Автор Тема: Как И Защо Скъсахте С Приятеля/ката Си?  (Прочетена 36247 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
Как И Защо Скъсахте С Приятеля/ката Си?
« Отговор #30 -: 2005-09-15, 13:16 »
леле как ги обичам такива неандерталци...

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 694
    • Профил
« Отговор #31 -: 2005-09-15, 18:27 »
Ами яз още не съм скъсал с нея и въобще не искам да го правя, обаче ще трябва.
Как - много лесно , казвам и го ,цункам си я за последно и ...това е.
Защо - Ами понеже не ме оценява.

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #32 -: 2005-09-15, 19:52 »
де да го можех и аз този номер... единствения слъчай когато съм обявявал край на връзката ми изискваше 1 месец емоционална подготовка да събера сили и и съобщя че може би... е време за промяна и може би... съвсем евентуално... можем да пробваме да се разделим за известно време. А тя много сриозно се оливаше от месеци.

Естествено се сдугах тоално от сълзите и сополите, които бликнаха. "Уааа, никога няма да погледана момче повече! Кажи ми какво сбърках! Какво да поправя? На всичко съм готова!" Даже не помогна предложението за свирки (пазаеше си това като последен коз, когато реша да я изритам - до тогава твърдеше че я е гнус и не може да прави такива работи) - баси, знаех че е елементарно същество ама чак пък толкова... Е, не предложи да си намери работа най-накрая, ако така или иначе работи, аз за какво съм и...

Олекна ми като я мернах след 2 седмици да се връща от работа и след още една в гръб да се държат под ръчичка с някакъв доста въшлив тип.
Преди месец внезапно реших да се свържа с нея и да видя какво прави. От мейла и ми отговори друго момиче, което не знаеше за какво става дума - значи от доста време не е позвала електронна поща та са и закрили адреса и друга се е регистрирала с него, кой знае в каква мизериика живее сега. Имам и телефона на техните, ама не съм чак толкова мотивиран да им се обадя (много ме харевсваха тогава и шак ще има драми, ама първо от тяхна страна).

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #33 -: 2005-09-15, 19:57 »
Ми какво да ти кажа, аз също съм труден в раздялите. Винаги съвм един сдухан, едно тегаво ми е, гадно....
Напоследък обаче се приучих да съм по груб и по директен, особено кога то съм...както га казват "наранен"....

Неактивен Kallan

• Konoha
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 930
  • Clare
    • Профил
« Отговор #34 -: 2005-09-18, 00:01 »
ами с бившия ми приятел ходихме около три месеца ...причината беше една ъъ стара любов с която се събрахме за 4-ти път и на 15 май ще правим 2 години общо като изключим кратките прекъсваиня    та отивам да му кажа тогава на Митко(тогавашното гадже и вече бивше) и му приказвах като на човек казах си му всичко извиних му се ..помолих го да си останем приятели а той ме зяпна с някакъв много нагъл поглед тупна ме по рамото и вика "чао" и си тръгна ...обажда ми се вечерта и почва да ми иска обяснение и т.н. ..видяхме се после след което той ме нарече "курва" каза ми че държанието ми било проява на безхарактерност и че съм била лицемерна ..общо взето все едни такива ...разбира се половината от това което ми каза не го чух защото не му обръщах много внимание ...разбирам че съм го наранила но т'ва ли е начина да ми го покаже ...можеше просто да се разберем като бели хора а не да ми се прави на задник и да ми нахалства ...ако не се беше държал така сега може би щяхме да сме доста дпбри приятели но в момента само като го видя и ми кипва ..не мога да го понасям ..е все пак гледам да се държа добре за да си нямам повече разправии че ми омръзна ..
Само в тишината има слово,
Само в мрака - светлина,
Само в смъртта-живот!

Sad but True..

Неактивен PooR^CReaTuRe

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 910
  • Your life is over and you're to blame
    • Профил
    • http://www.myspace.com/erm1ne2
« Отговор #35 -: 2005-09-18, 19:02 »
със вече бившия ми скъсахме , защото той наистина беше ТЪП! разделихме се защото аз отидох на море и после бая време не се виждахме защото той беше на село . Един ден аз и една приятелка се връщаме от центъра с метрото и там го виждам как се прегръща и се целува с някаква чалгарка , блондинка , зле поддържана и със скъсани обувки . Той я бараше за гъза и нещо се смееха . Тогава се направих че не съм го видяла и въобще не му говорех . След 1-2 дни той ме вижда на пазара и тръгва да ме целува!! Даа бе , ще ме целуне тоя ! Друг път! Както и да е , обясних му по много гаден начин как стоят нещатата а оня ИДИОТ ми се оправда , че тая "мацка" му била много добра приятелка! Незнаех че ме мисли за толкова глупава ... Всъщност по-гадно ми стана че оная беше в буквалния смисъл КУРВА а не че ми е изневерил .

Неактивен Vrashkov

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #36 -: 2005-09-18, 19:37 »
Оп , нямаме си гадже вече. Предтекста е ,че съм много сериозен , а на нея и се живеело.
Айде еби си майката....Поредното парче месо...
« Последна редакция: 2005-09-18, 19:38 от Vrashkov »

Неактивен ZAZO

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1242
    • Профил
« Отговор #37 -: 2005-09-18, 20:53 »
Май само аз не съм писал в тая тема    Ами поради голямото ми "наличие" на бивши приятелки ще ви разкажа само за ЕДНА  
Ми историята е такава... Ходим си заедно и нали мноо се обичаме и всичко си е уж нормално.. Обаче в един прекрасен ден решаваме, че на следващия ден ще ходим на дискотека (детска)      цялата компания... Е става време за диско аз се приготвям.. почти готов получавам СМС, че мойта "любов" няма да ходи и решавам, че няма смисал аз да сам там когато тя е в квартала и не отивам... с мисълта че ще се видим по късно.... е вече е 7 часа тъкмо съм решил да
 и звъня да я видя кво прави и получавам СМС в който пише нещо от сорта: Ние сме в "Дабъл Вижън" аре идвай, и Ками е тук (въпросното момиче). Аз си гледам телефона и псувам.. решавам че няма да се разкарвам като чувал с картофи из София и си оставам в къщи.  :angry:  <_<
На следващия ден аз твърдо решен да се видя НАЙ-СЕТНЕ с гаджето си, се запътих към мястото където се събираме....    По пътя срещам едни приятели които ме поздравяват и почват да си говорят нищо тихичко а аз ги гледам изключително тъпо  :blink:  :blink:  :blink:  Съветват се нещо и накрая ми съобщават че Ками имала нещо да ми казва... Е аз разбира се светвам и по пътя нататъка вече мисля от кой блок да се метна.. Стигам аз най-накрая, правейки се на ударен, и девойката ми съобщава че имала нещо да ми казва... Иеееййй колко вълнуващо..  
Разбирам че в дискотеката са си прекарали много добре.. видяли са един познат... заговорили са се.... танцували са.... целували са се... само дето ни я е опънал на сепарето.... и тва разбира се се случва пред всичките ми приятели.     .. нема такъв филм просто....
Ооо забравих да вметна че въпросния тъпак нито е по хубав, нито по умен от мен... но тва няма никакво значение щом баща ти е митничар и носиш два пръста дебел ланец около врата си...
При напълно логичния ми въпрос: "Защо".... Получих много интирисен отговор: "Амииии. ... не знам"      
Правете си изводите... тва беше края....
Здраве да е!!!
Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
« Отговор #38 -: 2005-09-18, 21:20 »
Цитат
Разбирам че в дискотеката са си прекарали много добре.. видяли са един познат... заговорили са се.... танцували са.... целували са се... само дето ни я е опънал на сепарето.... и тва разбира се се случва пред всичките ми приятели.     .. нема такъв филм просто....
Ооо забравих да вметна че въпросния тъпак нито е по хубав, нито по умен от мен... но тва няма никакво значение щом баща ти е митничар и носиш два пръста дебел ланец около врата си...
При напълно логичния ми въпрос: "Защо".... Получих много интирисен отговор: "Амииии. ... не знам"     
Правете си изводите... тва беше края....
Здраве да е!!!
ужас
« Последна редакция: 2008-03-17, 14:00 от tech_noir »
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #39 -: 2005-09-18, 21:22 »
Цитат
нема се сдухваш ся  СЛЕДВАЩАТА 
почна да ми харесва начина ти на мислене...
« Последна редакция: 2008-03-17, 14:01 от tech_noir »

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #40 -: 2005-09-18, 21:39 »
Е за това вече не точа лиги след красавици. Винаги има нещо сбъркано. Споко де, така трупа опит човек.

Diva Orxideia

• Гост
« Отговор #41 -: 2005-09-19, 01:30 »
Цитат
Дееба надутата .....

"ко прайш ма парцал"   незнам защо точно това ме блъсна в главата ...

абе без коментар ...дори не го заслужава

MaxStorm

• Гост
« Отговор #42 -: 2005-10-24, 23:16 »
по принцип в живита ми съм имал две доста сериозни връзки
Едната се проточи 2 години а Другата 4 с прекъсванията.
Та разделих се с едната ми приятелка от раз без много да обяснявам защо как и т/н/
А с другата ми приятелка (На която страшно много държах) един слънчев ден тя дойде и ми каза че иска да се разделим и така и стана.
То няма какжо друго да стане де Хората са казали на сила хубост не става
Но в едно нещо никой не моге да ме убеди -
 След врузка и особенно ако тя е приключила не по взаймно съгласие Хората е невъзможно да си останат приятели.

Glory Man United

Неактивен cruel_girl™

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
« Отговор #43 -: 2005-10-27, 21:28 »
Амии как да кажа точно как скъсахме много време трябва да пиша ама нищо ше го напиша!:)Нещата си вървяха много добре даже перфектно докато...после почнаха да стават все по зле той престана да ме търси да ми говори както обикновено...почна да се отделечава все повече и повече от мен!и най после един път реши да ме потърси..(по телефона изпраща СМС-и) .и както си говориме по пoпринцип и изведнъж той ми казва трябва да ти кажа нещо...и аз го питам какво и той еми утре ше ти кажа!и аз естествено се притесних какво ли може да ми каже да не е да заминава някъде да не се виждаме....и най накрая се сетих...точните му думи бяха
 ЧУВСТВАТА МИ СЕ ПРИМЕНИХА ЩЕ ТРЯБВА ДА СКЪСАМЕ!!!и това беше обаче след това аз престанах да му говоря да му пиша всичко!и той като знае че на мен ми е кофти от това което той ми е казал и тогава ми звънеше постоянно обаче аз не вдигах...и най накрая вдигнах и той пак почна да ми обяснява че много съжалява и аз му затворих...после стана пак така че той ми обясни така че не е сигурен какво прави и че той самия незнае какво прави и че всъщност много ме обича обаче незнае защо е направил такава глупост   !!!и аз го питах сигурен ли си?и той ми каза ДА!и така пак тръгнахме и дано вече това да не се повтаря вече!

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1684
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
    • http://www.myspace.com/kpatyhka
« Отговор #44 -: 2005-10-29, 16:40 »
Зщото се държеше с мен като с непозната,защото трябваше  едва ли не да му се моля за целувка, защото не искаше да го целувам пред приятелите му, защото се държеше с мен като с непотребна вещ и след това ми казваше че наистина ме харесва и иска да е с мен,защото спрях  да вярвам на тези негови думи,колкото и да исках да съм с него... :unsure:
Ще се превърна в пепел и от пепел ще се възродя...

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #45 -: 2005-10-29, 18:12 »
Да... кратунката определено е изтъкнала само оправдателни причини  Ужас, то повече от тва може ли

Неактивен Immortality_

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 276
    • Профил
    • http://spaces.msn.com/members/lastbreathbeforethedawn
« Отговор #46 -: 2005-10-30, 17:51 »
" хубавите ябълки ги ядът прасетата! "  
Que no me da la gana pasar media vida buscando esta droga que tal vez no exista !!!

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
« Отговор #47 -: 2005-11-03, 18:32 »
Цитат
Да... кратунката определено е изтъкнала само оправдателни причини  Ужас, то повече от тва може ли

Случва се и в най-добрите семейства...човек се учи от грешките си ,нали така

Неактивен PooR^CReaTuRe

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 910
  • Your life is over and you're to blame
    • Профил
    • http://www.myspace.com/erm1ne2
« Отговор #48 -: 2005-11-03, 22:35 »
'Щото не го обичах ... Писна ми , винаги разбивам сърца ! Поне вече ги осещам кога тръгват да се влюбват в мен и никога не давам шанс , ако наистина няма смисъл . Веднъж допуснах някой да се влюби в мен и жестоко съжалявам за това .

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #49 -: 2005-11-04, 00:17 »
Ще си намериш майстора (за добро или лошо). Все някога се случва.

Неактивен LorD DemoniC

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 108
    • Профил
« Отговор #50 -: 2005-11-08, 10:20 »
нежелание за минаване в "следващото ниво" би казал някой геймър

чисто и просто промяна в човека отстреща и разтоянието си каза думата също ...
people always leave ...

Въпросът между доброто
и злото се свежда до
простичък избор:
оцеляваш или загиваш

MaxStorm

• Гост
« Отговор #51 -: 2005-11-22, 18:57 »
Цитат
Ще си намериш майстора (за добро или лошо). Все някога се случва.

Доста хора го ползват тоя израз за майстора .. ама според мен не е точно така..
Ти ако си някакъв непукист и не ти дреме че става въпрос за чувства .Как можеш да си намериш майстора ????     

Не е истина как искам определен човек да си намери майстора а ако може и тва да съм аз Леле лудница. 

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 406
    • Профил
« Отговор #52 -: 2005-11-22, 21:41 »
Еми значи,че някой ден и той/тя ще се влюбят и => режат ги и после осъзнават кво са причинили на другите...

Неактивен HimerA

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 55
    • Профил
    • http://
« Отговор #53 -: 2005-11-26, 19:43 »
Мммм ся кат се замисля не знам защо точно скъсахме...просто едни такива дребни неща които с времето се натрупват и в един момент заради най-малкото избухваш казваш всичко дет си си мислил ииии приключвате до тука....Уф как обясних сама не си се разбрах та камо ли вие            Общо взето горделивост,инат иииии може би неспособност да показва чувствата си ей тез негови "качества"  убиха сичко в мене...ааааааа и че  ме разнасяше насам натам кат че ли съм му най-новата играчка
Death Is Certain

Неактивен CRYSTAL`EYES

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 464
  • ????????????
    • Профил
    • http://myspace.com/erin_everly
« Отговор #54 -: 2005-12-02, 17:50 »
Цитат
Много ми е интересно.. Защо скъсахте с бившето си? КОй взе решението - ти или тя/той? По какъв начин стана?  :unsure:
На мен ми е страшно трудно да скъсам някое момче. Сега бившето като го отрязах, чак аз плаках.. Много беше глупаво от моя страна,че го направих със смс, но нямах сила да му го кажа в очите.. Интересно ми е вие как сте скъсали и какво сте казали ...  :ninja:
Може да споделите също той/тя как е реагирал/а и сега в какви отношения сте  :unsure:
 :blush:
ми той сам си взе решението,щото според него не сме били един за друг...Няма нищо кой знае какво,просто престана да ме обича и аз нищо не можех да направя по въпроса,въпреки че никога[/font] никого не съм обичала така както този човек,буквално в огъня влизах за него  :nfair:
как стана-ми по чата,после и по телефона(ние сме от различни градове)...абе лоша картинка...сега никак не се имаме,но не по мое решение-той сам си реши че ще сме врагове и ще се държи така.Аз му предлагах да си останем приятели,но не пожела  <_<
Ама интересното е друго-в чата и по форумите сме меко казано на контра,дразненията и заяжданията ни край нямат,обаче като се случи така че се видяхме наскоро пича просто...ми се ухили и ми стисна ръката  :huh:  :blink: и даже си говорихме нормално,представяте ли си ?   
После разбира се всичко си тръгна по старо му...та и досега  :rockon:
Dr. Cameron: Men should grow up.
Dr. Gregory House: Yeah. And dogs should stop licking their "workplace-acceptable" euphemism for testicles. It's not gonna happen

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
« Отговор #55 -: 2006-01-29, 14:45 »
Той е супер странен, цялата ни връзка беше странна. Беше това, за което преди си мечтаех, но сега установих, че никак не е толкова яко. Виждахме се 2, максимм 3 пъти в седмицата за супер малко време. Срещите ни бяха все едно всяка една сама за себе си, все едно всеки път се забиваме за първи път  Преди мислих, че така ще е много яко, че няма да си омръзнем бързо. Да , ама не. то докат не ти се случи, не можеш да го разбереш и оцениш  
Таа с това наши виждане и тези наши "срещи" нещата не вървяха и се виждаше. чувствата му намаляваха , усещах го, моите нз дори какви бяха, имах чувството , че съм влюбена, но сега като се замисля май е било просто харесване.
Та как скъсахме - бяхме скарани, еднаседмица почти не си говорихме. Видяхме се, седнахме на една пейка, чувствахме се неловко. Пъро си говорихме общи работи. След това со дойдохме на думата. "И сега какво?" Та, той каза,че вече няма чувства. Аз го очаквах , казах "ок, значи край, това беше" , той каза "еми...да", след това имаше малко мълчание, в което идвамата се чувствахме кофти и не на място. След това той почна даговори някви глупости "дано да си останем приятели, пък кой знае може пак нещи да се случи между нас по-натам" , "ще се виждаме пак да пийваме биричка, да си лафим, може д се качим да покараме заедно борд" и някви такива. После пак общи теми и накрая се разделихме по живо , по здраво и това беше.  
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Eva

• Гост
« Отговор #56 -: 2006-01-29, 14:59 »
статистика

1 ви (праз два шамара) 2 години

2ри ( докато бях с 1ви, реших че не е нито хубав нито ме кефи)  1 месец

3ти (замина за германия преждевременно) в началото на януари през почивката си от работа се беше върнал в бг катастрофира с братовчед си и остана на място ...погребението беше преди 2 седмици и половина - с него бях месец и половина

4ти ( напи се и се изчука с половин софия в банско) седмица и половина

5ти ( даваше ми 100 лв все едно ми даваше 10 стотинки беше мутра имаше си дългогодишна приятелка, бях кучката - not cool ) 3 дена

6ти (на сутринта решихме, че като си бяхме приятели май ни беше по гот) една вечер

7ми (в момента е в прогрес, очакване на рецесия след буря unpredictable)

с останалите не бях склонна към връзки
« Последна редакция: 2006-01-29, 15:02 от Eva »

Неактивен KpaTyHkA

• FREAK
  • зарибен/а
  • Firebird/Phoenix
    • Профил
« Отговор #57 -: 2006-02-06, 11:07 »
Вчера скъсах с последното си гадже...плаче ми се като си помисля как се е почувствал :unsure: но нямаше как ...нямаше защо да го лъжа, че искам да съм с него :unsure: скъсахме по телефона, защото когато му казах, че искам да поговорим, не пожела да се видим :unsure: развика ми се, че иска да му кажа веднага какво искам и като му казх ми затвори телефона без да ме остави да обясня
« Последна редакция: 2006-05-25, 01:52 от KpaTyHkA »

Неактивен RIoT

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 566
    • Профил
« Отговор #58 -: 2006-05-25, 01:32 »
скъсах с бив6ето си гаже преди по възможно най ама най глупавият и омразен на4ин 4рез смс и то не аз нея а тя мен
при4ини мноого но най голямата и важна бе6е растоянието колкото и тъжно и тежко да бе6е все пак не исакх да става така
последствията след това карастрофални дори не са за пред хора
сега отно6енията са не такива каквито бих искал да бъдат ( аз просто искам приятелство)
но рабрах мноого не6та за себеси за хората околко мен и наи ве4е за не6тата в света
разбрах 4е поговорката всяко зло за добро деиства и 4е в живота не остават празни не6та
няма смисал какво да раправм слет това сре6тнах арха и не смятам да я оставя да се изплъзне толкова лесно
Listen its like poker you can play your best
But you got to know when to fold your cards and take a rest
And know when to hold your cards and hold your breath
And hope that nobody else is stacking the deck because
I dont need to tell you that life isnt fair.

Неактивен Simone

• The_black_rose
  • зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 570
    • Профил
« Отговор #59 -: 2006-05-25, 22:28 »
Излъгах го че ще ходя да се видя с една приятелка,а отидох на изпращането на бившето ми гадже(с които,сега сме само приятели,и бях обещала).Но ми стана кофти че го лъжа,а и на него му личеше че не ми вярва много и му казах че съм го излъгала.Тои ми каза че много са го лъга ли и не иска да продължава така и скъсахме.  И така вчера завърши една 2-месечна връзка  .Сега се надявам да останем приятели и тои каза че ще ми се обади някои път да се видим.
« Последна редакция: 2006-05-25, 22:34 от The_black_rose »
.....quod me nutrit me destruit.....