Автор Тема: Как И Защо Скъсахте С Приятеля/ката Си?  (Прочетена 36259 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1245
  • Trying to touch the sky
    • Профил
Много ми е интересно.. Защо скъсахте с бившето си? КОй взе решението - ти или тя/той? По какъв начин стана?   :-\

На мен ми е страшно трудно да скъсам някое момче. Сега бившето като го отрязах, чак аз плаках.. Много беше глупаво от моя страна,че го направих със смс,
 но нямах сила да му го кажа в очите.. Интересно ми е вие как сте скъсали и какво сте казали ...   :o

Може да споделите също той/тя как е реагирал/а и сега в какви отношения сте   :-\

:-[
« Последна редакция: 2010-07-25, 15:49 от tech_noir »
"Life is too precious to worry about stupid Shit ..!"

Неактивен prosti_mi_

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 9
    • Профил
    • http://
Как И Защо Скъсахте С Приятеля/ката Си?
« Отговор #1 -: 2005-06-23, 14:21 »
Ами какво да ти кажа, бившото ми гадже... беше грешка... поведението му почна мн яко да ме нерви и реших, че трябва да скъсаме... затова един ден просто му казах, че трябва да поговорим, излязохме
 и просто му казах, че мисля, че няма смисъл да продължаваме и че е по-добре да скъсаме, стана му гадно, на мен също... но така трябваше... Е сега сме в добри отношения.
Затова когато искаш да скъсаш с някого, просто трябва да е директно, щото иначе е по-гадно... поне аз така мисля.

само го кирилизирах
« Последна редакция: 2005-06-23, 14:48 от Metalcho »
[span style=\'font-family:Geneva\'][span style=\'font-family:Geneva\'][span style=\'font-family:Courier\'][span style=\'color:red\'][span style=\'font-family:Times\'][span style=\'font-size:14pt;line-height:100%\']Lubovta e [span style=\'color:purple\']ludost.[/span]Ludostta e smqx.Smexa e za umn

egoist

• Гост
« Отговор #2 -: 2005-06-23, 19:12 »
Последното ми екс гадже...беше гадняр!
Ревнуваше ме,не ме пускаше да си покажа носа навън без него...
Живях с него 3 години...
Скандали,биели сме се ..не веднъж...
Особено накрая беше почти ежедневие....
Шамари,шутове...той на мен,аз на него!
Майка му ни е разтървавала няколко пъти...
Нанесохме се временно при нашите,защото започнах нова работа,а таксито до Божурище ми беше 8 лева на вечер...
И така на Коледа 2002 година...
Бяхме в нас...(празнувахме заедно с моето семейство всички празници)!
Легнахме си...и към 2-3 часа сутринта...му казах просто ей така:Сутринта като се събудиш си събираш багажа и изчезваш!
Не виждах бъдещето си с този човек!
След това на Нова година се довлачи у нас(аз бях на работа,но го поканих,защото бил сам..и бла-бла).
Прибрах се към 6-7 сутринта.
Последва скандал...беше супер къркан!(не скандала, а гаджето ми)...
Бой!
Щеше да падне от балкона...
Едвам го издърпахме 3-ма души...
Това вече беше не преливане на чашата ,но и аз не знам как точно да го нареча!
Съжалявам,че не можахме да станем семейство...
Но тъпото парче си остава тъпо!!!

Неактивен tech_noir

• администратор
  • зарибен/а
  • Публикации: 7018
  • интернет лумпен
    • Профил
« Отговор #3 -: 2005-06-23, 19:27 »
Тя всъщност си търсеше кой да я издържа.
Аз въщност си търсех къде да си го завра за пръв път (ама нали съм тъпо, влюбчиво говедо...).; Иначе беше грозничка... меко казано.

Нанесе се при мен. Тъкмо почвах кариерата си так да се каже. Оправях се с парите... ама сам.
Опитите и да си намери работа бяха успех след неуспех.

Бачках 16 часа на ден за да избия парички за наем, папкане, такси за университета разноски и прочие. Прибирам се смазан от умора с единствената мисъл да се проснанякаде и да не мисля за нищо. В момента, в кйто се прибера се почва едно постоянно "мръмръмрън", което разбира се премина в "ама ти не ми обръщаш внимане като преди" (честно казано предпочитах да си стоя на работа).

Като тръгнем да си лягаме, отивам да си измия зъбите и стискам палци тя да е заспала. Иначе ме чака гола и разкрачена. Лежи си като труп, аз правя там някакви движения, а тя ми разправя с какъв колега (в унивеситета) се запознала и колко бил секси, как щели да одят на кино с някаква приятелка и как можело да се принесем другаде ако пчна да изкарвам повече парички. Ако се направя на уморен и че не ми става - цяла нощ цупене и мрънкане а аз на другия ден съм на работа. Ако мастурбирах в нея (това е израза) - на сътринта ме събужда с кафе (ама само тогава) и обясението че си харесала някакви ботушки или якенце, съответно трябва да го платя. Показваше ме наприятелките си като някакъв трофей (ау колко е послушен и как си го възпитала). Завежда ме на дискотека - Бритни и прочие. Прибираме се - скандал "На приятелките ми им направи впечатления че не се кефиш!".

Почна да изчезва за по 2 седмици "при мама" и да се връща за финансиране. В един момент се сдобих и с въшки (което за мен поне е страхотен позор). При поредното "не съм доволна от това което получавам от теб" и казах просто че аз просто толкова мога да и предоставя. И има 1 седмица да се изнесе. Молби, сълзи сополи, колко съжалявала, не искала това да каже. Ама в момента в който на мен ми кипне, няма връщане.

Почти година си я гледах...

П.С. засичам я след седмица в маршрутката, прибираше се от работа.
« Последна редакция: 2006-07-17, 23:30 от tech_noir »

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
« Отговор #4 -: 2005-06-23, 23:05 »
Аз ходя с приятеля ми вече 3 години ....иначе с него скъсахме за няколко дни.Значи единият път той скъса с мен,спомням си ,че беше преди година и половина,точно около коледа.Той си мислеше,че харесвам едно момче от моя клас,а това не беше вярно...просто това момче един път се базикаше с мене и аз му се разсърдих и той на шега се правеше,че ме прегръща ,за да не му се сърдя.Точно в този момент  един приятел на гаджето ми,минал по коридора и му казал.Апък моя човек и без тва мразеше въпросното момче и като разбра,му кипна.Беше сигурен,че харесвам другия,а аз дори не го понасям  И така скъса с мен и ни беше много гадно и на двамата,не знаех как да го убедя,че греши...за 10 дни не си говорихме,гледахме се на кръв все едно не можем да се понасяме,това адски ме нараняваше,държеше се много студено с мен....не можех да си представя как така скъса с мен заради нещо,което не е така...но след 10 дни се сдобрихме и много се обичаме.Иначе аз един път скъсах с него,защото ме ядоса много!Скарахме се ужасно много,той се държа много гадно и аз му казах ,че е по-добре да си останем приятели вместо да се караме така ,но после пак се сдобрихме,прекалено много се обичаме,за да бъдем един без друг за повече време :blush:
« Последна редакция: 2005-07-04, 19:53 от Metalcho »
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Неактивен SHEMETNA

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 1611
    • Профил
« Отговор #5 -: 2005-06-24, 00:33 »
Цитат
SHEMETNATA, екстра мацка. Евалата.. Такава любов рядко се намира 

Аз пък до са си лафих с въпросното ми бивше, май вече поне сме приятели, въпреки , че той иска нещо повече.
ПП: SHEMETNATA, така като пишеш с червено ме заболяват очите като чета, нз дали в мен е грешката
Да,правичка си,наистина заболяват очите,преди малко се вгледах хубаво,дразнещо е.Вече няма да пиша така,за да се чете по-лесно
« Последна редакция: 2008-03-17, 13:59 от tech_noir »
Днес всяка секунда за тебе е скъпа.
Години изгуби в безпътна омая...
Ти толкова трудно излезе на пътя,
че просто си длъжен да стигнеш до края
(Георги Константинов)

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
« Отговор #6 -: 2005-06-24, 10:41 »
... аз всъщност никога не съм имал гадже...
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 2015
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #7 -: 2005-06-24, 12:38 »
Цитат
... аз всъщност никога не съм имал гадже...
Съмнявам се... Всъщност явно имаш по-различно тълкуване на думата гадже, затова казваш така... може ли да обясниш?

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 406
    • Профил
« Отговор #8 -: 2005-06-24, 15:18 »
Не си спомням кога съм "късала" с някой.Било е отдавна....Обикновено се разделяме взаимно.Просто така се случва...и аз не знам как.Май са ме късали само два пъти през живота ми.Веднъж бях с едно момче на морето и той ми каза...не помня какво ми каза,но ми беше много гадно(оди ме питай защо,като го познавах от три дни)...и първото ми влюбване,което свърши с смс.Много долна постъпка.

Неактивен t_eli

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 81
    • Профил
« Отговор #9 -: 2005-06-24, 16:15 »
ем как скъсахме ... аз му казах че не искам да бъда повече с него - той каза "Добре, съжелявам че не се получи между нас.Обичам те" - аз "чао" - той "чао"
тва беше
« Последна редакция: 2005-06-24, 16:16 от tvoita_eli »
Ne za vrajda, za obi4 sum rodena!

Неактивен MuTaKa

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1251
  • Natural born... WINNER!!!
    • Профил
    • phys.uni-sofia.bg
« Отговор #10 -: 2005-06-24, 17:16 »
Цитат
Съмнявам се... Всъщност явно имаш по-различно тълкуване на думата гадже, затова казваш така... може ли да обясниш?

Никога не съм бил с момиче, на което мога да се доверя, с което мога да си говора и да правя с нея каквото си искам... Понякога се чувствам като вибратор...
1917 година - Първата световна война. Над 300 000 англичани, французи и сърби атакуват българските позиции на фронта край Дойран. На най-тежкия участък се сражава Девета пехотна плевенска дивизия на ген Владимир Вазов. В решителния момент българите се вдигат в атака на нож... 
... и побеждават.

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #11 -: 2005-06-24, 17:25 »
Тъжно, много тъжно  

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #12 -: 2005-06-25, 00:01 »
Избързваш с казването на чувствата.В днешно време жените и мъжете си приличат в много качества.В това,че ги е страх от чувства също....Особено ако те нямат чувства към теб,тогава едно Обичам те е фатално за тази "връзка" Поне така мисля

Неактивен Александр

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1863
    • Профил
« Отговор #13 -: 2005-06-25, 01:55 »
Цитат
Никога не съм бил с момиче, на което мога да се доверя, с което мога да си говора и да правя с нея каквото си искам... Понякога се чувствам като вибратор...

Аз никога не съм бил с човек на който мога да се доверя!
« Последна редакция: 2008-03-17, 14:00 от tech_noir »
Идеи становятся силой, когда они овладевают массами!
Владимир Ильич Ленин (Ульянов)

Неактивен t_eli

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 81
    • Профил
« Отговор #14 -: 2005-06-25, 09:58 »
хах аз съм била и сега съм супер адски разочерована !!!
« Последна редакция: 2005-06-25, 09:59 от tvoita_eli »
Ne za vrajda, za obi4 sum rodena!

?????

• Гост
« Отговор #15 -: 2005-06-25, 14:35 »
Аз винаги се доверявах .. и винаги патих от товаа.. вече нищо не споделям.. дори и мъката си ....  :unsure:  

Неактивен Julia

• FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #16 -: 2005-06-26, 22:30 »
Мъката пък според мен не трябва да се споделя.Поне не изцяло.Ще направя една тема за това.Както и да е.Живота човек го живее сам!Доверието често е предадено,защото хората не знаят как и не преценяват на кого да се доверят.За това все боли.

Неактивен PooR^CReaTuRe

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 910
  • Your life is over and you're to blame
    • Профил
    • http://www.myspace.com/erm1ne2
« Отговор #17 -: 2005-07-01, 14:24 »
може би спрях да го обичам така , а и без това много се бяхме задържали и ... така да се каже ... писна ми . имаше много неща които започнаха да ме дразнят и накрая го скъсах .

Неактивен irritable

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 27
    • Профил
« Отговор #18 -: 2005-07-18, 23:04 »
Много трудна тема  :close_tema: ....Още не ми е минало  :aggressive:
Аз сложих край,защото рано или късно трябваше да го направя макарче бях луда за него и държах много на връзката ни   Има някой моменти в които колкото и да искаш да те водят чуствата ти ,идва логиката и трябва да е послушаш   .....Просто имах два избора... Да бъда с него и да съм това което иска той или да стана силна и да сложа край на тази връзка ...  
Така и направих реших да сложа край макарче не съм още го забравила и още се интересувам как е  :huh:
I’d give my all to have just one more night with you
I’d risk my life to feel your body next to mine cause
I can’t go on living in the memory of our song
I’d give my all for your love tonight...........

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #19 -: 2005-07-21, 11:31 »
Цитат
Да бъда с него и да съм това което иска той
Това е нещо, което за мен никой НИКОГА не трябва да позволява! Да се лигавят с достойнството и честта ти е недопустимо! Много правилен избор си направила!
Аз пък хич не съм бил от тая страна  Мен все ме късат  :unsure:
« Последна редакция: 2010-07-25, 15:37 от tech_noir »

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #20 -: 2005-07-21, 22:27 »
С бившата ми сме късали над 35 пъти...И после се сдобрявахме...Понякога след месеци пауза...И последния път сигурно така щеше да стане (т.е. да се сдобрим), ама тя взе че замина за Франция...Така сме се мразили и сме се държали един спрямо друг, че сам се учудвам като си спомня...И в същото време си прекарвахме супер готино от време на време  
Чудя се дали да изредя всичките начини, по които сме скъсвали...СМС, обиди в лицето, целенасочени унижения пред други хора, бой, изгонване на единия от къщата на другия, открито "полазване" на обекти от противоположния пол, взаимно отвращение един от друг. Много беше яко    !
Caralho Voador

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #21 -: 2005-07-21, 23:02 »
Еее т'ва с боя е гадно. Не бих ти го простила НИКОГА! Имам си принципи

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 334
    • Профил
« Отговор #22 -: 2005-07-22, 02:44 »
Е защо трбва да прощаваш??Просто почваш и ти да биеш   макар,че не удобрявам "мъже",които си го позволяват...някак си не е мъжко,а по-скоро детско  

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #23 -: 2005-07-22, 09:41 »
Не просто, че не би трябвало да го простиш, а изобщо не знам как би го позволила! Тоо верно мъжа е силен и бърз и тва идванеочаквано, ама все пак... Сигурно "мирише" предварително на бой  Тва за мен е много кофти, Гандже... БИЛ си жена? Кофти!!! Не мислиш ли, че това е долно и смешно? Не го казвам.. в смисъл много те уважавам, но това не мога да го приема!

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #24 -: 2005-07-22, 13:01 »
Цитат
Не просто, че не би трябвало да го простиш, а изобщо не знам как би го позволила! Тоо верно мъжа е силен и бърз и тва идванеочаквано, ама все пак... Сигурно "мирише" предварително на бой  Тва за мен е много кофти, Гандже... БИЛ си жена? Кофти!!! Не мислиш ли, че това е долно и смешно? Не го казвам.. в смисъл много те уважавам, но това не мога да го приема!
Абе вие не сте добре, от какво си направихте извод, че аз съм я бил и т.н.? Най- много да сме се замеряли с разни тежки предмети и чаши  При което аз съм бил потърпевш много по- често, отколкото тя, защото аз винаги страдах от скрупули, че е жена и внимавах, а тя въобще ... 
Все пак не си го представяйте като ежедневие или изобщо нещо често случвало се. Не съм селянин, никога не съм удрял жена и не мога да го направя! Не мога да си представя да вкарам тупаник на жена при никакви положения  Изобщо не сте разбрали за какво става въпрос! Не знам какъв тъпак трябва да си, за да биеш същество, което по принцип е създадено по- слабо от тебе...за съжаление е пълно с такива тъпаци, чиито жени и деца ходят всеки ден с нова синка или рана! Това са най- големите боклуци на шибания свят, подобни жалки типове заслужават да се отнасят с тях по същия начин докато не се научат да уважават всяко едно живо създание! Как бих могъл да направя нещо такова!
Исках да споделя с вас колко разнолика може да бъде една истинска любов, и на какви компромиси може да издържи. Вие
 реагирате по супер тривиален начин- очаквах повече от вас. Мамка му, не мога да повярвам, че може да има човек, който да ме познава и да си помисли, че бих могъл да бия жена! Явно не ме познавате
Caralho Voador

Неактивен Metalcho

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • ??????? ?????????
    • Профил
    • Hyundai Coupe Club
« Отговор #25 -: 2005-07-22, 14:32 »
Мии и аз не мога да повярвам, ама си го помислих, въпреки, че те знам оклко си мил и романтичен, ама тва "БОЙ" в поста ти някак си ме прасна грубо, пък и после лимонката като сложи и тя окментар и си помислих, че явно не съм го прочел грешно, а наистина тва си имал предвид...  Съжалявам, че те обидих, не исках, наистина!

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #26 -: 2005-07-22, 15:54 »
Цитат
Нямах предвид, че аз съм я бил, ако така си ме разбрала! По- скоро са се заформяли кратки мелета, в които по- често потърпевшият бях аз :ninja: Това ме подсеща за един приятел на брат ми...Та въпросният пич- Жоро- от няколко години бил влюбен в едно момиче от квартала му. Те били много добри приятели, ама на него му се искало нещо повече. И веднъж наскоро тръгнал нещо да й се обяснява, понечил да я прегърне, при което тая "показала нокти" (в буквалния смисъл на думата). Малии, тая жена му беше напраила кожата на ръката на парцали, такава рана от нокти не бех виждал никога  Представете си 4 широки и дълбоки моравочервени бразди, почващи от рамото и стигащи до лакътя, все едно се беше счепкал с някой рис :ninja: Според мен не е много честно жените да се възползват от пола си и да нямат никакви угризения и задръжки в такива случаи...

Трябва да направим тема: "Женското насилие над мъжете. Край на дискриминацията!"
Caralho Voador

Неактивен ivi6te

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 334
    • Профил
« Отговор #27 -: 2005-07-22, 21:43 »
Да,това е добра идея.Даже си мисля,че жените са по-склонни да посягат!

Неактивен Cuddles

• модератор
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #28 -: 2005-07-25, 00:43 »
Цитат
Цитат
Нямах предвид, че аз съм я бил, ако така си ме разбрала! По- скоро са се заформяли кратки мелета, в които по- често потърпевшият бях аз :ninja: ]
съжалявам, разбрала съм те погрешно    Би ли ме извинил?   

А по темата - за това кой е по-склонен да посяга си зависи.. Аз съм простив насилието, но някоии момчета си го заслужават    А момче да удари момиче не бих го разбрала 

Неактивен Immortality_

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 276
    • Профил
    • http://spaces.msn.com/members/lastbreathbeforethedawn
« Отговор #29 -: 2005-09-14, 12:14 »
беше ми първото гадже и ходехме около месец. в началото беше много мил и аз бях луда по него, но постепенно почна да се проявява като мой "стопанин". аз бях само вещ за него, трофей, с който се хвалеше пред приятелите си...много ревнуваше...ужасно много... до бой беше стигал с един мой много добър приятел... после почна да ме кара да се чувствам аз виновна за неговите атаки на ревност. след това само чакаше да ли легна с него...само напираше, но добре, че не направих тази грешка. дори за сватби ми говореше, непрекъснато искаше да сме заедно и само повтаряше колко бил влюбен в мен... така и не му повярвах... той направо е болен... и един ден просто реших, че спирам да се тормозя, че колкото и да ми харесва- само ми прави невъзможен живота... казах му, че искам време, със един смс, тъй като направо ме беше СТРАХ да го оставя, да се срещна очи в очи с него. от тогава- към половин година вече, не го бях виждала.
Непрекъснато ми звънеше и ме тормозеше, докато една вечер ме видя с приятеля ми, преди около две седмици, замалко скочи да се бие с него... аве грозна картинка... но най-после се оттървах

Que no me da la gana pasar media vida buscando esta droga que tal vez no exista !!!