Добри, Добри, поне да беше изучил, сине...
« Последна редакция: 2007-09-12, 15:29 от tech_noir »

????????? ?? ????? ???????

• Гост
« Отговор #26 -: 2007-01-25, 16:19 »
И аз отговарям:  

1. 99% от това което писах по-горе е вярно. Забележете че Добри отрича само че майка му е журналистка, А НЕ ЧЕ РАБОТЕШЕ КЪМ ВЕСТНИК "ДУМА". Погледнете и кои вестници го лансират сега - 'Труд', '24 часа' - все ръководени от бивши 'другари'...

2. Самият факт че Добри поне до Университета изповядваше 'леви' (аз бих ги нарекъл по-скоро комунистически) идеи, би трябвало да говори нещо за ценностната му система.

3. Добри от 10 години се занимава с булевардна журналистика, четена от малцина и спонсорирана от неясни субекти (понеже очевидно не е печеливша). От всичките ни съученици той е последният човек, който може да твърди че е успял да постигне нещо сам в този живот и съответно как да очаква човек че ще бъде нещо повече от кукла на конци ако влезе в Европарламента...

4. Добри си сменя мнението и идеите като носни кърпички в зависимост от това откъде духа вятъра и не демонстрира нито грам принципност досега и съответно как да очакваме, че ако влезе в Европарламента изведнъж това ще се промени...

5. Но не на последно място - Добри е гладен - самият факт че няма пари да си финансира една нормална кампания а спамва форумите, понеже е безплатно, го показва. Което ми говори че той цели да стане Евродепутат воден от користни подбуди, а не желание да промени нещо към по-добро в България.
А и ако искаше да промени нещата в България, той би могъл да се кандидатира за депутат в българския Парламент, където и за в бъдеще ще се решават местните проблеми и ще се приемат местните закони (но пък заплатата и 'помощите' от желаещи да получават евро-средства за развитие са по-малки...)

Аз бих гласувал за човек който е принципен, доказано успял със свои сили и средства, независим от трети страни, не-замесен с 'бивши..' и воден от безкористни (национални) подбуди.  

ДОБРИ Е ТОЧНО ОБРАТНОТО НА ВСИЧКО ТОВА!  

Всъщност бих бил по-склонен да подкрепя всеки един от другите ми 23-ма съученици от ЕТУ-ЕС, ако биха се кандидатирали, отколкото Добри - нищо лично, просто не мисля че е в интерес на България.
Добри ми е симпатичен като комичен персонаж и съученик, но не е за Евродепутат - това е.

Не на последно място, прочетох тук, че бил син на новият шеф на Топлофикация, ако това е така, става още по-подозрителен, защото е и племенник на бивш такъв - Рогачев, който е разследван за корупция покрай аферата с т.нар 'Вальо Топлото' като негов заместник. Повече може да се прочете на сайта на самия Добри - тук: http://www.pr-bg.com/index.php?option=com_...1094&Itemid=109

Ако той е и син на настоящия шеф на Топлофикация, значи те направо се опитват да я превърнат в семеен бизнес. Добре че от много години не живея вече в България, та не плащам парно...

Е, това е, което аз мисля, познавайки го лично, но - изборът е ваш.

Неактивен Eva

• зарибен/а
    • Профил
« Отговор #27 -: 2007-01-25, 19:30 »
     благодаря за инфото, значи интуицията ми, че на този човек не може да се има доверие, е напълно потвърдена вече.....при положение, че истината винаги излиза на яве, защо се представя за човек който не е !?
« Последна редакция: 2007-01-25, 19:30 от Eva »

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #28 -: 2007-01-26, 00:38 »
Че какво да направи? Да си каже честно - гладен съм и много ми се иска да стана евродепутатче - гласувайте за мен?

Неактивен Eva

• зарибен/а
    • Профил
« Отговор #29 -: 2007-01-26, 03:28 »
ГЛАД

Гладен е просяка!
Гладна е тишината!
Гладен е пясъка!
Гладна и пустинята!
Гладни са децата ни!
Гладен е света!
Затрупани в дирите си
сме гладни в студа!
Гладен е онзи,
чиито живот
подчинен на въпроси
е сив като скот!
Но жаден и гладен не е!
Онзи който-
не свивал е колене!
Лигав и блед,
леко подут,
изкривен от лъжи,
порядъчно луд!
Безмълвен,
смига ти хладно,
Ухилен ехидно,
мазно и гадно,
прищявка!
А не глад е то...
малък негодник,
невидимо зло!

автор - аз!   (желана аудитория- всеки евродепутат!)  

Добри, ако не за друго, поне за моето вдъхновение ставаш! хахахахахахах
« Последна редакция: 2007-01-26, 12:36 от Eva »