Автор Тема: Какъв тип мъже харесвате?  (Прочетена 22683 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.    

Неактивен Zago

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1184
  • Простак - чревоугодник
    • Профил
Отговор на: Какъв тип мъже харесвате?
« Отговор #60 -: 2008-07-25, 22:52 »
Миме, то това добре, но как би реагирала ти да си просперираща дама, а половинката ти да е средностатистически випускник на някое СПТУ (или както се наричат сега) и само цикли между хладилника и еЛЦеДе-то, дето сте си го купили с твои пари?.. Е, то бива любов, ама да си разбереме функциите.

[и сега малко реклама] Лично не разполагам с кой-знае какви финансови средства. В смисъл имам си за всичко, що ми дотрябва. Но определено никак не бих си и помислил за несеметрична връзка, в идеята на ази се трудим, а тя се чопли. [край на рекламата]

Точно преди известно време станах свидетел на точно такава връзка, при това с продължителност около 5 години.
Life is chaos, chaos is life.
Control is an illusion.
Only thing You can control are Your own intentions.
If You start with good intention, You have better chances ending up with good.

Неактивен NoFeaRInc

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1108
  • ?????????? ??????
    • Профил
    • http://mario.youaremighty.com/
« Отговор #61 -: 2008-07-26, 01:08 »
Точно преди известно време...
;D Доста точно :P

И аз мразя портфейлоизтисквачките, ама такива - бол. Общото нека си е общо, ако допринасяте и двамата.
Signature.

Неактивен Punkass

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1407
  • Do I Care?
    • Профил
    • www.sick-lullaby.blogspot.com
« Отговор #62 -: 2008-07-26, 14:01 »
Тъпото е, че има много мъже, които така си изграждат връзки. Чрез парите.

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1313
    • Профил
« Отговор #63 -: 2008-07-26, 15:25 »
Миме, то това добре, но как би реагирала ти да си просперираща дама, а половинката ти да е средностатистически випускник на някое СПТУ (или както се наричат сега) и само цикли между хладилника и еЛЦеДе-то, дето сте си го купили с твои пари?.. Е, то бива любов, ама да си разбереме функциите.

Имам нещо подобно пред очите си и му се нервя всеки божи ден!
На Моето Саше, гаджето му не работи абсолютно нищо! Живее у него. Дрехите й ги купува той. Прати я на море с приятелки Без него! Абе, ужас е за гледане даже. И на всичкото отгоре тая пачавра му слага рога. А той е некъв супер влюбен и не ми вярва и  се кълне в нея. Ще си развалим приятелството само заради тая Овца.
Да не говорим и за една приятелка, която пък прибра една пълна отрепка да живее у тях и го издържаше 6 месеца, докато той не почна да работи.  - 6 месечен престой в хотел 4 звезди - ол инклузив. "Мим, сега аз му помагам, но когато той започне да работи, ще помогне и на мен. В една връзка трябва да се правят компромиси, иначе не върви." - тва ми казва тя, когато я упреквам.
с всякакви идиоти съм заобиколена

Иначе аз съм изцяло на издръжката на мама и татко. Почти никога не се е случвало да искам нещо и да не съм го получавала(скромни желания) и те ми дават достатъчно, за да си позволявам някои неща.
обаче пък сметките в дискотеката, в кръчмата или е кафенето не си ги плащам аз, а човекът с когото съм. В смисъл, някак странно ще ми е всеки да си плаща поотделно, квото е пил. Поне в началото... Щото мъжкото его е толкова голямо, че те настояват те да плащат. Обаче пък и аз внасям нещо в тия отношения. Примерно не даваме пари за хотел или нещо от сорта, когато искаме да сме си сами - ходим на вилата. Щото на мене няма да ми е комфортно да ида у тях, а майка му или брат му, или кучето, или баба му да досаждат.
Иначе в по-късен етап, когато, както вече казах, връзката се задълбочи, мога и аз да я платя сметката, ако той ми сподели, че е зле с парите и т.н. Парите стават общи! тва е.

разбира се, говоря за малки неща, като сметката в кафенето.  Не си и представям да ми вземе нещо по-голямо. Не искам! че аз да не съм, заради това с него. Малко меркантилна философия, ама кво да прая.

Неактивен DeVilKisS

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 555
  • Fight Of Your Life!
    • Профил
« Отговор #64 -: 2008-07-26, 18:45 »
В псоледно време осъзнавам , че си харесвам момчета ,които могат да се нарекат лоши.
'Cause all these things we do it don't matter when I'm coming home to you.I reach toward the sky I've said my goodbyes.My heard'salways with YOU now.

Неактивен Zago

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1184
  • Простак - чревоугодник
    • Профил
« Отговор #65 -: 2008-07-26, 23:09 »
обаче пък сметките в дискотеката, в кръчмата или е кафенето не си ги плащам аз, а човекът с когото съм. В смисъл, някак странно ще ми е всеки да си плаща поотделно, квото е пил. Поне в началото... Щото мъжкото его е толкова голямо, че те настояват те да плащат.

Имено! Мразя, като ми е готино и весело, и хубаво, да ми развалят вечерта, настроението, и всичко, като започнат да си смятат сметката... Пълен абсурд... До егото... Ами всеки си плаща за удоволствията, нека не звучи цинично. (Май си навличам буря...)
Life is chaos, chaos is life.
Control is an illusion.
Only thing You can control are Your own intentions.
If You start with good intention, You have better chances ending up with good.

Неактивен xxx

• FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1313
    • Профил
« Отговор #66 -: 2008-07-26, 23:15 »
Имено! Мразя, като ми е готино и весело, и хубаво, да ми развалят вечерта, настроението, и всичко, като започнат да си смятат сметката... Пълен абсурд... До егото... Ами всеки си плаща за удоволствията, нека не звучи цинично. (Май си навличам буря...)
Напълно подкрепям!

Неактивен DeVilKisS

• зарибен/а
  • зарибен/а
  • Публикации: 555
  • Fight Of Your Life!
    • Профил
« Отговор #67 -: 2008-08-09, 23:54 »
Абсолютно си падам по гадняри... Бахти овцата съм.  :o ::) ???
И аз си падам по неподходящи!
'Cause all these things we do it don't matter when I'm coming home to you.I reach toward the sky I've said my goodbyes.My heard'salways with YOU now.

Неактивен Fake

• Listless
  • потребител/ка
  • *
  • Публикации: 23
    • Профил
« Отговор #68 -: 2008-09-05, 19:46 »
Уверен в себе си
Умен
Забавен
Да имаме об6ти интереси
Импулсивен
Въшен вид: Големи ръце :D широки панталони/дънки,кецове и риза :) а и очите некви пленителни. Каде сииии :d
И макар че от кал сме направени, Господи,
аз не искам във кал да прекарам живота си.
И не искам тъй ням да стоя край брега
да очаквам промяна и все да мълча.

Неактивен ForGoTTeN_name

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 16
    • Профил
« Отговор #69 -: 2009-03-17, 17:21 »
1. Момче, което да ми има доверие .Да успеем да си създадем наистина силно приятелство . Честно да си кажа ,повечето ми приятели са момчета и  ми е мн приятно с тях . Да подчертая ,че не съм някакво мъжко момиче,просто  в някои аспекти имам по -различно мислене, а и с момчетата е много забавно , винаги има какво да се каже, не ти плямпат постоянно някви клюки,бумащини за гримове,диети и т.н. Много по интересно ми е да общувам с тях , така че бих се радвала адски много момчето да ме допусне  и като приятелка , а не само като "възлюбена".
2. Силен . В такива  опасни времена живеем ,че една силна мъжка ръка би била от голяма полза.
3. Чаровен.Привличането е задължително все пак . И нямам предвид страхотни хубавци от сорта на  манекени, актъори , мюзик старс и др. Имам предвид просто чар , да има някакво излъчване , което да ме накара да го харесам веднага щом го видя  и го опозная малко :)
4.Човек с цели,мечти ...
5. Да е отговорен.
6.Загадъчен. Малко загадътчност никога не е излишна, така се поддържа интереса .
7.Силен духом.
8. Интелигентен, колкото и да го избива на простотия понякога  ;)
9.Да не се влияе от чуждото мнение.Да е извън еднообразното стадо.
10. Да ме цени. Не искам да ме гледа като глезена принцеска или да ме нарича с тъпи галени именца от сорта на "миличко ", "патенце"  и т.н. (МРАЗЯ ГИ ТИЯ ЛИГАВЩИНИ), просто искам да види истинското ми лице и да ме разбере , да ме приеме такава каквато съм и наистина да оцени това, да ме обикне .
11. Да ме уважава. Да не прекалява с обидите ,а за посягане просто и дума да не става.Толкова е тъпо това,че още със самия опит  да ми посегне  , съм го оставила.
12. Да има самочувствие , но да не е прекалено самовлюбен.
13. Да съществува :)
You 'll never know if you're afraid.

Неактивен ForGoTTeN_name

• потребител/ка
  • *
  • Публикации: 16
    • Профил
« Отговор #70 -: 2009-03-17, 17:27 »
обаче пък сметките в дискотеката, в кръчмата или е кафенето не си ги плащам аз, а човекът с когото съм. В смисъл, някак странно ще ми е всеки да си плаща поотделно, квото е пил. Поне в началото... Щото мъжкото его е толкова голямо, че те настояват те да плащат.

Ми не знам ,аз лично не ходя по барове, дискотеки и кафета и съм от типа хора които ненавиждат тия места , а на парите изобщо не съм фенка, жалко,че са необходимост. А според мен лично , всеки каквото си е консумирал трябва да си го плати . Кво лошо има в това да си платиш собствената сметка ? Аз ли нещо не съм в ред или си е съвсем по реда на нещата  :)
You 'll never know if you're afraid.

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
  • Публикации: 1015
    • Профил
Re: Какъв тип мъже харесвате?
« Отговор #71 -: 2012-05-14, 09:05 »
Обичам лошите момчетааа, когато ти си мил. И милите, като си лош. Примерно :D Леко раздвоение на личността ми е цера :)
Dancing with the devil in the pale moonlight...

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #72 -: 2012-05-14, 09:24 »
Обичам лошите момчетааа, когато ти си мил. И милите, като си лош. Примерно :D Леко раздвоение на личността ми е цера :)
е то иначе не е ли скучно  ;D
Caralho Voador

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #73 -: 2012-05-14, 10:41 »
иначе няма да съм жена :P

Неактивен Don Dada

• глобален модератор
  • зарибен/а
  • Публикации: 4483
  • the shaman
    • Профил
« Отговор #74 -: 2012-05-15, 12:41 »
иначе няма да съм жена :P
Е, то, хм, такова...не е само женска черта :P
Caralho Voador

Неактивен erdbeermund

• шашма
  • FREAK
  • зарибен/а
    • Профил
« Отговор #76 -: 2012-12-28, 22:42 »
Като се замисля, реално никой няма един-единствен определен тип. По-скоро е въпрос на време и място...