Автор Тема: Как И Защо Скъсахте С Приятеля/ката Си?  (Прочетена 36260 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
Как И Защо Скъсахте С Приятеля/ката Си?
« Отговор #60 -: 2006-05-25, 22:58 »
Цитат на: The_black_rose
Излъгах го че ще ходя да се видя с една приятелка,а отидох на изпращането на бившето ми гадже(с които,сега сме само приятели,и бях обещала).Но ми стана кофти че го лъжа,а и на него му личеше че не ми вярва много и му казах че съм го излъгала.Тои ми каза че много са го лъга ли и не иска да продължава така и скъсахме.  И така вчера завърши една 2-месечна връзка  .Сега се надявам да останем приятели и тои каза че ще ми се обади някои път да се видим.
Знаеш ли защо защо досега никога не съм бил приятел с гадже след като сме късали? Защото приятелите трябва да си вярват и да бъдат честни един към друг, така че човек, който ме е лъгал никога не може да ми бъде приятел  Така че не знам какво мисли твоя човек, ама мисля, че е много глупаво да си мислите, че можете да бъдете приятел с някого, коготе сте лъгали, просто не е честно! Всеки си носи последствията от глупостите и така дтрябва да бъде!

Неактивен Simone

• The_black_rose
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 570
    • Профил
« Отговор #61 -: 2006-05-25, 23:15 »
Да прав си така е,затова и си признах че съм го излъгала.Но все пак аз ще опита да му покажа че може да ми вярва и да направя така че да бъдем поне това.
.....quod me nutrit me destruit.....

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #62 -: 2006-05-26, 00:57 »
Добре де.... аз така и не мога да разбера защо сте се разделили? В смисъл наистина ли това е била причината? Защото си го излъгала?! В смисъл, опитвайки се да те разбера и да погледна нещата от твоя гледна точка си го направила, за да го предпазиш от евентуално изревнуване или нещо такова... Ии при положение, че после си му казала, какъв е проблемът, толкова ли не може да бъде над тва нещо? Не знам... по-скоро ми се струва, че ви е страх да се обвързвате, не само вие, като цяло повечето хора са така... Аз колкото и да съм страдал, все се стремя към сериозни връзки, просто не разбирам защо толкова много хора се предават пред някакви дреболии и не се борят повече за човека до тях...

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
« Отговор #63 -: 2006-05-26, 10:06 »
И аз за това помислих,Стеф...И аз съм имала много такива проблеми,различни от този,някои са били по-сериозни,други по-дребни...Мисля,че всичко си е до хората и до това колко е сериозна връзката.Ако оставиш всичко да се разпадне заради нещо дребно...значи не са ти толкова силни чувствата...или те е страх да не си наранен...Знам ли!Мисля само,че трябва да сме по-упорити и да не се предаваме пред всяка трудност.
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Неактивен Simone

• The_black_rose
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 570
    • Профил
« Отговор #64 -: 2006-05-26, 11:00 »
Цитат на: Metalcho
Добре де.... аз така и не мога да разбера защо сте се разделили? В смисъл наистина ли това е била причината? Защото си го излъгала?! В смисъл, опитвайки се да те разбера и да погледна нещата от твоя гледна точка си го направила, за да го предпазиш от евентуално изревнуване или нещо такова... Ии при положение, че после си му казала, какъв е проблемът, толкова ли не може да бъде над тва нещо? Не знам... по-скоро ми се струва, че ви е страх да се обвързвате, не само вие, като цяло повечето хора са така... Аз колкото и да съм страдал, все се стремя към сериозни връзки, просто не разбирам защо толкова много хора се предават пред някакви дреболии и не се борят повече за човека до тях...

Скъсахме защото съм го излъгала,поне така ми каза.А го излъгах защото преди това когато излизах с компанията в която е бившия ми,той ми показа че не му е приятно и даже по едно време си мислеше че още ходя с него(такова нещо няма,с него сега сме само приятели).А не можех и да спра да излизам с тях,защото и те са ми приятели и държа на тях.И така,защо го е направил немога да ти кажа,това само тои си знае.Аз искам да съм с него и искам да имам сериозна връзка,но тои не иска,това е неговият избор.
.....quod me nutrit me destruit.....

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #65 -: 2006-05-26, 17:44 »
Знаеш ли, доста дълбоко приемаме както ни мамят. Т.е. жената по принцип си е измамно нещо и аккто откриеш една измама, пътвото което си мислиш е "колко ли още има".

Все пак добре че си му казала, ама вместо да го лужеш, шеше да го приеме по-леко ако се беше изчукала с непознат пред него. Не сме чак толкова железни от вътре, колкот понякога се опитваме да изглеждаме.
« Последна редакция: 2006-05-26, 17:44 от tech_noir »

Неактивен Strang3r

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 29
    • Профил
« Отговор #66 -: 2006-05-26, 21:39 »
Приятелката ми ( момичето с което съм бил и която никога няма да забравя, с която и друга да съм АКО СЪМ ) е болна от булимия.На никой не го пожелавам.Тази болест може да убие всеки !Не само човека коит о е болен от нея, а и хората около него.Аз дори не знам дали сме скъсали с нея.Когато някой непрекъснато те обвинява, че не си с него, че не му помагаш и някак си успява да те изкара виновен за проблемите си дори и той самия да не го осъзнава това значи ли че сте скъсали !?Дефинирайте думата скъсахте !Ами ако обичаш този някой ала мисълта за това да сте заедно в момента те побърка и те наранява, ала в същото време искаш да си с този човек !?Значи ли че сте скъсали !?

Неактивен PooR^CReaTuRe

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 910
  • Your life is over and you're to blame
    • Профил
    • http://www.myspace.com/erm1ne2
« Отговор #67 -: 2006-06-28, 10:22 »
определено предпочита бирата пред мен

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #68 -: 2006-06-28, 10:30 »
Ми... замисли се що (помага, със сигурност има някаква причина)

Неактивен ZAZO

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1242
    • Профил
« Отговор #69 -: 2006-06-28, 10:41 »
ами защото е алкохолик.... :unsure:
Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!

Неактивен PooR^CReaTuRe

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #70 -: 2006-06-28, 10:52 »
Цитат на: tech_noir
Ми... замисли се що (помага, със сигурност има някаква причина)
проблема е че го прави нарочно  просто така че от 2-3 дена не се е размазвал . Ае разбирам да има някакви проблеми , ама на него не му пука за нищо ... Освен може би за кънките и как ще става добър . А пък най тъпото беше че всеки път започва с " мило , много  съжалявам" , а когато му казах че не искам повече да сме заедно , господина ме искара една задръстена зубарка , която го къса за да не му "пусна"   После не ми говорел за да не ме вижда , а преди това ми се оправдаваше че нямял нет и тн . Абе тъпа работа общо взето , даже ме е яд че не скъсахме по-рано

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 2060
  • Terminal Case
    • Профил
    • http://myspace.com/stsbg
« Отговор #71 -: 2006-06-28, 12:17 »
Бе Ани и ти не си баш цвете за мирисане така че не търси вината само в другите...

Неактивен PooR^CReaTuRe

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #72 -: 2006-06-29, 23:20 »
Цитат на: gfw_cyclone
Бе Ани и ти не си баш цвете за мирисане така че не търси вината само в другите...
Така си е , даже обикновено аз гафя нещо и късаме с гаджетата , но този път наистина основната грешка не е в мен ...

Неактивен Mars

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 857
  • exLYCERIA ex.time_for_blood
    • Профил
« Отговор #73 -: 2006-11-09, 22:00 »
амиии той се оказа меко казано "говедо"   ии тва го разбрах с времето и някак си и аз и той спряхме да влагаме някакви чувства и така бавно, малко по малко - ЕНД
« Последна редакция: 2006-11-09, 22:01 от time_for_blood »

Неактивен Isolda

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 10
    • Профил
    • http://celticrhythms.com/
« Отговор #74 -: 2007-02-01, 13:54 »
еми скусах го за6тото еднообразието ж жрузката ни ме убижа6е тои иска6е да се пражи жсе едно и су6то ... с жремето 4ужстжата ми замрqха и понейе преди жреме бqхме тругжали и тои ме скуса с СМС аз му го журнах по су6тиq на4ин изпратих му су6тиq СМС и така ... сега отно6ениqта ни са абсолутно никакжи
« Последна редакция: 2007-02-01, 13:59 от tech_noir »

Неактивен Jedif

• Baby Freak
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
« Отговор #75 -: 2007-02-02, 16:55 »
Може и да звучи грубо,но прекратих последната си връзка с мъж просто защото срещнах по-добър.По-добър според мен и за мен, имам предвид.Оставих си време да реша и го направих,защото всички заслужаваме повече от това,което получаваме в пове4ето случаи.Не съм разбивач на сърца,просто исках да съм щастлива.

Неактивен Poison_Girl

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 21
    • Профил
    • http://
« Отговор #76 -: 2007-02-04, 19:06 »
По прицнип аз имам смелостта да скъсам с човек -гледайки го право в очите!
Една вечер се обадих на бившия си и му казах:
"Искам да се видим-веднага!"
И той каза:
"Добре идвам!!!"
След десет минути беше пред нас.Тъкмо бил на купон с приятели и аз съм го диганала от масата.Мен това не ме вълнуваше много,но го излушах...Той тръгна да ме целува и аз му казах:
"Не знам как ще реагираш-но искам всичко да приключи!!"
Той седеше поне 5 минути и не можеше да се съвземе-след това ме хвана за ръка и ме попита:
"как така ?"
И аз му казах:
"Всичко хубаво си има край!"
И влязох в къщи.
Скъсахме защото аз вече не изпитвах нищо и не исках да се наранявам !
Както
« Последна редакция: 2008-03-17, 14:02 от tech_noir »

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
« Отговор #77 -: 2007-02-04, 20:37 »
Доста егоистично ако питаш мене...То тва е проблема на по-голямата част от чеовечеството де - мислят само за собствените си гъзове...

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
« Отговор #78 -: 2007-02-04, 21:10 »
Цитат на: gfw_cyclone
Доста егоистично ако питаш мене...То тва е проблема на по-голямата част от чеовечеството де - мислят само за собствените си гъзове...

Е, Юри, що пък да е егоистично? След като не е изпитвала вече нищо към него, значи трябва тази връзка да се приключи... след като е преценила, че вече не иска да е с него... че така се наранява, а наранявайки себе си , ще наранява и него..
Разбира се можеше малко по по-друг начин да сложи край... Но пък какво.. Била е директна, аз това не го умея и се радвам на хора, които го могат.
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Неактивен Juréx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Terminal Case
    • Профил
« Отговор #79 -: 2007-02-05, 21:35 »
Постовете си отидоха заради местенето ама мнението ми си остава...

Неактивен 4K`NeverMore

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 545
  • Keep Walking!
    • Профил
« Отговор #80 -: 2007-02-06, 10:39 »
Незнам аз мсиля че добре е постъпила.. просто е можела малко да смекчи нещата
НО по добре е да му каже веднага от колкото да го държи в неизвестие и момчето да се чуди какво има.. дали той е виновен за нещо или момичето си има в момента прблеми или каквото и да е било друго

Неактивен ZAZO

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1242
    • Профил
« Отговор #81 -: 2007-02-06, 11:46 »
Цитат на: BloodMortal
Незнам аз мсиля че добре е постъпила.. просто е можела малко да смекчи нещата
НО по добре е да му каже веднага от колкото да го държи в неизвестие и момчето да се чуди какво има.. дали той е виновен за нещо или момичето си има в момента прблеми или каквото и да е било друго

Ми не, не е постъпила правилно. Постъпила е супер нахално и егоистично. Без капка скапано уважение!
Кво значи веднага? Сабужда се в 3 часа нощес със странната болка в задника, че иска да скъса с гаджето си. Звани му. Буди го, докато я сънува. Кара го да отиде ДО ТЯХ! И му бие шута    
Аз ако бях на негово място щях да реагирам много, много, МНОГО грубо  
Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
« Отговор #82 -: 2007-06-30, 14:20 »
С бившето ми просто не можахме да се разберем. Виждахме се адски рядко, нямаше разнообразие във връзката ни и тръпката постоянно изчезваше. Как скъсахме? Еми колкото и тъпо да звучи - по скайп. Нещо стана много откровен разговора, казах му, че ми е омръзнало вече от тва, тва и тва... и това беше краят  Тъпо постъпих, сега сигурно ме псува..., но просто си личеше, че е връзка без бъдеще  
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Неактивен wild-girl

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 727
  • Her Infernal Majesty
    • Профил
« Отговор #83 -: 2007-06-30, 17:53 »
С по-бившия ми скъсахме...защото той бе решил че предпочита да водиии....виртуална любов с една мацка от Бургас....той в София тя та....иии всяка вечер на клавиатурата пред монитра"МИло обичам те...."...бляя...драйфа ми се като се сетя.....е въпреки всичко с него си поддържамее ДОЛУ горе добри отношения....
Неподходящия мъж е като булченска рокля- знаеш, че не е твоята , но това не ти пречи да я пробваш...

Неактивен AleXia

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 124
    • Профил
« Отговор #84 -: 2007-07-03, 12:41 »
Ами вчера водихме поредния разговор за установяване кво точно не е наред...
Той вместо да ме подкрепя и да се радва заедно с мен, че се е случило нещо важно за мен и бъдещето ми, се държеше бахти умрялото... Даже една изкуствена усмивка не успя да сложи... Просто така, да покаже по някъв начин, че е до мен... И някакси, в рамките на няколко часа успя адски изкусно да съчетае всичко, за което му бях казала, че ме дразни, отдавайки го на "изпаренията от боите от работа".  Един път откакто се срещнахме вчера не ме хвана за ръка... Все едно въобще не бях с него. И ревнуваше, че си говоря и се смея с един приятел. А като го питах кво му е, отговаряше, че "май пак става онова гадното", а след това някво неясно мънкане за работа, за лоша седмица и пр. Направо ми скапа настроение и всичко останало. А после как аз съм се държала гадно... Егати... И вечерта, пак по тъпия начин-в скайп, говорихме и стигнахме до решението, че няма да сме заедно повече... Аз не усетих нищо.Възможно е просто да не го осъзнавам още... Но съм почти сигурна, че не е така.

Неактивен Alexi$

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 457
    • Профил
« Отговор #85 -: 2007-07-03, 12:49 »
изневери ми,и после ме поптита дали сме скъсали и аз и казах само едно-  
« Последна редакция: 2007-07-03, 12:50 от ^^Alexis^^ »

Неактивен target_audience

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 219
    • Профил
    • http://marilynmanson.7.forumer.com/
« Отговор #86 -: 2007-07-03, 12:56 »
Беше много тежко  аз и викам:"Прави се на мъртва ма!" и тя:"Не не искам ти си извратен..."И аз я скъсах.Ама яко я скъсах!
But I'm just a pitiful anonymous... with diesel power!

Неактивен *cinderella*

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 455
  • ...hopeless romantic...
    • Профил
    • http://www.last.fm/user/Alice_89
« Отговор #87 -: 2007-07-05, 00:50 »
Няма идея ...един ден спряхме да се виждаме..после и да се чуваме и ...така..  
...Докато те открия...

Неактивен STALKER

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 790
  • @higher rpm
    • Профил
    • Trojan_Force
« Отговор #88 -: 2007-07-05, 19:37 »
Ами, не съм и обръщал достатъчно внимание.....е имаше нещо такова де, но все пак, не съм от най-свободните хора...
M54B30, 182A1.000 и едно 93 килограмово магаре зад волана им :D

Неактивен Elly

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1229
  • twisted trophy hunter
    • Профил
    • http://www.myspace.com/halfheartedd_
« Отговор #89 -: 2007-07-05, 23:19 »
Цитат на: TheSeXLoTtErY
Ам зарязах го заради друго момче! Беше много брутално!  

Е тва е гадно бе    Гордееш ли се, че си гo наранила     Щото и на мен ми се случи веднъж и не ми беше особено приятно да ти кажа  
« Последна редакция: 2007-07-05, 23:30 от OveRkiLL »